Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Яке місце в нашему житті займає релігія?

Автор Повідомлення
різні люди бувають... я про когось шось думаю, хтось про мене таке бумає... таке жиццьо

додано через 1 годину 55 хвилин 9 секунд:

даю ссилки в біблії на рахунок:
храм
мт 21:12-14
12 И вошел Иисус в храм Божий и выгнал всех продающих и покупающих в храме, и опрокинул столы меновщиков и скамьи продающих голубей,
13 и говорил им: написано, --дом Мой домом молитвы наречется; а вы сделали его вертепом разбойников.
14 И приступили к Нему в храме слепые и хромые, и Он исцелил их.
мр 12:35
35 Продолжая учить в храме, Иисус говорил: как говорят книжники, что Христос есть Сын Давидов?
мр 14:49
49 Каждый день бывал Я с вами в храме и учил, и вы не брали Меня. Но да сбудутся Писания.
сам Ісус ходив в храм, де він навчав, де збиралися убогі і каліки
мт 21:23
23 И когда пришел Он в храм и учил, приступили к Нему первосвященники и старейшины народа и сказали: какой властью Ты это делаешь? и кто Тебе дал такую власть?
мт 24:1
1 И выйдя, Иисус шел от храма; и приступили ученики Его, чтобы показать Ему здания храма.
мт 26:55
55 В тот час сказал Иисус народу: как будто на разбойника вышли вы с мечами и кольями взять Меня; каждый день с вами сидел Я, уча в храме, и вы не брали Меня.
мр 11:11
11 И вошел Иисус в Иерусалим и в храм; и, осмотрев всё, как время уже было позднее, вышел в Вифанию с двенадцатью.
лк 2:37
37 вдова лет восьмидесяти четырех, которая не отходила от храма, постом и молитвою служа Богу день и ночь.
знову ж таки Ісус в храмі
мт 26:61
61 и сказали: Он говорил: могу разрушить храм Божий и в три дня создать его.
мт 27:40
40 и говоря: Разрушающий храм и в три дня Созидающий! спаси Себя Самого; если Ты Сын Божий, сойди с креста.
а тут вже мова про тіло
мт 27:51
51 И вот, завеса в храме раздралась надвое, сверху донизу; и земля потряслась; и камни расселись;
лк 1:22
22 Он же, выйдя, не мог говорить к ним; и они поняли, что он видел видение в храме; и он объяснялся с ними знаками, и оставался нем.
якби храм був непотрібен, чи таке би було написане
і ще багато багато місць де згадується храм

Дух Святий
вих 31:3
3 и Я исполнил его Духом Божиим, мудростью, разумением, ведением и всяким искусством,
рим 8:8-10
8 Посему живущие по плоти Богу угодить не могут.
9 Но вы не по плоти живете, а по духу, если только Дух Божий живет в вас. Если же кто Духа Христова не имеет, тот [и] не Его.
10 А если Христос в вас, то тело мертво для греха, но дух жив для праведности.
рим 8:13-15
13 ибо если живете по плоти, то умрете, а если духом умерщвляете дела плотские, то живы будете.
14 Ибо все, водимые Духом Божиим, суть сыны Божии.
15 Потому что вы не приняли духа рабства, [чтобы] опять [жить] в страхе, но приняли Духа усыновления, Которым взываем: 'Авва, Отче!'
кор 3:16-18
16 Разве не знаете, что вы храм Божий, и Дух Божий живет в вас?
17 Если кто разорит храм Божий, того покарает Бог: ибо храм Божий свят; а этот [храм] --вы.
18 Никто не обольщай самого себя. Если кто из вас думает быть мудрым в веке сем, тот будь безумным, чтобы быть мудрым.
кор 12:1-6
1 Не хочу оставить вас, братия, в неведении и о [дарах] духовных.
2 Знаете, что когда вы были язычниками, то ходили к безгласным идолам, так, как бы вели вас.
3 Потому сказываю вам, что никто, говорящий Духом Божиим, не произнесет анафемы на Иисуса, и никто не может назвать Иисуса Господом, как только Духом Святым.
4 Дары различны, но Дух один и тот же;
5 и служения различны, а Господь один и тот же;
6 и действия различны, а Бог один и тот же, производящий все во всех.

п. с. вибачайте, що на російській мові, просто на крмпі іншого немаю
Ок, Олег, але я не бачу запереченню моїм словам. Ти сказав шоб я уважніше читала біблію. Я її уважно і читаю. Шо саме ти мені хотів заперечити чи вказати таке шо я неправильно сказала?
st.fergi пише:
Це коли Дух Святий дає можливість людині говорити мовою яку вона незнала раніше, шоб ПРОПОВІДУВАТИ ДЛЯ ІНШИХ ЧУЖОЗЕМЦІВ

в біблії не написано про таке, це твоя власна думка, хоча як варіант вона можлива.
Бог дає різні дари Духа, одним з них і є дар мов. Але цей дар не для того, щоб комусь проповідувати, а для того, щоб молитись Богу.
рим 8:26
Также и Дух подкрепляет нас в немощах наших; ибо мы не знаем, о чем молиться, как должно, но Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизреченными.
Олег ми говоримо про говоріння мовами? Так. Для того шоб молитися богу нам потрібний Святий Дух-так, але аж ніяк не для того шоб іншою мовою молитися Богові адже для чого мені це, наприклад, якшо я можу молитися йому своєю звичайною українською мовою, правильно?
Ти сам тільки шо сказав шо
astrolik пише:
для того, щоб молитись Богу.

Я завела розмову не про молитву до Бога а про говоріння мовами іншими людьми, які тих мов раніше незнали. От для того я і сказала
astrolik пише:
Дух Святий дає можливість людині говорити мовою яку вона незнала раніше, шоб ПРОПОВІДУВАТИ ДЛЯ ІНШИХ ЧУЖОЗЕМЦІВ
зауваж, про молитву я тут наразі не говорила.
а тепер щодо цього :
astrolik пише:
є дар мов. Але цей дар не для того, щоб комусь проповідувати
Коринтян 14 :5 "Я ж хочу, шоб мовами говорили всі, а ліпше,-щоб пророкували, більший бо той хто пророкує, аніж той хто говорить мовами.... Коринт.14:9"Так і ви, коли мовою не подасте зрозумілого слова,-як пізнати, що кажете? Ви говоритимете на вітер!"
14:11 "І коли я не знатиму значення слів, то я буду чужинцем промовцеві, і промовець чужинцем мені".
14:13 "Ось тому, хто говорить чужою мовою, нехай молиться, щоб умів пояснити"
14:19"Але в церкві волію п"ять слів зрозумілих сказати, щоб і інших навчити, аніж десять тисяч слів чужою мовою!"

А тепер щодо випадку, коли я була в церкві і розказувала у попередніх постах шо всі там болтали язиками і кожен на своїй волні.

14:23 "А як зійдеться церква вся разом, і всі говоритимуть чужими мовами, і ввійдуть туди й сторонні чи невіруючі,-чи ж не скажуть вони, що біснуєтесь ви?"(я про таке і була подумала коли побачила їх всіх "говорящих".

astrolik пише:
в біблії не написано про таке, це твоя власна думка, хоча як варіант вона можлива

в біблії також і не написано про те, шо дар Святого Духа ДАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ТОДІ КОЛИ ТРЕБА ПОМОЛИТИСЯ він дається для різних випадків, одним з випадків яких є дар говоріння мовами шоб пророкувати для інших, а другий з випадків є шоб молитися Богові, Олежику
(1Cor 14:2 [RST])
Ибо кто говорит на [незнакомом] языке, тот говорит не людям, а Богу; потому что никто не понимает [его], он тайны говорит духом;

додано через 2 хвилини 37 секунд:

а чому ти все послання тут не напишеш ?

додано через 44 секунди:

... точніше весь розділ...
а тепер розкажи, на твою думку, який смисл з Богом говорити на іншій мові, коли біля говорящого є люди і вони його не розуміють? шоб ті люди шось та й не дізналися? на противагу тому віршику є такий:
кОРИНТ.14:27.
"як говорить хто чужою мовою, говоріть по двох , чи найбільше по трьох, і то за чергою, а один нехай перекладає!"

додано через 1 хвилину 25 секунд:

Тобі добре, ти собі береш правою рукою мишкою і копіюєш, а я читаю і друкую сюда з книжки в руках, тому і мені краще частково одразу із поясненням друкувати а ніж все зараз і без смислу, отак
Ліль ти мене дивуєш... я шо по твоєму бог, чи що ? ... ти в Нього запитай
astrolik пише:
Ибо кто говорит на [незнакомом] языке, тот говорит не людям, а Богу; потому что никто не понимает [его], он тайны говорит духом;

розказую як я це розумію.
якшо ти говориш мовою хінді (правдивою мовою хінді), то ясна річ стоячі біля тебе люди НЕ РОЗУМІЮТЬ, а РОЗУМІЄ ОДИН БОГ. І тими людьми та мова незрозуміла таємна, невідома, вони незнають про шо ти говориш. Для того шоб люди(не тільки Бог) розуміли ту мову хінді, якою ти говориш і дана була настанова оця
st.fergi пише:
"як говорить хто чужою мовою, говоріть по двох , чи найбільше по трьох, і то за чергою, а один нехай перекладає!"
бо 14:4" як хто говорить чужою мовою, той будує ТІЛЬКИ СЕБЕ САМОГО, а хто пророкує , той церкву будує"( тобто, є ВАЖЛИВИМ ШОБ ТЕБЕ РОЗУМІЛИ ОСТАЛЬНІ ЧЛЕНИ ЦЕРКВИ)

додано через 2 хвилини 42 секунди:

astrolik пише:
Ліль ти мене дивуєш

ЗДИВУВАЛА ПРОСТИМИ РЕЧАМИ
Олег, не треба бути Богом шоб зрозуміти в чому суть твоєї оцієї цитати
astrolik пише:
1Cor 14:2 [RST])
Ибо кто говорит на [незнакомом] языке, тот говорит не людям, а Богу; потому что никто не понимает [его], он тайны говорит духом
я написала вище про це.
для цього і є дар тлумачення
st.fergi пише:
а один нехай перекладає!
astrolik пише:
для цього і є дар тлумачення
st.fergi пише:
а один нехай перекладає!

молодець, сідай 5.
Я тобі говорила шо
st.fergi пише:
він дається для різних випадків,
і ти сказав
astrolik пише:
Бог дає різні дари Духа

в тому ми зійшлися і добре
а от
astrolik пише:
дар мов. Але цей дар не для того, щоб комусь проповідувати, а для того, щоб молитись Богу.
цей дар для того шоб
st.fergi пише:
дар говоріння мовами шоб пророкувати для інших

от так.
є різні дари і різне їх поєднання, в тому числі і пророкування мовами, яке може тлумачити людина з даром тлумачення, я таке вже в житті зустрічав.
astrolik пише:
вже в житті зустрічав

розказуй
ася або приват
і взагалі розказуйте про події цікаві , учасниками яких ви були

додано через 1 хвилину 26 секунд:

astrolik пише:
ася або приват

Олю імена і середовище можеш не називати, просто доступно розповісти. Я думаю, шо не мені одній було б то почути. Саме головне, шоб учасником(слухачем, помічником ітеде і тепе) був ти Нехай люди послухають, давай
Саме я очевидцем не був, вле це розказувала людина, якій я 100% вірю.
Йде молитва, а тут одна людина стає, і починає говорити щось на якійсь мові, тут за нею стає інша і починає те пояснювати, я незнаю точно, про що там говорили, але там було слово до деяких членів церкви, до пастора, про те, що вони мали зробити в певній ситуації, яка мала статися...
і шо, ситуація сталася?
незнаю, напевне, що так
Олю тре точно знати
astrolik пише:
Саме я очевидцем не був, вле це розказувала людина, якій я 100% вірю.

А ти сам на такій молитві не був? А просто молитву на мовах не практикуєш? А дарами розрізнення не користувався? Чи може слово пізнання мав? А свідчень людей, які від невиліковних хворіб оздоровлювались не чув?

Розказуй Олько -- можна без імен.

додано через 45 хвилин 34 секунди:

st.fergi пише:
тре точно знати Wink

Хіба це щось особисто для тебе змінить, коли ти будеш мала якісь докази.
Адже ясно сказано:"І очь мають та не бачать, і вуха та не чують."
Anty пише:
Velta. пише:
А как вы относитесь к исповедям? Так ли это нужн, если человек и так раскаевается в душе за свои грехи?

Непотріб! Бог не казав прийти до ше якоїсь людини і розказати їй все що ти накоїв. Він і так завжди нас чує, і тільки радіє коли ми каїмся за все взиваючи до нього.

А як щодо слів Ісуса: "Прийміть Духа Святого. Кому відпустите гріги - відпустяться, кому ж затримаєте - затримаються" Щось не вписується у Вашу теорію.