Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Віруси і антивіруси

Автор Повідомлення
Віруси і антивіруси
Порадьте благаю надійний антивірус. Не знаю яку вже кількість їх переміняла і ні один не був хоч на 50% надійним. Може в світі є якісь новинки в цьому крузі про які я ще не чула. Справді потрібна допомога
в мене Nod32.. хороша штука.... віруси не турбують....
в мене антивірус Касперського, покишо нічого поганого не відбулось
Базуючись на своєму досвіді боротьби з вірусами:
1. В якості постійного захисту - Symantec AntiVirus Corporate Edition. Не грузить систему, відносно часті обновлення.
2. В якості сканера - CureIt.
Хватає в 90-99% випадків
Добавлю: в друга стояв ДВеб, з якимись древніми базами. Заради цікавості дав йому вебівський Куріт. Як він потім мені казав "Я його запустив і прозрів..." Жуть
Висновок. Головне - вчасно обновлювати бази!
CureIt - тоже мала.. тоже задоволена..... а от Касперським тепер вже не користуюся.... дуже багато вірусів пропускав.... ше мала таку класну штуку як Zone Alarm... тільки вона десь в мене щезла з компа раптово....
Зона алярм - це не антивірус, а фаєрвол.
Касперського мала, дуже систему грузить в мене комп після нього довго відходить, Nod32 теж мала, єдине що залишилося це попробувати те що mops порадив. Дякую, що так швидко відгукнулися.
пробував і каспера і нортона, і панду і аваста... покищо нод32 тримається.... проблем з ним нема.. систему не грузить, майже його не помітно... і вірусів також..
А що ви скажете про AVG мені порадили його поставити. Ніби не погано, але чую брат мене скоро прибє бо каже шо то не антивірус а Г.
NIS 2005 + регулярне обновлення баз = чистота і порядок
Маю AVAST - як резидентний захист, + фаєрвол ZONE ALARM 6. Як сканери то використовую Cureit а також AVZ. Вродіби нічого страшного на комп не потрапляло.
Порівняння лог-файлів антивірусів Symantec і Касперського
Symantec: Хазяин, тут типа к тебе вирус какой то. Ево сразу мочить или в турьму для пыток?
Касперський : ААААААА!!!!!!! Вирусы бля, мы все умрем, что же делоть, на**й атака, пи**ец, апокалипсис. А нет. Это всего лишь жепег. Извините, был напуган.
Користуюся Avast 4 pro Home - Безплатний і робочий, дуже ним задоволений

Nitro +5
Користуюся Каспером 7.0.0.125.def по демоверсії. Тобто раз на місяць удаляю демоключ і отримую з лабораторії К новий. Звичайно це не порядно і незаконно , проте безплатно. Зупинив не один десяток вірусів. Якщо не працюю в неті, просто-напросто відключаю Каспера двома кліками і систему АБСОЛЮТНО НІЩО не грузить
Піді мною не потрібно антивірусів, я сама безпечна OS in the world
Ага, к в анікдоті про нєудовімого Джо
-Пачіму Джо такой ніулавімій?
-А нах він кому здався?
вже більше 10 місяців юзаю Авіру ліцензійну враження тіки позитивні в порівнянні з Касперским чи Нодом.
http://www.avira.com/en/products/avira_premium_security_suite.html

А аваст ліпше качати з офф сайту, тоже найс антивір.

компутори можуть собі "гинути" просто буває інфа на компутері в багато раз дорожча ніж сам комп
На мою думку, найкращий Avast4 і саме головне безкоштовний... Заходиш
часом на нехороший сайт. І тільки щось пробуєш завантажити , як нерідко видається повідомлення типу"Обережно , вірус! Троян Agent32. Перервати з"єднання? І звичайно відповідаю" Так". Правда до Avast4 треба ще
антишпигунську програму. Найкраща Speedspywer (безкоштовна).
Щодо Касперського , то він громіздкий , складний в користуванні і сильно гальмує систему, також вимагає багато оперативної пам"яті. А так віруси виловлює дуже добре.
Nod 32 зручний , швидкий(при скануванні) , мало потребує ресурсів системи , дуже
гарно виявляє. Недолік -надмірно сильна евристика(часто "вияляє" вірусів , там
де їх нема. А це часто ще гірше, ніж "пропустити" вірус), нерегулярне обновлення.
Загалом дуже хороший антивірус . Визнаний найкращим антивірусом 2006,2007 року.
Panda дуже проста в користуванні, особливо це добре для початківців. Виявляємість вірусів добра, шпигунів дуже добра. Вимагає значних ресурсів, хоч і менше Касперського.
Так що думай і вибирай!
та нормальний НОД32, я їм весь чвс користуюсь
roma пише:
Небо і земля!
Власне на такий ефект і розраховують виробники антивірусів. А пройде пару тижнів (а ше гірше днів) і буде так само тихенько кукі вудити.
http://www.freedrweb.com/cureit/
раз на 5 днів качаю , перевіряю систему, 1-2 рази на місяць перевіряю весь вінт
AVB Все про що ти кажеш , цілком можливо!
Та цей антивірус в мене більше року і відловлює вірусів і (троянців зокрема) прекрасно. Російські сайти з комп"ютерних програм оцінюють Avast4 вище Касперського(десь після NOD32).
Правда до Avast 4 необхідно ще антишпигунську програму. Безкоштовна
Spyware Terminator і більшого не треба. Дуже хороша програма!
Тема цікава, враховуючи що вже люди наші взнали що таке інтернет, до них полізли "комахи"
В ідеалі, на кожному комп'ютері повинен стояти фаєрвол (для прикладу Zone Alarm,Online Armor Personal Firewall,COMODO Firewall Pro, Agnitum Outpost Firewall), який дасть Вам можливість контролювати трафік, який йде від Вас, і приходить до Вас. З нормальною настройкою + один з перелічених тут антивірусів, вдома є повний спокій.
Як написав tymofiy можна використовувати і такий метод. Проте є такі віруси, які діють в реальному часі настільки швидко, що після перезавантаження компютера, ні один exe файл вже не відкривається, безпечний режим відключено, і працювати неможливо.
Зараз така зараза називається : VIRUS.WIN32.Sality.z
Лікування таке : http://notes.rudomilov.ru/2008/07/08/borba-s-virusom-virus-win32-sality-z-win32-sector-5-win32-sector-7/

Не хворійте
ПРИВІТ МАЮ ВЖЕ БЛИЗЬКО" 2 Х РОКІВ НОД 32 І ПРАЦЮЄ ГАРНО І ПРОБЛЕМ З НИМ НЕМА ЗОВСІМ ПРОСТО ПОТРІБНО СТАВИТИ БАГАТОРАЗОВЕ ОНОВЛЕННЯ ЩОБ ЧАСТІШЕ ОНОВЛЯВСЯ ВІРУСІВ ЗА РІК МАЙЖЕ НЕБУЛО НЕДАВНО ОДНОГО ТРОЯНА ЗАНЕСЛО ВІТРОМ ТО РОЗПРАВИВСЯ З НИМ З ЗАДОВОЛЕННЯМ .
romashcaa пише:
З нормальною настройкою

некожен потрафить настроїти фаєрвол)))
юзав 2 останніх Комодо для мене якийсь простіший.
в цій Авірі шо я казав є вже все шо хочеш і фаєрвол тоже.
в нода тоже шось подібне вийшло, поки ше не юзав.
realCAT пише:
некожен потрафить настроїти фаєрвол)))

ага руки криві....... і шо поробиш.... є й таке))))))))))))
що до нода можу скинути вірусик, який ложить спати нода)))і деякі версії каспера.
для сканування і знищення юзаю АВЗ. прикольна утиліта для адмінів по лікуванню і знищенню вірусів, жжот не по детски.
А навіщо все це потрібно? В любій системі (Чи це квартира чи ОС) захист повинен бути адекватний тому, що ми захищаємо. Так як я колись був в Москві, то там одна бабулька поставила 6 (шість!) італійських замків на двері і злодії
ввійшли через отвір в стіні розібравши цеглу цього приватного будинку. Хоч втрата і затрати зовсім не вартувала ні цих замків, ні вартості вкраденого.
В ОС Windows таке правило: Чим менше програм, тим краще!(С. В. Симонович,
Г. А. Евсеев, В. И. Мураховский " Вы купили компьютер"). На заході користувач для роботи використовує 2-3 програми, для ігор одну. Дитині надоїсть бавитися, програма замінються іншою. Якщо в тебе не банківський сайт , то більше одного антивіруса і антишпигуна не потрібно.
realCAT якась модифікація сектора 10?
просто мережа не розвинена мало людей.
Притяни свій комп в мережу з 150-300 компів і побачиш))) там знайти людей яким буде цікаво положити твій комп буде набагато більше.
в мене наприклад шось до 15 компів в локалці в Золочеві, онлайн на вихідних десь 2-3. Є навіть унікум який зашарив повний доступ, вот бери і стирай.
нема людей які просто "дуркою страдают" а може вже просто виросли з того віку.
але зайва обережність ніколи не зашкодить)
хз незнаю шо то за сектор 10
во силка на АВЗ
http://www.z-oleg.com/secur/avz/