Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Яке місце в нашему житті займає релігія?

Автор Повідомлення
Яке місце в нашему житті займає релігія?
Завела я эту тему не случайно, так как много в своей жизни встречала атеистов. Хотелось бы узнать мнение форумчан. По этому случаю хочу передать вам одну историю, которая мне очень понравилась.
Зла не существует
Профессор в университете задал своим студентам такой вопрос: "Все, что существует, создано Богом?"
Один студент смело ответил: "Да, создано Богом".
"Бог создал все?" - спросил профессор. "Да, сэр", - ответил студент.
Профессор спросил: "Если Бог создал все, значит Бог создал зло, раз оно существует. И согласно тому принципу, что наши дела определяют нас самих, значит Бог есть зло". Студент притих, услышав такой ответ.
Профессор был очень доволен собой. Он похвалился студентам, что он еще раз доказал, что вера в Бога - это миф.
Еще один студент поднял руку и сказал: "Могу я задать вам вопрос, профессор?" "Конечно", - ответил профессор. Студент поднялся и спросил: "Профессор, холод существует?"
"Что за вопрос? Конечно, существует. Тебе никогда не было холодно?"
Студенты засмеялись над вопросом молодого человека.
Молодой человек ответил: "На самом деле, сэр, холода не существует. В соответствии с законами физики, то, что мы считаем холодом, в действительности является отсутствием тепла. Человек или предмет можно изучить на предмет того, имеет ли он или передает энергию. Абсолютный ноль (- 460 градусов по Фаренгейту) есть полное отсутствие тепла. Вся материя становится инертной и неспособной реагировать при этой температуре. Холода не существует. Мы создали это слово для описания того, что мы чувствуем при отсутствии тепла".
Студент продолжил: "Профессор, темнота существует?" Профессор ответил: "Конечно, существует".
Студент ответил: "Вы опять не правы, сэр. Темноты также не существует. Темнота в действительности есть отсутствие света. Мы можем изучить свет, но не темноту. Мы можем использовать призму Ньютона, чтобы разложить белый свет на множество цветов и изучить различные длины волн каждого цвета. Вы не можете измерить темноту. Простой луч света может ворваться в мир темноты и осветить его. Как вы можете узнать, насколько темным является какое-либо пространство? Вы измеряете, какое количество света представлено. Не так ли? Темнота - это понятие, которое человек использует, чтобы описать, что происходит при отсутствии света".
В конце концов молодой человек спросил профессора: "Сэр, зло существует?"
На этот раз неуверенно, профессор ответил: "Конечно, как я уже сказал. Мы видим его каждый день. Жестокость между людьми, множество преступлений и насилия по всему миру. Эти примеры являются не чем иным, как проявлением зла".
На это студент ответил: "Зла не существует, сэр, или, по крайней мере, его не существует для него самого. Зло - это просто отсутствие Бога. Оно похоже на темноту и холод - слово, созданное человеком, чтобы описать отсутствие Бога. Бог не создавал зла. Зло это не вера или любовь, которые существуют как свет и тепло. Зло это результат отсутствия в сердце человека Божественной любви. Это вроде холода, который наступает, когда нет тепла, или вроде темноты, которая наступает, когда нет света".
Профессор сел. Имя молодого студента было Альберт Эйнштейн.
Незнаю, що ти маєш на увазі під словом атеїсти, але скажу таке, що атеїзм - це також релігія.

Для мене релігія означає сліпе слідування за певними поглядами деякої людини, чи угрупування людей, тобто тут неважлива твоя думка, твій погляд, просто сліпе прямування в нікуда.

А на противагу релігії є віра в Бога, при наявності якої ти спілкуєшся з Ним, намагаєшся стати подібним до Нього, і тут не всі йдуть за одним, а всі йдуть до одного.

п. с. саме Альберта Енштейна я вже давно взяв собі як зразок розумної людини
Ольку, Ейнштейн як зразок розумної людини, Еклезіаст як зразок для наслідуванняЦікаво
на морі завжди потрібен вітер
як сказати. людям на кораблі треба ше і відпочивати
не всі віддихають одночасно
згідна. кожному своє.
Релігія - слово створене людиною так само як і темрява і холод. Ми по природі своїй збираємося в стадо а самі навіть толком пояснити не можемо навіщо. Бог живе у кожного з нас у серці, тому я хочу що б мені пояснили одне нашо потрібна релігія? І нафіга нам церква? Якщо церква це наше серце в якому живе Бог, і любов між ближніми. Бо тільки тоді як ми перебуваємо в любові ми перебуваємо у церкві.
Anty пише:
нашо потрібна релігія?

Думаю, щоб легше було керувати народними масами(особливо в давнину). Віра в одного бога об'єднує народ і так легше було його заставити робити шось(воювати, наприклад)во ім'я "чогось/когось"...

додано через 9 хвилин 43 секунди:

Anty пише:
Якщо церква це наше серце в якому живе Бог, і любов між ближніми. Бо тільки тоді як ми перебуваємо в любові ми перебуваємо у церкві.

повністю згідна
lenhen пише:
Віра в одного бога об'єднує народ

навряд, що тут керуються вірою, скоріше довірям і страхом

Anty пише:
Якщо церква це наше серце в якому живе Бог

в біблії написано, що в серці є храм Бога, а не церква.

Почну з того, що церква і храм - різні слова, якощо ні, то навіщо їх два, якщо це не синоніми? Церква не є для Бога, вона є для людини, для того, щоб там збиралися люди в імя Боже для молитви, для спільного навчання, бо в біблії написано "де двоє чи троє збереться вас, там і Я серед вас".
Питання: якщо ми всі знаєм, що Бог є всюдисущий, то навіщо Він це написав?
Відповідь: Бог всюдисущий, тому, що він все знає і все бачить, але не є в беспосередній близкості до людини; а коли люди збираються во імя Його разом, оце і є істинна церква (невіста), за якою прийде Ісус в кінці світу.
Для чого тоді в новому завіті в обявленні досить часто зустрічається "а церкві ... напиши", і ще є багато місць ... , недумаю, що Бог би хотів, щоб його вівці ходили розпорошені, думаючи що вони разом

п. с. якщо я неправий, виправіть, але це моя думака
astrolik пише:
Незнаю, що ти маєш на увазі під словом атеїсти, але скажу таке, що атеїзм - це також релігія.

Атеист-это человек, который не верит вообще ни в какого Бога, отрицает высший разум. Как же это может быть религией?
ареїсти вірять в еволюцію і людину, як її продукт

додано через 37 секунд:

хоча без віри у шонебудь людина просто неможе жити ....
Темрява була над безоднею, коли Бог створив небо і землю. І сам Бог відділив темряву від світла назвавши світло-днем, а темряву-ніччю. Так шо то не людина придумала слово"темрява", щоб орієнтуватися шо нема світла. Ніч друге її ім"я, НАЗВАНЕ БОГОМ. Тобто, ніч і темрява одне і те ж фактично. Значить темряву Бог все-таки теж створив.
Ліля існують так сказати матеріальні і нематеріальні (абстрактні) поняття, недумаю, що це потрібно пояснювати ...
st.fergi пише:
Темрява була уже над безоднею, коли Бог створив небо і землю. І сам Бог відділив темряву від світла назвавши світло-днем, а темряву-ніччю. Так шо то не людина придумала слово"темрява", щоб орієнтуватися шо нема світла. Ніч друге її ім"я, НАЗВАНЕ БОГОМ. Тобто, ніч і темрява одне і те ж фактично. Значить темряву Бог все-таки теж створив

Интересно, такого я не знала...
.Velta. ти біблію почитай
astrolik пише:
матеріальні і нематеріальні (абстрактні) поняття, недумаю, що це потрібно пояснювати

я сказала про то шо прочитала, і аж зовсім не про абстрактні поняттячорним по білому все написано
я нічого проти твого написаного немаю, прото дав більше інфи...
і там помилка
astrolik пише:
що це потрібно пояснювати

там має бути не потрібно сорі
astrolik пише:
церква і храм - різні слова, якощо ні, то навіщо їх два, якщо це не синоніми?

Це синоніми, тому що церква перекладається як храм. Тому я і написала що церква в нашому серці, бо це і є храм.
astrolik пише:
Церква не є для Бога, вона є для людини, для того, щоб там збиралися люди в імя Боже для молитви, для спільного навчання, бо в біблії написано "де двоє чи троє збереться вас, там і Я серед вас".
Питання: якщо ми всі знаєм, що Бог є всюдисущий, то навіщо Він це написав?

А може цими словами малося на увазі не приміщення сучасних церков, а те щоб люди які збиралися разом, родичі, друзі, нема різниці, вони любили один одного, і любили і прославляли Бога. А не поділилися між собою на таку нісенітницю як релігія. Хіба десь в біблії є місце де написано "Ти будеш католиком, ти православним, а ти бабтистом - хоча я у вас один але вам не помішає так поділитися" Тому і релігія нам не потрібна. На даний час людині потрібно одне мати віру у серці. Глянувши на сучасних так званих віруючиш. Вони не знають елементарного, в церквах стоять як загіпнотизовані, але в любий момент використовують десь якісь почуті фрази з біблії трактуючи при цьому їх на свій лад. Вони приходять до церков подивитися хто у що вдітий, послухати чи гарно священник сьогодні правив, а святошниці бабульки подискусувати чи всі прийшли, хто чия дитина... і так далі. Хіба такого Бог хотів?
Библию я читала, но ето было очень давно.
Оліку, ми ся і так і так розуміємНе думай шо я виступаю проти великого розуму Ейнштейна чи може вказую на то, шо Бог зло створив
Я також ділюся тим, шо знаю і хочу ше більше знати, ти ж то знаєш Ідем дальше.
Люда, а в скількох різних церквах ти була ?
о просто відвідала, постояла, подивилася, поговорила ...
Anty пише:
цими словами малося на увазі не приміщення сучасних церков, а те щоб люди які збиралися разом,

церква то є збір людей, церква то не конкретна будівля
st.fergi пише:
Ідем дальше

давай руку і пішли

додано через 1 хвилину 53 секунди:

st.fergi пише:
церква то є збір людей, церква то не конкретна будівля

100%
але ж десь таки потрібно збиратись
Олежка я тобі не раз казала ВОНО МЕНІ НЕ ПОТРІБНО в мене є Бог і мені не потрібна ніяка церква, яка б вона хороша на думку інших не була. Мені не потрібна релігія бо я маю віру і більшого мені не треба.
А как вы относитесь к исповедям? Так ли это нужнo, если человек и так раскаевается в душе за свои грехи?
.Velta. пише:
А как вы относитесь к исповедям? Так ли это нужн, если человек и так раскаевается в душе за свои грехи?

Непотріб! Бог не казав прийти до ше якоїсь людини і розказати їй все що ти накоїв. Він і так завжди нас чує, і тільки радіє коли ми каїмся за все взиваючи до нього.
Наскільки мені відомо , то вибачення треба просити безпосередньо у того, кому ти зробив шось там, ну чи обговорив, чи ше там шось. І просити безпосередньо вибачення у Бога.
Якшо для мене, то я з тим погоджуюся, я колись давніше уже ходила як всі "порядні люди" до церкви і сповідалася у священників. Дура я була.
Лєве лице людське на мою думку то є абсурд. Та ше і в 1000 раз грішніше за мене. Питав мене священник про такі речі шо тоді у свої роки я навіть незнала як правильно відповісти, пошлі і озабоченні вони, ті, шо мені попадалися. Їх не хвилювало то чи я там про когось подумала шось погане, їх хвилювало в якій позі я займалась сексом з тодішнім ше своїм хлопцем. Да і то не все ше.
Короче, мені легше перепроситися у того кому я завинила і у Бога напряму, вірячи шо він мене чує, чим у тих збоченців і алкашів.

додано через 2 хвилини 8 секунд:

А кстаті! От чому існує між людьми думка ШО РОЗКАЗУВАТИ ТО ПРО ШО ГОВОРИЛИ НА СПОВІДІ ВЕЛИКИЙ ГРІХ! Щоб посторонні обличчя НЕ ЗНАЛИ якими насправді є їхні так звані посередники
astrolik пише:
скоріше довірям і страхом

і такі однакові почуття мають здатність об'єднувати людей
.Velta. пише:
А как вы относитесь к исповедям? Так ли это нужнo, если человек и так раскаевается в душе за свои грехи?

Ми про це вже раз говорили Ну просто не можу я розказувати чужому дядькові(священнику), якому, в принципі, не має до мене діла, про своє сокровенніше і болюче. А ше особливо, коли за мною величезна черга і всі тільки і думають, як то поскоріше...
Та й не бачу в тому смислу... Я ж розкаююсь в душі, попросила пробачення, то ж нашо то всьо ше й дядькові тому знати?
lenhen пише:
здатність об'єднувати людей

особливо страх страшної божої кари як у середньовіччі, або страх відлучення від церкви... Тоді, рахуй, людина вважалася просто пропащою і для неї то означало кінець світу.
st.fergi пише:
особливо страх страшної божої кари як у середньовіччі, або страх відлучення від церкви.

Мені іноді здається що люди попросту забувають який добрий Господь.
Я Оліка підтримую шо десь треба збиратися людям. Я мала на увазі не отуво церкву православна шо називається чи отуво шо католицька зветься. Церква то не будівля, повторюся, і не стадо "вірних" у ній. Це люди, які зустрічаються для спільних вивчень і молитов а також просто для спілкування. От ми з вами зараз також можемо з впевненістю назватися церквою(збором), бо ми говоримо собі одне з одним і на релігійну тематику і на довільні теми

додано через 2 хвилини 17 секунд:

Anty пише:
Мені іноді здається що люди попросту забувають який добрий Господь

Анті, тобто, Людочка, люди у середньовіччі не вміли читати і їм просто напросто було НЕДОСТУПНИМ ВЗНАТИ ЯКИЙ БОГ НАСПРАВДІЧитала і писала дуже маленька купка людей, яка мала тоді великий вплив на народ по-перше шо церква тодіжня інквізиційна скажу так мала у руках ше більшу владу чим королі, а по-друге саме та церква і наставляла людей на так званий "праведний шлях". А для нього всє мєтоди падайдут
Anty пише:
Олежка я тобі не раз казала ВОНО МЕНІ НЕ ПОТРІБНО

а я тобі того і не навязую, просто я був в різних церквах, і знаю, що це таке, і з чим то їдять
astrolik пише:
я був в різних церквах, і знаю, що це таке, і з чим то їдять

і я
astrolik пише:
а я тобі того і не навязую, просто я був в різних церквах, і знаю, що це таке, і з чим то їдять

знаю знаю
Anty пише:
але в любий момент використовують десь якісь почуті фрази з біблії трактуючи при цьому їх на свій лад

Дуже підходить під обговорення релігійних тем тут, на форумі. Точніше і не скажеш
таким чином нажаль діють "Свідки Єгови"
Дар володіння мовами на свій лад трактують харизмати
чому ж на свій лад, я це бачив, і це є прямим доказом того, що на певну особу зійшов Святий Дух
то буде відхиленням від теми, але скажу тобі шо у Коринтян 14 сказано зовсім про інші говоріння мовамиТам сказано, шо нехай краще людина проповідує а ніж має говорити іншими мовами, сказано шо нехай говорить мовою зрозумілою для інших, нехай по двоє або по троє і по черзі а один нехай перекладає, і саме основне людина яка говорить мовами має пояснити шо вона говорить, а не то, шо я бачила: починається суцільна балабольщина(бо по-іншому бла-бла-блу-до-ді, я не назву), всі разом, і шо нєбудь. Говоріння мовами то означає ЗНАТИ ІНШУ МОВУ(франц. нім. англ. китайську і т. д. )і ГОВОРИТИ ТИМИ МОВАМИ ТОДІ КОЛИ Є ПРИСУТНІЙ ХТОСЬ ІЗ ЧУЖОЗЕМЦІВ, а не з українців, наприклад. Бо якшо між українцями хтось починає говорити японською наприклад, і хтось тут же починає перекладати, то звідки я чи ти, Ольку, знатимеш , сам не знаючи тої мови і відповідно тобі українцеві між українцями вона не потрібна, шо ПЕРЕКЛАДАЧ ПЕРЕКЛАДАЄ ПРАВИЛЬНО А ТОЙ ШО ГОВОРИТЬ - ПРАВДИВОЮ ЯПОНСЬКОЮ МОВОЮ ГОВОРИТЬ)?
Ліль, ти до кого молишся, до людей, чи до Бога?
Дар мов - це коли сам Дух Святий промовляє устами людини (почитай в біблії)
Це коли Дух Святий дає можливість людині говорити мовою яку вона незнала раніше, шоб ПРОПОВІДУВАТИ ДЛЯ ІНШИХ ЧУЖОЗЕМЦІВ
Апостоли говорили всіма мовами шоб донести до інших народів слово Боже. Як же , наприклад, хтось мав дізнатися про Бога, якшо не розумів про шо говорять апостоли? Саме для того і даний був їм такий дар як Говоріння Мовами. Не спорю, шо це говорить Дух. Апостолами Дух і говорив. Соррі, в нинішній час я незнаю який дух говорить через людей які самі не розуміють шо говорять і ніхто не розуміє.
st.fergi пише:
Це коли Дух Святий дає можливість людині говорити мовою яку вона незнала раніше, шоб ПРОПОВІДУВАТИ ДЛЯ ІНШИХ ЧУЖОЗЕМЦІВ

ПОЧИТАЙ УВАЖНІШЕ БІБЛІЮ !!!
Олю, давай ссили, я по крайній мірі їх даю, для того шоб ти і інші орієнтувалися, а від тебе їх я не бачу.
пройду додому тоді, ок ?
Розкажу одну історію.
Були ми в гостях в одних людей.
І там був присутній один дуже глибокоуважаємий чоловік із дружиною, який займає дуже почесне місце в одній із християнських течій. В тих людей, де ми були в гостях, хворий дідусь. Так от. Той глибокоуважаємий чоловік встав був і поклавши свою руку на голову тому дідусеві почав молитися Отче Наш. Потім починає трястися, очі догори закотив шо майже тільки білки були видні і починає: " бла-до-лу-ка-бла-бла-бла...."А його дружина всім говорить: дивіться, дивіться, будьте уважні бо мій чоловік говорить мовами!"
Олег, я була в шоці якшо чесно. Всі присутні тоже, було 18 чоловік не рахуючи їх. Але в шоці не від того, шо він якоби говорив мовами, а в шоці ЯК МОЖНА ПОВЕСТИСЯ НА ТАКУ ПУРГУ ПІД ПРИВОДОМ ВІРИ???
Реально, той чоловік якого так усі поважають, тупо болтав шо-нєбудь, його не розумів ніхто. Потім він розказував шо говорив з Богом ангельською мовою, шоб Бог поміг тому дідусеві Знаєш, казочка для діток.
А тепер сюда потребуються вищесказані мої пости для пояснення як то має бути насправді і як ТОДІ У ЧАСИ АПОСТОЛІВ БУЛО. Так, дідусь сказав шо стало йому трохи легше, але повір, то не від того шо робив той чоловік а від власної віри дідуся(старенької людини, якій залишилося жити дуже малечко і він так сказати хапається за любу соломинку при свідомому розумі)в то, шо ЦЕ допоможе, але аж ніяк від тих показушних ангельських мов для людей які стояли роззявивши роти і які б мали після проведеного сеансу повірити в чудо зцілення, в те, шо той чоловік могутня особа до якої прислухається сам Бог, в те, шо та церква з якої той пан-істинна церква яка тільки може бути, БО РЄЗУЛЬТАТ ТАК СКАЗАТЬ НА ЛІЦО.
Я кажу шо чуш то всьо. Тому шо написано зовсім інше. А провідники тих течій у своїх цілях використовують віру людську як хочуть і як можуть. От. По етичним причинам я не називаю жодних імен.

додано через 2 хвилини 43 секунди:

astrolik пише:
це коли сам Дух Святий промовляє устами людини

от дивися, хіба я заперечила тут шось? Ні. Я теж так думаю, а ше пояснила цілком логічно як то все відбувалося і як має відбуватися в наш час. Тому шо, так написано. БЕЗ ПІДВОДНИХ ТЕЧІЙ, які я знаходжу

додано через 1 хвилину 18 секунд:

st.fergi пише:
Не спорю, шо це говорить Дух. Апостолами Дух і говорив.

st.fergi пише:

astrolik пише:
це коли сам Дух Святий промовляє устами людини

додано через 3 хвилини 22 секунди:

st.fergi пише:

а тепер поясню шо я мала на увазі коли от це написала. А мала я на увазі те, шо якшо Дух Святий говорить через ту людину, то людина ясна річ має таку можливість від Духа, шоб через неї Він(Дух)був почутий. От.
скажу дві речі:
1) диявол також може приймати облік синів божих - ангелів, і він ідеальний психолог;
2) я знаю англійську мову на розмовному рівні, і я був свідком, як людина говорила мовами на англійській мові, і там говорилося не про всякі там "бла-бла-бла", а лунала чітка молитва від людини, яка англійської мови в очі не знала, також таке було і на івриті і на рос. мові, на якійсь словянській..., то ті які я зрозумів.

і поясню таку річ, коли ти молишся до Бога, то неважно на якій мові, він їх всіх розуміє. А людям яким потрібно те зрозуміти, Він дає розуміння

п. с. через годинки так 2-3 я буду вдома, то дам ссилки
astrolik пише:
диявол також може приймати облік синів божих - ангелів, і він ідеальний психолог;

погоджуюся.
astrolik пише:
чітка молитва від людини
все вірно, от таке і має бути, принаймі шоб ти приблизно хоч розумів (так як знаєш на розмовному рівні якусь із мов)про шо говорить той , хто говорить мовами іншими. Я про це уже торочу в не одному пості
astrolik пише:
івриті і
тільки не говори, шо ти розумів хоч приблизно про шо говорилося на тому івриті, не повірю.
astrolik пише:
коли ти молишся до Бога, то неважно на якій мові, він їх всіх розуміє. А людям яким потрібно те зрозуміти, Він дає розуміння

от для того ж розуміння тих молитов на іншій мові і було треба мати при собі ПЕРЕКЛАДАЧА(ті ж Коринтян), щоб люди розуміли про шо мова іде.
... івриту я нерозумію, зате знаю його звучання.

... коли ти щиро молишся Богу, ти нікого не обманиш, і тобі не потрібно буде знати тої мови, адже Дух Святий говоритиме за тебе, а той хто симулює цей дар, сама знаєш шо їх чекає
Віриш, я справді то все чула і бачила своїми очами тоді в гостях. Ше була би п"яна то думала би шо то все привиджується і причувається А насправді от тільки ми прийшли, може 15 хвилин пройшло було і тут таке... І цій людині , і церкві в якій він один із шишок ЛЮДИ ВІРЯТЬ Воістину вірою так можна маніпулювати, людина яка вірить-вона ж безпорадна стає, беззахисна(хоч і вважає шо Бог її захищає)перед навколишніми лжевчителями, саме основне шо необізнана така, те, шо ті лжевчителі говорять вона сприймає на віру, не переконаючись а чи правду вони говорять До речі, знаю ше одного знайомого який дуже сильно прислухається до свого наставника, а на має питання: чому ти йому віриш? він сказав: бо він(наставник)просто не може брехати Ну шо я могла йому на то сказати? Його слова, слова дорослого сформувавшогося мужчини мене потрясли. Виглядає як зомбі, дивиться на тебе а враження шо дивиться "сквозь тебе". То не є нормально. То є зомбування тупе.