Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Патрулювання міста

Автор Повідомлення
Патрулювання міста
Я, не пам"ятаю чи колись наша міліція здійснювала такі заходи, в багатьох містах такі заходи від органів правопорядку є постійними, в нас вони тільки пишуться на папері напевно? Такі патрюлі, би дали змогу уникнути багатьом порушенням правопорядку в місті!! А, патрулювання міста проводиться тільки в дні коли в місті проводиться якісь урочистості.
це би було добре, коли воно запобігало обмальовуванню стін, хоча це би наоборот цьому сприяло
А чому "патрюлі" повинні бути саме
Цитата:
від органів правопорядку
?
В мене теж може своєї дурі хватає, я теж "патрюлювати" хочу! Дайте мені кийка і фудзею, я скоро стіномалювництво в місті припиню!
>АVВ I в якому мiсцi ти збираешся припинити "стiномалювницьтво"? ))
Треба напевно спорудити якісь великі "щити" і там робити конкурси на кращий малюнок на стіні. Патрулювання міста би в основному запобігало хулінанствам і своєчасним закриттям барів, а так в нас виходить що кожен бар нічний, а там податкі інакші помоєму? Тобто в нічні години податок збільшується і за рахунок того можна було поповнити міський бюджет.
в золочеві патрулювання органами МВС зовсім не потрібно, як такого страшного хуліганства в Золочеві немає.
Олег пише:
Треба напевно спорудити якісь великі "щити" і там робити конкурси на кращий малюнок на стіні
хай собі хлопці малюють як є, і око радує і тих страшних фасадів не видно
Олег пише:
своєчасним закриттям барів
в Золочеві після 12 - 1 нема куди піти, все закрито, винятки вихідні дні і поодинокі випадки, і в обов"язки ППС не входить закриття барів, для цього є дільничі інспектори, які повинні цим займатися, складати протоколи, писати подання і проводити подальші заходи передбачені законодавстом.
Олег пише:
Тобто в нічні години податок збільшується і за рахунок того можна було поповнити міський бюджет
а міська рада і не спішить взагаліто видавати дозволи на нічну торгівлю
massimo пише:
хай собі хлопці малюють як є, і око радує і тих страшних фасадів не видно

Та як би ж то малювалось? Паскудства всяки пишуть. Чи може ти знаєш де в Золочеві гарно розмалювали фасад?
Але патрулювання тут дійсно не поможе, а навпаки підбурить до дій
kalef_f пише:
Паскудства всяки пишуть

які наприклад, я ніколи не бачив
Я би казав заохочувати людей до малювання різноманітними конкурсами і призами, менше би проблем було.
massimo пише:

Піди на третю школу подивись
тим пацанам які малюють графіті всякі там конкурси і призи сто років не потрібно. Який ше може бути конкурс по графіті в Золочеві, хто буде в жюрі, мер і голови райрад і адміністрацій ?

додано через 1 хвилину 7 секунд:

там є якась нецензурщина, і то зробили графіті?
massimo пише:
і то зробили графіті?

що значить графіті?
Ану, фото в студію...
графіті то такі малюнки різнокольорові, зробені аерозольними фарбами
Нє, тут графіті - це ті придурки, шо школу порозмальовували паскудствами.
massimo пише:
графіті то такі малюнки різнокольорові, зробені аерозольними фарбами

То що вони різнокольорові і зроблені аерозольною фарбою це точно... Отже графіті!
Був вчора в костелі так там священник сварився -- тому я й звернув увагу
шо то малюнки чи надписи

додано через 1 хвилину 37 секунд:

ну не знаю, спорити не буду, як побачу то продовжу
massimo пише:
шо то малюнки чи надписи

Та яка на х. р різниця. Різнокольорові і фарбами. Такі то в нас ГРАФІТІ
Мене пригнічує те, що якшо навіть не матюки, нехай і різнокольорові, то понаписуване має багато тупих помилок. Тобто засЛаний художник хоче "показати "себе, зовсім навіть не переймаючись про свій рівень грамотності. Звичайно, якшо є талант, то наука вже на другому плані, згоден. Але ж не це...
massimo, а меру би здалося зробити такий конкурс? До гіршого він би не привів.
та він нікому не потрібний, даремно витрачені гроші
То є , на мою думку розвиток сучасного мистецтва
kalef_f пише:
Та як би ж то малювалось? Паскудства всяки пишуть.

гірка правда , і тут не око ражується, а шлунок

massimo пише:

а оці надписи маркерами на стінах, хіба це не гидко? Хоч би ше й якась фантазія там виражалась, а так туфта повна

Олег пише:
Я би казав заохочувати людей до малювання різноманітними конкурсами і призами, менше би проблем було.

а оце чисто цивілізований підхід, до якого нам далеко

AVB пише:
Ану, фото в студію...

http://img218.imageshack.us/img218/2604/24082007041kz7.jpg
Оперативно! Сам малював?
AVB пише:
Оперативно! Good Сам малював? Wink

Напевно я геть чисто ніц не смислю
брат малював, то одне з небагатьох, зайди в тему графіті
http://forum.zl.lviv.ua/topic940.html
astrolik пише:
зайди в тему графіт

Був! Все таки я смислю.
Ходила спецом дивитися біля костелу на стіну школи, де по словах учасника форуму є погані слова написані ГРАФІТІ. Так от. Там крейдою написано манюніми буквами "Аня дура", пару ПРОСТИХ підписів, і МАТІВ НЕМАЄ.
Треба було ще місяць почекати!

додано через 36 хвилин 3 секунди:

kalef_f пише:
Ходила спецом дивитися біля костелу на стіну школи, де по словах учасника форуму є погані слова написані ГРАФІТІ. Так от. Там крейдою написано манюніми буквами "Аня дура", пару ПРОСТИХ підписів, і МАТІВ НЕМАЄ.

Матів немає -- і не було, шоно бігав бивитись, але якщо все вище перечислена вважається прикрасою міста, то ... я особисто вважаю паскудством
був в Золочеві давним давно, тому не знаю яка зараз ситуація з міліцією. Та все ж таки, думаю, не змінилася.
Міліція в маленькому містечку завжди була головним органом і правопорядку і кришування. Якщо в великому місті ти завжди знайдеш допомогу, якщо хочеш, в інших структурах, як то СБУ чи прокуратура, чи у влади, то в Золочеві це неможливо, бо всім це до одного місця.
Хочете сказати в місті немає вуличних бійок. Я памятаю дискотеки в Просвіті. Хоч одна дискотека пройшла без бійки? - не вірю. При штаті в кілька десятків, а то й сотень чоловік, можна б було повністю забезпечити патрулювання й порядок на вулицях.
І ще одна проблема. В маленькому місті всі куми, брати, свати - тому навіть якщо ти щось натворив, тобі за це в більшості випадків нічого не буде.
О це й зле

О! Тре позбутися всіх кумів, братів і сватів!
" Ти мені брат? - Ні, я твій напарник по патрулю!"
Na mojy dymky patryl povunen bytu v nashomy misti. Milicija dla togo shchob pidtrumyvatu poriadok i ce jih obovjazok stezutu za num v den i v nochi.
патруль то кльово хай собі стежать за порядком! але нафіга коли сунеш в пяному відборі ніг... підходе якесь "СМІТТЯ"..... і каже заберу і буш сидів.......
в Європі в такому стані вічливо допомагають (при)сісти в машину і доправляють до дому.... а тут Гав-Гав...... Гав
Ale jakshcho mu bydem dobre stavutus do nuh to vonu do nas toze bydyt dobre stavutus. Tu kazesh shcho vonu obrazajyt lydej a sam te same robush.
V evropi jab ne skazav shcho az tak vichluvo zavoziat do domy.
Ramzes пише:
Ale jakshcho mu bydem dobre stavutus do nuh to vonu do nas toze bydyt dobre stavutus.

А можна і по іншому : Не рухай г.. но, і не буде смердіти.
Goth пише:

Na pochatok i togo vustarchut
Goth пише:

Якщо то сказано про міліціянта, який як не як але таки деколи без нього нікуда-то ти повний даун.
якщо ж це про себе сказав-то повністю з тобою згідний
F.O.A.D. пише:
в Європі в такому стані вічливо допомагають (при)сісти в машину і доправляють до дому.... а тут Гав-Гав...... ГавSmile

Ти веди себе як людина і тобі поможут, а свиням місце в хліві
Ramzes пише:
a sam te same robush.

))))))))))))) до чого то, ти мене знаєш чи шо?....... миліціонер робиться "сміттям" тоді коли якраз і показує свої "пагони" не тому кому мав би показувати
Ramzes пише:
V evropi jab ne skazav shcho az tak vichluvo zavoziat do domy.

в Амстердамі ТАК і в Лондоні ТАК........ як на ме(і тих людей шо там були(є))не то взірці Цилівізації

З. І. ми до них ставимся з повагою! але їх вчать не так як би то мало б бути(або вчать ЇХ дибіли) і... в кінцевому результаті.... рогата ХУДОБА.....

додано через 3 хвилини 55 секунд:

Васілій пише:
Ти веди себе як людина і тобі поможут, а свиням місце в хліві

мда партія зелених за тобою плачить
F.O.A.D. пише:
...... миліціонер робиться "сміттям" тоді коли якраз і показує свої "пагони" не тому кому мав би показувати

можеш розповісти історію зі свого життя коли тебе нізашо пресували міліціянти? Тіко чесно
F.O.A.D.
A chu v Amsterdami chu V Londoni vidrazy byv takuj poriadok? Tu dymajesh vonu narodulus rozymni i kyltyrni, chu stalu takumu?
не в Німечині поліція взагалі ляля я в 4 ночі пяний заблудився в чужому місті, Мюнстер то був. Вот то доїбався до них типу як додому доїхати то мну спочатку таксі хотіли взяти, но я сказав хер там не дам 50 євробабосів тоді на вокзал звезли, показали де і коли і звідки буде електричка ))) но я схарився чекати і корли протверезився то покатався нічними автобусами ))))

додано через 51 секунду:

жив я за 40 км від Мюнстера )))[/u]
Попередження
Попередження видане mops (10.04.2008 18:11, дійсне до: завершено)
Причина: немає
realCAT tu do nuh Hamiv chu vu rozmovlalu kyltyrno?
realCAT пише:
я в 4 ночі пяний заблудився в чужому місті, Мюнстер то був. Вот то доїбався до них типу як додому доїхати то мну спочатку таксі хотіли взяти,

я си уявляю ту картіну-ти якби хоць 10 процент сказав би того жи дозволив би собі сказати в Золочеві-ьув би синий, аж но чорний
А от цікаво де в нас модер, канкрєтно Мопс. Чєл всю дорогу матюкається і хоць би йух-нема справедливого модера Мопса. А мені чую буде картка, за офтоп? Нє?
Патрулювання в Золочеві існує (це для тих хто незнав та я й сама донедавна незнала), але не тільки на папері но й насправді. Люди які беруть участь у патрулюванні називаються дружильниками. Їм видається посвідчення шо _._._ є членом громадського формування з охорони громадського порядку. Пред'явник цього посвідчення наділений правами і обовязками, передбачиними Законом України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону". Посвідчення видає Золочівська Міська Рада.
Дружильниками стають прості громадяни. Бути дружильником вигідно бо з кожним патрулюванням вам додається три офіційних неробочих дня до вашої відпустки (якщо ви працюєте на роботі).
Васілій пише:
ти повний даун

Якщо я зачепив Тебе за одне болюче місце(ти вже мабудь догадався за яке )- не материся. Я хочу сказати що в наших правоохоронних органах нормальних людей можна порахувати на одній руці. Більшість з них більше нарушають ніж ми з вами, так як вони тіпа круті у своїй формі і цим користаються у людей. Нормально коли йдеш трішки випивший до дому, а до тебе примахуються мусара і забирають всі гроші. А просто так! Питання! ЧОМУ? Я ж нікому не хамив, ні до кого не приставав! І яка повага після цього до них. А я скажу. Ніякої!!!
Goth пише:
Нормально коли йдеш трішки випивший до дому, а до тебе примахуються мусара і забирають всі гроші.

мені якщо чесно би було взнати їхні фамілії? так вони тупі, але ми ще тупіші коли дозволяємо таке їм робити.
думаєш? зара вони вже нічого не бояться. їм на все пох...
Goth, чесно кажучи в мене вже були такі випадки, після того коли сказав їм дай перепишу ваші дані. вони не дуже хочуть сильно чиплятися, коли ти не порушуєш громадського порядку то вони немають ніякого права чіплятися.
просто наші мусара не доросли ще до потрібної культури
Васілій пише:
Чєл всю дорогу матюкається і хоць би йух

Ну і шо з того шо матюкнутися не мона. То мати для звязки слів, і в них нічого такого нема.
Ramzes пише:
tu do nuh Hamiv chu vu rozmovlalu kyltyrno

не хамів то точно бо в них песик гарний був ))))