Vol's blog

Львівську фінансову академію приєднають до університету

Скасування рішення про приєднання Львівської державної фінансової академії до Львівського національного університету імені Івана Франка навіть не розглядають.
Про це заявив сьогодні міністр освіти Сергій Квіт під час брифінгу у Львові, передає кореспондент «Вголосу».

«Таку можливість навіть не розглядають. Наскільки мені відомо, студентів, що страйкували проти цього, просто вводили в оману: казали, що вони або не одержать дипломи, або дипломи будуть не з тією спеціальністю. Вони всі отримають дипломи, якщо виконають навчальну програму. Цього року це ще були дипломи їхньої академії, далі вже, напевно, будуть дипломи університету імені Івана Франка. І жодних інших варіантів не розглядають», – пояснив міністр.

Коментуючи також ситуацію щодо підозр у хабарництві колишнього ректора фінансової академії, міністр сказав: «Чув, що він ховав золото під ванною, після цього я зрозумів, що там немає з ким говорити. Не може бути такий ректор-фінансист, який золото ховає під ванною, а весь колектив його підтримує. Це означає, що є якийсь елемент колективної змови, якісь внутрішні специфічні правила гри. Саме тому я запропонував уряду приєднати цей університет до ЛНУ ім. Івана Франка. І ми ухвалили таке рішення. Для студентів, я думаю, буде лише краще, якщо вони надалі одержуватимуть дипломи Франкового університету. Там була доволі нестандартна ситуація, і я мусив реагувати відразу».

Нагадаємо, у Львові студенти, їхні батьки та викладачі Львівської державної фінансової академії провели акцію протесту проти об’єднання їхнього закладу із Львівським національним університетом ім. Івана Франка.

Також правоохоронці знайшли в кабінеті 64-річного в. о. ректора львівського вишу, якого затримали під час отримання 2 тисяч доларів хабара, валюту на 2 млн грн та 5 кг золота.