Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Люди - зустрічать по одягу, проважають по розуму?

Автор Повідомлення
Люди - зустрічать по одягу, проважають по розуму?
От знаєте вислів "Зустрічать по одягу, проважають по розуму" так мені цікаво як поступаєте ви? Вам відіграє велику роль звідки людина, ще до того як ви з нею поговорите? Бо часто почувши, що хтось з Богом забутого села, можна побачити дуже цікаву реакцію.
нема різниці, звідки людина... нє.. ну деколи є, коли та людина ні про шо не чула, а тільки про січку, дрова і корову, та ше й наполягає, шо головнішого в житті нема.... а так... в основному, звідки б вона не була - вона може виявитися як і приємним співрозмовником, та і не дуже....
Meni absoljytno odnakovo v mene samoji dosut "rizno6erstuj"kryg znajomstv
Альонка
Скажи а як ти тоді поводишся з такою людиною яка ні про що крім
Альонка пише:
січку, дрова і корову
не думає.
sheila пише:
Вам відіграє велику роль звідки людина, ще до того як ви з нею поговорите?

Перше поговорю Якось все одно який одяг, головне шоб не ваня можна бути одягненим небагато(недорого) але головне чисто і свіжо
sheila пише:
Бо часто почувши, що хтось з Богом забутого села, можна побачити дуже цікаву реакцію.
дуже цікава реакція якраз у людей з богом забутого села до людей із міста, а не навпаки.
st.fergi пише:
дуже цікава реакція якраз у людей з богом забутого села до людей із міста, а не навпаки

І таке буває

додано через 57 секунд:

А ви могли б повірити що у таких селах живуть доволі інтелектуальні люди?
Особисто я не то шо вірю, я знаю людей із села які вивчилися і досить інтелектуально розвинені. Приклад тому, дві співробітниці.
Але якшо людина закінчила пару класів і все, при тому працюючи постійно в себе вдома біля тої так званої корови і січки, то вона буде розумітися більш на фізичній праці а не на розумовій.

додано через 1 хвилину 47 секунд:

Хоча не спорю, шоб дати тій же корові чи свині їсти, треба мати тверезий розум
А як ви думаєте, яке ставлення до такої люди у рідному селі?
До такої то до якої?
st.fergi пише:
досить інтелектуально розвинені

Напевно вибрали б ту людину або головою сільської ради, або просили б допомогти у вступах своїх же дітей. У всякому разі я думаю, шо рахували б вченою людиноюА ти сама шо думаєш по тому поводу?
Ta dymajy,jak i vsjydu xto jak:odni vva6atumyt genijem,drygi-bo6evilnum,treti-prosto dyrnukom,ce v6e vid ljydunu okremo zale6ut
sheila
ставлюся до всіх людей однаково... і до тих, шо з села глибокого добре, і жо тих, шо з великого міста тоже добре....
Знаєте що мені це нагадоло? Одну дуже хорошу книжку про людину із села яка була досить розумна але її вважали божевільною, і при тому відьмою, а вона просто хотіла спокою. Щодо мене то одяг ніколи не покаже яка людина, бо навіть освідчена може вдягатися так аби вдітою бути, здебільшого не приділяючи уваги у що саме, бо в цьому випадку може бути тільки одне пояснення "А хіба одяг це показник розуму?"
саме так... одяг ніколи не покаже сутності людини... треба судити по розмові, по манері поведінки, по відношенню до оточуючих....
Мої думки практично відтворила lenhen. Залежно у якому колі знаходиться ця людина. Десь вона геній, десь божевільна чи відьма. Але найчастіше її бояться
Альонка пише:
саме так... одяг ніколи не покаже сутності людини... треба судити по розмові, по манері поведінки, по відношенню до оточуючих....

В яблучко а ще бажано побачити її при різних компаніях, бо людина ніколи не залишається собою до кінця, і всі її прояви це частинки яких не реально побачити тільки в одному і тому самому оточені. Ось тільки тоді можна дізнатися всю сутність і інтелектуальний розвиток.
sheila пише:
Але найчастіше її бояться

ото вже залежить від ступеню вченості
А чому людині притаманно боятися розумнішого за себе?
Тому шо вона напевно знає, шо хтось її перевершує в чомусь. Тоді появляється скрита заздрість і водночас боязнь бути гіршим.
На мою думку розум - це велика сила. І людина боїться, щоб цю силу не застосували проти неї. Так як у стародавні часи спалювали розумних людей з кардинальними рішенями, бо боялися втратити владу над натовпом, що теж як не парадокс є великою силою.
Посуті той хто керує натовпом - керує і життям, бо за наказом головного натовп може знищити не одне життя. Чм я не права в цьому розумінні?
Натовп шоб ним управляти, це або недумаючі істоти або просто слухняні, тоді натовп управляючий. А коли в тому натовпі знаходяться люди із своїм категоричним мисленням, то тоді натовп уже не натовп а просто купка.
мені здається, шо коли в натовпі покірних з"являється хоч хтось зі своїм мисленням, то назріває бунт
А якщо натовп (навіть з думаючими людьми) уміло ввести в оману? Використати їхні переконання проти же них самих, як це не раз траплялося в історії.
Тоді для того потрібна велика віра і надія тих людей у свою справу і ше більша віра шо справу вони виграють.
sheila пише:
От знаєте вислів "Зустрічать по одягу, проважають по розуму" так мені цікаво як поступаєте ви? Вам відіграє велику роль звідки людина, ще до того як ви з нею поговорите? Бо часто почувши, що хтось з Богом забутого села, можна побачити дуже цікаву реакцію.

Ум или есть, или его нету и не важно откуда ты родом.
.Velta. пише:
Ум или есть, или его нету и не важно откуда ты родом.

чудова думка
люди - це вимираючий вид
astrolik пише:
люди - це вимираючий вид

жорстока правда
З фразою "Зістрічають по-одгу, проважають по-розуму" погоджуюсь частково... Адже ясно шо набагато приємніше буде спілкуватись з тою людиною, яка має акератний оханий вигляд..

"люди - вимираючий вид" - чому так песемістично?
Cypress_girl пише:
Адже ясно шо набагато приємніше буде спілкуватись з тою людиною, яка має акератний оханий вигляд..

І тобі не грає ролі чи та людина баран чи геній, головне як вона одягнута?
\
Cypress_girl пише:
набагато приємніше буде спілкуватись з тою людиною, яка має акератний оханий вигляд..

а якшо людина не має коштів на те, шоб мати гарний одяг, який охайно виглядає? шо ж тоді робити, відвернутися від тої людини? мені здається, шо то неправильно...
Ніхто з вас мене не зрозумів...
1) 2 Sheila звичайно шо відіграє роль, я просто написала шо набагато приємніше говорити, коли людин охайна (МОВА НЕ ЛИШЕ ПРО ОДЯГ)... Не думаю, що ти будеш спішити спілкуватись, коли до тебе підійте людина, від якої за кілометр буде смердіти потом чи ше чимось... Читай уважніше... Я ненаписа, шо буду відшовхувати їх!....

2) Альона, якшо для тебе в поняття "ОХАЙНА" входить тільки одяг, ну тоді сорі.... Навіть бідна людина, в простому одязі, може виглядати охайно і гарно. І відвертатись від неї ніхто не збирається...
чому ж, я зрозумів ти казала про те, що з розумною людиною приємніше говорити, коли вона додумається гарно вдягатись , чи не так ?

Cypress_girl пише:

це не песимізм, це таки нажаль правда
Ще раз повторюю, справа не в ОДЯЗІ, а в елементарній людській ОХАЙНОСТІ!!!!!!!!!
сорі
все нормально!!!
astrolik пише:
Cypress_girl пише:

це не песимізм, це таки нажаль правда Sad

Можи ше ознаки вимирання назвеш?
ти шо "В" в тугодумів бавишся ?
astrolik пише:
ти шо "В" в тугодумів бавишся ?

Ну а по темі? Ознаки вимирання?
таких глибин тобі я бачу тобі не сягнути ... а жаль
тут мова йде про справжніх Людей, а не про істот.
зайди на будь-який сайт з новинами і подивись на ранкові новини, там ти побачиш всі ознаки.

а шоб тицяти тобі ссилки по-перше немаю часу, по-друге це до тебе ітак недойде...
так чи інакше виживають найсильніші (і морально, і фізично)
а тенденція яка ?
Тенденція така шо Васілій приходить якраз тоді, коли приходить на його пост-відповідь
astrolik пише:
а шоб тицяти тобі ссилки по-перше немаю часу, по-друге це до тебе ітак недойде...

Мені не потрібні "ссилки"-в тебе свій розум є? Своїми словами можеш сказати :ознаки вимирання Людей(НЕ ІСТОТ).

додано через 2 хвилини 45 секунд:

st.fergi пише:
Васілій приходить

А Васілій нікуди і не відходить
Васілій пише:
Васілій нікуди і не відходить

ніхто і не сумнівається
Свій розум Є!
1) деморалізація
2) духовний занепад
3) побутові проблеми
4) "брак часу"
5) певне економічне становище
6) розбещення дітей і не тільки
7) "швидка любов"
необдуманість вчинків
9) викладання в навчальних закладах еволюції
10) відступництво від Божих заповідей
11) ...
далі продовжувати ?
astrolik пише:
далі продовжувати ?

А чом би і нє?
Можем поговорити. але без істерики і звинувачень. Аргументовано. Ну шо? Почнемо? не боїшся?
давай поговоримо...
а чого мені боятися ... ?