Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вічні проблеми у стосунках

Автор Повідомлення
Вічні проблеми у стосунках між хлопцем і дівчиною, або "Що вам не подобається в нас, а нам в вас"
Нас тут тільки двоє?
Все ж таки, дивні бувають хлопці, з кожним днем більше дивуюсь....
Наприклад... хлопець не звонить і не відповідає на смс 10 днів, тоді на 11 день звонить, і як ні в чому не бувала завязує розмову, на питання де ти був відповів "занятий був" і дивується чому його ввже забули...
все розумію... но не розумію того, що можна бути занятим так, що немає ОДНІЄї хвилини, що зателефонувати...
ага, двоє ввечері на форумі, в "інтимні обстановці"
Я вважаю, що як такої, - проблеми немає! Просто є індивудуальні особистості, які або розуміють один-одного або ні!
Побудувати в Золочеві якісь серйозні стосунки с дівчиною чи хлопце дуже важко, в такому місті як Київ набагато легше. Чому? Тому шо в Золочеві кожен кожного знає, не спіє дівчина с кимось піти посидіти, як хлопцеві одразу докладують шо вона чуть не спала з іншим. Часто можуть сказати що спала Хочеш познайомитись с дівчниною, як один с твоїх друзів одразу тобі говорить який ти дурак і росказує тобі її біографію, причому в тій біографії більша половина брехні. Після таких росповідей кожен хлопець думає шо робити днів десять, або взагалі на другий день не здоровається до дівчини.
То проблема малого міста, в великому менше різних пліток і слухів, тим більше коли дівчина ходить на "лєво", то як говориться "очі не бачуть серце не болить".
2Річард: згідна, пережила на власному досвіді, але якто кажуть помудрішала і знайшла оригінальний вихід з такої ситуації....
2Річард:
син прийшов до батьків і каже: Я буду женитись на Марійці а батьки : та де, сину, вона з цілим Золочевом переспала!! =-O
син пішов, десь його довго не було. Приходить і каже: а все ж таки я буду женитись на Марійці, бо обійшов весь Золочів - не такий він вже і великий!
анекдот почуто від tkalych, тет-а-тет, поза форумом
Richard пише:
Побудувати в Золочеві якісь серйозні стосунки с дівчиною чи хлопце дуже важко, в такому місті як Київ набагато легше. Чому? Тому шо в Золочеві кожен кожного знає, не спіє дівчина с кимось піти посидіти, як хлопцеві одразу докладують шо вона чуть не спала з іншим. Часто можуть сказати що спала Хочеш познайомитись с дівчниною, як один с твоїх друзів одразу тобі говорить який ти дурак і росказує тобі її біографію, причому в тій біографії більша половина брехні. Після таких росповідей кожен хлопець думає шо робити днів десять, або взагалі на другий день не здоровається до дівчини.
То проблема малого міста, в великому менше різних пліток і слухів, тим більше коли дівчина ходить на "лєво", то як говориться "очі не бачуть серце не болить".

Якщо є справжні почуття то ніяких проблем нема, живеш ти в Києві чи на хуторі. А проблеми самі собі і створюємо для емоційної розрядки. Переважно в стосунках нема довіри і кожен шукає шось щоб докорити партнеру. Свого роду романтично-мелодраматична розвага. Як я спостерігав переважно з віком проходить.
marko пише:
Richard пише:

Якщо є справжні почуття то ніяких проблем нема, живеш ти в Києві чи на хуторі. А проблеми самі собі і створюємо для емоційної розрядки. Переважно в стосунках нема довіри і кожен шукає шось щоб докорити партнеру. Свого роду романтично-мелодраматична розвага. Як я спостерігав переважно з віком проходить.

Цілком згідний, я просто не дописав цього в свому попередньому месіджі. Але все рівно таких мильних опeр в стосунках молодих людей з Золочева набагато більше чим в більших містах. Там як росходяться на 3-4 дня то можна ставити хрест на стосунках. А в Золочеві можна кожен день бачитись з дівчиною якою посварився, особливо якщо ти і вона по кабаках зависають чи просто гуляють в місті. Тим більше як я розумію с того що бачив багато хто свариться для розрядки, щоб скучно не було.
мяу
yulia пише:
Все ж таки, дивні бувають хлопці, з кожним днем більше дивуюсь....
Наприклад... хлопець не звонить і не відповідає на смс 10 днів, тоді на 11 день звонить, і як ні в чому не бувала завязує розмову, на питання де ти був відповів "занятий був" і дивується чому його ввже забули...
все розумію... но не розумію того, що можна бути занятим так, що немає ОДНІЄї хвилини, що зателефонувати...

Ти ще не пробувала справжнього чоловіка...
А який у твоєму розумінні має бути справжній чоловік?
Приклад, я давала не з свого життя.. а просто зі спостережень за знайомими..
yulia пише:
А який у твоєму розумінні має бути справжній чоловік?
Приклад, я давала не з свого життя.. а просто зі спостережень за знайомими..

Коли він зявиться у твому житті - сама зрозумієш.
СПРАВЖНІ ЧОЛОВІКИ? А ХІБА ТО НЕ ПРОСТО СЛОВА? СМІЯЛАСЬ АЖ ДО СЛІЗ.... ЗНАВЦІ
Справжній чоловік все буде ставити на перший план почуття до дінки в стосунках між ними.
ІНКОГНІТО пише:
Я нерозумію Інкогніто чому ти міряєш всіх чоловіків по одні мірці?? Наприклад я знаю випадки коли чоловік нормальний а жінка наобарот ходить "Налево" а він бавить дитину. Невсі ми одинакові запамятай собі то.
Олег пише:
ІНКОГНІТО пише:
Я нерозумію Інкогніто чому ти міряєш всіх чоловіків по одні мірці?? Наприклад я знаю випадки коли чоловік нормальний а жінка наобарот ходить "Налево" а він бавить дитину. Невсі ми одинакові запамятай собі то.
я не по собі сужу, я вмію спостерігати, звичайно, ми теж не безневинні, еле, на мою думку, це ваша вина.. всіх... так не всі однакові, але у вас всіх є спільні недоліки, і в деяких ситуаціях, ви поступаєте так одинаково, так передбачувано.
Важко сказати, яким має бути справжній чоловік. Думаю, однією з його рис повинно бути дотримання слова. Сказав - зробив. Оце, розумію, справжній чоловік! А балаболів ніхто не любить...
Підтримую Мопса, ти напевно в дзеркальце глянув, перед тим як це написати?
Стараюсь таким бути, ніби вдається...
mops
згідна на всі сто.. але чоловік часом прибити обіцяє
А що, має якусь підставу чи просто так?
Гадаю, все ж таки, шо як чоловік, так і жінка, обидва мають тримати планку на рівні, коли вони познайомились, і ні в якому разі не опускатись, бо тоді дійсно виникають проблеми. Більше того треба намагатись відкривати в собі приховане, адже саме це 'щось' помітив у вас ваш партнер. Тоді стосунки піднімаються на вищий рівень, а не занепадають.
Мені здається, що проблеми починають виникати тоді, коли ми перестаєм цінувати те, що маємо.
А що повинна бути ціна! Якщо цінити - то значить можна купити!
Мені здається, що проблеми починають виникати тоді, коли ми перестаєм цінувати те, що маємо.

а ми цінувати починаємо тобі коли втрачаємо(на жаль)

додано через 1 хвилину 43 секунди:

[BS]Incognito пише:
А що повинна бути ціна! Якщо цінити - то значить можна купити!

цінувати(шанувати) , ти коли когось поважаєш і шануєш, то хіба ти таким чином купуєш?
Якщо якісь проблеми, напевно в деяких випадках треба йти на компроміс, шо ми рідко робимо. Але я рахую якшо є шось подібне то нетреба брати блисько до голови, а насолоджуватися життям, адже в світі дуже багато всього хорошого!
А от дивіться тут я прочитала що В Золочеві не можливо побудувати стосунки я з цим згідна і я надіялась що поїду кудись вчитися і знайду свою половику а тут мені батьки кажуть що я піду у коледж і що мені вже не бачити того мого єдиного і що мені робити?
Все попереду!
mandarynka
Не бери собі дурного до голови. Думки тут різні висловлюються. Часом збоку є людина, на яку ти зовсім не звертаєш уваги, а виявиться в один прекрасний день, що це - саме та людина, яка тобі потрібна.

ps:А після коледжу ще можна вчитися і вчитися... Так що не плач
mandarynka пише:
В Золочеві не можливо побудувати стосунки

Звичайно не можна, для цього потрібно їхати як мінімум в Київ
mandarynka можна тобі пораду, ти подивися скільви в нас тут гарних і розумних хлопців, хіба серед них не можна знайти того єдиного і неповторного? Притому нікуда нетреба їхати

P.S. А що не так? Ти проаналізуй те що я тобі написав.
mandarynka
я знайшла саме тут)
Казав якось-то Кузьма шукати розв'язання проблем не в підручнику з географії. І мав на то рацію. Але є такі випадки, якщо тягне людину кудись подалі від рідного дому, значить це підсвідомо притягує до своєї половинки судженої. Тож можна і в Києві пошукати, і на Обертасові. Кому шо.
Кров і віддаль.
Крім того, якщо одружуватися з людьми з одного ареалу, то це дещо ослаблює імунітет. Недарма наші пращури собі дружин шукали з інших племен. А так ще промахнутися можна, а раптом дальній родич попадеться?
Тоді хирляві нащадки будуть
Ще досить сильні проблеми приносить відсутність грощей, або коли їх забагато, я думаю що більшість форумчан зі мною погоджуються, ще є така штука коли ти женишся, або виходиш заміш за людину "не свого кола". Я думаю Ви мене зрозуміли про що я кажу.
Різниця в тому, що коли грошей нема, то проблеми великі, але сприймаються не так глобально. А коли є гроші (а тим більше їх аж забагато), то проблеми виникають таки єрундові, а от ставлятся до них надто серйозно.
коли виходиш заміж за людину не свого кола, то ти є більмом в оці тільки для родичів нареченого(з умовою якщо він тебе любить щиро, то для нього не буде різниці чи ти бідна чи багата)аналогічно про жінок. проблему зроблять родичі багача і люди посторонні, які вважатимуть що ти заміж виходиш не за любов а за гроші .
Зазвичай молодим людям заважають, як родичі так і подружки і друзі, в яких усе погано і жаба давить, коли вони бачуть ідилію в стосунках двох закоханих, таких ДРУЗЄЙ тре посилати на... А решта проблем, якщо розібратися дріб'язкових, можна вирішити розмовою із своєю половинкою.
Не завжди, в якому смислі заважають родичі і т. д.
Взагалі всі стосунки починають будуватися на Д О В І Р І . Це є саме головне, і важливе в цьому....
дівчата це такі особи які люблять все... і одразу... але не завжди їм вдається цього досягти.....
Просто любов - це гірко солодке почуття, не пізнавши гіркоти , солодке кажеться не таким вже й солодким,............
ДОВІРА - це основа у стосунках . Коли є довіра, приходить ЛЮБОВ. Як бути, коли довіру зраджують?!
а у мене зовсім інші проблеми. ми разом уже рік, а сварки стають чим раз ти сильнічі... Інколи здають нерви...
А проблема в тому що він не хоче відпочивати, зі мною, а сам ходить відпочивати з групою....
Коли він відпочиває з групою, він взагалі стає іншою людиною, в нього інша манера спілкування...
я впевнена в тому що він мені не зраджує...
але до нього завжди дзвонять одногрупниці, пишуть йому привітання, з підписом: Цьомаю твоя староста...
Я не знаю що мені робити, підскажіть....
be single wolf,, як у вас з сексом? Чи є в тебе діти, якщо немає то ватра про них подумати?
у інтимних стосунках все прикрасно.... Про дітей ще за скоро думати, ми зустрічаємось лише рік....
Може він тебе не любить, а це все для нього гра? Ти не зумала зробити так щоб він в тебе влюбився?
Він мене любить, я також наробила багато дурниць за цей рік і він зумів мене побачити, він робить мене щасливою і старається мене зрозуміти.....

Просто я не розумію його відношення до групи, коли він не відпочиває з групою, все як у казці, а коли відпочиває, починаютьс сварки...

А шо саме головне він боїться мого знайомства з його одногрупницями
be single wolf пише:

Просто я не розумію його відношення до групи, коли він не відпочиває з групою, все як у казці, а коли відпочиває, починаютьс сварки...

А шо саме головне він боїться мого знайомства з його одногрупницями

А тобі то треба знайомитися? Забудь про то що було до тебе і починай писати з чистого листка, то що ти наробила то напевно плід твоїх ревнощів? Навчися відволікати його від групи, підіть з ним на природу відпочиньте двоє. Ти спитай в нього що я не так роблю, і чому йому не цікаво з тобою? Більше обговорюйте свої проблему у стосунках.
В нього зараз сесія, його не реально відволікти від групи...
Він важає що без нього група не відпочине...
Він мені говорить, що хоче шоб я пішла з ним... Але потім знаходить тисячу причин моєї вини, і говорить що він вже нікуди не хоче йти,
а потім їде до групи...
Може він все не буде вчитися, може варта просто почекати і поспостерігати і зробити для себе певні висновки? Насильно любимою не будеш. Моя рада зараз просто почекати.