Дiд

Старiсть не радiсть?

[ Настрій: ]
[ Заняття: Працюю Працюю ]

Все почалось у 1996 роцi. Пiсля важкої операцii, я лежав в Золочівської реанiмацii , i моя жiнка поскаржилась на бiль у груди. Обстеження показало что в ней є злоякiстна пухлина с метастазами. Двi операцii протягом 18 днiв, допомогли, але нас було попереджено, що вразi повторної прояви хвороби, медицина нам вже допомогти не зможе. А у 2001 роцi, п`ять рокiв пiсля операцii, її рука набрякла i почала дуже болiти. Вдень i ввечерi я iї робив уколи, а вночи тихо плакав...Бiльше сорока рокiв ми жили в злагодi, в родинному теплi. А зараз наше майбутнє стало темним и безнадiйним.
В один суботнiй день, випадково, я почув розмову про бiологiчнi активнi добавки до їжі вiд чудовоi людини - Эдуарда Максимюка. Менi не вiрилось, але впевненi слова i можливiсть використати єдиний шанс врятувати мою жiнку вiд повiльної i жахливоi смертi, не дали менi можливiсть вiдмовитись вiд пропозицiї використати БАД. Одну баночку я купив, другу менi дали в борг. И ми разом почали приймати БАД по три рази на день за пiвгодини до їжі, тому що моя жiнка казала, що сама приймати не буде.
В четвер ввечерi, через п`ять днiв, жiнка попросила мене не робити укола, тому що бiль трошки затихла. В п'ятницю до нас приiхав Эдуард Максимюк зi своєю жiнкой Оленою i подарували нам ще одну баночку БАД. Життя наше полегшало, бiль зменшувалась, з'явилася надiя. Ми почали краще спати. Наш настрій полiпшувався.
Восени, у 2002 роцi, моя жiнка пройшла повне медичне обстеження. Хвороби не було.
Весь той час, бiля року, ми приймали Пакс, Детокс, Антиокс и Нутримакс - з комплекту Classic Hits - Vision International Poeple Group
'