Vol's blog


"Правий сектор" встановив блокпост на трасі Тернопіль-Львів

"Правий сектор" у понеділок встановив блокпост на трасі Тернопіль-Львів у селі Ясенівці Золочівського району на Львівщині, передає УНН з посиланням на "Золочів.нет".

Зазначається, що на місце події виїхали голова Золочівської РДА Володимир Недзельський, в.о. голови районної ради Андрій Леськів, начальник Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області Петро Ковальчук та голова Ясеновецької сільської ради Василь Мисак.

"На даний час дороги перекривати не будуть, а лише не будуть пускатимуть військової техніки в Закарпатську область", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, прихильники "Правого сектора" облаштували потужний блокпост за 50 кілометрів від Мукачевого Закарпатської області.

У Гамаліївці Львівської області звели імпровізований пост "Правого сектора".

12 липня “Правий сектор” почав встановлювати блокпости під Києвом для того, щоб міліція не проїхала до Закарпаття.

Як повідомляв УНН, 11 липня у Мукачевому Закарпатської області на території оздоровчо-спортивного клубу “Антарес” по вулиці Лермонтова відбулася перестрілка за участю осіб, які представилися бійцями “Правого сектору”. Представник “ПС” вже повідомив, що ситуація сталася, тому що вони блокували проходження контрабанди.

У "ПС" заявляють, що “міліція разом з кримінальними елементами планувала знешкодити бійців “Правого сектора”.

Зазначимо також, що у зв’язку з перестрілкою в Мукачевому прокуратурою розпочато розслідування за фактом створення злочинної організації та терористичного акту.