Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ісус Христос

Автор Повідомлення
Опом"ятайтесь , люди, що ви пишете!!! Це великий гріх, особливо звертаюся до kalef f -а!!!
Що вас на релігію пробило?
Великий дурень. Віддав своє життя за всіх цих мерзотників які це не цінять і не розуміють, тому що вони вівці
dies irae, щоб ввідати своє життя за когось, треба мати велику ЛЮБОВ в серці. Були моменти , що не пожаліла б себе, щоб коханій людині допомогти. Хоч знала, ця людина може або не оцінити зовсім, або по-своєму(з "потребительськой" точки зору) оцінити мій вчинок. Хто ж тоді дурень!? А ви ... просто від отари відбились.
Я ніколи в отарі не був) Якось я подумав що читаючи бібілю я слухаю лише одну сторону. І тому , з'ясувати хто прав не можливо.
"Кто прав, кто виноват..." - це розуму дилема. У духа такої дилеми немає. Людина, яка вважає себе освіченою, вправі вислухати різні точки зору. При цьому дотримуючись власної.
Ну Ви особисто вислухали? Щось сумніваюсь
Для мене існування постаті Ісуса Христа є аксіомою, символом Віри:беззаперечної та безмежної. Постать Його є історичною, релігійною, духовною. Релігійні джерела, Біблія висвітлює Його образ тільки як Сина Божого, тотбо односторонньо. Народжений земною жінкою, Він мав і людську сутність, чого біблійні джерела не заперечують, але і не висвітлюють. Було ще Евангеліє від Іуди (Іуда був любимим учнем Ісуса Христа, його другом), але воно чомусь не канонізоване, і Церква воліє мовчати про нього. Це - історичний факт. Цікавою була книга Д. Брауна "Код да Вінчі", Вам напевне, відома. Стільки шуму було навколо публікації цієї книги, досить неоднозначної.