Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Тут пан там раб?

Автор Повідомлення
Цитата:
Париж ... горів
Ну так треба ж деколи якось випускати пару. Бо від такого правильного світу деколи дах зриває. От тому ми і є такими пасивними.
Олег пише:
як на "якогось",

як на якого?
Олег пише:
які би ти не мав гроші, все рівно треба бути людиною і признаватися до своїх друзів,

дуже помпезні слова, зрештою як і в інших політичних постах
Олег пише:
знаєш коли я сказав до людини добрий день, а вона мені не відповіла, а натомісць подивилася на мене як на "якогось"

Ну то вже давай кажи хто то і ми її тут нашим калєктівам засудим і закриєм тую тему
Щодо теми, то чому саме "раб"?
Заробітчани опиняються на волі. Економічна і соціяльна незалежність.
А якшо йдеться про рівень виконуваної роботи, то це, як кажут вє Львовє, "хто на шо вчивсі". Ну, ше тре мати наполегливість і троха везіння. Тоді і робота буде чиста. Але якшо без цього, то і на мінімалку (реальну) можна ніхолєри не робити.
А тепер уявіть собі в нас. Людина Приїхала людина, яка там декілька років "підтирала" за мінімум. Нехай із надбавками, виплатами і субсидіями, "безкоштовним" житлом і харчами. Але це найнищий рівень! Просто людині не хотілось досягти чогось більшого, або не везло, або не старалась достатньо. І тут вона повернулася в Україну! Три крапки...
Кожен знає, що в Україні плисти по житті, як г.. но по річці. означає повний крах - економічний, соціяльний, духовний... Попробуйте влаштуватись на роботу, шоб байдикувати (добре, нехай "підтирати") і при цьому в кінці місяця отримати достатньо, щоб заплатити за ВСІ послуги, погасити набрані кредити, затоваритись на весь наступний місяць, і ше й третину, а то й половину заощадити на рахунок. Реально? А тут ше й на додачу адаптаційний шок! Та мозок автоматично відключається, шоб того всього жаху не сприймати. Так і нікого можна не впізнавати ненароком.
Олег пише:
коли я сказав до людини добрий день, а вона мені не відповіла, а натомісць подивилася на мене як на "якогось"

А може в неї амнезія і вона вас забула

Ця ситуація двобічна. Коли я була в Золочеві на похоронах, і причепурюватись не було ні рації, ні настрою, то групка якихось недовихованих "крутих" сказали до мене щось хамське - хоч до них ніхто і не звертався. І взагалі дуже помічається, що людей по шматтю судять. Але мені то без різниці. Адже я з цим поруч не живу.
ViVi пише:
сказали до мене щось хамське

от просто так взяли і сказали-ні з того ні з сього? А може Ви до них не привітались, як та Олегова знайома?