Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Об'явлення

Чи вірите ви фактам фізичних контактів людей і Бога (Діви Марії, ангелів, ...)
Так, безсумнівно 66%   8
Можливо. Але є "земне" пояснення 0%   0
Ні. Це все вигадги 25%   3
Не визначився(лась) 8%   1
Всього голосів: 12
Автор Повідомлення
Об'явлення
В історії людства є зафіксовано безліч фактів контакту людей з Богом, Божими посланцями, об'явлення Богородиці, Божі знамення, документовані письмово (Біблія), усно, на фото і відео.
Навіть пам'ятаю, як був малим, і хтось побачив на вітражах церкви на Львівській образ Діви Марії. Тоді люди натовпами кожний вечір приходили, сподіваючись побачити це на власні очі.
А якосьто, я сам побачив щось незвичайне, проїжджаючи в машині з Самбора через одне село. Шофер розказав, що тоді місяць тому в хаті, що будується, при трасі (він показав пальцем ту хату) будівельники (не хтось сам без свідків) побачили на щойно вставлених склах у вікні досить чіткі риси Богородиці. Кажуть, будова на цілий місяць припинилась, бо на подвір'ї постійно збирався натовп бажаючих подивитись на диво, чи помолитись. Люди розказували, що майже щодня бачили образ Діви Марії у тому вікні. І коли шофер, розповідаючи, показав це вікно, я дійсно побачив чіткий прозорий образ звичного іконного сюжету. Що це було? Мить об'явлення Пресвятої Богородиці, чи ефект дивного поєднання в мозку попередньої розповіді із якоюсь грою заломленого світла через шибу швидкоїдучої автівки?

Milagre do sol ( Сонячне диво - обіцяне Богородицею мешканцям Фатіми (Порт.) (Архівні фото)
АБВ, ти канєшно вибачай, якшо шось, але шось ти там наплів купу арештантів.
1) До чого тут
AVB пише:
Об'явлення
Об'явлення - то форма послання. Певно поява, ну не в тім річ...
2)
AVB пише:
В історії людства є зафіксовано безліч фактів контакту людей з Богом, Божими посланцями
- не сперечатимусь, факт
3)
AVB пише:
об'явлення Богородиці, Божі знамення, документовані письмово (Біблія)
Прошу зацитувати з Біблії
4) Тут мені одня дівчинка пропонувала з'їздити в с. Гаї, де сталось одне з так званих "чудес" (так звана "поява Ісуса Христа"). Але ця тема стає ше цікавішою, коли прочитати СЛОВА ІСУСА ХРИСТА записані в Євангелії від Матвія. Розділ 24. вірші 23-27:
23 Тоді, як хто скаже до вас: Ото, Христос тут чи Отам, не йміть віри.
24 Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних.
25 Оце Я наперед вам сказав.
26 А коли скажуть вам: Ось Він у пустині не виходьте, Ось Він у криївках не вірте!
27 Бо як блискавка та вибігає зо сходу, і з'являється аж до заходу, так буде і прихід Сина Людського.
5) До тієї дівчинки дійшло. Чи дійде до інших - то вже питання філософське.
6) Може то всього лиш
AVB пише:
ефект дивного поєднання в мозку попередньої розповіді із якоюсь грою заломленого світла через шибу швидкоїдучої автівки
, а може таки чиєсь чудо...
ТІЛЬКИ ОТ ЧИЄ

Пи. Си. : Дякую за підняття такої важливої теми
Я вірю шо таке явище існує але не вірю шо то від Бога.
По-перше, тому шо пише в біблії шо буде багато неправдивих чудес і об"явлень, по-друге чому саме має являтися Марія, шо і робить останнім часом, це при тому шо істинного її лиця нам не відомо, все тільки те шо ми бачимо з ікон і о чудо-являється саме така як на іконах. Кажуть люди, шо вона являється для того шоб попередити шоб буде шось тяжке і шоб люди каялися. Не бачу смислу, адже все шо буде і все шо нас чекає сказано давним-давно, да і люди мали б покаятися теж давно уже.
Кажуть шо вона якоби була захисницею УПА, і тому для неї типу так важливий український нарід. Попахує політикою взагалі-то від тих хто таке каже, або від тих, хто комусь то передав від когось.
Да і дивно так, якшо брати до уваги Україну то чомусь вона переважно на Заході з"являється:то в Грушові я чула, то он на Львівській, може я тут і не права, але все шо чула то СУТО на Заходічесно кажучи політикою тхне
А взагалі, кажуть шо подібні явища людей та й зцілюють, хоча я не розумію як неживе може зцілювати. Зцілює напевно віра людини а не саме явище. В теперішній час люди в будь-що повірять, так їм бракує захисту і спокою.
Я вірю шо існує і Бог і Диявол. І вірю в то, шо Диявол прикидаючись світлом може звести багато люду, шо і робить своїми тими явищами. А люди, вірячи шо це світло, ідуть і моляться до якогось там дерева у формі лиця Ісуса, або до вікна де лице Марії є. Чуш то , і на мою думку не є правильним. Тому що цілувати вікно чи дерево чи будь-шо думаючи шо ОТ ВІН БОГ то є нерозумно і по відношенні до Бога просто богохульно. Звісно у кожного своя думка і своя віра. Але завжди треба пам"ятати шо ті чуда хтось та й творить. Самі по собі вони не творються. І потрібно розпізнавати . Матвія 24:24 "Повстануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли можна і вибраних"
2 Сол.2:9,10 "Його(беззаконника)прихід-за чином сатани-буде з усякою силою і знаками та з неправдивими чудами, і з усякою обманою неправди між тими, хто гине, бо любові правди вони не прийняли, щоб їм спастися".
Ліричний відступ.
Якщо об'явлення - це форма послання, то тоді вже не об'явлення, а оголошення. Бо інакше це називається калька з російської (обйявлєніє).
А якщо це поняття взято з Біблії, то тут дійсно "не в тім річ".
Об'явлення, за основним значенням в українській мові - коли хтось, або щось з'являється (являє себе) до сприйняття іншим.

Я Біблію знаю мало (тому і не буду цитувати ). Але навіть мені відомо, що там неоднократно описується (а Біблія в цьому випадку є історичним документом) об'явлення людям ангелів, Бога, знамень. Взяти хочаби ангела зі звісткою уві сні Марії. Чи такого не написано і я не правий?

додано через 5 хвилин:

Ну і потім, до чого тут арештанти? це сільські люди так виглядали на початку 20-го століття в Португалії.
А фотка є лінком на фотоархів порталу Фатімської святині. Так що якшо вже хтось і наплів, то не я, а троє дітей-пастухів, а потім і величезний натовп, що зібрався в зазначений час побачити обіцяне Богородицею чудо.
Андрій, я так розумію шо ти в то віриш. А які твої переконання в тому плані? Ти з тих людей які радо біжуть глядіти і вірити в чудо яке десь об"явилося чи ти з тих людей які рахують шо то неістинні чуда або знамена?

додано через 2 хвилини 17 секунд:

AVB пише:
хочаби ангела зі звісткою уві сні Мар

ангел прийшов коли Марія не спала
st.fergi пише:
Я вірю шо таке явище існує але не вірю шо то від Бога.

Ліля респект і підтримка

st.fergi пише:
А взагалі, кажуть шо подібні явища людей та й зцілюють, хоча я не розумію як неживе може зцілювати. Зцілює напевно віра людини а не саме явище.

Андрій і Ліля, я зараз досліджую книгу Йова, надзвичайно цікава книга, от там дуже зрозуміло розкритий характер диявола, раджу просто сісти і "з олівцем" почитати
astrolik пише:
раджу просто сісти і "з олівцем" почитати

то певно до Андріяя читала про віру Йова
Ліля не про віру я мав на увазі, а про діяльність диявола
Віра і діяльність тісно переплітаються я не буду ж зараз переказувати шо робив диявол кому тре той почитає, правда ж?
st.fergi пише:
шо робив диявол

і що робить в даний час...
st.fergi пише:
кому тре той почитає

А кому в лом - той буде з піною коло рота всім розповідати то, чого не читав . Так, почув десь...
AVB пише:
Чи вірите ви фактам фізичних контактів людей і Бога (Діви Марії, ангелів, ...) 
Так, безсумнівно
 Можливо. Але є "земне" пояснення
 Ні. Це все вигадги
 Не визначився(лась)

Голосування нагадує пакетне проходження конституційної реформи в Українському парламенті.
Відповім по пунктах:
1) фізичних контактів людей і Бога - ну, та якось Він Адама творив
2) фізичних контактів людей і Діви Марії - ну та, за життя на землі мала батьків, чоловіка, дітей, друзів певно...
3) фізичних контактів людей і ангелів - певно, описано, як один ангел вбив кілька десятків тисяч людей, ше один говорив з Євою і начудив ділов...
але ті питання треба розбирати осібно і з Біблією під руками (ДЛЯ ТИХ, ХТО ВІРИТЬ БІБЛІЇ), для інших то просто не має значення.
Цитата:
розбирати осібно
гаразд, згідний. Багато конкретних фактів доводять правило.
Але чому
Цитата:
з Біблією під руками
?
Адже в іншій темі вже ж розбирали, що Біблія є далеко не повним збірником теорії і фактів, і, тим більше, багато редагована людьми. (Собори багато чого відкинули і не включили в канонічну Біблію. Інші писання просто були втрачені. І потім, де гарантія, що через пару тисяч років не з'являться декілька нових заповітів? Адже світ ще не скінчився. )
Слухай AVB візьми біблію в руки і почитай, тоді ти все зрозумієш
astrolik пише:
візьми біблію в руки і почитай, тоді ти все зрозумієш

А ось питання релігійне для уважних читачів Біблії: Чи створив Бог сонце? І космос? І планети? І припускаючи що він створив все, чому всі ці космічні творіння непридатні до життя? І чому ми, людство, уважні читачі Біблії, тисячоліттями не знали, що Він все це створив? І чи є сонце в Раю? Якщо нема, то як Рай освітлено, а якщо є, то чому нам, грішникам дозволено користуватися частинкою Раю?

AVB пише:
Біблія є далеко не повним збірником теорії і фактів, і, тим більше, багато редагована людьми.

Редагована? Вона написана людьми! І взагалі, римляни вибрали біблію у версії яка їм більше сподобалась, з метою уніфікації країни. І князь Володимир вибрав.
І взагалі, невже потрібні контакти і появи щоб вірити? Віра є щоб вірити, а не гасати по світах в пошуках фізичних підтверджень.
а ось відповіді для неуважних читачів біблії

ViVi пише:
Чи створив Бог сонце? І космос? І планети?

перші вірші книги буття

ViVi пише:
І припускаючи що він створив все, чому всі ці космічні творіння непридатні до життя?

скажи тобі мало цієї планети, тобі здається що вона замала, і ти думаєш що люди змогли б заселити інші планети, якшо вони і цієї берегти не можуть ???

ViVi пише:
І чому ми, людство, уважні читачі Біблії, тисячоліттями не знали, що Він все це створив?

знову ж таки треба було читати бібляю, там все написане, і те, що Земля кругла, і деякі приробні явища, які вчені тільки відкривають

ViVi пише:
І чи є сонце в Раю?

в раю сонця нема, знову ж таки читай біблію, в раю слава Божа все освічує

ViVi пише:
то чому нам, грішникам дозволено користуватися частинкою Раю?

де ти таке вичитала, що дозволено користуватися ?

ViVi пише:
Вона написана людьми!

докажи, може посперечаємось ?

ViVi пише:
І взагалі, римляни вибрали біблію у версії яка їм більше сподобалась, з метою уніфікації країни.

брєд

ViVi пише:
І князь Володимир вибрав.

шо Істархова начиталася?

ViVi пише:
І взагалі, невже потрібні контакти і появи щоб вірити?

насправді це набагато глибше питання, і оце
ViVi пише:
Віра є щоб вірити

також

п. с. хочеш завести полеміку, давай, буду тільки радий поспілкуватися
Не будемо тут розсосолювати чи написана Біблія людьми чи ше кимось тільки тому, шо для цього існує інша тема на форумі.
Зараз говоритиму не про Марію або ангелів, а про то, шо в Італії, у Неаполі є церква святого Єнуарія, де міститься в сосуді його НІБИ кров, яка має НІБИ уже біля 600 років, і яка завжди перебуває у твердому стані а раз у рік(здається саме так) вона робиться рідкою. Научно доказано що кров людська не може ставати то рідкою то густою, вона може бути або рідкою або густою тільки раз. Багато віруючих приходять того дня щоб побачити ЧУДО перетворення крові цього молодого святого, віруючи що кров стане ріденькою і це означатиме що святий не забуває неаполітанців у такий важкий для них час(розбої, грабежі то є звичним явищем для Неаполя).
Зібралися науковці розгадати таємницю багаторазового затвердіння крові і розрідження. Короче, після дослідів всяких там, зібраних речовин біля Везувію, і додавання усяких там компонентів було виявлено як саме речовина яка міститься в церкві в сосуді тому стає рідкою раз у рік, а остальний час тверда. Короче, вчені як брали сосуд свій з рідиною готовою яка у ньому містилася і ЛЕГЕНЬКО ЙОГО ОБЕРТАЛИ ДОГОРИ НОГАМИ І ДУЖЕ ДЕЛІКАТНО З НИМ ПОВОДИЛИСЯ, то речовина була ТВЕРДОЮ, але як вони ЗОВСІМ ТРОШКИ ПОТРЯСЛИ сосудом то речовина стала рідкою. От так. У церкві святого Єнуарія бували рідко давним-давно випадки шо кров не ставала рідкою, але в наш час переважно стає рідкою навіть НЕ ПІСЛЯ СЛУЖБИ(як переважно і має бути у них) а ПЕРЕДЧАСНО. Тобто, коли витягували цей сосуд із кріплячів то нечаянно могли ним і взболтнути від чого кров і ставала рідкою. А взагалі, церква як і колись у середньовіччі так і тепер тупо керує людьми і їхньою вірою, ви собі уявіть що було б якби КРОВ НЕ СТАЛА РІДКОЮ з подачі самих же кардиналів? По-перше паніка у віруючих а по-друге поголовне керування ними ше у більших масштабах чим є. Ніхто і ніколи не дозволяв взяти зразок цієї крові для дослідів, ніхто і ніколи не допускав камери і фотоапарати за престіл де міститься скринька з сосудом. Тобто , цього ніхто і ніколи не бачив, як все з"являється, і яким є насправді, як і ніхто ніколи не бачив як з"являється благодатний вогонь. Віруючі вірять. Наука хоче довести, що і робить в принципі як тільки з"являється можливість. Отже доказ того як кров Єнуарія(точніше краплина крові а остальне все хімічні компоненти тодішніх середньовічних таємних алхіміків)стає рідкою доведено. Тільки не доведено поки шо як на протязі 600 років все це повторюється. Але і напрошується питання, а чи Є ВЗАГАЛІ КРОВ там в сосуді, а чи тільки просто одна хімія? Речовина з кров"ю створена науковцями здатна тільки 2 роки зберігати своє затвердіння або розрідження. А з іншого боку, чому тоді ЦЕРКВА нікому не дає можливості довести щось? Значить таємниця усе це, а раз таємниця то є величезна ймовірність шо туфта то всьо.
Ой мене так завжди улибає то шо біля плащаниці , де люди там на колінах або настоячи моляться, стоять такі таці де грошики тре кидати
А якшо хтось рахує туринську плащаницю тоже чимось там дивним, чи чудом, то я рахую туринську плащаницю черговим людським культом , черговим ідолом так сказать. Замість того, шоб молитися до Ісуса в серці своїм , люди моляться і цілують шмат тканини Хоча для тих людей і ця плащаничка і якісь там чудодійні олійки з Єрусалиму і якісь там ще хрестики з монастиря то як виявлення вічної віри їхньої
Ліля, а Біблія?
Васілій пише:
Ліля, а Біблія?

Вася ти здається не туда зайшов

п. с. в біблії написано, що Господь рівнивий

Ісаї 43:8
Я Господь, это-Мое имя, и не дам славы Моей иному и хвалы Моей истуканам.

такшо все таке, типу плащаниць там всяких, мироточень, ше там всяка чухня - це не є від Бога, і в це не варто вірити, навіть звертати на це уваги а потрібно читати біблію

п. п. с. хто хоче можу дати біблію в електронному варіанті на рос. і укр. мові, а ше програму, яка полегшує пошук і навігацію по біблії, або ссилки
astrolik пише:
такшо все таке, типу плащаниць там всяких, мироточень, ше там всяка чухня - це не є від Бога, і в це не варто вірити, навіть звертати на це уваги Wink а потрібно читати біблію Smile

Біблія звідки з"явилась?

додано через 1 хвилину 24 секунди:

st.fergi пише:
а шо Біблія , Васильку?

Та нє, нічого особливого-просто в одну казку віримо, в інші -нє.

додано через 4 хвилини 45 секунд:

astrolik пише:
ViVi пише:
Вона написана людьми!

докажи, може посперечаємось ? Wink

А ким? На землі ше хтось вміє писати?
Васілій пише:
Та нє, нічого особливого-просто в одну казку віримо, в інші -нє.

Розумієш, Василько, людина хоче у щось вірити. Злиденна, убога, замучена тим паче! Вона хоче повірити в того чи те, хто (що)зможе вирішити її проблєми. Хтось вірить у Бога який все може, хтось вірить у власні сили і власний розум відкидаючи все остальне, а хтось вірить у якусь там богиню землі і т. д. Я рахую шо щоб у щось повірити, треба ретельно це дослідити, вивчити, переконатися шо те, у шо ти віриш реальне а не вигадане і шо воно добре для тебе

додано через 5 хвилин 1 секунду:

ViVi пише:
І взагалі, римляни вибрали біблію у версії яка їм більше сподобалась, з метою уніфікації країни.

Константинополь то не сам Рим. І не ті ідеології шо мав Рим. І не ті божки і богині. Візантія була іншою, хоч і подібною. Володимир вибрав насильно для своїх людей цю релігію але аж ніяк не римляни шоб уніфікувати свою державу яка гнила уже і розпадалась від повстань.
st.fergi пише:
Константинополь то не сам Рим.

Скоріше зовсім не Рим.
st.fergi пише:
Володимир вибрав насильно для своїх людей цю релігію але аж ніяк не римляни шоб уніфікувати свою державу яка гнила уже і розпадалась від повстань.

Якась каша.
st.fergi пише:
Розумієш, Василько, людина хоче у щось вірити.

Будеш сміятись-розумію. Я не про це. я хотів взнати твою думку про те звідки взялась біблія?
Читаючи бачу що написана людьми , але натхненна Богом.2Тимофія3:16"Усе писання Богом натхненне і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб людина була досконала, до всякого доброго діла готова". Василько, не ігноруй моє питання до тебеРозщедрися на розповідь

додано через 2 хвилини 12 секунд:

Люди, розмова про біблію в іншій темі.
Васілій пише:
Біблія звідки з"явилась?

ViVi пише:
Вона написана людьми!

Васілій пише:
А ким? На землі ше хтось вміє писати?

Біблія - це слово Боже записане людиною, але не неписане нею. Думаю є різниця між написати і записати...

Васілій пише:
в одну казку віримо

Вася, а що для тебе не казка ???
st.fergi пише:
Люди, розмова про біблію в іншій темі.

Я не про Біблію. Історія появи її така ж туманна як і інші "чудеса", про які тут пишуть. Тому мені цікаво чому ти приймаючи Біблію не довіряєш іншим, скажем так "об"явленням".
st.fergi пише:
Василько, не ігноруй моє питання до тебеSmileРозщедрися на розповідьSmile

Яке? Вроді на всі вапроси стараюсь відповідати

додано через 2 хвилини 9 секунд:

astrolik пише:
записане людиною

Все записане може бути спотворене, тому
Васілій пише:
мені цікаво чому ти приймаючи Біблію не довіряєш іншим, скажем так "об"явленням".
Васілій пише:
чому ти приймаючи Біблію не довіряєш іншим, скажем так "об"явленням".

це ж очевидно, якщо приймаєш біблію, то навіщо ше щось ???
людина не може служити двом панам одночасно

додано через 59 секунд:

почитавши біблію ти це зрозумієш
Васілій пише:
Народ, а як на рахунок плащаниці?

st.fergi пише:
Васьок а ти шо про ту плащаницю скажеш?

А щодо відповіді. Тому шо об"явлення деякі пояснюються науково , деякі просто тупо видно шо брехня, і в них замішані люди яким то вигідно, тому в них і не вірю. А в Біблії я вивчаю усе з різних сторін.
astrolik пише:
Вася, а що для тебе не казка ???

Ну закон Ньютона, скажем. Я матеріаліст і атеїст
Васілій пише:
Ну закон Ньютона,скажем. Я матеріаліст і атеїст

стидаєшся своїх переконань, значить сам себе стидаєшся

п. с. ти в курсі, шо атеїзм - це також релігія
Васілій пише:
Якась каша.

гио не кашка то реалії їхнього язичницького житія
st.fergi пише:
деякі просто тупо видно шо брехня, і в них замішані люди яким то вигідно, тому в них і не вірю. А в Біблії я вивчаю усе з різних сторін.

Про плащаницю спитав бо там якраз є питання і з тої із другої сторони.
Тобто, що Біблія зі слів Бога записана вірно тобі непотрібно доказів? Чому?
Та розкажи шо думаєш про саму плащаницю САМ, мені не цікаво зараз які там питання є з двох сторін
st.fergi пише:
їхнього язичницького житія Mr. Green

Рим в період посилення Візантії був далеко не "язичницький"
Васілій пише:
Біблія зі слів Бога записана вірно тобі непотрібно доказів? Чому?

коли ти віриш Господу, Він сам тобі це відкриє
Васілій пише:
Тобто, що Біблія зі слів Бога записана вірно тобі непотрібно доказів? Чому?

Василько, там в іншій темі (не пам"ятаю чи в МАРСІ чи в БІБЛІЇ )є мої відповіді на оці твої питання, мені ліньки їх сюда писати ще раз

додано через 1 хвилину:

Васілій пише:
Рим в період посилення Візантії був далеко не "язичницький"

гигиги, так я не про Рим, я про Русь тодішню говорила, що у них язичницьке житіє було
st.fergi пише:
Та розкажи шо думаєш про саму плащаницю САМ

Рєлігія -опіум для народа
Вася вилазь з пеленок

додано через 29 секунд:

ато ти зовсім не серйозний, прям як дітьо
st.fergi пише:
гигиги, так я не про Рим, я про Русь тодішню говорила, що у них язичницьке житіє було Mr. Green

так я й говорю-каша
st.fergi пише:
Константинополь то не сам Рим. І не ті ідеології шо мав Рим. І не ті божки і богині. Візантія була іншою, хоч і подібною. Володимир вибрав насильно для своїх людей цю релігію але аж ніяк не римляни шоб уніфікувати свою державу яка гнила уже і розпадалась від повстань.

додано через 1 хвилину 54 секунди:

astrolik пише:
Вася вилазь з пеленок

додано через 29 секунд:

ато ти зовсім не серйозний, прям як дітьо

а па дєлу єсть шота?
Поясню спецом для тебе, Василю. Візантія з"явилася на руїнах павшого Риму(Римської Імперії), запровадження християнства у них теж відбувалося не одразу а поступово, так як люди не бажали відмовлятися від своїх божків. Відповідно Константинополь як столиця не був язичницькозабрудненим, такими залишалися околиці, тому я і сказала шо Константинополь то не сам Рим. Візантія була подібною у воєнних справах наприклад але аж ніяк не у релігійних. Тому я і написала шо Візантія була іншою хоч і подібною.

А тепер про Володимира. Він насильно впроваджував християнство ради політики а не ради справжньої віри. Там ВІВІ говорила шо римляни вводили християнство для уніфікації. А я сказала шо римляни НЕ МОГЛИ ввести християнство так як ІСТОРИЧНО на той час Рим впав, його прибили повстання різні., і появилася велика Візантія на арені історії, і саме вона приймала участь у запровадженні християнства, але аж ніяк не РИМЛЯНИ. Дохідливо чи ще розсмоктати?
сорі шо не в тему

Васілій пише:
па дєлу

подивись на свої пости...
1) таке враження, що ти як мала дитина, зі всіма дрочишся
2) намагаєшся всім тут насолити, не вказуючи в свою чергу своєї точки зору
3) на думки решти форумчан тобі просто на***ти

і ше складається таке враження, шо ти шось тай і знаєш, тільки в дуже вузькій спеціалізації, і намагаєшся всіх в неї впихнути
Попередження
Попередження видане mops (17.12.2007 19:37, дійсне до: завершено)
Причина: Нема чого тут стосунки з"ясовувати
В принципі, пригадуючи біографію Ньютона можу сказати, що він був християнином, який приймав Біблію як істинний факт , який керував його життям, приймав єдиного Бога і рахував Ісуса всього лиш людиною. Його християнство було суб"єктивним взагалі-то, але все ж було

То так, цікавилась просто колись
st.fergi пише:
Дохідливо чи ще розсмоктати?

Ліля, я процитував фразу-прочитай її. Таки вона м2яко кажучи заплутана. Я не сумніваюсь, що ти знаєш історію виникнення Візантії.
st.fergi пише:
я сказала шо римляни НЕ МОГЛИ ввести християнство так як ІСТОРИЧНО на той час Рим впав, його прибили повстання різні.

Християнство, як загально державна релігія впроваджувалось саме в Римі. І на мою думку саме це стало причиною(однією з..)занепаду Римської імперії, тому що імперія, що володіла багатовіковою світовою культурою, досягла досконалих для свого часу форм державності, мала, таким чином, за собою велике минуле - ця імперія, втілюючись в IV столітті в державу християнську повинна була пережити надзвичайно гостру і важку кризу. Але про це давайте в іншій темі.
Повернемось до теми. Питаючи про плащаницю і біблію я хотів для себе зрозуміти чому приймаючи на віру одне Ви не приймаєте інше. Може це хтось пояснити?

додано через 3 хвилини 20 секунд:

astrolik пише:
сорі шо не в тему

Васілій пише:
па дєлу

подивись на свої пости...
1) таке враження, що ти як мала дитина, зі всіма дрочишся
2) намагаєшся всім тут насолити, не вказуючи в свою чергу своєї точки зору
3) на думки решти форумчан тобі просто на***ти

і ше складається таке враження, шо ти шось тай і знаєш, тільки в дуже вузькій спеціалізації, і намагаєшся всіх в неї впихнути
*** Ей, борися , і ти зможеш померти, тікай і ти виживеш, і в останню мить, помираючи у своєму ліжку через багато років, чи зможеш ти продати всі дні від того часу до сьогодні лише заради одного шансу, лише одного... ***
Олег
громадський діяч
Репутація: 1 + -
[Профіль]

Повідомлення14.12.2007 20:27 [цитата] !
Васілій, а ти щось довів, ти тут всім вказуєш доведи, покажи , вкажи, а сам ти щось довів чи показакв людям, що ти зробив ти тільки ходиш всіх підмахуєш, а може ти засранець нічого не знаєш, а просто дитина, ти давай поделу, а не ходи тут і не підм

Боюсь нарватись на попередження, але ПНХ, шановні панове
Попередження
Попередження видане mops (17.12.2007 19:38, дійсне до: завершено)
Причина: ПНХ - це не аргумент...
.
Васілій пише:
Християнство, як загально державна релігія впроваджувалось саме в Римі.

християнство зароджувалось не в Римі, а в віддаленій провінції Римської імперії, а точніше в Юдеї, просто мова ізначально йшла про римлян і Володимира. Коли був Володимир то Риму як такого уже не було. Були два центри християнства:Рим і свіжий Константинополь. Володимир брав з Константинополя. Звідси і пости.

додано через 2 хвилини 1 секунду:

Васілій пише:
Таки вона м2яко кажучи заплутана

якшо погано виразилася то соррі, але суть то одна.
Ліля, знову скажеш що я зануда, але я написав не християнство заоджувалось в Римі, а
Васілій пише:
Християнство, як загально державна релігія впроваджувалось саме в Римі

Таки трохи є різниця
Про чудеса шо? кажіт шось
Так, давайте справді не засмічувати тему а то і так загналися уже всі

писи. Василько, попередній пост був написаний не суперечливо твому а як продовження і уточнення.
Як Ньютон міг бути одночасно і суб'єктивним і вважати описане в Біблії беззаперечним фактом?
Він хотів дізнатися суті законів природи. І якби він приймав ТІЛЬКИ Біблію, а все решта відкидав (тобто, був ЗАЦИКЛЕНИМ), то ми би зараз з вами не спілкувались в цьому форумі.
Міг виявляється іди почитай а взагалі я не казала шо він приймав ТІЛЬКИ Біблію

додано через 3 хвилини 7 секунд:

Цитата:
Ньютон был глубоко верующим христианином, занимавшимся не только наукой, но и теологией. Для него одно было неотделимо от другого.

Христианство его было в значительной степени субъективно, как было субъективно христианство его великого современника Мильтона, тоже глубоко верующего христианина и философа-материалиста, считавшего души человека, дьяволов и ангелов материальными.

Ньютон был если не одинок в своем понимании христианства, то принадлежал к ничтожной кучке людей, с ним согласных. Он принимал единого бога и считал Христа только человеком. Но в то же время он принимал Библию как истинный факт, который руководил его жизнью, и много сил потратил на то, чтобы точно определить время создания и конца того временного мира, в котором он жил, для понимания которого он открыл законы всемирного тяготения.
st.fergi, слово "ТІЛЬКИ" стосувалося не тебе.

Кажу, шо то дуже добре, шо Ньютон був саме таким.
astrolik пише:
Біблія - це слово Боже записане людиною
опиши це як це виглядало на практиці.
В цьому питанні я поділяю думку Vivi, що біблія написана людьми, і мало того, на протязі всієї історії неодноразово тими ж людьми редагувалася в залежності від політичної обстановки.
А на рахунок об"явлень, то на мою думку це вигадки, гра розуму і т. д.
Я гадаю, що "дива" мають звичайне природнє пояснення.
Хоча деколи вже дуже незрозуміло. Я про той випадок із сонцем у Фатімі. Тоді зібралось тисячі свідків на заздалегідь передречене "природнє явище".
st.fergi пише:
Ти з тих людей які радо біжуть глядіти і вірити в чудо яке десь об"явилося чи ти з тих людей які рахують шо то неістинні чуда або знамена?