lamejor's


avril lavigne

[ Настрій: ]

На даний момент у світі одна із найпопулярніших і найвідоміших виконавиць.
Авріл Лавін народилася 27 вересня 1984 року в містечку Белвілл (Belleville), в сім'ї француза Джона Лавіня і канадки Джуді Лавінь.
Уперше свої музичні здібності дівчинка проявила, співаючи у місцевому церковному хорі.
Коли їй сповнилось 12 років, Авріл написала першу пісню. Батьки, помітивши талант доньки, купили їй гітару й обладнали у підвалі свого будинку невелику музичну студію. Дівчина дуже швидко опанувала гітару — і почала компонувати й писати власні пісні та виконувати їх. Якось почала вона їздити по Канаді і виступати на різних музичних фестивалях, виконуючи пісні у стилі кантрі. А вже в 1998 році Авріл співала на одній сцені із канадською зіркою Шаніа Твейн(англ. Shanіa Twayn) як приз за виграний конкурс.
Коли Авріл було шістнадцять, представник Arista Records Кен Кронґард підписав з нею угоду про співпрацю.
Не існує єдиної думки стосовно того, в якому жанрі музики працює Авріл Лавін. Більшість оглядачів вважають, що це поп-рок. Часто виникає питання, чи можна вважати музику Авріл панком. Це пов'язано з тим, що на початку кар'єри вона мала образ, який нагадує панк. Проте сама співачка кілька разів говорила, що вона — не панк. Лавін вважає свою музику поп-роком.
У лютому 2004 року Авріл почала зустрічатися з канадським співаком Дериком Віблі, солістом і гітаристом поп-панкової групи Sum 41. 27 червня 2005 року Авріл і Дерік заручилися. Весілля відбулося 15 липня 2006 року .