Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи варто повертатися на постійне проживання в Україну?

Автор Повідомлення
привіт всім, мене звати Ірі, недавно надибала цей форум. хотілося б взнати також вашу думку.
Це залежить від мотивації.
просто останнім часом додому потягнуло.
от тобі й мотивація
не забувай: думки сторонніх звучать добре, а розгрібати самому
Якшо міцно корені "за горбом", можна приїхати на пару днів, подивитись на то всьо, але не з друзями бухати (встигнеш), а роздивитись шо до чого
Як на мене то сюди добре приїжджати а не житиХочеш часто, хочеш-ні але приїжджати
дякую за те що відповіли.
можливо і правда що краще приїжджати на деякий час, але коли нарешті приїжджаєш хочеться зразу назад, тому що: 1)майже ніхто не розуміє твої почуття 2) не хочешться привикати бо потім ще тяжче - там в іншій країні.
stella пише:
1)майже ніхто не розуміє твої почуття

Стелла, ану будь-ласка поподробніше ось це
всі(ті що за кордоном не бували) думають що за кордоном ти сидиш, а тобі гроші і все решта з неба падає. Або те що хочеться просто відпочити.
stella для тебе є ше одна гарна тема РАБ ЧИ ПАН? висказуйся якщо бажаєш
st.fergi пише:
stella для тебе є ше одна гарна темаSmile РАБ ЧИ ПАН? Very Happy висказуйся якщо бажаєшSmile

stella, st.fergi особливо любить поганяти людей по просторах форуму.
stella пише:
всі(ті що за кордоном не бували) думають що за кордоном ти сидиш, а тобі гроші і все решта з неба падає. Або те що хочеться просто відпочити.

Ти там на заробітках?
st.fergi пише:
1)майже ніхто не розуміє твої почуття

Стелла, ану будь-ласка поподробніше ось цеSmile

Ну шось тіпа ну як ви тут в такім г.. ні можите жити, я нізачто би нісмагла, нє?
kalef_f Лілічка я
st.fergi пише:
kalef_f Лілічка я

А я Сергій -- може перемістимось в розділ знайомства?
я вчуся, алу підробляю трошки.

а ти Васильку "дуже приємний" в спілкуванні!
stella пише:
я вчуся, алу підробляю трошки.

То можливо поки навчання не закінчиш і не пар собі голови такою проблемою
stella пише:

Марку тримає...
багато з моїх друзів і знайомих живуть за кордоном, і всі вони говоять що тут дійсно гімно, і я їх в тому підтримую, але всі вони одноголосно заявлять що з радістю б повернулися додому та їх не влаштовує зарплатня в Україні.
Мо хто бачив є дужи файне кіно-"Вікно в Париж". Подивіться, непожалкуєте

додано через 4 хвилини 57 секунд:

stella пише:

Спасіба! Спасіба жи паднялі таку "важливу", а головне "нову" тєму!
"То можливо поки навчання не закінчиш і не пар собі голови такою проблемою " -
трошки ностальгія взяла - неможливо не думати про майбутнє!

додано через 6 хвилин 28 секунд:

massimo
вони кажуть правду. Але хтось повинен нашу неньку Україну на ноги підняти. наприклад люди які побачили цивілізацію і повернулись назад в Україну, розумію що це не реально, починати з чогось треба.

додано через 2 хвилини 41 секунду:

Массімо це ім"я італійське?
Мене тут в нашій країні влаштовує все, крім нарої влади і нашого дурного "менталітету", а так щоб жити другі країни того не мають, а ми просто того не цінуємо, або не розумієм? Своєї недружністю ми собі самі шкодимо.
згідна з Олегом нф всі 100%.

додано через 1 хвилину 15 секунд:

згідна з Олегом на всі 100%.
рулить Олько...
Олег пише:
Мене тут в нашій країні влаштовує все, крім нарої влади і нашого дурного "менталітету",

Шо я більше всього ненавижу-це расизм і негрів
Васілій пише:
-це расизм і негрів

вислів в десятку
stella пише:

Ір, це вибір кожного особисто . Дома-це дома :батьки, друзі, наша мова, наші люди, наша їжа і багато чого милого і дорогого серцю. Закордоння:ну так, гроші, високий рівень життя і т. п і т. д... но, як на мене, насправді тут дуже і дуже одиноко...
Перепрошую за змістовність посту, не варто.
lenhen пише:
Закордоння:ну так, гроші, високий рівень життя і т. п і т. д...

просто надоїдає... Хочеться свого, рідного....
massacra, це не надовго. І потім цього бракуватиме завжди і всюди.
AVB
а свого, рідного хіба не завжди бракуватиме
От про це я й говорю. Рідного хочеться завжди. А от неприємного - ні.
Хочу додомуууууууу
Не сумуй
я також хочу додому!!!!!!!!!!! єдине шо мене тут тримає то навчання, як тільки його закінчу приїду додому хоч на кілька місяців. А хто знає: Що можна зробити щоб освіта здобута закордоном була дійсна і в Україні?
stella пише:
Що можна зробити щоб освіта здобута закордоном була дійсна і в Україні?

Яка спеціальність, якщо не секрет
економіст - менеджер
Та шо здобута за корд оном - дійсна в нас, а от навпаки - ні
дякую Віа бо я цього не знала. Пам"ятаю хтось казав що треба доздавати українську мову, історію і. т. д......
stella на державній роботі твій диплом дійсно не покатіт, а в приватній фірмі всеодно якого вузу твій диплом їм головне досвід роботи і все таке. Хоча з знанням іноземної мови, особливо англ., або нім. та і щез іноземним дипломом можна класну роботу знайти