Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Дуже погані дороги міста

Автор Повідомлення
Дуже погані дороги міста
в нас такі дороги що не то що їздити ходити неможливо дуже нездала дорога по вуиці Лесі Українки та Івана Франка можна просто ноги поламати а по ній ще поринні їздити і спеціальні служби міста скора пожежна та інші служби які приходять на допомогу нам усім. Обіцяють зробити а так не роблять і тянуть з року в рік . Тількі одні обіцянки просто жах.
Я перепрошую, але такої дороги, як на вул. Бенівській нема ніде... там же вибоїна на вибоїні... ше якби та вулиця не відносилася до Золочева то півбіди.... але слухайте... всі ж знають, шо гроші на ремонт були виділені, але чогось за них десь там в центрі кавалок дороги плиткою вистелили. А тепер скажіть: хіба то не хамство??? та хоть би за останні 3 роки грейдера якого туда направили, хоть би зрівняв трошки ту дорогу. Там же реально не можливо їхати нормально... машина бідна аж підскакує... якшо кожному шомісяця будуть давати гроші на ремонт тої машини - то прошу дуже, дорога хай така лишається як і є... але ж там дійсно ужас... хто їздив в ту сторону, то знає. Отож бо хотілося б взанти, коли ж то нам дорогу зроблять... а головне ж до виборів так обіцяли всьо зробити на глянц.
ПИСИ: Гроші з гаманця нашої міської ради були виділені ше й на збір сміття по Беневі.... якшо я не помиляюся то в порядку 900 грн. в місяць. Сорі, но сміттєвоза я не бачила ні разу... та й навіть ніхто за нього не заікнувся.
ДОРОГИ!
Хто знає панове чи є який небуть план, ескіз, проект чи шось подібне стосовно ремонту доріг у місті?
А є кирка чи лопата?
А нашу нам дороги, а запчастини треба купляти, для дорогих автомобілів?
Моя Тойота зовсім не дорога. Запчастин в такому віці вже не ротребує! Це кИрівництво най собі голову сушить як свої лексуси ремонтувати.
AVB пише:
Це кИрівництво най собі голову сушить як свої лексуси ремонтувати.

А шо голову сушити? За твої і мої гроші поремонтує. Хоча я за то шоб за мої податки дороги лагодили а не свої машини.
Приїжджай сюди! Тут на все вистачає - і на дороги, і на машини!
І зовсім не в напряг!

Напевно Лесик не правий був, співаючи "... і з дуру будують Канаду...".
Просто багатьом дуже невигідно мати порядок в країні. Взяти дійсно все передерти, нехай навіть з тої самої Канади. І нехай та полядвиця буде ше вдвічі дорожча. Зате держмінімум буде 10 баксів за годину. 13 відсотків заплатив державі, решта собі. Та й то ті відсотки та ж держава потратила на моє ж матеріяльне благо, в тому числі і дороги. Я - за!
Хто має відремонтувати дорогу біля будинку № 2 по вулиці Тернопільській, яку пошкодили(що ще м"яко сказано)працівники Золочівтеплокомуненерго при заміні своїх труб????
а) підприємство Золочівтеплокомуненерго
б) мерія
в) як завжди мешканці за свій кошт!!!!!!
Де бавитись дітям після таких ремонтів ???????
Про це треба запитати на прийомі в голови міста або його заступників.
Є зрушення!!!!!!
Тепловики почали ремонтувати тротуар на вулиці Тернопільській!!!!
Дасть Бог і дорогу поправлять. Тільки щоб не вректи
Можливо до зими і дорогу на вокзал зроблять?

додано через 1 день 1 годину 59 хвилин 56 секунд:

Читав сьогодні у Народному слові про заплановані ремонти доріг на серпень - вересень. Обнадьожівєт.
oleg_an пише:
у Народному слові про заплановані ремонти доріг на серпень - вересень

Там ж напевно була відповідь на ваше питання?
Що мішає звязатись з організацією, від імені якої написано, і внести свою пропозицію стосовно можливої діяльності?
Я вже мовчу про то, що питаннями по сабжу будь-хто не займається. Якщо ви знаєте, можете, і маєте досвід в цьому, то не задавали б таких наївних питань де взяти план.