AVB представляє...

Рибалка!!!

"У неділю рано ..." - хробів накопали! А точніше, вже заздалегідь були запасені опариші

Коротше, тиждень за тижнем летить, хата-робота, робота-хата,... Тре і розвіятись троха!

Поїхали ми на риболовлю в сьогодні зраня до сусіднього містечка, де річечка така нічогенька протікає. Контраст порівняно з буднями - ЗАВАЛ!!! Природа, тихий плин води, в якій відбивається зелена стіна лісу з другого берегу, голоси птахів якихось і крякіт диких качок, то тут то там плескіт коропа у відблисках сходу сонця...

Сіли ми. Закинули вудочки... Ага, забув сказати, шо я риби не ловив вже років з двайці. Так шо рибалко з мене такий собі. :)

А Тарас - він тим так СЕРЙОЗНО хоріє вже три роки. Кожних вихідних, в будь-яку погоду. Ну і підготовлений ґрунтовно звичайно. Я но закидаю і закидаю, а Тарас - раз у раз! То барба (вусач), то короп, то товстолоб.

Я вже починав нудитися, як і до мене навернулося щістєчко! Але ним виявилась енґія (в`юн). Ну зміюка натуральна і всьо! Як я сі злєк, як такеє чудо звиванцювате з води витіг!

Після цього більше мені так і не пощастило знову відчути тріпотіння чогось живого у темній воді на тому кінці волосіні.
А вдома, хто шо спіймав, те й чистив Жартую Зібрались, почистили, наварили юшки, насмажили, дістали плєщину, відмітили улов.

От і спробуй доведи, шо людина не хижак. Гуманізм, цивілізованість, і всяке таке... А все ж таки час від часу для повної гармонії нас з природою, маємо відчути смак свіжої крові на зубах