Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Золочів - чудове місто чи велике село?

Автор Повідомлення
Золочів - чудове місто чи велике село?
Чому ми ставимося до Золочева як до села? Хтось із Вас був в Буську, Перем., Кам.-Бузьку, Жовкві, і так далі - Золочів гарне і порівняно велике місто, якщо хтось має якісь суперечення хай поїде і подиветься. Ген. директор моєї фірми з Києва завжди приїзджає в Золочів відпочивати бо воно йому дуже продобається своєю архитектурою і замком. Чому в дійсно селі Бродах - ніхто не скаже що це село, хоча там декілька 5 поверхівок , набагато менше чим у нас, а ми тут висловлюємося село-село, от хто хоче жити вселі хай їде в село. Доречі - в нашому місті пристойні заробітки порівняно з іншими. Це перевірений факт. А ще нажа проблема - це порівняння з обласними центрами, от тому ми кажемо що село, а Тернопіль хіба не село в порівнянні з другими обл. центрами, от і робіть висновки!!
putrya пише:
оча там декілька 5 поверхівок

А в Золочеві аж 2 хмарочоси
п. с. насправді ніколи його селом не називав
putrya пише:
Чому ми ставимося до Золочева як до села?

А хто це такі? Ану називай, будім їх перевиховувати.
Я не ставлюсь. Будете сміятись, але ніразу не бував ні в
putrya пише:
Буську, Перем., Кам.-Бузьку, Жовкві

тому порівняти не можу.

додано через 1 хвилину 5 секунд:

putrya пише:
Доречі - в нашому місті пристойні заробітки

А які заробітки пристойні в Золочеві? В цифрах, плз
putrya пише:
пристойні заробітки

наприклад в мене - непистойний заробіток
Я як керівник відділу Світ-Комфорту в м. Золочів являюсь роботодавцем наразі 3-ох осіб, які мають заплату не нижче 300 у. о. і планую розширювати мережу. А дані від інших роботодавців. До речі розмовляв з Бродіським мешкенцем який працює в сфері атосервісу, от він кеже що в нього ставка 530 грн. і це середня заплата у чоловіків в Бродах. Для Золочева це не припустимо мала зарплата, як Ви вважаєте? Ось Вам відповідь на Ваші питання!!

додано через 2 хвилини 13 секунд:

astrolik пише:
наприклад в мене - непистойний заробіток _________________
який в тебе заробіток якщо не секрет
нехочу казати, але менший, чим 530грн
Золочів визнано Київською фірмою Світ-Комфорту як найбільш перспективне місто на сході Львівської обл. Це говорю Вам Я , тому і розвиваю мережу в Золочеві від інвесторів.

додано через 2 хвилини 14 секунд:

astrolik пише:
нехочу казати, але менший, чим 530грн

Вибачай я не маю інформації в якій галузі ти працюєш, тому не можу тебе судити, хоча чому тебе судити, треба судити лохів роботодавців які платять такий мізер. Ганьба їм!!
putrya пише:
які мають заплату не нижче 300 у. о. і планую розширювати мережу

Шо роблять на ті гроші?
putrya пише:
треба судити лохів

Та ти просто звір
Чудове місто, за кордоном такі містечка мають ціну, тому що вони є спокійнішими і екологічно чистішими, а вже хто його довів до такого стану "села", то треба спитати у влади!?
Золочів - не просто чудове місто. Це наше РІДНЕ місто. А отже - найдорожче. І я люблю його не за зарплати, сервіс, політиків-"кирівників", чи ше якусь шолуху скороплинну. Золочів - мій дім. Нехай він запущений, вбогий, збардачений і брудний, ... Але я знову і знову хочу дивитись як на дахах історичних будівель ростуть берези, як на Вічевій площі вночі осінній вітер катуляє пластиковими фляшками, як за автовусною бомжі по обіді проснувшись миють зачумазені писки джерельною водою з тої труби, як надрано в понеділок перекошена маршрутка, набита студентами, викарабкується над парком, випускаючи клуби соляркового диму і видаючи страхітливиі грюкання, від чого по переповнених смітниках коти завивають... Я хочу знову вживу побачити свою п'ятиповерхівку на Ентузах. Нехай вона зараз чумазо-сіра, замокла, з пооблущуваними підмурівками і карнізами на дахах, і виглядає досить приземленою порівнюючи з виглядом звичних хмарочосів великих мегаполісів. Але це не страшно. Мій дім завжди виглядатиме мені таким, як я запам'ятав і полюбив його, будучи малим гімнярем проти його первинної білосніжності і колосальності.

Нажаль, добре відчувається це, коли ти не вдома.
Ти зараз де?
Тут А шо?
Хоч я не народилася в золочеві а переїхала жити декілька років тому воно мені дороге не тільки тим що це мій дім, воно також цінне своїми історичними даними наприклад: Вперше місто згадується біля 1442р.(і це вже БАГАТО!!!!!!!!!!!!), власником його був Ян з Сієни. На цей час це було економічно розвинуте поселення, бо йому заборгував сам король Владіслав Варненьчику 300грн (на той час величезна сума!). Магдебурзьке право Золочів отримав 15 березня 1523р. На той час місто було власністю Станіслава Сенинського, він у 1532р "продає місто разом з фортецею" магнату познанському каштеляну Андрію Гуркові. У 1598 Золочів та околиці купує люблінський воєвода Марко Собеський.

Зі зміною власників замок модернізувався перероблявся. Але замок опинився в руках родини справжніх колекціонерів замків: Жовква, Поморяни, Підгірці, Олесько - це все були їх володіння! Собеські взялися і за Золочівський замок. Так у 1664р батько польського короля Яна Собеського - Яків перебудував замок, додавши до нього чотири бастіони........
Золочів - моє рідне місто!

І це добре, що воно таке маленьке.
моє теж рідне місто. але насправді це велике село
Та нічого поганого нема в тому, шо і село на нього кажуть, я на Львів кажу, шо то село велике, бо дійсно так і є) коли буде таке, що в Золочеві, я прийшовши додому побачу, що взуття моє не обхляпане грязюкою, а у Львові не буде автозаторів, то я скажу, да - це таки дійсно міста )
а шо поганого в селі?
взуття брудне, ну і нормально одразу видно шо не боїшся злізти з воза...

Золочів прекрасне село, і цікаве місто!!!
Ги-ги. Я був в Перемишлянах. Так там на автостанції в розкладі так і написано:

Перемишляни-Золочів
відправлення на село (і тут перераховані години)
Чому всі оцінюють Золочів-село тільки по його матеріальному стані?
А про культуру населення міста - ТИШИНА.
Золочів по культурі - МЕГА СЕЛО!
Небольшой городинко около ВОРНЯКОВ...
Вм всі тупі лохи які обсирають своє рідне місто. А цей тупінь дідлайно чи як його взагалі - даун. навіть в таких маленьких містечках чк Буськ чи Перемишляни ніхто так не говорить про своє місто. Не подобається допобачення. У Львові теж говорять про Львів що це село в порівнянні з Києвом і що з того. Обламайтесь козли. Хто хоче глибше поспілкуватисьпопробуй відпиши або вишли свій номер мобіли я передзвоню - уроди.

додано через 1 хвилину 58 секунд:

Модератор попробуй витерти моє повідомлення я тебе попереджую. Ти краще відслідкуй хто під моїм логіном ходить того я взагалі за... ярю за лайно шо пише від мого імені.
putrya пише:
я тебе попереджую

Бан?
Тіжка в модера жисть-всяке ГІМНО погрожує, а ти маєш бути "в бєлам"
putrya
Критикувати легше, ніж похвалити, а просто пасрать - це взагалі шодвапальцяопклавіатуру..
Критика в деякій мірі стимулює, вихваляння - розслабляє. Головне - знати міру.
Треба порушувати тишу...
Що ж можна сказати
didpixto пише:
про культуру населення міста?

зараз ше зарано говорити. десь за місяць, коли мине будун від Великого Українського Святкового Зимівника, і привид нашої культури почне потроху проявлятися під першими промінцями весняного сонечка і людей потягне попити пивка на майданах і з трибун послухати запливших дядь-тьоть з хитрими очима, тоді вже можна шось починати розказувати про культуру.
Мені здається, що ваше обговорення цього досить важливого питання, схоже на сесію Верховної ради. Як шкода, що такими програмами як "Свобода слова" нас навчили тільки критикувати, а де ж щось хороше? А де Батьківщина? А де повага до себе? А хто ж хоч трохи щось зробив для міста, наприклад, не кинув папірець на землю, пляшку не поставив на парапеті? Тай врешті, мусять дійсно пройти роки, щоб підросли наші діти і новими очима подивились навколо, а що ми вчимо їх? Це ж живі DVD пишучі плеєри. які копіюють нас. Задумайтесь....
MAL пише:
Задумайтесь....

...... задумалсо........
MAL пише:
А хто ж хоч трохи щось зробив для міста, наприклад, не кинув папірець на землю, пляшку не поставив на парапеті

Я зробив-не кинув папірець, не поставив пляшку. Скажіт, вуйку, я-херой?
Васілій пише:
Я зробив-не кинув папірець, не поставив пляшку. Скажіт, вуйку, я-херой?

Хто - хто, а ти герой!!! До більшльшого героїзму тобі недодуматися.
Думаті ні нада, насяльніка, работать нада.. в правильному напрямку.
Або не работать в неправильному..
пляшку не поставив на парапеті?
Цитата:

Про п'ляшку: їх треба ставити, є люди які на цьому заробляють на хліб!
Про дітей:Олег, ти напевне по інтернету мало "блукаєш", там такого надивитися можна... а скільки "сучасна" дитина за компом просижує? потім ділиться з однолітками і інформація пішла, а це шо хтось десь кине папірець це одне, друге це коли заходиш за ріг будинка В ЦЕНТРІ МІСТА, Я НЕ ГОВОРЮ ЩЕ ПРО ОКРАЇНИ, а там ПІ... ц смітя, бродячі пси, коти, і сморід! ось звідци і кидають папірці!!! ЯКЩО ЧИСТО ТА ПРИБИРАЄТЬСЯ ВСЮДИ ТОБІ САМОМУ НЕ ЗАХОЧЕТЬСЯ СМІТИТИ!

ЗОВСІМ ЗАБУВ ПРО ТЕМУ

так от, Золочів- це індустріально розвинене, практичне, і наразі чисте місто УКРАЇНИ. Я побував в багатьох містах. ситуації є гірші за Золочів набагато! ще би наша дорога мерія не заважала хотяб йому розбудовуватися та розвиватися було б дуже добре!
Золочів рулить
Путря - ти ідіот .
І контролюй свої вирази.
Бо можеш получити по рилі

додано через 49 секунд:

Надобраніч

додано через 2 хвилини 33 секунди:

Подивись дебіл на дооррги, на себе , шо ти робиш за копійки
І боїшся ппппперднути коло дудара
ти ГАВНО
Питання не однозначне. Чому саме слово "село" для нас означає щось негативне, недостойне (можливо і непристойне), відстале і т. д., а місто - то вже ніби щось просунуте і "модне", бо тут є високі будинки, можна сидіти на парапеті біля Чорновола, пити пиво і курити, кататися круг пам"ятника на скейті і на роликах... Пурга. Все залежить від людей, які тут живуть, від їхнього виховання і культури. І у селах живуть нормальні люди. А Золочів це маленьке місто зі своїми проблемами, які є всюди. Але і багато цікавого тут є...
І я про то саме....
Повністю згідний з Inkognito
До свиданья, мой любимый город, я почти попала в хроники твои... Люблю Золочів, але чесно не знаю за шо
Може просто тому, що це дім і я скучаю за ним, коли далеко?
правда така: В Золочеві люди деградують, спиваються, зкурюються...((( Але ж не всі. Тяжко шось зробити в нашому місті, але, здається мені, шо тим більше воно вартісніше, чим важче зроблено. Це я про молодь і перспективи, яких практично нема.
Люди, але хто як не ми шось буде змінювати?? Не ті, шо п'ють коньяк, то точно...
Кожен має робити свої хоча б маленькі кроки для того, щоб жилось краще, комфортніше... Ось Astrolik організовував прибирання на Комсіках, хто пішов? Ніхто...
Поприбираємо, а потім далі говорити будемо, ок?
Так то ж всюди деградують люди, яка різниця чи то місто, чи село? А те, що за пару десятків років биків дофігіще понаїжджало в місто і вмить до влади рванули то це факт.
хочеш бути в чистоті то мийся частіше а не бризгай навкруги слюною . І взагалі яка різниця село -місто з сучасними технологіями і в селі непогано можна жити
didpixto
Давно не був на форумі, і не читав хто відповідав. Шо за даун погрожує мені дати по морді. Давай урюк зустрінемось і попробуєш сказати мені це в очі. Я тобі жопу розірву лайно гниле. Чекаю відповіді дебіл.
Я жив трохи у Центральній та Східній Україні, а саме у двох райцентрах. А у скількох був проїздом і у відрядженнях то і пригадати важко. Так хочу сказати товаришам, які називають Золочів селом - ви дуже помиляєтесь! Типовий райцентр сходу України - промзона , розтягнута на півміста залізнична колія і прилегла інфраструктура, і приватний сектор. Центр - три магазини і все. Золочів порівняно з ними - ультра Європа!
громадяни, ерньою страждаєте. лопати в руки і до роботи!