Vol's blog


Облрада просить переглянути рішення про підвищення тарифів

середа
08 липня, 2015
10:30
Подобається


Львівська облрада скерувала до державного керівництва України звернення щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення та суб’єктів господарської діяльності, повідомила прес-служба львівської облради.

У своєму зверненні депутати Львівської обласної ради висловились в підтримку процесу впровадження в Україні заходів якнайшвидшого реформування енергетичної галузі, які передбачають лібералізацію газового, електроенергетичного, вугільного ринків та перехід на єдині для всіх споживачів принципи ринкового ціноутворення на газ та електроенергію.

Однак, обласні обранці вважають, що приймаючи загальнодержавне рішення про зростання тарифів, Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, слід було взяти до уваги те, що різке зростання тарифів є абсолютно неприпустимим за умови відсутності відповідного підвищення пенсій та заробітних плат. Адже в Україні є значна кількість населення, яка формально не може отримати житлові субсидії і водночас не в змозі буде оплачувати комунальні послуги за новими тарифами.

«Вважаємо, що вищезгадане рішення Національної комісії було прийняте поспішно й необдумано, без детального соціально-економічного аналізу», – наголошують у зверненні депутати.

З огляду на це, обласна рада звернулась до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з проханням переглянути рішення про підвищення тарифів на електроенергію та газ для населення та бізнесу і правил приєднання до енергетичної системи країни.

Також депутати виступили з пропозицією внести певні зміни до законодавства України у сфері енергетики.

Звернення та перелік пропозицій змін до законодавства у сфері енергетики Львівська обласна рада скерувала державному керівництву України та між фракційному об’єднанню «Львівщина» у Верховній Раді України.