Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чому в школі нічого не вчать?

Автор Повідомлення
Чому в школі нічого не вчать?
Чому закінчення школи з червоним дипломом не дає гарантії що ти влаштуєшся в житті?
Тому що після школи ти ідеш вчитися ще кудись А взагалі, те шо вчать у школі не завжди треба у вузі бо вчать інше, а те, шо вчать у вузі не потрібно часто у житті.
st.fergi пише:
А взагалі, те шо вчать у школі не завжди треба у вузі бо вчать інше, а те, шо вчать у вузі не потрібно часто у житті.

А пачєму? Хочеься зрозуміти чому так виходить.? Вчителі такі, діти такі? Чи просто так нада?
Чому так виходить? Може однією з причин є те, що при влаштуванні на роботу(якшо брати її до уваги)всім роботодавцям потрібна людина з досвідом(стажем). А де ж його взяти, якшо ти тільки шо закінчив вуз?+блат+на роботі вимагають іншого ніж те, шо ти вчив+закони змінюються чуть не щодня... Вчителі я думаю майже ні при чому. Якшо для прикладу, мене вчили на історії шо колись піраміди будували раби і їх там поганяли кнутами, то тепер я знаю шо мене вчили неправильно. Бо насправді тепер відомо шо ніякі раби не будували ті піраміди, а будували вільні люди (довго розказувати). Тобто, те шо колись вчили буває відрізняється від того шо є зараз. То, так для прикладу.
Оце питання
нічого не вчать тому, що:
1) мало платять
2) дітей-багато, вчителів мало - контроль над дітьми низький
3) з п.2 випливає, шо поведінка в більшості учнів жахлива - вчителі не роботи
4) під час сезону городів, замість навчати учнів, вчителі думають як би то на город попасти
6) більшість напевне просто нехоче собі нерви псувати
5) ... і ше багато чого іншого
В школі червоного диплому не дають, а дають золоті медалі, яка не гарантує "влаштування у житті" тому , що крім середньої освіти потрібно мати ще хоча б сердньо-спеціальну, а з середньою наразі можна хіба двірником, і навіть з золотою медалью старшим двірником не будеш.
Васілій пише:
Чому закінчення школи з червоним дипломом не дає гарантії що ти влаштуєшся в житті?

Та бо то трошки різні речі....
Наявність хорошої оцінки, пам"яті і того чи ти знаєш скільки кілометрів над рівнем моря має найвища точка землі чи які рослини віносяться до класу Дводольних....
То всьо фігня! Нє, ну звачайно то теоритичні знання які тобі будуть можливо колись і треба, і які просто варто знати для загального розвитку.... але вони мало шо дадуть в плані знаходження "свого місця під сонцем". Тут більше грає роль смикалка, здатність до виживання, як би то грубо не звучало....
То тобі не школа шо ти прийшов додому, сказав бітькам шо тобі треба гроші на шось там, вивчив пару тем здав і забув і спокійно далі робиш шо хочеш.... Тут вже всьо... Шо називається лафа скінчилась.
Людина або має відповідний характер, впертість і вона добивається того шо хоче, або знаходить якусь нещасну роботу і кожного дня там мучиться за відповідну зарплату. То всьо взагалі залежить від амбіцій.

astrolik пише:
1) мало платять

Ну то кому як....

astrolik пише:
2) дітей-багато, вчителів мало - контроль над дітьми низький

контроль над дітьми неможливий. Як вони не хочуть вчитись то вони і не будуть, хоть ти над ним 10 вчителів посади....
astrolik пише:
3) з п.2 випливає, шо поведінка в більшості учнів жахлива - вчителі не роботи

ну вони ж знали на шо йшли.... Раджу добре гаркнути на них.... має спрацювати. Треба просто заставити себе поважати і то з першого разу, а то потім то вже буде неможливо....

Успіхи в навчанні то тільки теоретична база. Викладач то вас ше може навчити.... а от вміння застосувати ті знання на практиці, в потрібний час і в потрібному місці, та ще й з певною користю для себе то вже самим треба

додано через 1 хвилину 35 секунд:

Чомусь ті хто в школі навчався погано зазвичай в житті добиваються більшого успіху ніж ті хто був відмінниками.... Принаймі так випливає з моїх спостережень
Васілій пише:

А відколи то в школі дипломи видають? ше й червоні...
Pangea пише:
Раджу добре гаркнути на них.... має спрацювати

і не раз таке було і бачив ... не помагає нажаль

Pangea пише:
ну вони ж знали на шо йшли...

дітей всеж таки до навчання в школі виховують батьки, і від цього в великій мірі залежить, чи дитина захоче вчитися.
astrolik пише:
і не раз таке було і бачив ... не помагає нажаль

Значить погано гаркнув... можна ше варіант... без лишніх прохань, попереджень і так далі повиставляти в стовпчик двійочки і так пару раз і всьо... ніяких проблем

astrolik пише:
дітей всеж таки до навчання в школі виховують батьки, і від цього в великій мірі залежить, чи дитина захоче вчитися.

виховувати то виховують, але така вже уж у нас натура, що якщо людина дозволить "сісти їй на голову" то обов"язково сядем.

Особисто я вчусь на уроках тільки в тих вчителів які мене або можуть зацікавити, або трошки настрашити ( все любила строгих вчителів ), або сам предмет мені цікавий і зрозумілий.
І батьки на то чи хочу я, наприклад, вчитись чи ні впливають дуже мало. То визначає або сам учень або вчитель
О, так, якщо настрашив вчитель то однозначно вчитися можнаПам"ятаю французьку мову весь клас знав не то шо самі відмінникиА була вчителька з біології , яка рахувала шо свої години вона відпрацьовує даючи нам там матеріал на 15 хв,15хв опитування а остальний час вільніНіколи не нервувалася і жила у своє удовольствіє

додано через 2 хвилини 9 секунд:

Якшо чесно то мене шось так нервує те, шо тепер діти у школі мають мобільники..... і у нас вдома у школі коли телефон учня дзвонить то він собі сміло виходить у коридор розмовляти(10-11клас) навіть не сказавши вчителю шо іде. А сама вчителька теж має телефон і теж виходить собі коли їй то тре Капець повний

додано через 2 хвилини 13 секунд:

А була вчителька, мала у нас шостим уроком зарубіжну то все приходила на урок і їла булочкиА ми такі голодні були на шостому тому уроці , шо ті Стендалі і Достоєвські взагалі в голову не лізли
Pangea пише:
Значить погано гаркнув... можна ше варіант... без лишніх прохань, попереджень і так далі повиставляти в стовпчик двійочки і так пару раз і всьо... ніяких проблем

а потім тобі з/п врізають через отакі оціночки в журналі
Васілій пише:

Насамперед треба визначитись, що саме від життя очікуєш, а потім... ВПЕРЕД!
П. с. Мені це не допомогло
Васілій пише:
А пачєму? Хочеься зрозуміти чому так виходить.? Вчителі такі, діти такі? Чи просто так нада?

просто раніше були ВЧИТЕЛІ, які ВЧИЛИ дітей і таки чомусь навчали...
а тепер вони стали модно називатися ВИКЛАДАЧІ, ВИКЛАДАЮТЬ матеріал і їх не гребе, чи той матеріал діти засвоюють, чи ні... Відбула години і додому...
st.fergi пише:
мене шось так нервує те, шо тепер діти у школі мають мобільники.....

Ставили б в школах якісь глушилки мобілок.... або шоб в момент всі невиключені мобілки перегорали...
Знаєш, щоб когось чомусь навчити, треба хотіти, а щоб хотіти, треба бути в тому зацікавленим - матеріально або ідейно. Раніше в нас була дуже класна освіта, грунтована ідейно. На Заході - аналогічна, грунтована матеріально. А зараз вона незрозуміло на чому взагалі грунтується . Тож недарма колись від початкових і до старших класів ми складали розповіді "Ким я хочу бути, коли виросту"
Просто ситуація міняється занадто швидко і судячи зі всього ніхто таки з нас ще не виріс
Освіта взагалі гарант підняття у власних очах а не наступного достатку. А працевлашування у нас демократичне - хочеш копай, хочеш не копай.
А нашо вчитися? Мама з татом гроші мають то все куплять. Тепер так хоть би що мав в голові мудре, гроші все одно важніші.
sindemonekine пише:
Освіта взагалі гарант підняття у власних очах а не наступного достатку

ну, не скажи, самооцінка то в мене завше зашкалювала і без освіти