Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Проведення метал-концерту в Золочеві

Автор Повідомлення
Проведення метал-концерту в Золочеві
Пишіть всі, хто любить важку музику. Хочу підтримки у меті проведенні концерту відомої групи.
Forwe пише:
відомої групи.

а хіба є такі? Анука, агласітє вєсь спісак, ппжалста
По-перше, Васілій, ти яку музику слухаєш?
А шо сразу Васілій
Ну, різну слухаю
Forwe пише:
важку музику

Forwe пише:
концерту відомої групи

Васілій пише:
а хіба є такі? Анука, агласітє вєсь спісак, ппжалста

Мене також цікавить -- наприклад
Ну, ти так себе назвав. Чув шось про стиль power metal ??? Російська група "Эпидемия" - можу притянути. Шо скажеш?
Ну особисто я її важкою не вважаю, то всьо інші, але взагалі так.
А шо за група то?

додано через 1 хвилину 11 секунд:

Уви російського року практично не сприймаю....((((
Той, хто не вважає важкою Епідемію - повинен бути тру дез металом або блекєром. Ти її чула?
Forwe пише:
повинен бути тру дез металом або блекєром

Сурово.
Forwe пише:
Хочу підтримки у меті проведенні концерту відомої групи.

Якщо будуть поночах гуркотіти -- я категорично проти
Forwe пише:
Російська група "Эпидемия" - можу притянути.

Ніколи не чув, брехати не буду. Будеш робити якусь благочинну акцію?
По-перше, ніяких гуркотінь вночі. Вони можуть приїхати весною-літом на один вечір. Щодо акції - мені просто приємно буде послухати їх вживу, хочу трохи Золочів підняти як молодіжний центр, бо турнірів рицарських вже не буде(.
Forwe пише:
весною-літом на один вечір

Але можна в Броди
При чому тут Броди?
Forwe пише:
Той, хто не вважає важкою Епідемію - повинен бути тру дез металом або блекєром. Ти її чула?

Послухала щойно чотири перші попавшіся пісні....
Я б не сказала шо то шось дуже тяжке.... нормально слухається... загалом нічого так, але і нічого особливого шо мені б сподобалось дуже поки не знайшла.... може пісні не ті просто слухала....
Pangea, вийди в аську. Маю до тебе діло.
Pangea пише:
Уви російського року практично не сприймаю....((((

аналогічно.
Взагалі най приїжджають. Я буду тільки за....))))
Це тяжка музика, яка слухається надзвичайно легко. Красива музика і тексти пісень. Хто хоче, можу дати найкращі альбоми.
www.epidemia.ru
Forwe пише:
хочу трохи Золочів підняти як молодіжний центр

Надірвешся,"я так думаю"
Pangea пише:
Уви російського року практично не сприймаю

а я ні рос. , ні укр. , мені подобається поєднання року з класикою, тобто виконання рок пісень оркестром
Ой, не надірвуся . . . інакше би не брався)))). А взявся тому, шо знаю, шо це можливо.
Я ЗА концерт! Думаю знайдеться багато бажаючих прийти, оскільки в Золочеві, на жаль, не так часто щось відбувається. Думаю такі спроби організації концертів потрібно тільки заохочувати, а не критикувати і крутити носом мол ми такого не слухаєм і т. д.
Особисто я не кручу носом, нехай собі концерт відбувається для тих хто хоче. Як не піду, я бо такого не слухаю то ясна річ підуть інші.
Forwe пише:
Я ЗА концерт!

st.fergi пише:
Особисто я не кручу носом, нехай собі концерт відбувається

Але давайте в Бродах
Forwe пише:
А взявся тому, шо знаю, шо це можливо.

Нє, ну привезти "Епідемію" ше куда не йшло(хоча таки діла в них напевно не дуже йдуть, якщо вони "чешуть" по райцентрах). А вот
Цитата:
трохи Золочів підняти[
-в це віриться слабо.
astrolik пише:
виконання рок пісень оркестром

рок пісень? Оркестром?
ОМГ
Khrystik пише:
Думаю такі спроби організації концертів потрібно тільки заохочувати, а не критикувати і крутити носом мол ми такого не слухаєм і т. д. Wink

Ну дик ти й заохочуй. Я таку музику не слухаю, мені фіолетово на той концерт.
Forwe пише:
Російська група "Эпидемия" - можу притянути

А шось українського можеш -- ми ж тут бєндєровцы
З оркестром вони сюди не приїдуть. Їм дуже подобаються наші замки і вони хочуть приїхати на них подивитися. Їх вся східно-центральна Україна запрошує вже 2 рік.

додано через 2 хвилини 4 секунди:

Я знаю, шо ми націоналісти. Але вони поважають нас. Чому нам їх не поважати? Нормальні люди, не всі росіяни такі погані.
І ше одне. Кому "фіолетово на цей концерт" - будь ласка, не пишіть більше нічого в цій темі.

додано через 52 секунди:

Українською можу. Але це треба буде робити на якесь свято.
Pangea пише:
рок пісень? Оркестром?

наприклад концерт Металіки з оркестром
Гм, Металіку тяжче буде . . .
але ну дууууууууууууууууже круто і респектно
Forwe пише:
хочу трохи Золочів підняти як молодіжний центр

А ще можна провести міжнародний шаховий турнір! Подумайте, як звучить! Міжнародний турнір із шахів Золочів-2008! З бюджету виділять кошти на реконструкцію міста і т. д. і т. п.
Ну гаразд, а тепер по-суті. Ідея звичайно хороша, у нас взагалі рідко відбуваються якісь культурні заходи. Власне, це те шо відрізняє село від міста, бо в селі новин крім таких як "зновка вчора Микола напивсі як свиня" не відбувається.
А ці музиканти задурно грають чи як? Проїзд, проживання-харчування, амортизація апаратури, сам виступ зрештою -- за все це треба платити. Самі музиканти платити не будуть, думаю вони не рокфеллери і не повні ідіоти. А звідки тоді гроші взяти? Міський бюджет? Не дадуть вони нічого, виборів то ніяких наступного року нема, піаритись не треба, то і владним людям всі ці концерти "до лампочки". Потрібно шукати спонсора. Вперед по бізнесменах випрошувати гроші!
Ви мені притягніть Disturbed довіку буду вдячна...))))
мопс не ображайся, але я тут не бачу ні малєйшого натяку на пошук музики, як видно з посту дівчина просто хотіла б побувати на концерті
Disturbed, а раз вона хоче побувати на їхньому концерті то з творчістю цього колективу вона знайома.

п. с. певно за цей пост і я жовту заробив, але Pangea ти зря обідив
Эпидемия- то якась аРИЯ ніякий то не метал а П. О. П. С. А.
Концерт як такий не можливий в Золочеві! можливий тільки якийсь кусок фестивалю, тіпа в лісі, купа груп вночі танці кругом вогня і жертвоприношення. Треба придумати як стати самим чорним і мрачним місцем, шоб сюда хотіли приїжджати групи і слухачі, але знов шо я говорю настоящі металісти не дають концерти!!!
(-:Назва фестивалю-Skulls&Drums:)

!!! концерт має бути в лісі і тільки в лісі!!!

P.S. з Норвегії нікого не можете притягнути
Protector пише:
!!! концерт має бути в лісі і тільки в лісі!!!

Я за
я за концерт, де б він не був... ну не знаю чого так мені його хочеться... напевно просто так.....
Якшо Епідемію вважають за попсу - то хлопці, ви спочатку послухайте це, а потім вже говоріть, бо базікаєте язиками, але не знаєте, про шо ви говорите насправді. Якшо тобі це не подобається - то не змушуй мене говорити про твої музичні вподобання.

P.S. В Норвегії є хороші групи.
P.P.S. А ти, Протектор, забагато видумуєш і засильно самовпевнений . . .
P.P.P.S. Гроші знайдуться. І мерія, і райрада підтримають . . .
Forwe пише:
Гроші знайдуться. І мерія, і райрада підтримають . . .

ти з ними уже говорив?
Не говорив. Але Володимира Володимировича і Бориса Андрійовича дуже добре знає мій батько.
Та і я їх частково знаю. І вони знають.
Взагалі-то, бажаю удачі у проведенні такого заходу. Щиро.
Інтересно, а хто би його профінансував, той концерт?
Олег пише:
Інтересно, а хто би його профінансував, той концерт?

Я б їх вже до лісу відвіз
Ага! А я б за ноги тримав...

Якшо серйозно, то чому всі так чекають на халяву?
Хіба не можна культурно, цивілізовано покупляти квиточки, шоб тим бідним артистам було за шо хліба купити...
По-перше, то не артисти, а музиканти (треба думати преед тим, як шось писати). І вони вже давно, як не бідні. По-друге, заплатити їм гроші знайдуться.
Forwe пише:
І вони вже давно, як не бідні.

А навіщо їм тоді платити

додано через 1 хвилину 49 секунд:

вони ж замки хочуть подивитись --- нормальний обмін коштами
Нє, не нормальний. Логіка проста. Ти б не вийшов на сцену за просто-так. Мені здається, шо замки для них не потянуть стільки . . . ))))
Цитата:
на сцену за просто-так
Чому б і ні?
AVB пише:
Чому б і ні?

напевно тому, шо гроші ніколи лишніми не бувають

додано через 1 хвилину 6 секунд:

І ше напевно, музиканти не такі уже і багаті шоб робити благочинні або просто задурні концерти, як би там не було. Може їм треба купити нових гітар