Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто - де?

Автор Повідомлення
Хто - де?
Перша тема в цьому розділі. Не думаю шо він буде дуже активним на перших етапах(можливо навіть місяцях), але потім коли більше народу взнає про це місце впевнений розмова піде як треба Як модер буду робити все для того

Трішки про себе живу і вчусь в Нью Йорку. Сам з Золочева. В нашому місті буваю кожне літо. Чесно кажучи остання поїздка мені не дуже сподобалась, а грошей на білет і "віддих" по-Золочівськи пішло багатенько, тому застановлююсь шо пора закінчувати с такими поїздками, а їздити десь поближче, Мексика-Флорида або в Канаду до друзів

Про себе написав. Надіюсь другі люди с діаспори теж поділяться чимось про себе коли прочитають моє повідомлення
А в мнен сестричка в Канаді вже рік живе, на постійне місце проживання виїхала, та хоч якісь перспективи, не те що в нас.. з часом і я за нею поїду, а поки що ше маленька, вчусь
yulia пише:
А в мнен сестричка в Канаді вже рік живе, на постійне місце проживання виїхала, та хоч якісь перспективи, не те що в нас.. з часом і я за нею поїду, а поки що ше маленька, вчусь

Сам в Канаді не був, але чув тількі хороші речі про цю країну. Там дуже багато наших і культура вища чим в таких Американских мегаполісах як НЙ чи Лос Анджелес. В мене дуже багато друзів в Монреалі, а в мене ніколи часу немає поїхати до них, хоча їхати туди зовсім не довго.
Юля, а твоя сестра в якому місті?
В Торонто, вона ззараз там вчиться заради диплому, бо наш не дійсний
Правильно робить, що вчиться!
Залишити батьківщину, податися у таку далечінь і пропадати на якихось задвірках - , гадаю, це не для справжніх українців.
Ми варті не просто більшого, а передових місць у світі.
Наша українська нація має бути панівною нацією у світі, а інші будуть нашими рабами! Зік Хайль! Зік Хайль! Зік Хайль!
Це був жарт.
Ну а маєм ми те, на що заслуговуємо.
Я повернувся в Україну. В ЧУЖУ Україну!!!
Рідним залишилось лишень духовне Українство, культура, традиції.
сумно...
"mu varti bil6hogo" smihno jutatu, mu tyt za kordonom vsi maem te jogo varti - muem ynitazu:) doma rozkazuyte pro svoyou krytuzny v ukraine lyoublyat6 kazojku
fat пише:
"mu varti bil6hogo" smihno jutatu, mu tyt za kordonom vsi maem te jogo varti - muem ynitazu:) doma rozkazuyte pro svoyou krytuzny v ukraine lyoublyat6 kazojku

http://www.translit.ru/?ua
Віртуальна клавіатура яка позволяє писати по-Українські
Fat, Я теж перейшов через ті "унітази" і я цього не приховую. Я говорю про інакше. Зараз серед усіх моїх знайомих там майже не залишилось таких, шо продовжили працювати на низькокваліфікованих роботах. Навпаки! Усі наші стараються проходити якісь курси, додаткові освіти, перекваліфікації і т. д. Зараз вони на порядок вище за своїх співпрацівників-місцевих жителів, які залишились тупими і не бажають підніматися. Ось про що я хочу сказати. Ось чим українці відрізняються від циганів. І честь і хвала їм, чого і вам раджу, шановний(на) fat!
Не знаю, як там в кого, а серед моїх знайомих ніхто унітази не миє.

Хоча в чомусь fat правий, понти погоняти вдома, на Україні, багато хто любить з наших. Напевно тому що багато хто вірить в казку що в Америці гроші на деревах ростуть, ті що бачили що таке заграниця, то приблизно знають що то таке, багато інших хочуть вірити в те шо бачили в телесеріалах.
Так. Гроші за кордоном на деревах не ростуть. Вони дістаються тяжкою працею. Це зовсім не та важка праця, до якої ми звикли в Україні. Навіть якщо подивитись як працюють в нас на самих важких роботах, скажімо, в хлібопекарних цехах чи на жиркомбінатах тощо, так це виглядятиме як якийсь збочений курорт, де баби під тупі матюки півгодини двигают 50-кілограмові мішки коли поруч простоює з незрозумілої для стороннього ока причині тельфер, потім півгодини глушат оковиту ховаючись від майстрової ніби вона не бачить і під тіж тупі матюки перемивают вкотре кісточки одна другій, а потім годину дрихнут на мішках на складі.
Робота на приватного господаря за кордоном це постійний самоконтроль і контроль з боку шефа за якістю твоєї роботи. Якщо це ходяча робота, то це жодної! хвилини в день десь посидіти. Це 100-відсоткове (за закордонними поняттями) завантаження твого робочого часу. І ти мусиш викладатися на всі сто, і робиш це з задоволенням!, бо ніхто в кінці місяця не скаже тобі: "Знаєш, в нас зараз такі скрутні часи, ми не можемо зараз тобі виплатити такі гроші ............ і т. д." І така робота оплачується відповідно, а не так, шо не знаєш чим заплатити за хату і з чим відправити в школу дітей.
А на рахунок унітазів, не усім одразу вдається влаштуватись "на пляжі сонце лапати". Я говорив про те, що наші люди на місці не сидять, а стараються просуватись вище. І роблять вони це значно ефективніше місцевих "відмивачів унітазів", які часто так і не влаштовуються на роботи з більшою інтелектуальною віддачею.
Ось так, якшо коротко!
АVВ thе ВЕST
а я 2001-2003 був в португалии. Зараз Киiв

Posted from a Nokia mobile phone
Muito obrigado! E agora? Como Voce esta usando sua experincia de lingua Portuguesa? Porque voltou-se ao Ucrania? Eu sei que naquelo tempo toda a gente poderam obter a Permanencia. E Voce?
Хто-де? І де модератор цієї теми? Куди зник Richard, хто знає??
VIA пише:
Хто-де? І де модератор цієї теми? Куди зник Richard, хто знає??

Мосье Рішар був в творческому відпочинку. Насолоджувався музикою Шіллера, читав Шекспіра, думав о "вєчном" на березі океану... ну і коли мав трохи вільного часу працював...
Aле це не важливо, важливо те що людина с таким романтично- позитивно-енергійним ніком замітила відсутність моєї скромної персони
Schiller музики ніколи не писав, лише літературу...
ajrina пише:
Schiller музики ніколи не писав, лише літературу...

Christopher von Deylen a.k.a Schiller
Richard пише:
Aле це не важливо, важливо те що людина с таким романтично- позитивно-енергійним ніком замітила відсутність моєї скромної персониSmile

Ну не треба вже так
Italy, провінція Salerno.
Живу і працюю.

fat пише:

Хочу сказати, що це залежить від самооцінки людини.
1. Якщо її подобається мити унітази - то хай собі миє - це її справа. Може вона тільки і вміє що мити.
2. Якщо за це добре платять, то чому б і не працювати? Якщо за місяць заробляє грошей, на які в нас треба рік працювати.
А те що розказують про свою "крутизну", то це залежить від виховання "казкаря". Хто хоче розказати як воно є "там" насправді, той виложить начисто всі плюси і мінуси, і не буде понти гоняти "пальцы веером" - я крутой.
AVB пише:
Я теж перейшов через ті "унітази" і я цього не приховую. Я говорю про інакше. Зараз серед усіх моїх знайомих там майже не залишилось таких, шо продовжили працювати на низькокваліфікованих роботах. Навпаки! Усі наші стараються проходити якісь курси, додаткові освіти, перекваліфікації і т. д. Зараз вони на порядок вище за своїх співпрацівників-місцевих жителів, які залишились тупими і не бажають підніматися. Ось про що я хочу сказати. Ось чим українці відрізняються від циганів. І честь і хвала їм, чого і вам раджу

Абсолютно погоджуюся. Кожен на початках працює на любій роботі (аби була), але з часом міняє, шукає кращу, більш оплачувану, легшу. Це і є прогрес, цим ми і відрізняємося від "них". А місцеві жителі, як правило (більшість, але не всі), як пішов після школи (а то і не закінчивши школу. В 14 років вже працюють, бо їм "не цікаво в школі") працювати з якимось майстром (штукатур, чи маляр, чи яка інша спеціальність), так до кінця і працює по одній спеціальності.

Особисто я унітазів не мив і не збираюся, але на початку працював важко, навіть дуже. Зараз працюю електриком. Робота цікава.
Сижу в США на даний момент. Для мене тут нормально. Але в дома краще!
Я думаю, що пройти через тупу фізичну роботу нікому не завадить, незалежно від нації. Головне знайти в собі сили і час для навчання, щоб не зупинитись на досягнутому.
А щоб чогось досягнути в чужій країні ми повинні бути хоча б на голову вищі від місцевого населення. Я вже не кажу про вивчення іноземних мов - це само собою зрозуміло.
natalka, а ти де?
Давненько ніхто не писав тут

Вітання від золочів"янки з Аравійського пів-ова
І шо там? На Гаравіському пів-ові? Пальми, пісок, нафта і Бен-Ладен?

Якісь фотки покажи.
Цитата:
І шо там?

життя на Марсі є

Цитата:
На Гаравіському пів-ові?

Кілька країн. Парочка дуже цікавих (історія, традиції)

Цитата:
Пальми, пісок, нафта і Бен-Ладен

Перше, друге, третє і багато чого іншого

Бен Ладен стосується аравійського півострову тим, що родом звідси (Йемен) - офіційно, ну, а неофіційно... того нам, простим смертним, на дано знати

Цитата:
Якісь фотки покажи.

Краєвиди, чи нарід? Це треба відкрити свій фотоальбом, так?
Можна і фотоальбом Головне, шоб фотки "домашні" були.

Історія, традиції це все класно. А люди як там взагалі, культура, рівень освіченості.
Мосьє Рішар. Вже пройшов рік вашого творчого відпочинку. Мені цікаво які зараз настрої в Америці, тому що у мене є хороший друг у Нью-Йорку, але тимчасово пропав зв"язок із ним, якщо неважко у двох словах....
pruvit narod!sam byv za kordonom(Velukobrutanija,Kanada)-medy tam to4no nerozdajyt6 i growi teg nesupljatsja v kuwenjy!!ale growi-to negolovne!golovne Vu b znalu jak cinyjyt6 tam "za ygrom"naw pracjovutuj ykrajins6kuj narod!!!!do nu nijak nemge dojtu te,4omy nawa nacija taka pracjovuta!!!odnoo razy mene zaputav mij boss:4omy mu tak viddano stavumos6 do robotu i taki pracjovuti?a meni jak movy vidnjalo!!!ja dymajy wo nepomuluvsja i neperebow4uv,kolu skazav wo nawi didu nebylu zlomani na panw4uni tjagkojy robotojy,i mu taki sami.wo v nas te4e jixnja zagartovana krov!i vin teg prokovtnyv jazuka!otog pojixatu mogna,ale nivjakomy razi ne zrektus6 svojeji bat6kivw4unu,naciji,kyl6tyru!bo zradnukiv karaje Bozja!!!proba4te w4o puwy nezrozymilo dlja vsix!!!
chypakabra, ти собі на кніпки понаклеюй буківки наші. Перемкни розкладку на солов'їну, і все буде гаразд! Або замов, щоб тобі вислали. Я он свою клаву вже котрий рік світами вожу, все в нагоді

І як там Канада? З фотки то так ніби в бейсменті жиєш.
На жаль, більшість наших співвітчизників сучасників є підступними і не щирими. Дуже багато є псевдопатріотів. В нашій державі покращень не буде, особливо в Галичині. Тут людям створили для того всі умови. Ціни і тарифи на ком. послуги найвищі в країні, курси валют на продаж найвищі, а на купівлю найнижчі ... І доять з тих людей як можуть і де можуть. Бюрократія процвітає. Свавілля влади.
А ще кльово любити Україну закордоном...
Наприклад Солженіцин був висланий з СРСР, але потім повернувся в Росію після його розпаду.
І свідома молодь, яка не має тої "патріотичної" фігні в мозгах правильно робить, що їде з того колгоспу.
І ні хто ні чого не мукне, бо їм і при рості цін буде добре, жінка або мама з Італії вишле гроші і все буде люкс, можна далі бухати і деградувати.
Я був закордоном і зрозумів, що в першу чергу нас відрізняє від цивілізованих країн, то менталітет і відносини між людьми.
Висновок напрошується сам по собі: МИ СТАДО В 40 З ЛИШНІМ МІЛЬЙОНІВ ГОЛІВ.
Мамука, ти сам ту україну зробив, бо ви всі срані "патріоти" почали їздити на заробітки в італію і х... знати куда, появилися в вас бабки, ви зразу стали рагулями, та шей якими, от чезез це нас доять як стадо тих шо ти написав. Через вас п.... сів це все. Шо нє, бидло?
Через вас п.... сів це все

ну може не тільки через них. але в основному сагласєн с прідидущім аратарам
Ну звичайно! Це ж так по-українськи! Якшо хтось заробив якісь копійки, то він вже бидло! Як жеж без цього?
AVB пише:
Ну звичайно! Це ж так по-українськи! Якшо хтось заробив якісь копійки, то він вже бидло!

нє. по українськи-сьїпатись за кордон, заробити копійку, потім покупляти своїм дітям справки про інвалідність і отримувати пільги. а! ше сміятись з тих хто не такий хитровиїпаний і пробує шось робити тут. Нє?
Narik
нариваєшся на неприємності, чоловіче.
Ти сам шо для держави зробив? Прапором на майдані помахав? Чи ще що? А може руками що робиш корисного для людей, для міста?
Само таке і є, як написало
Narik пише:
бо ви всі срані "патріоти"
Мамука Злой пише:
Narik
нариваєшся на неприємності, чоловіче.

мамук! а чо ти абіжаіссі? ти писав:
Мамука Злой пише:
більшість наших співвітчизників сучасників є підступними і не щирими.

чи ти може себе відносиш до тої благародної меншості?
Васілій
Я на особистості не переходив. І бидлом нікого не обзивав.
Васілій пише:
чи ти може себе відносиш до тої благародної меншості?

Благородна, не благородна, а все ж стараюся поводитись цивілізовано, де б не знаходився.
Мамука Злой пише:
Я на особистості не переходив. І бидлом нікого не обзивав.

та просто своє гімно не смердить. нє?
Мамука Злой пише:
більшість наших співвітчизників сучасників є підступними і не щирими.

ну то ти підступний і нещирий? чи ти дартаньян?
Васілій
Любий друже, це тема про діаспору. Тому, якщо бажаєш з'ясувати стосунки, переходь в іншу тему. Крапка.
От скільки поїздив світами, а не зустрів ЖОДНОЇ людини, яка б висміювала
Васілій пише:
тих хто ... пробує шось робити тут

Це напевно, коли приїжджають у відпустку додому, "розпускають хвости". Та повір, насправді нікому не байдужа доля наших співвітчизників в Україні. Хто там поробив якісь пільги, то це так само впливає на економічний стан простих людей, як і опіка нового президента - ніяк! Та й взагалі, це неправильно - залишати дітей і висилати їм гроші, щоб деградували.
народ підкажіть як можна знайти родичів які виїхали в БРАЗИЛІЮ в 1929-1930р. р. може є сайти які друкують оголошення ці?

додано через 1 хвилину 7 секунд:

Є фотграфії , Дані про них/
роман76 пише:
народ підкажіть як можна знайти родичів які виїхали в БРАЗИЛІЮ в 1929-1930р.

а ти впевнений шо вони хочуть шоп ти їх знайшов? на мою думку-якби вони мали потребу підтримувати родинні стосунки то вже давно би тебе знайшли.
але можеш попробувати-найпростіший спосіб телепрограми типу жді міня. гугол тобі в помащь
Червоний хрест
роман76 пише:
народ підкажіть як можна знайти родичів які виїхали в БРАЗИЛІЮ в 1929-1930р. р. може є сайти які друкують оголошення ці?

попробуй пошукати тут http://uk.wikipedia.org/wiki/Українці_в_Бразилії

або ж кинь пошук в Інеті - сайт українців в Бразилії
я не вневнений, але хочеться знай ти коріння?
роман76 пише:
хочеться знай ти коріння?

бабла тобі хочецця паімєть на дурняк буду радий канєшно якшо помиляюсь
Васiлій добре порадив