Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Політику мають робити політики

Автор Повідомлення
Політику мають робити політики
Я думаю коли знов тута налізе той "зброд" (нехай те слово кожен собі розуміє як хоче), який є зараз до нічого воно не приведе! Просто певні люди зроблять гроші і все! Україна моя Україна ти знов страждаєш від дурості, жадності, тупості і невігластва!!! Політику мають робити політики, а бізнес бізнесмени.
Олег пише:
Політику мають робити

професіонали і аж ніяк не
Олег пише:
політики
massimo професіонали в політиці також є! І ті люди мають робити політику.
Олег от розкажи мені хто такий політик
То люди які мають в собі заложені якісь моральні принципи, які своїми діями ведуть державу до процвітання! А не думають, як зробити на тому гроші, гроші самі собою будуть. То в загальному. Моя така думка, цікаво би почитати твою?
в першу чергу політик то є великий фахівець (юрист, економіст, фахівець в своїй справі- викладач, лікар, інженер і т. д.), який вже чогось досяг у своєму житті, і одне з досягнень має бути його матеріальна забезпеченість.
Політиком не може бути людина неуспішна, неосвічена, базікало, хвалько, жебрак і т. д.

Олег пише:
А не думають, як зробити на тому гроші, гроші самі собою будуть
ні в одній розвинені європейській країні, чи інші країні світу державний службовець чи обраний електорально політик не стає міліонером, як правило у нього середній рівень життя
За гроші я писав, як за винагороду за його роботу, а не джерело міліонних доходів, в свому пості, я такого підтексту "не бачу" шо політик має заробляти міліони! А за гроші я вказав, як за дохід зароблений для своєї держави.
а я писав
massimo пише:
Політиком не може бути людина неуспішна, неосвічена, базікало, хвалько, жебрак

massimo пише:
одне з досягнень має бути його матеріальна забезпеченість
massimo, я так і не зрозумів за яке саме досягнення ти казав. Це досягнення до виборів, чи вже під час депутатства?
Як на мене, то політик має вже до того бути БАГАТИМ (вміру, звичайно )
До того як людина хоче стати політиком вона повинна бути матеріально забезпеченою, звісно
Думаю политиками повинни бути дийсно люди, яки розумиять и знають як зробити життя краще для свого народу(людей). А в законодавчий влади повинни сидити люди що розумиють закон и мають юридичну освиту а не ти за яких це все складають, и роблять!
Повинні бути, не повинні бути... на набридло в хмаринках літати? Політики - то люди які заробляють гроші без стартового капіталу.
ViVi пише:
без стартового капіталу
- поясни чудо такого феномену. Це абсурд! Політик ніколи не досягне влади без грошей.
AVB пише:
Це абсурд! Політик ніколи не досягне влади без грошей.

То не обов"язково мають бути його гроши
Політика по-українськи: збрехав – вкрав – відбрехався…

додано через 36 секунд:

Політики – це генетично-модифіковані організми небезпечні для здоров’я нормальної людини!
Я думаю, що АVB правий. Політик ніколи
AVB пише:
не досягне влади без грошей
.
AVB пише:
Політики – це генетично-модифіковані організми небезпечні для здоров’я нормальної людини

Я думаю, що політики, - це гібрид людини і скаженого створіння, яке намагається всіх пороздирати, або просто-напросто купити все за гроші. Це так само, як в дикій природі: не з"їв ти - зжеруть тебе.
Беатріса пише:
Я думаю, що політики, - це гібрид людини і скаженого створіння

а вдрух твоя мама чи тато, чи там брат з сестрою стануть , ну скажем. депутатами райради?
чи своє не пахне?
В наших людей в крові закладено. Хто б не став політиком, завжди буде прагнути "перемогти і насититись". Це вже невід'ємна традиційність нашого політикуму. Тому і сподіватись, що хтось, прийшовши до влади, стане дбати за соціяльні блага, даремно.
Та ні.. Перемогти і утриматись подовше.
Політика — це найвигідніший бізнес (с)
Васілій пише:
а вдрух твоя мама чи тато, чи там брат з сестрою стануть , ну скажем. депутатами райради?

Вони? ти жартуєш???!!! Вони ніколи не лізуть у політику, бо думають, що, якщо вони туда полізуть, то ніц не змінять.
Вася, в тебе не буває такого відчуття, що ти годуєш свиней труфелями? А їм що труфеля, що тирса - один смак.
Політики - шлюхи, а шлюхи як відомо бувають різних рівнів, до речі як і політики, все впирається в ціну. До речі журналісти (політичні) від цього принципу не далеко відішли.
Беатріса
Змінять власний автопарк та й від квартірки на халявку напевно навіть хворий на голову не відмовиться.

Реальні пацани в БЮТ та Регіони рулять, а остальне так мелюзга. Ще прищатий з балогою біля кормушки попасуться та й до Регіонів поканають.
Так що треба рулити або з Регіонами, або з БЮТ, або з Вітренко - но то на любітеля...
Особисто я голосував за "Партію пенсіонерів України", там пацани правда по 20 тему позкручували, але як гордо звучить, надійно...
дядя Вася пише:
Беатріса
Змінять власний автопарк та й від квартірки на халявку напевно навіть хворий на голову не відмовиться.

ммм... Незнаю. Якщо сильно хворий, то відмовиться.
Беатріса
... а, візьме компенсацію у грошовому еквіваленті.
Якщо "ммм... " - це сильна хвороба і на її лікування потрібно продати казьону-прихватізовану хату, то хіба це погано?
Лохів розводити - святе діло, "но за державу обидно!".
ЮЩЕНКО НАШ ПРЕЗИДЕНТ ТАК, ТАК, ТАК!!!!!!
ЛОХІВ ВАС БАГАТО, ВСІХ НЕ ОБІБРАТИ!!!
МАХІНАЦІЯМ ні, ні БРЕХНІ...... (а може? чуть-чуть)
дядя Вася пише:
ЮЩЕНКО НАШ ПРЕЗИДЕНТ ТАК, ТАК, ТАК!!!!!!

Та звичайно, Ющенко наш президент, але шо він зробив справді нормальне? Кажуть, шо Євро 2012 не буде через нього.
дядя Вася пише:
ЛОХІВ ВАС БАГАТО, ВСІХ НЕ ОБІБРАТИ!!!

Тобі це краще не на форумі писати, а по теліку до політиків.
дядя Вася пише:
МАХІНАЦІЯМ ні, ні БРЕХНІ...... (а може? чуть-чуть)

Брехні??? Може чуть-чуть??? Політики майже забжди брешуть і ти кажеш "чуть-чуть"???[/u]
Беатріса
Из песни слов не выбросишь!!!!!
Вчи політологію та PR. Baby!!!
дядя Вася пише:
Из песни слов не выбросишь!!!!!

Можна просто створити на ту пісню дісс. І я думаю, що все-таки можна, дивлячись на сьогоднішні обставини в політиці...
"Две звезды, две светлых совести..."