Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Метеоритна небезпека

Автор Повідомлення
Метеоритна небезпека
Як вважаєте чи грозить нам метеоритна катастрофа, чи варто на це викидати гроші, досліджуючи орбіти ачтероїдів, комет і т. д. ?
astrolik пише:
чи варто на це викидати гроші, досліджуючи орбіти ачтероїдів, комет і т. д. ?

Їх досліджують не тому, що вони нам загрожують
astrolik пише:
Як вважаєте чи грозить нам метеоритна катастрофа, чи варто на це викидати гроші

а чого ти цього не взяв в цитату ?
Начиталася я інфо про метеорити, і шо я вам скажу-майбутнє геть зовсім непотішне На науку завжди варто викидати гроші, адже з цього може бути користь людству, якшо не у врятуванні то принаймі у знаннях. А мені легше було б померти якби я знала від чого помираю. А взагалі все так страшно і обнадійливо шо тільки хочеться і думати, шоб то сталося чимпізніше....
а оце, що кажуть, що нам загрожує велика небезпека, то все перегинають палку, просто науковці таким чином намагаються залучити інвестиції у свою діяльність
невірите - перевірте

додано через 1 хвилину 6 секунд:

хоча в залученні коштів вони праві, але хоча б не такими методами
кожна медаль має дві сторони.
astrolik пише:
а чого ти цього не взяв в цитату ?

В мене з причинно-наслідковими зв"зками все в порядку, тому я взяв те шо взяв. Як маєш мосх, перечитай шо ти написав напочатку, мо шо зрозумієш. Хоча... Не бери ліпши в голову
Для особливо розвинутих пояснюю
тема називається як ... ???
- Метеоритна небезпека - правильно ?...
то я думаю любий тугодум здогадається про шо йдеться мова
і якшо нема що сказати, то прошу не флудити в темі
Можеш шота помінять?
Цитата:
"Чи тривогою додаси собі зросту хоч на лікоть?"
може турботами ? а не тривогою ? ...
у випадку метеоритної небезпеки шо тривогою шо турботою, яка фіг різниця? і так і так зле
я часом дивуюся, як в американських фільмах типу шось падає з космосу, і замість велького БА-БАХ, там просто іскри смпляться, а пізніше звітам ше й хтось вилазить
доречі від падіння метеорита вагою в десяток кіло може зробитися кратер діаметром до 2х км
маленькаааа така дірочка, шо там тих 2 км.....
astrolik пише:
не флудити в темі

І де я флудив?
Попробую розшифрувати:в першому питанні є фактично 2 питання.
1
astrolik пише:
Як вважаєте чи грозить нам метеоритна катастрофа

2
astrolik пише:
чи варто на це викидати гроші, досліджуючи орбіти ачтероїдів, комет і т. д. ?

Так от. шоби не писати багато попробував відповісти коротко. Афтар, напевно знаходячись в танку, нє понял. Шош, попробую по пунктах:
1Метеоритна катастрофа нам не загрожує.
2Поскільки загрози немає, досліджуючи орбіти і "поведінку" небесних тіл гроші не викидаються на це
Тепер порівнюєм з
Васілій пише:
Їх досліджують не тому, що вони нам загрожують

astrolik пише:
я часом дивуюся, як в американських фільмах

Ага , а ше дід Панас казав.......
мені твоя думка не цікава, гуляй вальсом ...
Ну от.... і чого ви чіпляєтесь все до слів одне одного? На то маєте собі окрему тему про стосунки.... там і вступайте в свої словесні дуелі хто наскільки дурний, хто не добачає, хто флудить і т. д.
Як на мене то Васілій в першому пості сказав нормально... в принципі висловив мою думку....
Метеорити, та й весь космос ( не не весь а те що можливо) вивчають не лише тому шо нам може щось загрожувати...

Далі, гроші на це викидати таки варто. Принаймі толк буде... та й наука ця, як на мене, досить цікава....

Метеоритна катастрофа? Можливо... наша смерть звалиться нам на голову
Пангея тобі би частіше приходити треба, шоб бачити шо і до чого.