Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Омолодження організму

Автор Повідомлення
Омолодження організму
В Діанетиці ми дуже мало говоримо про гериатрію*.

Проте якщо б хто-небудь з вас взяв яку-небудь людину і провів їй дуже багато одітінгу, то ви почали б спостерігати процес омолодження. Це, взагалі-то , неможливо заперечувати – я не думаю, що це можна заперечувати. Або ж ви почнете почнете спостерігати процес дорослішання людини – її вік буде змінюватися в напрямку якогось оптимального віку. Я не знаю, який оптимальний вік – двадцять один, двадцять два, десь так. І ви берете людину, котра застрягла на траку часу у віці п"яти чи десяти років і котра за якимись фізіологічними ознаками нагадує п"ятирічну чи десятирічну дитину чи котра застрягла – не приведи Господи – в народженні і вирізняється округлістю форм, властивих людині, що застрягла в народженні, і ви приводите цих людей у той вік, котрий є оптимальним для них, якщо тільки вони ще не проминули фатальної межі.
leonid пише:
В Діанетиці ми дуже мало говоримо

і ЗОВСІМ НЕ МАЛО ВОГОРИМ
Добре!
Я наведу більше тексту:

Фізіологічні зміни в тілі можуть зайти так далеко, що, незалежно від того, скільки процесінгу ви проведете цій людині, вона вже не поправиться.
Лікар, як правило, вважав би людину безнадійною і сказав би, що для неї нічого зробити не можна.

Або, припустимо, людині тридцять років, а вона виглядає на сорокп"ять. Коли ви проводите цій людині процесінг – дбайливий, хороший процесінг – то, якщо у прекліра нема якого-небудь серйозного відхилення у будові органів тіла, ви отримаєте людину, котра виглядає на тридцять років, чи на двадцять вісім, чи на двадцять шість, чи на двадцять п"ять, щось в цьому роді.

Я особливо… мені спадає на думку одна панночка з Канзас-Сіті. Я читав там лекції, а її чоловік помер якраз перед цим, і один парубійко з моєю допомогою одітував її протягом дев"яти годин.

Коли я побачив цю жінку вперше, вона сиділа в залі і виглядала як стара. Звичайно, вона була вдягнена в чорне, і це не надто поліпшувало картину в цілому, але однак, коли ви дивилися на її обличчя, ви бачили, що перед вами жінка, котрій, очевидно, близько… о, вона виглядала літньою.

що у неї має бути сильний заряд горя, якого можна позбутися. І він одітував ту жінку протягом дев"яти годин, і я побачив її через два дні після того, як він її проодітував… чи через день. Вона була в іншому одязі, що, звичайно ж, деякою мірою посилювало ілюзію: вона була в червоному платті. Передімною була молода жінка. Передімною була молода жінка!

Переді мною була жінка років двадцяти шести. Це може відбуватися (клац) ось так. Так, ми, безперечно, вторгаємося в сферу гериатрії, проте ми не насмілюємося надто багато говорити про омолодження старців; це надто непопулярна тема. Тим не менше, одітор, працюючи з людьми може побачити, як вони стають молодше, чи старше. І я… не збираюся продавати Діанетику подібно тому, як продають ці рожеві пігулки, котрі ви маєте передплачувати поштою. Все це просто побічний результат. Ми не збираємося добиватися, щоб всі жили вічно. Це просто ілюстрація до теорії тета-МЕСТ*.

Л. Рон Хаббард. Лекції "Науки виживання". "Теорія тета-МЕСТ. Частина перша". Лекція, прочитана 21 травня 1951 року.

*аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки.
*одітор-людина, навчена і кваліфікована у застосуванні процесів і процедур Діанетики. *тета-думка, котра потенційно не залежить від матеріальної ємності чи середовища, в котрому вона діє.
*МЕСТ-слово, утворене записом українськими буквами звучання англійського терміну MEST, складеного з перших букв слів matter (матерія), energy (енергія), space (простір), і time (час). Використовується для позначення фізичного всесвіту.
Ти трави відсип троха, а потім повогорим
Васілій пише:
Ти трави відсип троха, а потім повогорим

Добре!
Купи собі цей подарунок, і ні в чому себе не обмежуй!
leonid пише:
Купи собі цей подарунок, і ні в чому себе не обмежуй!

Ну та так, звичайно! Тепер можна пити, курити, переживати стреси, невисипатись, і харчуватись всім підряд, а в років 30 купити рожевих пігулок і виглядати на всі 18
А якже внутрішній стан людини? Чи в сучасному світі це не важливо?
Tin@ пише:
Ну та так, звичайно! Тепер можна пити, курити, переживати стреси, невисипатись, і харчуватись всім підряд, а в років 30 купити рожевих пігулок і виглядати на всі 18
А якже внутрішній стан людини? Чи в сучасному світі це не важливо?

Вітаю!
І поділяю вашу думку.
Зрозуміло, що "в років 30 купити рожевих пігулок і виглядати на всі 18" дещо проблематично (це я про пігулки).

А ось, як це можливо - дещо з технологій:

Відкриття, яке зробила Діанетика.

Одне з фундаментальних відкриттів Діанетики полягає у тому, що несвідомість і зв"язана з нею біль зберігаються в деякій частині розуму людини і що ці несвідомість і біль накопичуються до того часу, доки організм із-за них не почне помирати. Інше відкриття Діанетики говорить, що накопичену біль можна знищити чи стерти і внаслідок цього організму повертається повне усвідомлення і він знову здатний виживати. Іншими словами, з відкриттям Діанетики стало можливим прибрати накопичені роками несвідомість і біль і повернути організму людини здоров"я і життєздатність.

Через накопичення у людини болі і втрат так сильно знижується рівень усвідомлення, погіршується фізичне здоров"я і зменшується воля до життя, що організм починає нехай таємно, проте активно шукати смерті. Зітріть чи значно зменшіть фізичну біль, втрати, що зазнала людина за все її життя, і її життєздатність відновлюється.

Енергія існування, пошуків вищих рівнів виживання – це і є саме життя. З"ясувалося що, якщо прибрати збережену пам"ять про біль, тіло людини стає надзвичайно здібним до самовідновлення. Крім того, було знайдено, що до тих пір, доки біль не прибрана, жодне лікування так званих психосоматичних захворювань (таких, як артрит, ревматизм, дерматит і тисячі інших) не дасть стійкого результату…

…З відкриттям Діанетики стало можливим викорінити аберацію* і хворобу, тому що стало можливим зменшити чи стерти біль з банків, в яких тіло зберігає її, не завдаючи нової болі цьому тілу, як це доводиться робити при хірургічній операції. Рівень свідомості, отже, залежить від того, чи є в людини пам"ять про біль чи вона прибрана, тому що несвідомість – це частина болі, один з її симптомів.

Наприклад, артрит колінного суглобу виникає із-за того, що накопичується пам"ять про всі травми коліна, що трапилися в минулому. Тіло помилково сприймає час і місце травми коліна, котра дійсно трапилася, і тому воно зберігає в коліні цю біль. Рідини, що течуть у тілі людини, обходять цю больову область стороною, виникає застій, котрий називається артритом. Доказом цього положення служить той факт, що, коли епізоди травмування коліна знаходять і розряджають, артрит зникає, жодної нової хвороби на його місці не виникає, і людина назавжди прощається з артритом. І це трапляється в десяти випадках з десяти – ну, крім тих випадків, коли вік і фізична деградація людини довели її до такого стану, що смерть вже не за горами.

Візьміть, наприклад, хворе серце. У людини болить серце: вона вживає пігулки, лікується у знахарів, ще щось таке з собою робить, а серце, однак, болить і болить. Знайдіть, зітріть чи зменшіть дійсний випадок пошкодження серця – і серце перестане боліти і знову буде здоровим.

Перевірити ці твердження надзвичайно просто. Якщо до хорошого діанетичного одітора* приходить зламана, змучена горем тридцятивосьмирічна жінка, а він "вививає" з неї епізоди минулого, що містять фізичну і душевну біль, то перед ним опиняється розумна, весела жінка, котра виглядає на двадцятьп"ять.
Звичайно це неймовірно. А що, атомна бомба, - ця купка плутонію, що може стерти ціле місто з лиця Землі, - це ймовірно? Нині, коли ми знаємо, на чому будується життя і як виходить, що життя – це енергія, ми можемо повертати життя тим, хто хворий, позбавлений життєвої сили, готовий накласти на себе руки.

А що ще важливіше, можна не лише лікувати серйозно хворих людей (хворі вони душею чи фізично), але й перервати спадну спіраль, якою летить все ще розумна і здорова людина, щоб вона не перетворилася на такого хворого. Можна взяти так звану "нормальну" людину і зробити її такою блискучою особистістю, допомогти їй досягти такого успіху, якого ніхто ніколи не досягав раніше. Відновте повне усвідомлення людини – і ви повернете їй весь її життєвий потенціал.

Нині це можливо. . . Л. Рон Хаббард."Діанетика".

*аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки
*одітор-людина, навчена і кваліфікована у застосуванні процесів і процедур Діанетики.
Взагалі то організація Хабарда вважається в світі тоталітарною сектою
Взагалі то організація Хабарда вважається в світі тоталітарною сектою

Ви б ще фізику долучили до тоталітарних
Читаєм:
http://oglyadach.com/news/2007/7/22/160741.htm
http://www.kiev-orthodox.org/site/events/1015/
http://www.anticekta.ru/Sects/Saentologia/1.html
Вітаю Васілію!
Чого лишень не знайдеш на широких просторах І-нету.
Один кращий, лліпший, а другому не йметься ніяк...
Стільки "чорнухи" можна накопати про кого завгодно, ну скажімо , проти нас, українців!
Не вірите?
Дарма.
Т те що ви навели це лише квіточки, у порівнянні з тим, що ви відкопаєте!!!
leonid пише:
Якщо до хорошого діанетичного одітора* приходить зламана, змучена горем тридцятивосьмирічна жінка, а він "вививає" з неї епізоди минулого, що містять фізичну і душевну біль, то перед ним опиняється розумна, весела жінка, котра виглядає на двадцятьп"ять.

Я думаю проблема її зовнішнього вигляду залежить не тільки від фізичних та душевних страждань, а якже екологія, яка пронизає її тіло вздовж усього її життя. Хочеш чи не хочеш, а цей фактор не викорениш з її підсвідомості. Внушаючи людині, що вона прожила все своє життя у чудовому навколишньому середовищі, її тіло не покращить вже зіпсутих з часом органів. Хіба що жити і не звертати уваги на все це, але на рівні думок, мол " я здорова, мої легені не зазнавали руйнацій, небезпечним повітрям, моя печінка не зтикалась із продуктами сучасної цивілізації, мій шлунок не вживав напівфабрикати та генетичномодифіковані продукти" - АЛЕ Ж ВСЕ ЦЕ НЕ ТАК....
Звісно я погоджуюсь з тим що життя набагато покращується, якщо ти ведеш його достойним, здоровим способом плюс позитивні думки і відсутність негативних (память про зазнані болі, сприйняття усього через біль)

додано через 5 хвилин 25 секунд:

Думаю, що тверезо мисляча людина, усвідомлюючи вплив спогадів, які погіршують її фізичний стан і не виводять її із дипресії, не буде себе продовжувати заживо нищити і налаштовувати свій організм на смерть. Адже живем ми не для зовнішнього вигляду, а навпаки, наш зовнішній вигляд - це картина способу нашого життя
leonid пише:
Стільки "чорнухи" можна накопати про кого завгодно, ну скажімо , проти нас, українців!

Про діанетику це незаперечний факт-мягко кажучи багато де сайєнтологи вважаються деструктивною тоталітарною сектою. Рив я не для себе. Я собі чітко уявляю шо це за організація. Просто тут бувають підлітки, які чудово ведуться на "медові"пісні.
Леонід, Ви адепт Хабарда? Цікаво просто. На якому щаблі ієрархії зараз?
Tin@ пише:
Я думаю проблема її зовнішнього вигляду залежить не тільки від фізичних та душевних страждань, а якже екологія, яка пронизає її тіло вздовж усього її життя. Хочеш чи не хочеш, а цей фактор не викорениш з її підсвідомості. Внушаючи людині, що вона прожила все своє життя у чудовому навколишньому середовищі, її тіло не покращить вже зіпсутих з часом органів. Хіба що жити і не звертати уваги на все це, але на рівні думок, мол " я здорова, мої легені не зазнавали руйнацій, небезпечним повітрям, моя печінка не зтикалась із продуктами сучасної цивілізації, мій шлунок не вживав напівфабрикати та генетичномодифіковані продукти" - АЛЕ Ж ВСЕ ЦЕ НЕ ТАК....
Звісно я погоджуюсь з тим що життя набагато покращується, якщо ти ведеш його достойним, здоровим способом плюс позитивні думки і відсутність негативних (память про зазнані болі, сприйняття усього через біль)

Ви маєте рацію!
Об"єм саєнтологічних технологій дуже великий.
Я не встиг всього описати.
Є у нас і спеціальні програми .
Ось одна з них:

http://www.detox.in.ua/

Кроме лекарственных средств, в организм человека поступают буквально сотни веществ, оказывающих токсическое действие и пагубно влияющих на его осознание окружающего мира, способности и отношение к жизни. Однако есть выход из этого положения - "Программа очищения организма" Л. Рона Хаббарда.

Важную часть программы составляют пищевые добавки в виде некоторых витаминов и минеральных веществ. Ключевую роль играет ниацин, один из витаминов комплекса В. Кажется, что он расщепляет и высвобождает лекарственные, наркотические и химические отложения из тканий тела и клеток.

Обильное потение в сауне после занятий бегом позволяет вывести из организма остаточные лекарственные, наркотические и другие токсические вещества и очистить от них организм.
leonid, а ви і на собі випробовували цей
leonid пише:
Об"єм саєнтологічних технологій
, і на скільки виглядаєте?
Ви мене вибачайте, але всі ці
leonid пише:
спеціальні програми
- ніщо інше, як спосіб заробітку.
І мені шкода, що наш світ переповнений людьми, котрі хочуть повернути собі молодість, втрачену красу і здоровя цим неприродним методом. А таких методів...("похудай на 10кг за 7 днів..", або"поверни собі молодість за пару сеансів у ...").
Люди заштурхані сучасною системою життя, змінювати треба не наслідки (зовнішність, здоровя), а першопричини.

Всі ці
leonid пише:
"Программа очищения организма" Л. Рона Хаббарда
, та й багато інших програм, що не містять в собі основного - Божого задуму, є мяко кажучи неефективними, а ствердно - небезпечним.
Людству Богом було надане все, що воно потребує, і якщо наш організм відчуватиме потребу у лікуванні завданих фізичних чи душевних "ран", в природі є маса способів виправити це, і ніяка технологія придумана людиною не замінить природнього.
Потрібно не
leonid пише:
высвобождает лекарственные, наркотические и химические отложения из тканий тела и клеток.
, а не допускати попадання цих речовин в організм, а це вже спосіб життя і право кожної людини.
Приведемо все до порєдку!

На собі програму "Очищення" випробував, за що дуже вдячний.
Кажуть в сауні від мене пахло спиртом

"повернути собі молодість, втрачену красу і здоровя "-це все лише побічниі ефекти одітінгу, а не основна мета.

"не допускати попадання цих речовин в організм"- неможливо-адже є сонячні опіки і радіація і хімія в повітрі , води і їжі.

leonid пише:
це все лише побічниі ефекти одітінгу, а не основна мета.

А яка ж основна мета? Чи не
Tin@ пише:
ніщо інше, як спосіб заробітку

leonid пише:

І цей спирт попадав у ваш організм мабуть через повітря, чи може ви ви вживали десь колись, до пори до часу, а потім - раз і вирішив омолодитися, одітінгом?
А печінка ваша також відновилася?... Напевно ні, тоді треба розробити нову технологію
leonid пише:
Л. Рона Хаббарда
Заміна зіпсутих органів+ психологічне омолодження організму, через гіпнозтичне навіювання. Будем називати все своїми словами, а не робити з обговорюваної технології единий вихід для хворого людства, тим більше, що не всім він підходить
leonid глибину думки нє асіліл, напевно одітінг то не моє
leonid
А ти часами СУ-ЧЖОК не практикуєш?
leonid, простий спосіб
leonid пише:
Омолодження організму

ексклюзивно для тебе, називається: "суньхуйвчай - виньсампей"
massimo пише:
leonid глибину думки нє асіліл, напевно одітінг то не моє

адназначна!

додано через 1 хвилину 42 секунди:

tymofiy пише:
А ти часами СУ-ЧЖОК не практикуєш?

ню-ню, тіллігєнт, да?

додано через 3 хвилини 37 секунд:

vaymut пише:
ексклюзивно для тебе, називається: "суньхуйвчай - виньсампей"

відходисебесам!

додано через 7 хвилин 48 секунд:

Tin@ пише:
leonid пише:
це все лише побічниі ефекти одітінгу, а не основна мета.

А яка ж основна мета? Чи неTin@ пише:
ніщо інше, як спосіб заробітку

leonid пише:

І цей спирт попадав у ваш організм мабуть через повітря, чи може ви ви вживали десь колись, до пори до часу, а потім - раз і вирішив омолодитися, одітінгом?
А печінка ваша також відновилася?... Напевно ні, тоді треба розробити нову технологіюleonid пише:
Л. Рона Хаббарда
Заміна зіпсутих органів+ психологічне омолодження організму, через гіпнозтичне навіювання. Будем називати все своїми словами, а не робити з обговорюваної технології единий вихід для хворого людства, тим більше, що не всім він підходить

Вітаю!
Радіація, медпрепарати і спирт як і у кожного українця потрапили до мене всередину зрозуміло як.

Заміна зіпсутих органів+ психологічне омолодження організму, через гіпнозтичне навіювання. ---дуже не раджу, особливо гіпноз чи НЛП --ми від цієї гидоти звільняємо людей.

А що до печінки , то ви дійсно праві, вона справді відновлюється!
Леонід, ви писали шо від вас пахло спиртом. Спирт як на мене смердить взагалі-то
Ви мабуть не розумієте моєї позиції.
Ситуація, в якій зараз знаходиться людство, спричинена нашою діяльністю, негативно відображається на нашому здоровї. В першу чергу, змінювати необхідно не побічні виявлення, такі як зовнішність, а причини через які вона "псується".
Чомусь люди не гуртуються для вирішення проблем забруднення екології, для заміни технологій виробництва, щоб зменшити їх токсичний вплив на повітря, яким дихаєм ми і наші діти. Чомусь так мало бажаючих людей вести здоровий спосіб життя з дитинства.
"Та нашо мені то, якщо зможу бухати, курити вести розпусний спосіб життя, а потім приєднаюсь до купки однодумців з лозунгом
leonid пише:
ми від цієї гидоти звільняємо людей.
і забуду за все і стану здорова і красива". Так не можна! Це нищить підсвідомість майбутніх поколінь, і взагалі ставить під загрозу його майбутнє здорове існування. Самообман
Людина сама повинна аналізувати і щмінювати себе, а спогади потрібні, як застерігання на майбутнє, правда без фанатизму аж до руйнації себе самого
leonid пише:

Та невже? Мабуть "ви" колективною силою думки залучаєте до себе Господа і він сотворює для вас аналоги тих органів
Прям творці...
А якже природній відбір?
st.fergi пише:
Леонід, ви писали шо від вас пахло спиртом. Спирт як на мене смердить взагалі-то

Про смаки не сперечаються! ,
Сказав індус, злазячи з макаки.

додано через 5 хвилин 21 секунду:

Tin@ пише:
забуду за все і стану здорова і красива". Так не можна! Це нищить підсвідомість майбутніх поколінь, і взагалі ставить під загрозу його майбутнє здорове існування. Самообман
Людина сама повинна аналізувати і щмінювати себе, а спогади потрібні, як застерігання на майбутнє, правда без фанатизму аж до руйнації себе самогоleonid пише:

Та невже? Мабуть "ви" колективною силою думки залучаєте до себе Господа і він сотворює для вас аналоги тих органів
Прям творці...
А якже природній відбір?

Цілком з вами згоден, бо лише одітінг здатен підняти людину до рівня, коли вона почне думати за екологію.

Ви так часто повторюєте ім"я Творця в сує, що складається враження про ваші неабиякі знайомства і блат у Потойбіччі.
leonid пише:
лише одітінг здатен підняти людину до рівня, коли вона почне думати за екологію

Не перебільшуйте! Мені одітінг не знадобився, і ніколи не знадобиться
leonid пише:
Ви так часто повторюєте ім"я Творця в сує, що складається враження про ваші неабиякі знайомства і блат у Потойбіччі.
А на вашу думку Творець - це з області потойбіччя, фантастики? Мушу вас розчарувати, одітінг дав побічну дію на вашу душу...
Чи не вважаєте ви, що Рон Хаббард розумніший за нашого Творця, адже він таку тєму класну придуав - як організм омолодити. Може ви просто не зтикалися з іншими методами омолодження, а зациклилися на думці конкретної особи і не прагнете іншого.
Видаєм бажане за дійсне?
Воїстину Акбар!
"Мушу вас розчарувати"-- не треба.
Тут і так усілякого непотрібу вистачає.
він таку тєму класну придуав - як організм омолодити.--це, як я казав, побічне.
Основне - досгти, використовуючи одітінг, такого розіміння, і усвідомлення себе і довкілля, щоб пізнати Творця, том справа ця суто індивідуальна, і в сує не говорять.
Побічних ефектів одітінгу і досліджень - море:
-омолодження
-зникнення психосоматичних болячок
-Збільшення IQ
-збільшення впливу людини на довкілля і т. п.

"не зтикалися з іншими методами омолодження" - а що, щось є?

КОХАННЯ.

Було з"ясовано, що існує три типи кохання між жінкою і чоловіком: перший можна описати, взявши за основу закон афініті*, і цей тип кохання являє собою ніжність, з якою люди ставляться одне до одного; другий – це статевий вибір, що є справжнім тяжінням взаємної сексуальності між партнерами; третій – примусове "кохання", не продиктоване нічим більш розумним, ніж аберацією*.

Можливо, в героїв легенд існували випадки іншого типу і, якщо подивитися довкола, то можна виявити велику кількість щасливих сімей, утворених на природньому і щасливому захваті одне одним. Ми знаходимо безліч випадків третього типу: цьому присвячена бульварна сенсаційна література з її труднощами; він закидає суди терміновими позовами про розлучення, кримінальними діями і цивільними справами; цей тип кохання відправляє заплаканих дітей в куток, подалі від сварок; він випускає зі своїх зруйнованих домівок розбитих молодих жінок і чоловіків.

Діанетика класифікує третій тип кохання як "партнерство реактивного розуму*". Тут панує згода, але на найнижчому розрахунковому рівні, який характеризує людину. Зведені примусом, чоловіки і жінки утворюють сім"ї, щоб знайти в них лише смуток і позбутися своїх надій.

До початку подружнього життя вони знають тільки, що щось примушує їх бути разом, почуття, що вони мають бути досить приємними одне для одного. А після весілля все більше й більше рестимуляція колишнього болю робить, нарешті, їх обох хворими, і життя, ускладнене тепер нещасними дітьми, перетворюється на сумні руїни.

Шлюб може бути врятований шляхом клірування* аберацій партнерів. Відновлення шлюбу шляхом клірування партнерів може й не принести такої великої любові, яку прославляли поети, але це принаймі принесе високий рівень поваги і співпраці для досягнення загальної мети – зробити життя гідним. І в багатьох шлюбах, після того, як партнери стали клірами, під брудним драттям абераціїї було виявлено, що вони дійсно кохали одне одного.

Клірування можна проводити з дуже важливої причини: задля дітей. Майже всі неприємності в шлюбі мають головну причину – аберацію по другій динаміці*, секс. І будь-яка аберація містить нервове ставлення до дітей.

Там де є діти вихід не в розлученні, а в кліруванні. З кліруванням відкривається нова сторінка життя, на якій може бути написане щастя.
Л. Рон. Хаббард. "Діанетика".

*афініті-привабливість, симпатії, що існують між двома людськими істотами, або між людськими істотами та іншими живими організмами.
*аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки.
*реактивний розум-частина розуму, яка записує й зберігає фізичний біль та болісні емоції і намагається спрямувати організм лише на основі "стимул-реакція".
*клірування-застосування діанетичного одітінгу, інша назва-процесінг.
*друга динаміка-це прагнення людини до виживання шляхом статевого акту, народження та виховання дітей.
Листовка правительства ФРГ

Правительством ФРГ была опубликована листовка, опубликованную и призванную предупредить своих граждан об опасности, исходящей от сектантских организаций. Она включает 17 признаков Sekten und Psychogruppen (сект и психических групп):

1. В группе Вы найдете именно то, что до сих пор напрасно искали. Она знает абсолютно точно, чего Вам не хватает.
2. Уже первая встреча открывает для Вас полностью новый взгляд на вещи.
3. Мировоззрение группы ошеломляюще просто и объясняет любую проблему.
4. Трудно составить точную характеристику группы. Вы не должны размышлять или проверять. Ваши новые друзья говорят: «Это невозможно объяснить, Вы, должны пережить это — пойдемте сейчас с нами в наш Центр».
5. У группы есть учитель, медиум, вождь или гуру. Только он знает всю истину.
6. Учение группы считается единственно настоящим, вечно истинным знанием. Традиционная наука, рациональное мышление, разум отвергаются, поскольку они негативные, сатанинские, непросвещённые.
7. Критика со стороны не членов группы считается доказательством её правоты.
8. Мир катится к катастрофе, и только группа знает, как можно спасти его.
9. Ваша группа — это элита. Остальное человечество тяжело больно и глубоко потеряно: ведь оно не сотрудничает с группой или не позволяет ей спасать себя.
10. Вы должны немедленно стать членом группы.
11. Группа отграничивает себя от остального мира, например одеждой, пищей, особым языком, четкой регламентацией межличностных отношений.
12. Группа желает, чтобы Вы разорвали свои «старые» отношения, так как они препятствуют Вашему развитию.
13. Ваши сексуальные отношения регламентируются извне. Например, руководство подбирает партнеров, предписывает групповой секс или, наоборот, полное воздержание.
14. Группа наполняет все Ваше время заданиями: продажей книг или газет, вербовкой новых членов, посещением курсов, медитациями…
15. Очень сложно остаться одному, кто-то из группы всегда рядом с Вами.
16. Если Вы начинаете сомневаться, если обещанный успех не приходит, то виноваты всегда окажетесь Вы сами, поскольку Вы якобы недостаточно много работаете над собой или слишком слабо верите.
17. Группа требует абсолютного и беспрекословного соблюдения своих правил и дисциплины, поскольку это единственный путь к спасению.

«Если хотя бы один признак кажется Вам знакомым, будте осторожны!» — подытоживает листовка.

Хочеться все ж знати, Леонід, Ви член якоїсь організації Хабарда? І якщо член то яке місце в ній займаєте?
Leonad, ви одружений?
Бачу, що кохання залишило неприємну згадку про себе у вашому реактивному розумі.. І оскільки ви пишете такі речі про це почуття, це наштомхує на думку, що ви розчаровані, чи не так? Невже одітінг не приглушив у вас цей біль.
Кохання не поділяється на типи, воно одне і не змінне, це сприйняття людми його відрізняється. Хтось розчарувався, хтось ні. А от говорити, що
leonid пише:
А після весілля все більше й більше рестимуляція колишнього болю робить, нарешті, їх обох хворими, і життя, ускладнене тепер нещасними дітьми, перетворюється на сумні руїни.

додано через 3 хвилини 4 секунди:

абсурдно. Нетреба чиюсь конкретну ситуацію підписувати під більшість

додано через 14 хвилин 50 секунд:

leonid пише:
До початку подружнього життя вони знають тільки, що щось примушує їх бути разом, почуття, що вони мають бути досить приємними одне для одного.

До початку подружнього життя вони мають знайти спільну ціль, заради якої вони єднаються, і кохання їм за натхнення, і зменшує кохання негаразди з якими зіткнутся, і люба проблема - "мелачи жызни", оскільки вони разом. Діти - плід їхнього кохання.
Спасати сімю
leonid пише:
шляхом клірування* аберацій партнерів
????!! НУ ІДЕОЛОГІЯ, а інших способів не зустрічали...
Яке ваше ставлення до Біблії?
Васілій пише:
Хочеться все ж знати, Леонід, Ви член якоїсь організації Хабарда? І якщо член то яке місце в ній займаєте?

Звичайно, я будую місію "Хрещатик" і радо допомагаю успішним людям стати ще успішнішими!
Ну неуспішні... їм не подобається все, що бачать.

Leonad, ви одружений?----
Я в подружньому житті розумію, як наші аберації впливають на нас обох ( ми ще не кліри)

Це добре, що ви маєте власну думку і спроможні її сформулювати.

Яке ваше ставлення до Біблії? --Як я як християнин можу ставитися до Біблії?

Так само ставлюся до Тори, Талмуда, Вєдів, Дєткі і т. п. толерантно.

Ви пишете про Творця і справляєте враження людини надзвичайно обізнаної у цій сфері, що ви маєте на увазі?

-
Тіна, киньтесь тої справи! Таварісч на работє! Вступати з ним в дискусію беспалєзна, а деколи навіть врєдна:
-"Учение группы считается единственно настоящим, вечно истинным знанием. Традиционная наука, рациональное мышление, разум отвергаются, поскольку они негативные, сатанинские, непросвещённые. "
Васілій пише:
Тіна, киньтесь тої справи! Таварісч на работє! Вступати з ним в дискусію беспалєзна, а деколи навіть врєдна:
-"Учение группы считается единственно настоящим, вечно истинным знанием. Традиционная наука, рациональное мышление, разум отвергаются, поскольку они негативные, сатанинские, непросвещённые. "

афтаррр - пішиісччо!
Ап чом?

додано через 4 хвилини 13 секунд:

Леонід, а яке відношення маєте до Золочева? Чому пишите на золочівському форумі?
leonid
leonid пише:
Про смаки не сперечаються! ,
Сказав індус, злазячи з макаки.
ого, і то правда, нема про шо сперечатися як наводиться такий приклад

leonid пише:
афтаррр - пішиісччо!

ой, та це ви пишіть! Завжди було цікаво дізнаватися наскільки людина може бути легковірна зомбі, яку легко закрутити і морально обпрацювати! Ваша ейфорія така хибна Ваш розум деградує а ви такі щасливі Я б ще не дивувалася жінці адже на жінок легше вплинути , а ви ж мужчина і таке несете
leonid пише:
( ми ще не кліри)

аж дивно, стільки понарозказували а самі ше кхе... кхе..

Вчите того чого самі не маєте нонсенс ВАШ КАРТОЧНИЙ ДОМІК МОЖЕ РУХНУТИ В ОДИН МОМЕНТ І САМЕ ТОДІ КОЛИ ВИ ЦЬОГО НЕ ОЧІКУЄТЕ.
Короче, певно треба мені створювати реалібітаційний центр по лікуванні людей які потрапили в секти
Васілій пише:
Традиционная наука, рациональное мышление, разум отвергаются, поскольку они негативные, сатанинские, непросвещённые. "

Виліковуйтесь Леонід, чимскоріше тим краще а то наркоти вам в слідуючий раз можуть і не дати З повагою, тверезомисляча розумна істота, з раціональними думками, а також просто прекрасна жінка яка дууууже щаслива і без ваших одітінгів
Васілій пише:
Леонід, а яке відношення маєте до Золочева? Чому пишите на золочівському форумі?

st.fergi пише:
З повагою, тверезомисляча розумна істота,

Шановні пані, панове!
Втішений, що тема має успіх і люди з бажанням обговорюють.

Ми переходимо до наступного етапу і я поясню більше.

А вся суть полягає у тому, що коли людина неосвічена і нічого не знає то їй пожна дуже легко довести що, приміром, комунізм - це дуже добре.
І вона повірить!
І буде нападати на "інакомислячих" - свідками чого всі ми є.

Але ж я вже 4 роки одітую і результати є точно тими, що описано в постах вище!!!
Я задоволений , що можу допомогти людям!
Люди вдоволені, що я їм допоміг!

Дякую. звичайно, за інформацію накопану в інтернеті, проте мене вже неможливо обманути, як обманюють багатьох людей, подібними опусами, при всьму при тому, що за освітоюя психолг, а , отже, добре знаюся на предметі.

Тому дуже дякую, але не треба більше подібних статейок.

Ліпше я запршу вас на свято!!!

додано через 7 хвилин 12 секунд:

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ

газета місії "Хрещатик" число (2) наклад 200 примірників
Метро "Берестейська". Центр ефективності особистості ( місія Хрещатик вхід з протилежного боку бібліотеки), провулок Артилерійський 1-А офіс 1. Київ. Україна. 03113. ot8@ua.fm тел. 8-098-538-9552.

Відкриття, яке зробила Діанетика.

Одне з фундаментальних відкриттів Діанетики полягає у тому, що несвідомість і зв"язана з нею біль зберігаються в деякій частині розуму людини і що ці несвідомість і біль накопичуються до того часу, доки організм із-за них не почне помирати. Інше відкриття Діанетики говорить, що накопичену біль можна знищити чи стерти і внаслідок цього організму повертається повне усвідомлення і він знову здатний виживати. Іншими словами, з відкриттям Діанетики стало можливим прибрати накопичені роками несвідомість і біль і повернути організму людини здоров"я і життєздатність.

Через накопичення у людини болі і втрат так сильно знижується рівень усвідомлення, погіршується фізичне здоров"я і зменшується воля до життя, що організм починає нехай таємно, проте активно шукати смерті. Зітріть чи значно зменшіть фізичну біль, втрати, що зазнала людина за все її життя, і її життєздатність відновлюється.
Енергія існування, пошуків вищих рівнів виживання – це і є саме життя. З"ясувалося що, якщо прибрати збережену пам"ять про біль, тіло людини стає надзвичайно здібним до самовідновлення. Крім того, було знайдено, що до тих пір, доки біль не прибрана, жодне лікування так званих психосоматичних захворювань (таких, як артрит, ревматизм, дерматит і тисячі інших) не дасть стійкого результату…

…З відкриттям Діанетики стало можливим викорінити аберацію* і хворобу, тому що стало можливим зменшити чи стерти біль з банків, в яких тіло зберігає її, не завдаючи нової болі цьому тілу, як це доводиться робити при хірургічній операції. Рівень свідомості, отже, залежить від того, чи є в людини пам"ять про біль чи вона прибрана, тому що несвідомість – це частина болі, один з її симптомів.

Наприклад, артрит колінного суглобу виникає із-за того, що накопичується пам"ять про всі травми коліна, що трапилися в минулому. Тіло помилково сприймає час і місце травми коліна, котра дійсно трапилася, і тому воно зберігає в коліні цю біль. Рідини, що течуть у тілі людини, обходять цю больову область стороною, виникає застій, котрий називається артритом. Доказом цього положення служить той факт, що, коли епізоди травмування коліна знаходять і розряджають, артрит зникає, жодної нової хвороби на його місці не виникає, і людина назавжди прощається з артритом. І це трапляється в десяти випадках з десяти – ну, крім тих випадків, коли вік і фізична деградація людини довели її до такого стану, що смерть вже не за горами.

Візьміть, наприклад, хворе серце. У людини болить серце: вона вживає пігулки, лікується у знахарів, ще щось таке з собою робить, а серце, однак, болить і болить. Знайдіть, зітріть чи зменшіть дійсний випадок пошкодження серця – і серце перестане боліти і знову буде здоровим.

Перевірити ці твердження надзвичайно просто. Якщо до хорошого діанетичного одітора* приходить зламана, змучена горем тридцятивосьмирічна жінка, а він "вививає" з неї епізоди минулого, що містять фізичну і душевну біль, то перед ним опиняється розумна, весела жінка, котра виглядає на двадцятьп"ять.
Звичайно це неймовірно. А що, атомна бомба, - ця купка плутонію, що може стерти ціле місто з лиця Землі, - це ймовірно? Нині, коли ми знаємо, на чому будується життя і як виходить, що життя – це енергія, ми можемо повертати життя тим, хто хворий, позбавлений життєвої сили, готовий накласти на себе руки.

А що ще важливіше, можна не лише лікувати серйозно хворих людей (хворі вони душею чи фізично), але й перервати спадну спіраль, якою летить все ще розумна і здорова людина, щоб вона не перетворилася на такого хворого. Можна взяти так звану "нормальну" людину і зробити її такою блискучою особистістю, допомогти їй досягти такого успіху, якого ніхто ніколи не досягав раніше. Відновте повне усвідомлення людини – і ви повернете їй весь її життєвий потенціал.

Нині це можливо. . . Л. Рон Хаббард."Діанетика".

*аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки
*одітор-людина, навчена і кваліфікована у застосуванні процесів і процедур Діанетики.

Перечитавши, знайдіть власні проблеми і зв"яжіться з місією для консультацій.

ПОСЛУГИ:

-клірування, за книгою Л. Рона Хаббарда "Діанетика".

-придбати (чи замовити поштою) книгу "Діанетика".

-придбати (чи замовити поштою) 18 книжок Основ Л. Рона Хаббарда і супутні їм лекції. Ціною величезних зусилль з відновлення ці книги і лекції нині стали доступні.

-придбати (чи замовити поштою) заочний курс за книгами Основ, що складається з 11 окремих розділів. Кожна основна книга ЛРХ вивчається на одному розділі курсу. Всі книги вивчаються в хронологічній послідовності, студент проходить книгу в одну одиницю часу у точно визначеному порядку.

-замовити спеціальний тренінг для вашої фірми, MLM-структури (INMARKET, INTWAY, MARY KAY, ORIFLEIM, ТЯНЬШІ та ін.), продавців чи співробітників, що дозволить навчити людей як продавати більше і краще і з повним розумінням цієї справи і допоможе особисто вам зростати і процвітати.

-БЕЗКОШТОВНО можна переглянути відеофільм "Діанетика – відеопутівник розумом людини", "Правда про наркотики" та інші матеріали з Діанетики та Саєнтології і протестуватися за ОСА – Оксфордським тестом особистості та на кеофіцієнт інтелекту.

-БЕЗКОШТОВНО КОЖНОЇ НЕДІЛІ О 12-00 отримати груповий процесінг, розклад яких наведено нижче:

25.11.07. Тема: "Що таке Саєнтологія?". Назва групового процесінгу: " Володіння".
02.12.07. Тема: "Саєнтологічна релігія" "Що ви могли б сказати".
09.12.07. Тема: "Релігійні витоки Саєнтології". "Люди, якими ви не являєтеся".
16.12.07. "Л. Рон Хаббард: засновник Саєнтології"."Один-єдиний, реальні і нереальні"

СВЯТО МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ САЄНТОЛОГІВ!

НЕДІЛЛЯ, 25.11.07, КИЇВ ГОТЕЛЬ "БРАТІСЛАВА" ПОЧАТОК О 16-00

ВАРТІСТЬ ДО ЧЕТВЕРГА 20 ГРИВЕНЬ

ПІСЛЯ ЧЕТВЕРГА 25 ГРИВЕНЬ

ДЛЯ ВСІЄЇ НОВОЇ ПУБЛІКИ, ЩО ВПЕРШЕ НА ТАКИХ

СВЯТАХ І НЕ ОТРИМУВАЛА НАШИХ ПОСЛУГ – ВХІД

БЕЗПЛАТНО! = нові матеріали+фільм+фуршет!

НАШІ САЙТИ:

www.scientology.org www.smi.org www.whatisscientology.org www.volunteerministers.org www.scientologyhandbook.org www.bonafidescientology.org www.scientologyreligion.org www.celebritycentre.org www.wise.org www.scientologytoday.org www.dianetics.org www.dianetics-theevolutionofascience.org http://dianetics.lronhubbard. org www.aboutronhubbard.org http://lron.hubbard.org «Очищення» http://www.purification.org

©Місія Хрещатик. Всі права застережено. Сердечна вдячність висловлюється L Ron Hubbard Library (Бібліотеці Л. Рона Хаббарда) за люб"язний дозвіл використати уривок із захищеної авторськими правами роботи Л. Рона Хаббарда. ЛРХ, Діанетика і Саєнтологія є товарними знаками і знаками обслуговування, що належать Religious Technology Center (Центру релігійної технології), і використовується з його дозволу. Видруковано на Україні.
Многа букафф... ниасилил
Nitro не маєш бажання омолодити свій організм і мозги в частності?
Nitro пише:
Многа букафф... ниасилил

нє тіллігєнт

додано через 1 хвилину 55 секунд:

st.fergi пише:
Nitro не маєш бажання омолодити свій організм і мозги в частності?

афтар! ржунімагунімагунімагу пра моск особліва!
Леонід, так вам залишається тільки і
leonid пише:
ржунімагунімагунімагу

адже ви ше не досягли КЛІРУ
leonid, да ви бальной батенька
vaymut пише:
leonid, да ви бальной батенька

снущаєцьцьцьа? ню-ню
st.fergi пише:
адже ви ше не досягли КЛІРУ
leonid пише:
і зв"яжіться з місією для консультацій.

ПОСЛУГИ:

О, типер все стало на сваї мєста-чувак просто рубить бабло, а ви йому якісь аргументи... Ше не так страшно, якщо він сам у це вірить. Гірше, якщо ми для нього лохи, з яких гріх не поімєть бабла. Таки пара-тройка людей, прочитавши ці "статті" поведуться.
Васілій пише:
О, типер все стало на сваї мєста-чувак просто рубить бабло, а ви йому якісь аргументи... Ше не так страшно, якщо він сам у це вірить. Гірше, якщо ми для нього лохи, з яких гріх не поімєть бабла. Таки пара-тройка людей, прочитавши ці "статті" поведуться.

аффтарр! убійсебюапстіну

Розслабся, ти весь напружений ---бо в технології не вірять, у нас їх всі їх застосовують!
leonid пише:
у нас їх всі їх застосовують!

У вас єта гдє?
І з чого Ви взєли жи я напружиний? Я спокійний, як бурак в земли
Васілій пише:
У вас єта гдє?
він сам у це вірить

В Саєнтології!
Ну мужик, ти видав!
Почати вірити в технології!
Вірять в Бога!
Технології застосовують щоб стати кращим!
Блін!
Вірити, нуу наприклад. в комп"ютери !!--ну ти й вигадав!
Ходять тут всякі, мелють казна що!

додано через 5 хвилин 13 секунд:

leonid пише:
якщо він сам у це вірить

Я застосовую одітінг і відчуваю ся стаю досконалішим, і люди відчувають!
Але ж у відчуття не вірять!
Їх просто відчувають!
Понабирають тут всяких , потім мучайся!
leonid пише:
Понабирають тут всяких , потім мучайся!

Шановний, полегше з висловлюваннями, не ми до тебе в гості прийшли, а ти привалив у наш "дім", вішаєш локшину на вуха і ше ображаєш нас, шось не подобається - щасливої дороги, ніхто за тобою плакати тут не буде.
leonid пише:
Shocked Ходять тут всякі, Arrow мелють казна Surprised що!

Маладєц! Самокритика-це пахвальна!
leonid пише:

Да ладно скромнічать-пиши вже прямо "У нас в секті" ато
leonid пише:
В Саєнтології! Smile

leonid пише:
Ну мужик, ти видав! Very Happy

Цікаво де Ви таке вичитали? Я мав наувазі чи Ви вірите в те , про що пишите. Ви ж пишите не про технології, а про свій світогляд, чи не так? Вірніше я так думав раніше. Тепер в мене немає ні найменшого сумніву жи Ви пробуєте відбити бабки, на які Вас паімєлі сайєнтологи
leonid пише:
потім мучайся! Laughing

У Вас запор?
vaymut пише:
Шановний, полегше з висловлюваннями, не ми до тебе в гості прийшли, а ти привалив у наш "дім", вішаєш локшину на вуха і ше ображаєш нас, шось не подобається - щасливої дороги, ніхто за тобою плакати тут не буде.

Вдячний за шановний, а за що ти на мене нападаєш?

додано через 3 хвилини 51 секунду:

Васілій пише:
leonid пише:
Shocked Ходять тут всякі, Arrow мелють казна Surprised що!

Маладєц! Самокритика-це пахвальна!leonid пише:

Да ладно скромнічать-пиши вже прямо "У нас в секті" ато leonid пише:
В Саєнтології! Smile

leonid пише:
Ну мужик, ти видав! Very Happy

Цікаво де Ви таке вичитали? Я мав наувазі чи Ви вірите в те , про що пишите. Ви ж пишите не про технології, а про свій світогляд, чи не так? Вірніше я так думав раніше. Тепер в мене немає ні найменшого сумніву жи Ви пробуєте відбити бабки, на які Вас паімєлі сайєнтологи leonid пише:
потім мучайся! Laughing

У Вас запор?

Понос слів при запорі думок!
Тобі скільки платять за розмазування гімна по сайту?
І за що ти на мене нападаєш?
leonid пише:
Я в подружньому житті розумію, як наші аберації впливають на нас обох ( ми ще не кліри)

Н Е П О Н Я Р А!? взагальному, чи себе маєте на увазі?
А не тяжкувато жити і такі прості речі називати такими складними словами? Чи це одна із вимог, щоб здаватись розумнішим(IQ і т. д.)

додано через 6 хвилин 49 секунд:

leonid пише:
Можна взяти так звану "нормальну" людину і зробити її такою блискучою особистістю, допомогти їй досягти такого успіху, якого ніхто ніколи не досягав раніше.

А якщо людина задоволена всім що у неї є і не хоче ніякого там успіху? І взагалі, що ви маєте на увазі під цим успіхом, чкого ніхто не мав?

додано через 4 хвилини 55 секунд:

leonid пише:
Тобі скільки платять за розмазування гімна по сайту

leonid пише:
убійсебюапстіну

Фу як негарно і несолідно... Нестримка емоцій, які виливаються в слова. Чи не нервуєтесь, розуміючи що вас не підтримують? А таких багато.. ДУЖЕ

додано через 5 хвилин 57 секунд:

Можна задуматись над тим, що теорія Хабарта не підходить людству через свою недосконалість, а точніше через непотрібність. В кожній лодині закладено прагнення розвиватись, знаходити вихід із скрутного положення, і т. д. Думаю немає необхідності наслідувати думки сумнівних людей, тільки через красиві ізложенія.
Те що людина може позбутись болячок завдяки позитивному настрої це відомо спокон віків, а не завдяки діанетиці
Tin@ пише:
leonid пише:
убійсебюапстіну

Фу як негарно і несолідно... Нестримка емоцій, які виливаються в слова. Чи не нервуєтесь, розуміючи що вас не підтримують? А таких багато.. ДУЖЕ

це лише стьоб, ну форма приколу
Tin@ пише:

Можна задуматись над тим, що теорія Хабарта не підходить людству через свою недосконалість, а точніше через непотрібність. В кожній лодині закладено прагнення розвиватись, знаходити вихід із скрутного положення, і т. д. Думаю немає необхідності наслідувати думки сумнівних людей, тільки через красиві ізложенія.
Те що людина може позбутись болячок завдяки позитивному настрої це відомо спокон віків, а не завдяки діанетиці

Том Круз, Джон Траволта, Чіп Корія , Лайза-Марія Престлі, і т. д. всім зобов"язані технологіям ЛРХ і говорять про це.
І це єдина на планеті технологія, що працює.

додано через 22 хвилини 22 секунди:

Лікнеп:

Чи є Саєнтологія сектою?

Ні. Вона є релігією у повному розумінні цього слова. Слово "секта" звичайно має зневажливе значення, розуміючи таємну чи закриту групу з обмеженим членством і таємним віруванням. Богослови зазначають, що цей термін майже втратив своє значення, бо його сучасне використання відображає зростаючу нетерпимість до всіх релгій.

Наприклад, уряд Бельгії зробив офіційну заяву, віднісши до "сект" євреїв-хасидів і навіть Жіночу християнську асоціацію молоді. Французький парламент віднісся подібним чином до баптистів.

Релігія зростає і продовжує своє існування тією мірою, якою вона надає допомогу людям у їхньому духовному житті. Для виконання цієї ролі, Писання Саєнтології повністю систематизовані, широко оприлюднені і доступні кожному, а саєнтологічні церкви і місії завжди відкриті для публіки.

Саєнтологія унікальна тим, що не вимагає і не примушує нікого у щось "вірити". Скорше в Саєнтології вважається, що кожній людині слід думати самостійно.

У Саєнтології для людини істиною є тільки те, що вона особисто спостерігала і знає, що це істинно. Саєнтологія не авторитарна, замість цього вона пропонує технологію, котру будь-хто може застосувати, а потім вирішити, чи працює вона для нього.
leonid пише:
І за що ти на мене нападаєш?

Ми з Вами випивали разом? Нєпріпамінаю... Ну на ти так на ти. Не маю нічого проти тебе особисто-не люблю просто коли мене мають за лоха. Нашо було спочатку розводити соплі, коли скінчилось все так банально-приходьте до нас і несіть бабло, а хто не прийде, той "нєуспєшний". Написав би відразу шось тіпа прайса. І ВСЕ. Ніяких питань.
leonid пише:
Вона є релігією у повному розумінні цього слова

Релігія і технології для заробляння грошей через застосування різного роду психологічних технік-таки трохи різні речі.

додано через 1 годину 36 хвилин 15 секунд:

leonid пише:
І це єдина на планеті технологія, що працює.

6. Учение группы считается единственно настоящим, вечно истинным знанием. Традиционная наука, рациональное мышление, разум отвергаются, поскольку они негативные, сатанинские, непросвещённые.

додано через 31 хвилину 5 секунд:

leonid пише:
Тобі скільки платять за розмазування гімна по сайту?

І нє гаварі, аш стидна признаваца-пака всього лиш на двокімнатну назбирав. Мо до вас на семінар з"їздити, ато розмазуєш, розмазуєш-а даход мізерний