Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Тут пан там раб?

Автор Повідомлення
Тут пан там раб?
Цікава тенденція прослідковується в нашому суспільстві, люди які приїжджають з заробітків і які там миють сра... тут мають себе за великих панів. Я це пишу з своїх зі своїх спостережнень. Чому це так? Вона там ніхто, а тут себе має за велику пані!!! Чи то характерна риса нашого суспільства, чи то просто як характер людини?
Олег, мені здається шо мати себе за пана то особисте діло кожного заробітчанина а не твоє діло. Неважливо чи він там мив дупи чи працював на будівництві, він заробив своєю працею ті гроші які тут дають можливість відчути себе паном. Так, відношення зверхнє до тутешніх людей не повинно бути адже він звідси сам і вийшов і має мати повагу до людей, між якими жив. Але то, повторюся, особиста справа заробітчанина. Хто ти такий, чи хто я така шоб докоряти людині яка важкою працею заробила ті гроші?
Моя думка, що люди які працюють за кордоном заробляючи, як ти виразився, миттям ср.., переважно інтелігентні люди з вищою освітою, звичайно, принижені таким положенням, страждають комплексом неповноцінності. Тому, логічно, що тут вони прагнуть компенсувати собі все. Думаю, це справедливо. І родичі таких людей повинні з розумінням поставитись до цього.
st.fergi пише:
шоб докоряти людині яка важкою працею заробила ті гроші?

Пані, а хто докоряв за те шо людина заробила гроші? Не гарно виглядає, коли людина , заробивши якусь копійку, веде себе по-хамськи і зневажає тих, хто все ж таки залишився, ну наприклад, вчити їхніх дітей. Які потім в більшості все одно виростають такими ж хамами як і їх батьки.
Васілій пише:
Не гарно виглядає, коли людина , заробивши якусь копійку, веде себе по-хамськи і зневажає тих, хто все ж таки залишився, ну наприклад, вчити їхніх дітей. Які потім в більшості все одно виростають такими ж хамами як і їх батьки.

st.fergi пише:
Так, відношення зверхнє до тутешніх людей не повинно бути адже він звідси сам і вийшов і має мати повагу до людей, між якими жив.
Nag пише:
Думаю, це справедливо. І родичі таких людей повинні з розумінням поставитись до цього.

Шо?????? Та як би мені мій родич хоч раз викинув якийсь такий номер- летів би вверх ногами
Nag пише:
переважно інтелігентні люди

Ну це взагалі вишка-ІНТЕЛІГЕНТ НІКОЛИ СЕБЕ ТАК ВЕСТИ НЕ БУДЕ!!!!!!! Шо за каша у вас в голові, йомайо
Олег пише:
тут мають себе за великих панів

В смислі "за великих панів"??? Хіба те, що людина, яка заробила тяжкою працею трохи грошей і може вже дома трохи більше собі дозволити(в матеріальному плані), ніж до від'їзду за кордон, вже називається в тебе"великим панством"??? Ой Олег-Олег, хтілось б щоб ти потрапив трохи за кордон і знав як насправді гроші заробляються, тоді б може не писав дурниць...
lenhen пише:
називається в тебе"великим панством"

Перший певно раз буду заступатися за Олега На мою думку під
Олег пише:
а тут себе має за велику пані!!!

він мав наувазі часто зневажливе і хамське ставлення "заробітчан" до тих які нікуди не виїхали. Чому це так? Не мою думку від поганого виховання. Інша справ шо таке є не тільки в українців:це скоріше загальна проблема.
Как гаваріцца "Із грязі-в князі"
Васілій пише:
він мав наувазі часто зневажливе і хамське ставлення "заробітчан" до тих які нікуди не виїхали

Чесно, такого я ще не зустрічала, но і не буду спорити, що такого не існує
Васілій пише:
Как гаваріцца "Із грязі-в князі"

Знаєте, не такі вже великі гроші тут заробляються, щоб можна себе рахувати аж"князем" но й дома в нас теж аж зовсім не "грязь"
А я скажу, шо нєфіг пхатися , не ваше діло обсуждати людину яка заробила пристойну суму і показує себе паном. Не подобається шось, то обходіть ту людину стороною.
Васілій пише:
від поганого виховання

ну да, звичайно! повиїжджали тільки ті, хто мав погане виховання, а позалишалися тільки чемні і виховані люди. І то не вони(друзі, близькі) дивляться на тебе як на реальний мішок золота(вони ж незнають скільки ти конкретно заробив), то не вони говорять:оооо, приїхала Стефа то вже собі машииииину купила, позаплачуууувала дітям науууууки, оділасяяяя, паааанііі(повір, Васілій, я таке чула багато раз саме від тих людей які тут залишилися і які не мали гроша за душою, ну то так образно сказано, тобто мали малечко грошей на проживання). Нє, то все не тутешні говорять Так люди які залишилися тут, САМІ РОБЛЯТЬ ПАНІВ З ПРИЇЖДЖИХ, а потім дивуються ше
Знаю, людей, які заробили там гроші і приїхали сюди , мають змогу одягти то шо хочуть, мають змогу купити їду ту яку хочуть, і можуть поїхати відпочити. Але незнаю жодної людини, яка сказала: от я заробив за кордоном і я король, а ти, той хто тут є- лайно на патичку і ти нічого не вартий. Так, ходить по місту гарно одягнутий і кожен день нові речі, так-говорить просто привіт і не хамить і не ставиться зверхньо, навпаки привітно усміхається так як завжди. Але то не привід мені говорити шо із грязі да в князі. Мені здається, шо коли людина говорить про когось шо хтось став зверхньо відноситися то говорить тільки та людина , яка реально просто заздрить.
st.fergi пише:
Не подобається шось, то обходіть ту людину стороною.

Ліля, нє кіпятісь! Це всього лиш форум-ми ж тільки обговорюємо явище, не маючи наувазі когось конкретно.
st.fergi пише:
ну да, звичайно! повиїжджали тільки ті, хто мав погане виховання, а позалишалися тільки чемні і виховані люди

Ці такі самі(в основному), просто в темі було про "тих". Але можемо обговорити і "цих"-теж досить цікава тема
st.fergi пише:
Але незнаю жодної людини, яка сказала: от я заробив за кордоном і я король, а ти, той хто тут є- лайно на патичку і ти нічого не вартий.

Ну і добре, шо тобі покищо не зустрічались-але вони є
st.fergi пише:
Мені здається, шо коли людина говорить про когось шо хтось став зверхньо відноситися то говорить тільки та людина , яка реально просто заздрить.

Ну по твоїй логіці всі хто називає мене(на форумі) дурником-мені просто заздрять?
st.fergi пише:
САМІ РОБЛЯТЬ ПАНІВ З ПРИЇЖДЖИХ

Шо правда, то правда. Дуже обурює чиста українська натура заглядати в чужий кошельок ."Хто, скільки і яким чином"-яка різниця??? Кожен робить те, що може і гроші тут, за граніцей зовсім не з неба падають, як де-кому здається!!! І сидять тут аж ніяк не бовдури якісь...
st.fergi пише:
Мені здається, шо коли людина говорить про когось шо хтось став зверхньо відноситися то говорить тільки та людина , яка реально просто заздрить

А вот де собака зарита! Царєвна-жаба давить?
І взагалі, як Ліля вже сказала
st.fergi пише:
Не подобається шось, то обходіть ту людину стороною.

Добре, що в чужому оці соринку замічаєте...

додано через 2 хвилини 23 секунди:

Васілій пише:
Ну по твоїй логіці всі хто називає мене(на форумі) дурником-мені просто заздрять?

Не заздрять, це точно! Це порівняння не вдале, так як говориться про зовсім різні ситуації
Васілій пише:
Ліля, нє кіпятісь! Це всього лиш форум-ми ж тільки обговорюємо явище, не маючи наувазі когось конкретно.

кожен хто тут обговорює заробітчан , але не називає імена, має на увазі конкретних людей. Як
Васілій пише:
явище,

із свого життя. Якшо ти немаєш конкретно нікого на увазі, то звідки тобі знати шо коїться взагалі? По словах чужих? Було б смішно

Васілій пише:
Але можемо обговорити і "цих"-теж досить цікава тема

так давайте говорити про дві сторони а не про одну конкретно, а то Олегу просто хтось не подобається тому він так на приїжджих реагує.
Васілій пише:
але вони є
от як це зрозуміти? знову ніких конкретних обличь, просто те, шо почув зі сторони?

Васілій пише:
всі хто називає мене(на форумі) дурником-мені просто заздрять?

то ти вже сам вирішуй, мені до твого дуже далеко.
В принципі, якби я вела себе як ведеш ти, то мене б давно уже підселили до тебе в палату. А оскільки, на деякі твої виходки мені простіше уваги не звертати, то чому б мені і не скористатися тмм, шо для мене ж краще?
Знаєш, то просто різні люди... одні приїжджають і лишаються звичайними людьми, такими як і були раніше, а інших в "пансьтво кидає"... Ніби забувають шо і самі з того ж болота зліплені... Я знаю одного такого Золочівянина, який тут миє діду задниці, а як приїжджає додому, то навіть не здоровається... Недавно поїхав додому мій колєга з Золочева, то можете спитатися в нього де гроші ростуть ...

додано через 3 хвилини 47 секунд:

Краще з мудрим загубити, ніж з дурним знайти.... тут ця приказка теж має де-якмй смисл...
чого не дано природою - того ні за які гроші не купиш....
як ти лоха не вдівай - а його всеодно за кілометр буде видно...

от і все...
Люди, давайте не будемо нікому докоряти! Так, Васілій, тут докоряють заробітчанам шо ті стали панами!
То не ваше діло, як людина вважає за потрібне нехай так і робить! Ви можете тут тільки сидіти і говорити шо ви такого не сприймаєте і шо такими ви б не були(хоча, хто знає).
Але ні в якому разі не докоряти чи то вихованням, чи то менталітетом(Олег)! Не хоче, нехай не здоровається, не хоче нехай не рівняється до вас! Яке ваше діло до того?
Нехай миє задниці хоч все життя там і приїжджає сюди і вимахується, ну йоли-пали!
Тим більше, зайду з іншої сторони: шо тут такого поганого шо хтось комусь миє дупи? Хіба ви б не мили чужі задниці де вас ніхто незнає і тим більше у вас вдома підсос конкретний? Хіба ви б не мили задниці своїм стареньким родичам які не спроможні самі за собою доглянути? Хіба ви б не мили старшим безпомічним людям навіть в Україні(мається на увазі своїм же людям) якшо за то ше і нормально платять? Хіба ви б не найняли мити задниці інших людей у кого криза фінансова вдома а ви маєте можливість оплачувати ту його роботу? Давайте поважати одне одного, насамперед. А не вести себе так як ведете.

писи. Ну дуже мені не сподобалося як Олег відзивається про заробітчан, шо вони там ніхто і миють задниці а тут приїжджають і стають панами
st.fergi пише:
Так, Васілій, тут докоряють заробітчанам шо ті стали панами!

Ліля, не ПАНАМИ , а ЖЛОБАМИ! Тут обговорюють не конкретних людей, а СУСПІЛЬНЕ ЯВИЩЕ!
st.fergi пише:
Яке ваше діло до того?

Це якраз і є діло форуму-обговорювати СУСПІЛЬНІ ЯВИЩА, А НЕ ГРАТИ В АСОЦІАЦІЇ
st.fergi пише:
Нехай миє задниці хоч все життя там і приїжджає сюди і вимахується, ну йоли-пали!

Та нехай! Невже тобі не цікаво чому це трапляється? Людина-тварина суспільна, їй притаманно задавати таке питання як "Чому?"Ше раз хочу наголосити-мені байдуже як людина заробляє гроші! Для мене важливо- чому деякі стають жлобами
st.fergi пише:
такими ви б не були(хоча, хто знає).

А шо знати:я такий не є
st.fergi пише:
знову ніких конкретних обличь, просто те, шо почув зі сторони?

Для чого називати імена? Що це дає в плані розуміння проблеми? Ти просто скажи:є така проблема чи ні? А то незрозуміло:ти за бальшевікоф алі за камуністав?(с)
Васілій
Васілій пише:
не ПАНАМИ , а ЖЛОБАМИ!
шо і треба було довести! хватить заздрити!
Васілій пише:
Для мене важливо- чому деякі стають жлобами

чому тобі б самому у них не спитати, а не сидіти тут і розводити демагогії? Чи ти може питав, а у відповідь почув: Я не скажу тобі бо я -ЖЛОБ?

Васілій пише:
Невже тобі не цікаво чому це трапляється

я вважаю, шо
st.fergi пише:
то особисте діло кожного заробітчанина

Васілій пише:
А шо знати:я такий не є

дуже сумніваюся, знаєш, почитавши про
Васілій пише:
Та як би мені мій родич хоч раз викинув якийсь такий номер- летів би вверх ногами
нічим ти не кращий за нього вообше-то.
Васілій пише:
Ти просто скажи:є така проблема чи ні?

я вважаю шо то проблема людей, які НІКУДИ НЕ ЇЗДИЛИ а не проблема заробітчан.
lenhen пише:
Це порівняння не вдале, так як говориться про зовсім різні ситуації

Ага. як я вам-то заздрю. як ви мені-то нета ситуація

додано через 20 хвилин 15 секунд:

st.fergi пише:
я вважаю шо то проблема людей, які НІКУДИ НЕ ЇЗДИЛИ а не проблема заробітчан.

Ше раз повторюю-це суспільна проблема. Хоча нашо то я вам вогору?
ого, ті шо не їздили нікуди уже не вважаються суспільством?
Ладно, Ліля. Давай краще асоціації
Васілій пише:
Для чого називати імена? Що це дає в плані розуміння проблеми

я не просила називати імена. Я говорю про те, шо якшо ти кажеш ШО ТАКІ ЛЮДИ ІСНУЮТЬ, значить ти їх знаєш, а отже коли ти про ЦЕ пишеш то маєш на увазі кокретних людей. А викручуєшся фіг зна чого, ніби ти зовсім про інше писав
Васілій пише:

Спорити з вами безрезультатно , ви прекрасно зрозуміли що я мала на увазі і ваше те " " , вже зовсім не смішне
А тема... тема мене просто обурила до глибини душі!!!
st.fergi пише:
якшо ти кажеш ШО ТАКІ ЛЮДИ ІСНУЮТЬ, значить ти їх знаєш, а отже коли ти про ЦЕ пишеш то маєш на увазі кокретних людей

По твоїй логіці не має сенсу обговорювати ніодну проблему. ШЕ РАЗ:Я НЕ ОБГОВОРЮЮ КОНКРЕТНИХ ЛЮДЕЙ! Я пробую обговорювати проблему, яка існує в суспільстві. Проблема, яку підняв Олег(сам доречі відсиджується, шо говорить про те шо йому чхати на це)полягає в тому, що людина (в даному випадку яка виїхала на заробітки) міняється в гіршу сторону, і Олег зв"язує це з перебуванням за кордоном. Більше того, він вважає(а я його підтримую в цьому) що в більшій мірі це проявляється в людей, які змушені були виїхати і займались там тим, що не зовсім їм було до вподоби(за версією Олега-мили ср.. ки).
Чому вони починають себе так вести-я більш -менш розумію. А от чому мене закликають ставитись до їх жлобських повадок з розумінням-я не розумію

додано через 1 хвилину 54 секунди:

lenhen пише:
Спорити з вами безрезультатно Sad

Спорити зі мною результатно, але не просто:спробуй аргументувати. Ну а нє то нє

додано через 1 хвилину 38 секунд:

lenhen пише:
А тема... тема мене просто обурила до глибини душі!!! Evil or Very Mad

Чим обурила? Правда, цікаво.
Васілій пише:
Людина-тварина суспільна, їй притаманно задавати таке питання як "Чому?

Почну з оцього.
В тебе не все в порядку з причиною-наслідком, тому шо людина задає питання "чому" не тому шо вона тварина суспільна.
Васілій ОТ СКАЖИ, ЧИМ ЖЕ ТІ ЖЛОБИ ТОБІ ОСОБИСТО НЕ ВГОДИЛИ, шо ти називаєш їх жлобами?
Твоя думка-не таке виховання. Гм... напрошується питання: для чого люди які вважають себе нежлобами зв"язуються із жлобами?
Олег НЕПРАВИЛЬНО ВВАЖАЄ, що причиною змін на жлобство стало заробітчанство, адже причин жлобству може бути немало. Заробітчанство може стати уже як наслідком(читай результатом) але аж ніяк не причиною жлобства. Людина може бути жлобом все своє життя, незважаючи на то, чи має вона гроші (заробила за кордоном)чи немає їх

додано через 4 хвилини 56 секунд:

Лєна, ну про шо можна говорити з людиною, яка робить вид шо не розуміє в чому суть питання(висказування) опонента і пише шо попало лиш би вийти сухим із води?
І ше одне. Васілій вчить слухатися батьків своїх, а сам чого вчить своїх дітей чи чужих дітей? Кидати родичів верх ногами, якшо родич зробив шось таке шо йому не сподобалося?
Маразми то всьо.

додано через 1 хвилину 25 секунд:

Васілій пише:
А от чому мене закликають ставитись до їх жлобських повадок з розумінням-я не розумію

то питання до Нака, я говорю шо то не твоє діло взагалі.
st.fergi пише:
Лєна, ну про шо можна говорити з людиною, яка робить вид шо не розуміє в чому суть питання

Ліль, я бачу, тому і сперечатись немає бажання, бо це-бесполєзно
Васілій пише:
Спорити зі мною результатно, але не просто:спробуй аргументувати. Ну а нє то нє

Все-ж таки дуже сумніваюсь, бо що б я не сказала, це вас не переконає
Васілій пише:
Чим обурила? Правда, цікаво

А тим, що причесала всіх заробітчан під один гребінець...

додано через 1 годину 3 хвилини 9 секунд:

Васілій пише:

Ладно... раз самі так хотіли
Як на рахунок "інших" то думаю що вам не заздрять, бо нема чому. Просто констактують те, що що було на форумі написано вами, на вашу поведінку, на то як зневажливо ви ставитесь до думки інших людей і зробили свій висновок. А на рахунок мене, особисто, то я вас дурником не вважаю, а просто людиною зверхньою і зарозумілою, в якої є тільки своя думка і-неправильна. От тому з вами і бесполєзно спорити . Сорі за офтоп і... можете ставити мені мінусА скільки захочете. Це лише моя думка...
st.fergi пише:
Маразми то всьо.

І дєцкій сад.
lenhen пише:
не сказала, це вас не переконає Exclamation

Я вже писав про дивну вашу логіку:якщо Ви не змогли мене переконати-то поганий я?
lenhen пише:
А тим, що причесала всіх заробітчан під один гребінець...

Ніхто нікого не причесував-було поставлено питання, що таке явище в суспільстві є. А Ви чомусь встаєте в позу ображеної.
st.fergi пише:
Гм... напрошується питання: для чого люди які вважають себе нежлобами зв"язуються із жлобами?

Де ти таке прочитала? хто з ними зв"язується? Вони живуть серед нас, тому ми тут і обговорюєм цю тему.
st.fergi пише:
Васілій ОТ СКАЖИ, ЧИМ ЖЕ ТІ ЖЛОБИ ТОБІ ОСОБИСТО НЕ ВГОДИЛИ, шо ти називаєш їх жлобами?

Знову приклад дивної логіки:якщо злодій в мене особисто нічого не вкрав-то й злодієм його не можу назвати?(НЕ СПРИЙМАТИ БУКВАЛЬНО!)

додано через 14 хвилин 17 секунд:

st.fergi пише:
Лєна, ну про шо можна говорити з людиною, яка робить вид шо не розуміє в чому суть питання(висказування) опонента і пише шо попало лиш би вийти сухим із води?

Дівчатка, ми ж з вами всюго лиш на форумі! Ми для того тут і є щоб дискутувати! Я пробую взнати вашу думку і пробую донести до вас свою. А ви чомусь думаєте, що я весь час хочу когось образити. Що значить сухим із води? Я тут, янікуди не спригую-є питання-прошу. Емоції це не погано, вони оживляють бесіду. Але розмовляти на рівні "дурак-сам дурак" не маю бажання
lenhen пише:
в якої є тільки своя думка і-неправильна

Думка в мене є. А от просто сказати, що вона неравильна-по меньшій мірі недостатньо. Хотілось би аргументів.

Попробуємо спочатку. Лєна, скажіть чи існує таке явище
Цитата:
Вона там ніхто, а тут себе має за велику пані!!!
?
Васілій пише:
Я вже писав про дивну вашу логіку:якщо Ви не змогли мене переконати-то поганий я?

Ага, напрошується зустрічне питання:а якщо ви не змогли нас переконати, то погані-ми??? Судячи по тих мінусяках, що ви ставите без розбору, у вас тут всі погані...
Васілій пише:
Думка в мене є. А от просто сказати, що вона неравильна-по меньшій мірі недостатньо. Хотілось би аргументів

Так, думка у вас є. Но малося на увазі, що свою думку ви завжди чомусь вважаєте правильною, а чужу-неправильною, якою б вона не була
Васілій пише:
Ніхто нікого не причесував-було поставлено питання, що таке явище в суспільстві є. А Ви чомусь встаєте в позу ображеної

Ага, зовсім! З написаного тут, можна зрозуміти, що всі хто з закордону приїзжає, то зразу дома стають панами, из "грязі в князі" і т. п. Всі зразу робляться зарозумілими, пихатими, зазнаються відразу...
В позу ображеної? Ні, ну що ви... Просто після того ще менше охоти є повертатись додому...
Васілій пише:
Попробуємо спочатку. Лєна, скажіть чи існує таке явище

Існує мабуть, Васілій, но можу мало сказати про це, так як того "гостеприїмства" нашого, я ще не відчувала на собі(щиро надіюсь, що і не прийдеться)... но думаю, що тут винні не тільки ті що приїхали, але й ті, шо залишились! Це ж саме вони роблять з приїзжих "паньство"... а ті(не спорю, є і такі, хто бидлом був, то й ним остався)... тільки підіграють... Значить, починати, все ж таки, треба з тих людей, що залишились(на мою думку).
Но скільки б ми тут не розглагольствували, змінити щось ми навряд чи зможем... бо є різні люди і різні думки, і не кожну людину переконаєш в тому, що вона робить щось не так...

додано через 34 хвилини 48 секунд:

А, ще хочу висловити своє "фе" на рахунок назви теми! Як то,"раб" ??? Тут, Олезю, рабом себе ніхто не рахує, жимбись знав !!! Раб, це людина, яка мусить примусово працювати, при чому ж їй за це гроші не платять. А тут ніхто, нікого і ні до чого не примушує. Ти можеш працювати, а можеш і ні... інше діло, що все-ж таки гроші потрібні. І ще мушу сказати, що відношення до наших людей, на роботі,(принаймі тут)набагато краще, ніж дома...
Васілій пише:
Де ти таке прочитала? хто з ними зв"язується? Вони живуть серед нас, тому ми тут і обговорюєм цю тему.

так, можливо і живуть серед нас, а якшо Олег чи ти пишете про них ПО НАСЛИШЦІ, бо тобі особисто жлоб не пожлобився, то ЯКУ МИ ВЗАГАЛІ ВЕДЕМО ТУТ БЕСІДУ??? Чи ти просто підтримуєш ту кількість населення які самі нікуди не їздили і їм ЗНОВУ Ж ТАКИ ЗАВИДНО і замість того шоб придушити у собі ту заздрість такі як ти називають заробітчан жлобами! А чого, так простіше простого!
Друге питання, якшо ті жлоби торкнулися безпосередньо тебе чи Олега. Тоді можна дискусії проводити. А так, як ти говориш не про конкретних людей(навіть в думці, бо все ж таки вони тебе не стосуються, бо ти таких незнаєш) ТО МИ ТОВЧЕМО ВОДУ В СТУПІ.
По наслишці вчув шо злодій - мене таке не влаштовує, треба докази його вчинків! А ти маєш докази жлобства? Якшо ти їм немаєш-то я ж кажу, ти та кількість заздрісників; а якшо маєш-то руйнується той твій міф у темі, шо ти не говорив про кокретних людей. Ти оприділися краще шо маєш говорити а ніж мудрувати тут якісь зрозумілі тільки тобі одному речі(да і хто зна, чи зрозумілі тобі).
От плетеш шоб плести, для цікавості. А прикриваєшся тим, шо то форум і тут обговорюються теми, проблеми... Так, тут таке обговорюється, але не особо добре відносяться до тих хто бреше або до сказочників всяких, які не мають доказів , типу Олегової теми про горілку.

І ше одне. Продовжуй бесіду у дусі самої теми, а не в дусі "ШО ТО ВИ ЗРОБИЛИ З МЕНЕ ДУРАКА НА ФОРУМІ", а то некоректно тему переводити в зовсім інше русло
Я не називав всіх заробітчан жлобами.(цитату в студію, інакше ти -тріпло)Я називав жлобами тих хто веде себе по жлобськи. Я ж погодився що вдома таких не менше. Але тема була про тих хто виїхав. Тому я й пишу про них.
st.fergi пише:
ТО МИ ТОВЧЕМО ВОДУ В СТУПІ.

Всьо на форумі-то вода в ступі. Не подобається-видаляй акаунт
Васілій пише:
Я не називав всіх заробітчан жлобами.(цитату в студію, інакше ти -тріпло

якшо я написала шо ТИ СКАЗАВ ШО УСІ ЗАРОБІТЧАНИ-ЖЛОБИ, то цитату в студію! Інакше ТИ-САМ ТРІПЛО!
Васілій пише:
Не подобається-видаляй акаунт

НЕ ДАЖДЬОШСЯ
Васілій, може хватить вже ?! Ліля аж ніяк не тріпло і дурниць вона ніколи не пише, і ви це прекрасно знаєте ! І видаляти акаунт (їй) не потрібно
st.fergi пише:
Чи ти просто підтримуєш ту кількість населення які самі нікуди не їздили і їм ЗНОВУ Ж ТАКИ ЗАВИДНО і замість того шоб придушити у собі ту заздрість такі як ти називають заробітчан жлобами! А чого, так простіше простого!

lenhen пише:
Ліля аж ніяк не тріпло і дурниць вона ніколи не пише, і ви це прекрасно знаєте Twisted Evil

Як на мене- то в даній темі одні дурниці
Васілій от тикни мені пальцем де я написала
Васілій пише:
ВСІХ заробітчан

Тріпло ти Вася, і прийми це як би то тобі не подобалося

додано через 2 хвилини 48 секунд:

Васілій пише:
Як на мене- то в даній темі одні дурниці

то твоя привілегія , бо по твоїх словах, тебе тут таким дурником вважають
Ліля, можи в з"ясуйки?

додано через 2 хвилини 22 секунди:

st.fergi пише:
Васілій от тикни мені пальцем де я написала
Васілій пише:
ВСІХ заробітчан

Я тикнув. може не дослівно. але зміст саме такий. Тепер твоя черга-не вимагаю дослівно. хоча б по смислу
Тебе шось турбує і ти хочеш про то поговорити?

додано через 20 хвилин 32 секунди:

Вася,
st.fergi пише:
замість того шоб придушити у собі ту заздрість такі як ти називають заробітчан жлобами
ТИ БАЧИШ ТУТ СЛОВО "ВСІХ"????
Розчарую тебе, бо то тобі привиджується Ти сказав показати мою ж цитату де я говорила шо ти сказав шо ВСІ ЗАРОБІТЧАНИ-ЖЛОБИ. А я НЕ КАЗАЛА ТАКОГО шо ти ВСІХ заробітчан вважає за жлобів

В тій темі ти програв, тому шо РЕАЛЬНО НЕ МАЄШ ДОКАЗІВ ТОГО ШО Я СКАЗАЛА ПРО ТЕБЕ І ПРО ВСІХ ЗАРОБІТЧАН-ЖЛОБІВ ТОМУ ШО Я ТАКОГО НЕ КАЗАЛА! Викручуєшся дальше? Ну що ж, прошу дуже.
Люди, які не сліпі і вміють читати прекрасно бачать хто із нас в тій от конкретній ситуації правий Я себе захистила , а ти ТРІПЛО
st.fergi пише:
Тебе шось турбує і ти хочеш про то поговорити? Mr. Green

Мене нє. тихвилювалась що відхиляєммось від теми
st.fergi пише:
Я себе захистила , а ти ТРІПЛО Twisted Evil

Ну най буде так. якщо тебе це заспокоїть.
Вибачте шановне паньство жи всттряв у вашу бесіду
Васілій пише:
Ну най буде так

АМІНЬ
Справа не в тому хто, де і шо і кому миє, і взагалі як заробляє на канапку з ікрою, а справа в кількості єнотів чи мертвих американських президентів і чим більша сума тим більший пан, так є у 90% випадків. І в принципі неважно як ті гроші зароблялися.
І цікаво знати в чому це "панство" проявляється.
А шо ж сам Олег не пише більше? заварив справу, а ви тут перепалюєтесь.

Скажу зі своєї дзвіниці...
Перший раз чую, шо заробітчани якось зверхньо ставляться до "невиїзних". Ба, навіть навпаки! Вони набираються на Заході псевдокультурності і ще довго потім в магазинах здоровкаються і дякують, і переходять вулиці по зебрах...
А хто був хамом, той і приїхавши таким лишився. Це одиничні випадки.
AVB пише:
довго потім в магазинах здоровкаються і дякують, і переходять вулиці по зебрах...

оце тепер називається псевдокультурністю?
Я так сказав, бо місцеві люди виявляють ознаки культурності і ввічливості зовсім не щиро, не від душі. Це в них така манера поведінки говорити "будь-ласка", і замислювати огидне.
lenhen, то не в тому справа що вона приїхала і може щось собі більше позволити, а в тому що вона починає не помічати людей, які живуть тут, тобто коли до такої людини привітаєшся вона не відповідає і дивиться на тебе, якось зверхньо, тобто ставить себе вище. Але коли розібратись то вона там ніхто, то чому тоді таке ставлення після приїзду з заробітків до тих людей, які живуть тут?
Олег пише:
а в тому що вона починає не помічати людей, які живуть тут, тобто коли до такої людини привітаєшся вона не відповідає і дивиться на тебе, якось зверхньо, тобто ставить себе вище.

Олег, в мене таке враження, що ти говориш про якусь конкретну людину. То тоді тобі треба було так і назвати тему, шось тіпа "чому ВОНА зверхньо ставиться до мене", абощо . Но чесати всіх заробітчан за одним гребінцем, по прикладі однієї людини, як мінімум не справедливо
Олег пише:
якось зверхньо

То Олежик тобі так здається шо вона зверхньо до тебе ставиться бо ти сам реально відчуваєш себе меншим за неї і просто підсвідомо або свідомо заздриш. А обсуждати людину(тим паче жінку) шо вона фактично ТАМ ніхто, то є для мужчини низько і противно.
st.fergi. я не
st.fergi пише:
. А обсуждати людину(тим паче жінку)

людину взагалі,
переважно негативний фон складається по декількох людях, переважно яких я зустрічавю.
Олег з тобою як завжди: переливання з пустого в порожнє.

додано через 1 хвилину 58 секунд:

Олег пише:
Вона там ніхто, а тут себе має за велику пані!!!

то тобі на рахунок мого посту про жінку.
Пояснюю, чому поводження деяких людей по відношенню до інших змінюється після приїзду з тривалого закордоння.
За кордоном (принаймні, в цивілізованій Европі) якшо навіть людина і остання нікчемність, то вона цього не відчуває, бо їй тамте суспільство не дає цього відчути. Ба, навіть навпаки, бере до уваги і розвиває позитивні сторони кожного індивідууму.
А в нас!? Та ти хоч генієм будь, чи суперпрофі, чи, скажімо, майже святою людиною - тебе наше суспільство, а в першу чергу сама наша держава з гімном змішає.
І коли більш-менш культурна і порядна людина повертається із закордону і попадає в наше антисоціяльне агресивне середовище, вона дістає довготривалий тяжкоадаптивний шок. А шо вже казати про якихось хамів?!

Такщо, причину проблеми треба шукати не в наслідкових ознаках, а в нас самих і в нашому загальному розвитковому рівні.

ПС Там ми не ніхто! Це висмоктане з пальця. Може "якщо логічно розібратися", то і є певні дискримінаційні нерівності, але це абсолютно ховається в тінь натомість здобутих свобод. (їх часом буває аж занадто, шо аж губишся )
ППКС. Це те, шо ми з Лєною писали вище.
AVB пише:
За кордоном (принаймні, в цивілізованій Европі) якшо навіть людина і остання нікчемність, то вона цього не відчуває, бо їй тамте суспільство не дає цього відчути.

Ага, ага. Тото Париж недавно горів.
st.fergi, знаєш коли я сказав до людини добрий день, а вона мені не відповіла, а натомісць подивилася на мене як на "якогось", а перед тим, як поїхати на роботу ми сиділи і пили каву, тоді я не розумію в чому причина? Я не заздрю її і не думав навіть про таке.
st.fergi пише:
То Олежик тобі так здається шо вона зверхньо до тебе ставиться бо ти сам реально відчуваєш себе меншим за неї і просто підсвідомо або свідомо заздриш
Меншим чи більши я себе також не відчуваю, я тільки знаю одне: які би ти не мав гроші, все рівно треба бути людиною і признаватися до своїх друзів, тому що на тамтой світ нічого не візьмеш, крім совісті.