Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ми любимо страждати!

Автор Повідомлення
Ми любимо страждати!
От стільки тем було про кохання чи не так. Але що разу коли ми про це говоримо, ми навіть не задумуємся навіть на секунду, що ми хочемо бачити під словом КОХАННЯ? Як ми формуємо його у нашій уяві? Знаєте от людина завжди любила дивитися фільми де нестримна любов, де вони обидва так страждають тільки щоб бути разом. І потім ми такого прагнемо у житті. Неймовірних страждань, болючиш і важких випробовувань. Нам важко коли все йде гладко, тоді нам здається, що чогось бракує, і ми просто втрачаємо те що маємо. Один розумний професор назвав це "манією". Ми маримо так званим "неземним коханням"чекаємо на нього усе життя. А як бачимо, що його просто не існує ми намагаємося його чимось замінити, аби трішки постраждати як у фільмах. І тут на сцену виходить "не розділене кохання". Ми собі нав'язуємо, які ми закохані, як би нам було добре разом. А той таки розумний професор порівнює всі наступні симптоми цього "кохання" з алкогольною залежністю. І все зводиться до одного ми знову страждаємо. Як ви думаєте чого людина так любить себе мучити? Чого ми так любимо страждати? Невже не може бути все чітко і гладко?
Anty пише:
Чого ми так любимо страждати? Невже не може бути все чітко і гладко?

Був би тумблер жи відключає совість-було б легше
а в мене совість є , але я нею не користуюся
Anty пише:
Невже не може бути все чітко і гладко?

може, якшо самому собі не створювати лишніх проблем
Людина ж не може так, шоб все було чікі-пікі, треба ж жару піддати, треба ж історії комусь розказати пригодницькі про себе, хочеться завжди того чого нема, хочеться не тільки :так, кохана, звичайно, коханаХочеться завжди і всього того, що ти хочеш, а воно є у інших а в тебе нема хочеться переживань і бразільських страстєй(фільми, до речі, нав"язують). Як то так, як нема переживань? Як то так, як нема сліз(особливо у дівчат)? Як людину нічого не турбує то вона мертва
Людям утовкмачують стереотип: глибина кохання вимірюється стражданнями. Це ми бачимо кожен день у серіалах, читаємо про це у книгах, і думаємо що так і має бути, так правильно. Але це і є не правильно, це і є наша хвороба. Саме таке руйнує нашу особистість і наше життя.
"тусовка - это праздник и всё летит... " (ГрОб, &
реалізм - хороша штука. нікому ще не завадила.
перед тим, як
Anty пише:
страждати
, варто зважити, чи є заради чого/кого і одразу розставити всі над "і"ї на свої місця.
ато хочеш ліпше, а воно, нажаль, як правило...
Anty пише:
ми навіть не задумуємся навіть на секунду, що ми хочемо бачити під словом КОХАННЯ?
А навіщо задумуватись? Кохання треба відчувати, бо якщо думати, то це вже по-іншому називається (корисливість чи як там).
Хто як а я, наприклад, не люблю страждати.
astrolik пише:
а в мене совість є , але я нею не користуюся

оооо, хто би то говорив
Не можу сказати точно, що це-страждати, но скучновато за деякими речами бувае! Я зара не в Украини вмене вроди всьо е не таяк в других що тут, але скажу одне, за нашими ямами и без блатних гимнярив скучновато!
Ми не любимо страждати, просто все життя складається з страждань, а щастя дається лише на коротенький час.
EMMIE пише:
все життя складається з страждань

та може не так всьо зле, га?
Для мене , нажаль, поки що так.
а мені здається шо я стаю мазохістом на час відсутності можливості покататися на роліках
astrolik пише:
я стаю мазохістом

переборюй той мазохізм бо то є феее

додано через 50 секунд:

Еммі, шо є причиною твого страждання?
St.fergi, причин багато.
EMMIE пише:
причин багато.

і як ти ше жива?
Ми любимо страждати, бо безь цього не було б интересно. И взагали не мае чого сопли розпускати, шо ми хотили то и маемо!

додано через 16 годин 55 хвилин 51 секунду:

ти чекала на якусь реакцію?
біль і страждання +funeral doom-просто кайф...

... і океан...
Не треба страждати! Це, коли кохання нещасливе. А коли все гаразд, то чого вже там. Тому й нідочого. Ось воно так.
Страждати то може і не треба але як
Васілій пише:
Був би тумблер жи відключає
то яб сам не проти.