Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Супермаркети

Автор Повідомлення
Супермаркети
Переваги і недолі супермаркетів і чи потрібно такому маленькому містечку, як Золочів супермаркет?
От в Івано-Франківську в 400 метрах від квартири є супермаркет "Велика кишеня", і то досить добре, коли є маркет, бо там є все, шо потрібно, від сірників і до дрельки.

Я вважаю, що супермаркет то дуже супер, але якби в нас зробили супермаркет, то це була б монополія, просто такі маштаби не для Золочева, це моя думка.
Олег пише:
чи потрібно такому маленькому містечку, як Золочів супермаркет?

Чи потрібно супермаркету таке маленьке містечко, як Золочів Тому нормального супермаркету типу "Арсена" чи "Сільпо" в нас ясно не буде. Єдиний негатив на мою думку від супермаркету в Золочеві-це ймовірне розорення дрібних торговців. А вони все таки наші, місцеві. Як для Золочева саме то-це шось типу ". рукавички". Але бажано шоб їх було декілька
Васілій пише:
Як для Золочева саме то-це шось типу ". рукавички". Але бажано шоб їх було декілька

Ага... бажано, бо в Рукавичці як завжди каси не працюють, коли людей повно находить...
Ага віткрили в нас новий супермаркет, може хто небачив на старій автобусній де таксі стоять
Це напевно перший великий обєкт який відкрився в місті після "Рукавички" бо коли біля лакомки поставили кіоск, досить таки пристойний, то особисто чесний мер ходив його розбирати, статтю в газету з фотками запустив, так і так фігня малята в місті жодної естетики норми порушені, а от цей новий такбимовити супермаркет - праньня - гр... ня - кафе - офісного типу - це нові супер-пупер технології сучасного будівництва, і тому в місті все нормально, обєкт суперово вписався на зупинці так ніби встановлений 17 ст.
Можливо хтось і памятає, десь три - чотири роки тому за цієюж зупинкою хотіли супермаркет "Барвінок" ставити, зновуж владна тепер в районі демократична коаліція потопила цей проект, тому відповідь чи потрібен супермаркет Золочеву зрозуміла, людям потрібен, а от владі ні.
Оксанка пише:
в Рукавичці як завжди каси не працюють, коли людей повно находить...

Ха... нині в Рукавичці на 3 каси було 4 тьотки... ото прогрес )))
Напевно почитали, як їх туво критикують
мабуть-шо так)))))
Маркети люблю, але РУКАВИЧКУ не люблю. Крім продавців-дівчат і ковбаси рогатинської і мисливських ковбасок ніц гідного нема
Олег пише:
Переваги і недолі супермаркетів і чи потрібно такому маленькому містечку, як Золочів супермаркет?

Олеже - звертаюсь до тебе , бо бачу в твоїх описах "подвійні стандарти" , передвиборами ти писав про одне, зараз про ... Може ти виконуєш чиїсь замовлення, і пишеш скарги на людей які чесно працб\юють, та створюють робочі місця, сплачуючи всі податки , а ти , чи платиш податки, чи приховуєш реальні заробітки (бо всі такі) почни з себе, а то зарплата 15 ргн, а живеш на широку ногу! Чи може тобі платять щоб ти писав дурниці, відволікаючи громадян від проблем від сьогодення, та майбутнього.
Ну, я би не сказав, шо Олег живе на широку ногу...

А щодо розорення дрібних торговців, так це навпаки позитив! Досить базаром займатись, працювати треба.

І супермаркетів більше треба. І ше бажано зо два-три гіпермаркета! Так як тут.
AVB пише:
Досить базаром займатись, працювати треба.

а де працювати? Є в Золочеві робочі місця? А щоб відкрити якесь виробництво таки троха треба початкового капіталу.
Ну от. Дехто і виїхав шоб заробити стартовий капітал і потім повернутися додому і працювати.
Так можгна ше і кредит взяти. Але то не по темі.
Мати півдузії супермаркетів в Золочеві було б класно. Але тіких, шоб порядний паркінг був. Ато я, наприклад, вже звик закуповуватись на тиждень. А пішки стільки продуктів носити якось не підсилу.
st.fergi пише:
Дехто і виїхав шоб заробити стартовий капітал

А дехто напевне торгує на базарі для того ж. Хоча то все ілюзії-гроші вкладають потім все одно в магазини і кабаки А шо дєлать

додано через 1 хвилину 15 секунд:

AVB пише:
закуповуватись на тиждень

А я стараюсь того не практикувати-помітив що так їм більше.
А я помітила шо завжди чогось іншого треба ніж то шо купила(якшо на тиждень або на пару днів), смаки і бажання у приготуванні їжі часто змінюються
[b]wuyko[/b, я спитав чи вони потрібні для людей, а ти знайшов ще те що я виконую чиєсь замовлення, фантазія в тебе я тобі скажу немала? А до того що вони "з"їдять" тих малих торговців то факт, на рахунок чесних податків, які є сплачені ними я сумніваюся? Тоді вкажи проблеми які є актуальними і що ти зробив для їхнього вирішення?
Олег пише:
на рахунок чесних податків, які є сплачені ними я сумніваюся?

Є якісь підстави? Чи опять ні аб чом?
st.fergi, не переживай! Якби ми отримували хоча би справжній
ПРОЖИТКОВИЙ мінімум, то в закупівлях не бракувало би нічого. А так йдеш в магазин і ВИБИРАЄШ, шо би то купити. Не так?
Та я не переживаю)))Я говорила про те, шо от я наприклад там собі запланувала робити голубці, накупила там на них всякого, а потім на тижні подумала а ну їх нафік ті голубці, зроблю рибу))))бо просто перехотілося голубців а захотілося риби)))От і чешу знову у магазин шоб купити рибу і до риби))).
А я люблю накупляти ВСЬОГО і БАГАТО!
Шоб потім не бігати. А в супермаркеті це дуже зручно. (коли стоянка полюдяна є)
AVB пише:
ВСЬОГО і БАГАТО

на всього і багато мені тре більший холодильник, а взагалі чого воно має мені в холодильнику очі муляти таке все смачне і поживне))))то як каже Василько хочеться більше з"їсти
А як вам нова 'рукавичка' на Львівські? Мені сподобалось окрім касирок, неприємні і дуже повільні
Сьогодні була.... Черги страшні, прям як в радянському союзі....
Не люблю таких великих магазинів.... Поки шось знайдеш потрібне то застрелитись хочеться...
Таке як рукавичка мені здається оптимальним... не надто велике та й не зовсім маленьке...
потішило наявність парковки
vaymut пише:
неприємні і дуже повільні

може ше навчаться, а то вперше переважно всі тормозять
Та ж покажіть хто небудь фотки!

Моє місце закупівлі продуктів

Невже не має бажаючих поговорити на таку цікаву тему насичення нашого міста торговельними закладами. Золочів перетворюється на маленьке європейське місто, от коли б ще за дорогами так дивилися як за магазинами, вкладували туди гроші, засипали ями вчасно, а не тоді, коли когось переїдуть або покалічать, от би була Європа до нас ближче? А що нам в цьому заважає, давайте подискутуємо, а то багатьом Вам в голові лише комп"ютери, музика, секс та бабло. А про дороги в рідному місті не хочете чути. А що вони самі зробляться? Де голос громадськості ???
містер ІКС пише:
насичення нашого міста торговельними закладами

містер ІКС пише:
Золочів перетворюється на маленьке європейське місто

містер ІКС пише:
от коли б ще за дорогами так дивилися як за магазинами, вкладували туди гроші, засипали ями вчасно

Європейське... маленьке...
містер ІКС пише:
А що нам в цьому заважає, давайте подискутуємо

ми самі з нашим менталітетом
містер ІКС пише:
а то багатьом Вам в голові лише комп"ютери, музика, секс та бабло

цікаво, а шо тобі в голові?
містер ІКС пише:
А про дороги в рідному місті не хочете чути

я їх кожен день на своїй с**ці відчуваю, а ти кажеш чути
містер ІКС пише:
Де голос громадськості ???

скажи шо дась крик в лісі
містер ІКС пише:
Кажуть такого суперового магазину немає в інших районах області

можливо і рукавички немає, але є жирніші супермаркети, і причому дуже і дуже давно
vaymut пише:
А як вам нова 'рукавичка' на Львівські?

Вже ціни підпросли!
А нормальна річ ті маркети. Сам собі режисер, шо хотів - то подивився, вибрав, прикинів, придбав, вивіз собі тілєгою і гуляєш
І ше один немаловажлиффий ффактор: Не почуєш там від продавця цієї побутуючої в наших широтах тупозавченої фрази:
ШО ТО МАЄ БУТИ?
Перевага супермаркетів є в тому що непобачиш тих продавців які деколи невспівають відпускати людей, ти можеш собі вибрати продукти по своєму смаку і постояти подумати чи варта їх брати, перечитати хто випустив це продукт і т. д.
а моя думка така, що нам їх вже хватить тих супермаркетів, вони ніяк не вписуються до нашого малого міста, якби було населення хоча би 100 тисяч, то це вже друге діло, а так 25 тисяч, половина з яких на заробітках, або працюють в інших містах... ну так робочі місця нові, не спорю, позитивний момент, але зарплата в працівників буде мізерною, бо є перенасичення торговими точками....
я більше люблю маленькі магазини)
А я люблю супермаркети. І взагалі, чим більше у Золочеві буде торгових точок тим покупці будуть у виграші. Тоді буде велика пропозиція і за законами ринку ціни змушені будуть зменшуватись. Пожвавиться конкуренція. Будуть робочі місця. Та й місцеві підприємці почнуть голову чухати. А то, по суті, вони користуються пустотою на ринку і ставлять
Ну, подивимся, на скільки збільшиться, чи зменшиться кількість робочих місць, коли Фаворит відкриє свій супермаркет на місці спорткомплексу.
Доречі за супермаркет на Львівській, власникам би здалося щоб на дорозі навпроти супермаркету намалювати на дорозі пішохідний перехід, чи систему "лежачий поліцейський" поставити, таксисти ганяють, малого послав би за продуктами, але страшновато, так там машини в день їздать, та ткож той супермаркет на мою думку стоїть не там де треба, хто з центру піде туда щось купляти? Був би він коло базару, то би було добре.
Дорожну розмітку то треба їм срочно зробити!!!
Олег пише:
той супермаркет на мою думку стоїть не там де треба, хто з центру піде туда щось купляти? Був би він коло базару, то би було добре.

ага, отак взяли і перенесли... Пізно, Івасю, до школи...
Ага, а люди так взяли і як в старі добрі часи всі бігом в сторону базару, з одного кінця міста в другий да і нормальне розташування, як і інших маркетів. Один в центрі, один на шляхах, один між центром і шляхами кожен покупець куди хоче-туди і йде
Нє, Олег. Супермаркет таки повинен бути в кожному мікрорайоні. Це ж зручно.