Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Люди - зустрічать по одягу, проважають по розуму?

Автор Повідомлення
astrolik пише:
1) деморалізація

Можеш пояснити? Шо це за звір і як він зв"язаний з
astrolik пише:
люди - це вимираючий вид
Морáль – система поглядів, уявлень, норм та оцінок, що регулюють поведінку людей у суспільстві. (http://uk.wikipedia.org/wiki/Мораль)

де - (лат. de) префікс, що означає віддалення, виділення, скасування, рух донизу, зниження (Словник іншомовних слів К-1977)

деморалізація - (франц. - demoralization, від de i moralis) моральний розклад, занепад, розбещеність, занепад дисципліни, настрою, втрата здатності до дії.

думаю Людині ця здатність не підходить, а оскільки таких людей стає щоразу більше, то ...

А ти як вважаєш ?

додано через 8 хвилин 24 секунди:

astrolik пише:
таких людей

деморалізованих
Люди, люди, їх мільярди....
дурна в нас натура, скажу я вам....
Чому боїмось розумніших? Я б не сказала шо боїмось.... можливо дехто.... більше заздрим... знання - сила (банально сказано, но факт ) сила може бути повернена в любу сторону, в тому числі проти нас... боїмось бути обдуреними, виставленими на посміх... тут вже більше гордість спрацьовує.... дурні змагання на рахунок того хто розумніший.... бо кожен в свому перевершує іншого...

Люди вимираютчий вид? Ну за всіх не скажу, а європеоїдна раса можливо. І чого то так... Стільки винаходів, наука, техніка.... всьо шоб зробити світ простішим, а в результаті ми всьо ускладнили.... тоже така в нас натура.... не часто про наслідки думаєм

Щодо різношерстності.... В мене знайомі ну зовсім вже різні... як кажуть до кольору до вибору.... ніколи б навіть подумати не могла шо таких людей може шось поєднати... Одяг дурниці.... Бо обкладинці не суджу... частіше в мене певний вигляд людини може викликати кардинальну антипатію, а потім вже най пробують виправляти...
Пафосні, накрашені сильно, настільки змінені за допомогою різних способів люди що вже і не впізнаєш зовсім не подобається.... Не подобається коли хтось, на мою суб"єктивну думку, одягнений незручно для тієї ососби, як мені здається, то тоже негативний осадок лишається....
Не подобається коли людина бризглива, хотя я сама не безгрішна в тому ділі...
Коротше мені пофіг хто це буде чоловік чи жінка, гетеро- чи гомо-, багатий чи бідний, з міста чи села, геній чи псих, панк чи таке собі гламурненьке дитятко.... головне шоб людина була, як то кажуть, своя в доску... от і все...
astrolik пише:
(http://uk.wikipedia.org/wiki/Мораль)

Вот і пагаварілі. Своїми словами-шо ти мав наувазі пишучи про деморалізацію? З чим порівнював ступінь цієї самої деморалізації?
Васілій пише:
шо ти мав наувазі пишучи про деморалізацію?

те саме і мав на увазі...

Васілій пише:
З чим порівнював ступінь цієї самої деморалізації?

навіть по найближчому оточенні, за часу мого дитинства в мене було багато друзів, які тепер нажаль дуже гордими зробились, як результат - те саме, що мука крізь сито.
Дуже мала вибірка для глобальних висновків
astrolik пише:
навіть по найближчому оточенні,

я вважаю, що десь зменшилось. десь збільшилось-в цілому нічого страшного не є. Є перерозподіл

додано через 35 секунд:

Ми ж говоримо про людство в цілому?
але ж таке прослідковується не тільки скажемо в мене, а в багатьох людей, погодься з тим
В багатьох -не у всіх. Не спорю. окремі випадки є. Але вони є завжди і їхня кількість в процентах завжди приблизно однакова. За деяким спадом-йде під"йом. Був деякий спад в 90ті роки, який змінився таки новим під"йомом-приклад цьому заповнені театри, галереї, концертні зали. Не хочу шукати ссилок-але народжуваність в Україні знову перевищує смертність. Зростає престиж освіти -думаю Люди не збираються вимирати.
значить така моя думка через мою обмеженість, або невелику зацікавленість в тому або просто ми самі такими стаєм, через що і незамічаєм того .
Стараюсь стрічати по розуму. Як нема - то забуваю.
astrolik пише:
або невелику зацікавленість в тому Confused

Ось ключова фраза-всьо по верхах, а тре трохи копати вглиб. Про
astrolik пише:
люди - це вимираючий вид

сказано було, как гаваріцца для красного словца
Васілій пише:
для красного словца

я помоєму тобі написав чому я так вважаю