Дiд


Чудесні властивості біологічно активних добавок до їжі

Одне з дивних властивостей Бад, є те, що їх не буває багато.Жодного разу за минулі три із зайвим року ми не відчували ефекту передозування, який часто випробовували при прийманні звичайних ліків. Наприклад уколи вольтарена, призначені для лікування остеохондрозу, провокували атаку циститу. Таблетки аспірину, і ще деякі, при регулярнім прийманні під час лікування застуди, викликали печію і т.д.
З іншого боку, відсутнє "звикання" організму до певного виду БАД. У кожному разі біологічно активні добавки до їжі, сприяють створенню здорових клітин, а це у свою чергу підвищує чинність імунної системи
В 2003 році, восени, був такий випадок, коли після вимушеного багатогодинного перебування на вулиці в дощовий і холодний день, я міцно простудився, і до вечора в мене піднялася температура до 39,3 градуса.
Увечері, ледве живий, після традиційного прийняття БАД, я прийняв по одній таблетці анальгіну й аспірину, і дві таблетки антибіотика, який у доми опинився (не пам'ятаю який), і випив дві гуртки гарячого чаю. А на ранок прокинувся у нормальнім стані, БЕЗ яких або ознак застуди. Не пам'ятаю такого випадку у своєму житті, щоб після високої температури, не відлежав хоча б два, три дні.
Це каже про те, що біологічно активні добавки до їжі, не "воюють" із препаратами традиційної медицини, а навпаки, сприяють їхній кращій дії й скорочують термін необхідного їхнього застосування, послабляють побічний негативний вплив багатьох медичних препаратів, у тому числі й антибіотиків.
Безумовно, біологічно активні добавки до їжі, сприяють поліпшенню роботи нервової системи. Ми живемо разом більш сорока років, і як у всякій родині в нас "усяке" бувало. Тепер ми краще стримуємо емоції, ми спокійніше поводимося в "стресових" ситуаціях, які нам життя щедро підкидає. Такі проблеми, як підвищення цін, взаємостосунки з недбайливими сусідами або продавцями в магазину, урядовцями, вирішуються набагато швидше й спокійніше. Ми стали приймати більш вірні рішення в критичних ситуаціях.
Усі хто страждає підвищеним артеріальним тиском, добре знають як клопітно стежити за ним, вимірювати його регулярно, приймати відповідні препарати, часто звертатися до лікарів, нерідко викликати "Швидку допомогу", постійно прислухатися до роботи серця і т.д. Це постійний стрес. Із часом, надія позбутися цієї недуги, як правило вгасає.
Перший напад у моєї дружини був улітку 2000- го року. Вона знепритомніла й впала на вулиці. Другий випадок, був через якийсь час у доми. Викликали "Швидку допомогу", лікар наполягала на госпіталізації й призначала щораз цілий список уколів та ліків. Дружина лежала по кілька днів. Треба було по кілька разів у день вимірювати артеріальний тиск, приймати відповідні препарати, і робити відповідні уколи. Безнадійність і поганий настрій супроводжували постійно. Місяці проходили, а хвороба прогресувала. Були потрібні усе більш дорогі ліки, і все більші обмеження в їжі й розпорядку дня.
Приймала моя дружина майже один рік біологічно активні добавки, які призначали для лікування іншої, набагато більш серйозної хвороби, а вийшло що проблеми з атеросклерозом і остеохондрозом теж були вирішені.
Зараз грудень 2007 року. Майже рік ми не міряємо тиск - немає необхідності, зникли кидки тиску, він є стабільний, і нормальний для її віку (68 років). Ходить із труднощами (остеохондроз) але систематичні болі відсутні, апетит гарний, і сон гарний. Жодного уколу за цей час не було зроблено, жодної таблетки не випите. Приймає нерегулярно Нутримакс, Детокс і Пакс. Нерегулярно, із двох причин : або закінчилися або просто їй не хочеться.
Безсумнівно потужний і доброчинний вплив біологічно активних добавок до їжі, надає неоціненну допомогу при будь-яких хворобах. Безсумнівно й те, що сумарні витрати на БАД набагато менше витрат при застосуванні традиційної медицини. А якщо говорити про фізичні страждання, які супроводжують навіть простому, але болючому уколові, БАД мають так само незаперечну перевагу. Покласти смачну капсулку на язик, і запити склянкою води, навіть для дитини не становить ніяких проблем.
Упевненість у повній відсутності найменшого ризику, потужного впливу природних добавок до їжі, створює гарний настрій і впевненість у видужанні.