Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Проведення метал-концерту в Золочеві

Автор Повідомлення
Люди, які ж ви наївні! Кожна людина не буде працювати за просто-так, бо це є труд і навчання - а їх потрібно винагороджувати. Нехай ти просто вивчив на гітарі 3 акорда і вирішив зіграти шось примітивне перед друзями - тобі буде ж неприємно, якшо тобі скажуть, шо ти "ламєр", бо все-таки - це також робота.
Forwe пише:
Люди, які ж ви наївні! Кожна людина не буде працювати за просто-так, бо це є труд і навчання - а їх потрібно винагороджувати. Нехай ти просто вивчив на гітарі 3 акорда і вирішив зіграти шось примітивне перед друзями - тобі буде ж неприємно, якшо тобі скажуть, шо ти "ламєр", бо все-таки - це також робота.

А наші замки на шару подивитись так давай -- вони також чогось варті!
Особливо для москалів
Ніяке задоволення не дається нам просто так - заради чогось ми повинні старатися і інколи й навіть платити, якщо взяти цей випадок. НІХТО НЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ, ЖОДЕН З ВАС - ЗА ПРОСТЕ ДЯКУЮ. Я Б ПОДИВИВСЯ НА ВАС, ЯК БИ ВИ ТОДІ ЗАРОБЛЯЛИ НА ВЛАСНИЙ ХЛІБ.
А за замки вже не хвилюйся. Тай ти сам знаєш, шо зайти на територію замку - 1 грн. Я думаю, ніхто з гостей на ту гривню не збідніє.
Та ні, я особисто згідна, якшо група працює належно і отримує належні гроші за свою роботу.
А скільки би мав коштувати квиток на їх концерт? 5, 10, 50 гривень? Скільки вони хочуть за виступ?
Скільки вони хочуть за виступ я не кажу. Квитки завжди на їхніх концертах МІНІМУМ 100 грн, ми постараємося в порядку 30-40 грн., можливо дешевше.
Forwe пише:
Я думаю, ніхто з гостей на ту гривню не збідніє.

Forwe пише:
МІНІМУМ 100 грн

Зато збагатіють нормально. А не можливо наприклад організувати якийсь зліт обдарувань українських. Влаштувати фестиваль якийсь. Щоб своїм допомогти.
Forwe пише:
тру дез металом або блекєром

Мимоволі пригадується бабуся в пейнткорпсі й зо шваброю.
-Бабко, шо робиш?
-Я тру!!!

додано через 3 хвилини 52 секунди:

Forwe пише:
Ти б не вийшов на сцену за просто-так.

Один знайомий казав: Якшо в мене не буде клієнтів на вікна, я їх просто так робитиму, того шо в задоволення мені

додано через 4 хвилини 14 секунд:

Forwe пише:
30-40 грн., можливо дешевше.

У обласних центрах такі заходи (в залах, квитки мінімально від 25 грн) збирають від 1000 людей і організатори плачуть, шо в мінусі.
Скільки людей до тебе прийде в Золочеві за 40?)
По-перше, фестиваль буде замутити набагато тяжче. По-друге, Тимофій, ти буваєш у Львові на концертах? Я знаю, шо людей я зберу дофіга - з самого Золочева, Тернополя і Львова(то мінімум). В корню можна змінити ситуацію - не обовязково творити платний виступ - най собі люди приїдуть, просто віддихнуть. І тільки не птайте мене про те, звідки я візьму гроші і чо я такий дурний). Як каже мій друг Володя Посполита: "Хлопці, а де ж душа???"
Forwe пише:
"Хлопці, а де ж душа???"

напевне тут
Forwe пише:
тру дез металом або блекєром
Ну, раз каже... Успіхів!
і кожного своя душа. Якшо ти, kalef_f, не хочеш концерту чи в ньому не зацікавлений - то не треба писати.
Я просто не розумію, якщо ти маєш гроші, чи знаєш як їх дістати, то чому не пропхати когось з своїх.
А ніц дивного нема. Це така в нас національна свідомість, як хтось казав "минталітет"
А може для ФОРШЕ вони свої
Ви би ліпше хлопці не вимахувались. І не йде тут мова про менталітет чи якісь національні вподобання. Чи був хтось з вас на садибах командувачів УПА? Чи сидів хтось на меблях Романа Шухевича? Чи під холодний дощ ви кричали "Героям слава!", чи були ви голодні під час цього всього, з температурою поза 38 ??? Чи взагалі ви знаєте хоча б шось про них? Не вчіть мене націоналізму, бо ви не знаєш, хто я взагалі такий. Мене поважають багато людей, серед них Дмитро Якимович Шпаковський - наш режисер, в якого я був в труппі (чомусь він взяв до себе мене, а не вас). Ви єдине, шо вмієте - то кричати на всю глотку, які ви правильні - і сидите самі за своїм Інетом, вдома. І не вчіть мене історії. Ше раз кажу - не хочете концерту - не пишіть взагалі в цій темі! Це по-перше. Далі. Когось зі своїх пропхати можу, але буде тяжче тільки в організаційних питаннях. І не назбирається достятня кількість народу - в такому випадку потрібно, шоб помагали визначені інстанції - тільки у фестивалях ніхто не зацікавлений. Простий концерт набагато легше зробити, навіть якшо для цього потрібні більші кошти, бо на відоміше з'їдеться більше людей.
P.S. і не "минталітет", а "менталітет", українці . . .
та не нервуй так
От і не нервуй. Пиши по темі.
Forwe ти не умнічай шо знаєш добре граматику, просто на форумі є свій сленг, до якого відносяться наприклад слова : димократія, минталітет, крачати, лопці і т. д, і вживання таких слів є такими собі корпоративними жартами
massimo
пиши по темі
а по темі, то мене "епідемія" не пре, і на концерт не піду, а як когось пре, то будь-ласка проводьте, відвідуйте
massimo пише:
а по темі, то мене "епідемія" не пре, і на концерт не піду, а як когось пре, то будь-ласка проводьте, відвідуйте

Підтримую --- пропала тема
Я не розумію, хлопці. Нашо ж ви тоді пишете тут, якшо воно вас не цікавить?
Слухай Forwe, ти там писав шо хочеш підтримки у проведенні заходу. А якої саме хочеш підтримки у форумчан? Моральної-що хтось любить таку музику?
Підтримка заключається у любові до музики. Мені потрібні люди, бажаючі, які б прийшли на цей захід.
Розумію, дякую
-еПІДЕМІЯ попса і то Ти почуєш від любого хто знає шо таке не попса!
-як Твій адвокат рекомендую Тобі забрати концерт як найдалі від цилівізації(вЛАДА буде сильно здивована армії фанатів деад музики).
-з смаками не спорять, якшо бачиш мій підпес і знаєш чиї то слова тоді поймеш (Хто Я Такий)-ексклюзивно для Тебе ).
-на коцерт я прийду полюбе!
Я знаю, шо є люди, які і метал називають попсою тільки через те, шо саме ця група чи цей стиль їм не подобається.
І це не мертва музика.
Протектор, тебе я не впізнаю, чесно кажучи))). Чому ти кажеш, шо Епідемія - попса, але на концерт прийдеш полюбе?
Всьо з Тобою ясно

Вдумайся в слова!
Я тепер розумію, чому ти кажеш, шо Епідемія - попса. Блекуха і дум тоже хороші речі, я це також слухаю, і вони вже аж ніяк не попса. Короче, ти НЄФАР. Но ніяк не додуплюся, хто ти ????
а я б вот послухав би ліпше зірок клубної культури: Joachim garraud, Axwell, Tomcraft, Steeve Angello...
не ти один хотів би то послухати... повір....
Кароче, арганізатор, влаштовуй заїзд type'o'negative.
мені здається шо то всьо закінчиться караоке
і буде - хто не тайнцює, той Філіп Кіркоров
astrolik і де ти думаєш проводити те карооке? Зубарові під вікнами, чи на замку??? В принципі на замку би було зле, там були невинні жертви (але враховуй що зараз піст!!!)
я, за караоке!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! хочу співати!!!
чувак ти почитай хто шо тут хоче організовувати
А я не хочу співати В мене до того насрою нема.

А метал - на брухт!
А я не хочу співати В мене до того насрою нема.

А метал - на брухт!
Нехочеш співати не співай ? І не слухай метал??? Слухай
свою музику
Містєр Мастєр нашо вам той метал в канун Нового Року? Лишіт ся того ровера, йдіть святкуйте!
Хто фінансує той концерт?
Мастер пише:

-А я не хочу співати.
-В мене до того насрою нема.
-А метал - на брухт!
-Нехочеш співати не співай ?
-І не слухай метал???
-Слухай свою музику

монолог з претензією -- або внутрішнє непорозуміння.

Хлопці, не питайте мене, хто буде спонсором, бо все-одно не скажу. Якшо метал на брухт, то попсу в унітаз.
Народ давайте реально замутим такий концерт. По... шо когось воно не дуже пре але задумайтесь нові лиця в нашому забутому Золочеві та і кажете люди не прийдуть. Спитайте в своїх батьків( якщо ви корінні ) як в 89 на сокіл приїжала Донецька група точно непамятаю назви але так рубали і прикиньте стільки люду було саме з цікавості а фанами групи аж кишало так що думаю подібний концерт буде мати такий ж самий потенціал. Оскільки в Золочеві дуже рідко взагалі хоть якісь концерти бувають а сама з радістю піду на концерт хоч буде шо згадати або дітям розказати та і для Золочева буде визначна подія.
Що в піст будете проводити такий концерт
Я особисто двома руками і ногами ЗА. Я ще своїх дружбанів панків, металістів, готів зі львова запрошу. Буде класний концерт(якщо буде звійсно).Forwe-якщо щось таке буде то дай знати, я тебе підтримаю ЗА
Forwe пише:
то попсу в унітаз.

[/b]
Goth, яке твоє справжнє імя? дай хоть аську свою.