Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Графіті

Ваше ставлення до графіті ...
удобряю 100% 26%   6
удобряю, але коли воно на спеціальній стіні 65%   15
удобряю але на фото, папері 4%   1
це непотрібна річ 4%   1
Всього голосів: 23
Автор Повідомлення
Графіті
Мені графіті, як витвір думки і руки бодобається.
А от те, що особливо обдаровані їх малюють там де не тре, то конечно повна лажа.
От йдеш, а тут на стіні школи, чи на шойно побіленій стіні пляма фарби, чи якийсь неохайний надпис.
Мені таке би сподобалось, але якби там був певний стиль, оформлення, майстерське виконання...

А яка ваша думка про графіті?
astrolik пише:
Мені таке би сподобалось, але якби там був певний стиль, оформлення, майстерське виконання...

я за те, шоб таке було. Але шоб не пошло було і шоб не закликало до якихось масових поганих діянь. Красиве оформлення графіті набагато краще ніж облуплена стіна де видно цеглу
Мені дуже подобається графіті, або, як ще його називають, стріт арт. Вважаю, що воно повинне виконуватись в відповідних місцях, особливо подобаються професіональні малюнки, але також і малюнки наших золочівських райтерів-початківців, які прикрашають старі, сірі, похмурі стіни нашого Золочева.
EMMIE пише:
які прикрашають

оці всякі SPOK , SNIPER і т. д. ... бо інакших я не бачив
нєєє, надписи прості не канаютьот якби гарні малюнки були...
Ні, є ще багато інших, біля мого дому наприклад)... ну і на картонажній їх достатньо.
Я бачила лиш один більш менш нормальний малюнок: то вроді би кінь-єдинорог на шляхах де були мусорники колисьа може вони ше є
Ага, КЛАСНИЙ МАЛЮНОЧОК! АЛЕ НЕ ЄДИНИЙ!
якшо побачите малюнок з надписом Felis то це робота мого братка, він починає малювати, але малюнок продумує тижнями...
А скільки
йому років? Мій братик також малює, в них є навіть своя команда.
17 років, він в Золочеві на недобудованій лікарні малює
astrolik пише:
якшо побачите малюнок з надписом Felis то це робота мого братка

astrolik пише:
він в Золочеві на недобудованій лікарні малює

то шоб побачити прийдеться аж на недобудовану лікарню йти?
ну так він же культурна людина , і не хоче псувати цивілізовані будівлі
Можна з недобудованої бальнічки зробити суто мистецьке зданіє
Ідея
Знаєш, типу як все гарно обмалювати графіті і получиться виставка під відкритим небом
astrolik пише:
удобряю ... на спеціальній стіні

маю на увазі спеціально відведеній і обробленій
tymofiy Олег напевно мав на увазі наприклад неміськурадівську стіну
а удобряю... конечно шо не город , а прихильно ставлюся
СХВАЛЮЮ
в 10ку
До графіті ставлюсь позитивно, був момент коли сама їх малювала, але здебільшого на папері (скетч). І мушу сказати шо в кожен малюнок вкладала душу... На жаль зараз на це не вистачає часу...
А щодо громадських місць, то звичайно ж краще їх не рухати, а такі місця як ця лікарня, якісь закинуті будівлі - в сам раз!!!
то сьогоднішня робота мого брателли
Вапше прикольно талант в твого братика
ой, а ше поясніть мені темній шо той малюнок означає
він того пояснювати не хоче, каже хай кожен розуміє як вміє
astrolik
Скажи свому братику (автору графіті) хай зішле на нас свою милість і трошки поспілкується з народом

додано через 25 секунд:

тобіш АВТОРА! АВТОРА!
о.... astrolik в твого брата капітальний талантіще.... а я то думала, хто мені в кімнаті на стіні графіті намалює....
а ото ше одна робота
На превеликий жаль я не розумію таких малюнків взагалі
це підпис просто якийсь?
astrolik
І мому 17, також там де твій малює, може і разом тусуються)
може... все може бути... все...
Слухай astrolik передай братку якщо до нас не спуститься то я до вас у гості прийду
обовязково
Обов"язково передаш брату, чи обов"язково шоб Люда прийшла?
і то і то

додано через 41 секунду:

я досить добру каву роблю
так і ше хтось захоче прийти
приходьте всі
все Олежка чекай в гості я люблю хорошу каву
егеж
а така темка була про графіті
ти на шо це намікаєш st.fergi
тихо-тихо я маю на увазі шо темка стала запрошенням усіх на каву зроблену Ольком
ну блін я нарвався
аж від серця відлягло

додано через 1 хвилину 6 секунд:

чекай чекай олежка то тільки початок от як всі прочитають то вже тоді хвилюватися будеш
народ може хтось якісь цікаві ссилочки має на графіті, може хтось в Золочеві фоткав ?
удобряю, але коли воно на спеціальній стіні
Я бачив тих недоносків, шо паскудять споруди в місті. Карапузи в кепках. Інваліди заочно. В нас валом старого індастріалу, який можна розмальовувати, але тільки ідіот в четвертому поколінні додумається загидити своїм корявим логом новий будинок, двері чи автівку.
astrolik пише:

10.11.2007 20:56 ! а ото ше одна робота

Хех.... недобудована лікарня стала таким собі мольбертом.... А я була свідком того як вони то малювали... чи то пак розмишляли над тим шо ж малювати далі....