Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що означає для вас "добитися всього в житті?"

Автор Повідомлення
Що означає для вас "добитися всього в житті?"
Побачила кусочок програми , де українські дівчата беруть участь у американському "шансі"(співають). І от там ті дівчата просто марять тим щоб виграти той "шанс". Одна дівчинка говорила про якусь там теперішню зірку яка колись поїхала в Америку і от вона тепер така звєзда, мол добилася всього в житті...... Для мене то було трохи дивно почути. Невже треба поїхати дівчаткам туди в Америку шоб їх оціняли тамтешні зірки-чоловіки, вирішуючи хто з тих дівчат кращий а хто гірший, шоб у випадку перемоги одна з них могла сказати : я добилася всього житті...... Невже ДОБИТИСЯ ВСЬОГО В ЖИТТІ то означає шось помпезне і загальновідоме? Ваші думки з того приводу
для мене
st.fergi пише:
ДОБИТИСЯ ВСЬОГО В ЖИТТІ

це померти, це крапка над "і" в житті
Все просто. Згадай себе в 16 років. Думаю ти б теж не відмовилась від і менш серйознішого виступу. А тут - "паєздка в Штати", і не таким кришу зірве. А то шо там говорять по тв - підібрані для накрутки слова і навіяні фабрикою звьозд
Та то понятно все про 16 років да і не про мене моваЯкшо чесно то я себе прекрасно пам"ятаю в 16 років і мені зовсім не хотілося перед старшими чоловіками "показувати себе"Я питаю про те, шо означає "добитися всього в житті "для вас? Це ж не тільки поїздка в штати, все вірно? На штатах світ не зійшовся
Аа, ну тоді не "добитися всього в житті", а зробити так, щоб тобі в цьому житті нічо не бракувало
astrolik пише:
це померти, це крапка над "і" в житті

Олік розумію шо все швидкоплинне і марне(так як ти любиш говорити) , але поясни свою позицію чіткішеякий смисл існувати просто в тому світі? чому би не зробити цей світ для себе хоч трошки цінним і матеріально і духовно(ну про друге я знаю шо ти довольний), адже ти ж незнаєш коли помреш і от так просто існувати чекаючи коли зможеш поставити крапку над "і"...?
Я маю на увазі померти так, щоб ти помер для всіх

Лежачи в ліжку і вже нікуда не спішити, а просто чекати на свій автобус

п. с. Тобто ПРОЖИТИ це ЖИТТЯ так, щоб світ відчув те, що ти вже у відпустці
Добитися в житті для мене, це означає, мати надію на завтрашній день, щоб я встав зранку і знав що я можу прогодувати сім"ю.
Хоспаді.. Один тільки і уявляє свій кінець на смертному одрі (як в посту так і в підписі), другому нема шо їсти... Це юмор у вас такий??
Alexis вибачуха но ти трохи тугодум

п. с. ти що не людина і збираєшся не вмирати чи їсти ?
Alexis пише:
Це юмор у тебе такий??
astrolik пише:
ти що не людина і збираєшся не вмирати чи їсти?
це шо, означає "добитися всього в житті"? Це просто буденність, не мета.
зате оце
astrolik пише:
Лежачи в ліжку і вже нікуда не спішити, а просто чекати на свій автобус

мета, і мені здається досить серйозна, бо шоб до такого дойти тре подолати нелегкий шлях

п. с. тоді ти вже не стремишся до виживання, тому, що ти дешо зрозумів у своєму житті і підвів риску для запису результату
А хіба є шось погане в тому шоб хотіти вижити?

додано через 9 хвилин 46 секунд:

astrolik пише:
нелегкий шлях

а якшо той шлях коротким виявився і людина звісно не подолала нелегкого шляху, тоді як вона оціняє свої досягнення?
st.fergi пише:
А хіба є шось погане в тому шоб хотіти вижити?

поганого нема.

st.fergi пише:
а якшо той шлях коротким виявився

томі і тре жити так, щоб він таким не виявився
Не треба на всіх шістнадцятирічних вішати ярличок повних дурочок...

То не так. Не всі такі... Ні всі наївні і мріють про кар"єру якоїсь там поп-зірки яка врешті решт підсяде на наркотики, зіп"ється чи просто напросто стане тупою жадною стервою!

Я ніколи не мріяла про поїздку в США... занадто плоско. як вже їхати кудись то тільки в країну або з цікавою культурою і древньою історією або неперевершиною природою. ІМХО

Добитися всього для мене означає стати хорошим спеціалістом в своїй галузі, знайти себе і хороших, справжніх друзів... Не змінитись і не змінити свої теперішні переконання. А ше реалізувати парочку скромних мрій....
На жаль нішо так не змінює переконання людини як обставини. Да і не говорили ми про всіх шістнадцятирічних ярликових дурочок Мєлькала думка про вік коли думають деякі дівчата чи хлопці навіть, що авось та й повезенезважаючи чи має та людина якісь дані для везіння чи ні
Pangea пише:
як вже їхати кудись то тільки в країну або з цікавою культурою і древньою історією або неперевершиною природою. ІМХО

оце цікаво а от куди саме?
В Перу, в Нову Зеландію, в Японію чи Китай, в Англію, в Індію....
Досягнути життя як такого.
Pangea пише:
В Перу, в Нову Зеландію, в Японію чи Китай, в Англію, в Індію....

Я би поставив в такій приорітетній послідовності:
Англія, Нова Зеландія, Японія, Перу, Китай, Індія.

tymofiy пише:
Досягнути життя
- означає народити (зробити) дитину?

По темі. Для мене досягнути чогось (всього) в житті - це завершити якісь (багато) загальноцінні починання. І зовсім не обов'язково, щоб про це дізнався широкий загал. Бо популярність - основна мета бажаючих стати "зірками". А можна просто щось створити, написати гарну книжку, скласти щиру пісню, зняти чудовий фільм, збудувати хату-замок, посадити казковий сад, ...
А якщо людина просто заробила достатньо грошей, і тим більше, при цьому нічого цінного не залишила для нащадків, і сидить на зупинці чекає свій автобус....
Не знаю. В мене не такі ідеали.
Блін ну ви мене дістали порухайте трошки мізками.

Єдине таке грандіозне, чого я хочу досягнути це створити штуний інтелект високого рівня і за це отримати Нобелівську премію
st.fergi пише:
А хіба є шось погане в тому шоб хотіти вижити? Smile

В плані досягнення мети це виходить, що Фергі має за мету не вмерти? Взагалі чи тимчасово?

По темі: бажаю досягнути щастя. Але що воно є? Бо всі досягнення є нескінченним ланцюжком - досягнеш одне, а хочеться вже іншого, а щастя нема, такого повного, нескінченного, вічного.
ViVi читай всю тему в контексті а не як завжди, вибірково. Да і питання було до іншого форумчанина на ЙОГО пост, так що робити якісь припущення з твоєї сторони було б некоректно, оскільки я взагалі не писала"шо для мене означає добитися всього в житті".
AVB пише:
ідеали

НАРОДНА МУДРІСТЬ пише:
Багатий не той, в кого чогось багато, а той, кому вистачає.