Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Самий не модний заклад міста

Автор Повідомлення
Самий не модний заклад міста
... а таким на мою думку виявляється кафе-бар Лаванда. В цілому не погана атмосфера, багато нових людей, жива музика, танці, багато століків. Але, такої обмахаловки, як там, я в Золочеві ніде не бачив. Дівчатка-бармани просто офігіли посліднім часом, рахують все по своїх цінах, і не просто рахують, а обраховують, причом страшно. Один апельсин у них виявляеться 5 грн. хоча в меню написано 100 гр. 1.50грн. Якшо честно, не замічав таких апельсинів які би важили по 350 гр., напевно вони їх сплутали с Грейпфруктами Але дальше, ше більше, два банани ідуть як за кілограм а це в них коштує 10 грн.

Одна порада, як ідете туда випити с друзями, НІКОЛИ не беріть там фруктів, краще з собою, єкономія получається страшна. Або другий варіант, просто вибивайте чек на кассі і тоді дівчатка за барною стойкою вам нічого не зможуть сказати...
В цілому був набагато кращої думки за цей заклад, тим більше власник здається непоганим мужиком, а вот обслуга "хуже нєкуда"... жаль.
А в тебе є шось проти Сашка(власника лаванда)??? Музика там жива - рідко. якшо не знаєш не кажи. а то знову написав дурниці. Там працює DJ Breese хоча сам по реальності грає Драмнбас, але там грає комерцію. мусить підстроюватись під таких як ти. Да і якшо маєш шось проти Свєти офіціанти , і Ані - барменші ти також пиши , ми все зважимо , оцінимо , передамо їм . На другий раз вони тебе обслужать. З таким відношенням до закладів як ти тут виписуєш я не можу взагалі вже сказати де твоє місце. А порада одна , якшо тобі ніде не подобається не приїжай краще сюди!
WESTik пише:
А в тебе є шось проти Сашка(власника лаванда)??? Музика там жива - рідко. якшо не знаєш не кажи. а то знову написав дурниці. Там працює DJ Breese хоча сам по реальності грає Драмнбас, але там грає комерцію. мусить підстроюватись під таких як ти. Да і якшо маєш шось проти Свєти офіціанти , і Ані - барменші ти також пиши , ми все зважимо , оцінимо , передамо їм . На другий раз вони тебе обслужать. З таким відношенням до закладів як ти тут виписуєш я не можу взагалі вже сказати де твоє місце. А порада одна , якшо тобі ніде не подобається не приїжай краще сюди!

Протів Саші нічого немаю і мати не можу. Він за барною стойкою не стоїть і не рахує кожен рахунок. Ти спочатку прочитай шо я написав, а потім відповідай, окей? Про музику я взагалі коментарів ні-яких не давав, а якшо би і давав то вони були би позитивним. Чи тебе все зводиться к музиці? Інших критеріїв немає?
Офіціанткам можеш спокійно роздрокувати і передати мої слова. Може начнуть рахувати краще, а то видно в школі з цим проблеми були.
І ше одне, шо мені робити я розберусь без твоїх порад, які ти завтра, обдумавши, начнеш сам підтирати.
Так завтра я їх зітру, для мене музика вирішальний фактор, в виборі закладу який я відвідаю. З тобою більше дискусій вести не буду
11
Вестік, не скандаль будь-ласка, я повністю згідна з Річардом, що у Лаванді обраховують. Ічитай уважніше повідомлення, для чого перти боку на людину, за те чого вона не казала??
Я там був тільки один раз в житті. Не знаю чи обмахують. В Космосі не обмахують - точно.
Самий немодний заклад Золочева - це бар "Цезар" і йому подібні забігаловки - тільки для "вершків" суспільства.
Місько Калушка пише:
Я там був тільки один раз в житті. Не знаю чи обмахують. В Космосі не обмахують - точно.

Ми зайшли у "Космос" перший раз після ремонту, взяли піцу ше там шось, нас намагалися нагло обрахувати на 11,50 грн. Коли ми попросили рахунок вони сказали - а нашо ми не виписуємо таке. Потім зрозуміли що попались перерахували і - 11,50 грн. повернулось у кишеню. Можливо вони зараз виправились просто більше туди не ходжу. Ходжу де працюють знайомі.

Місько Калушка пише:
Самий немодний заклад Золочева - це бар "Цезар" і йому подібні забігаловки - тільки для "вершків" суспільства.

100% підтримую таких гадюшників ше треба пошукати.
на рахунок обраховувань-по-перше там вечором дуже багато клієнтів і не всі вони чемні. от і можуть бідні дівчатка помилятись, а по-друге є така штука, як рахунок-і якшо нема проблем з математикою-всьо гарно порахується
slawikoff пише:
на рахунок обраховувань-по-перше там вечором дуже багато клієнтів і не всі вони чемні. от і можуть бідні дівчатка помилятись, а по-друге є така штука, як рахунок-і якшо нема проблем з математикою-всьо гарно порахується

По перше ми були в обід і людей майже не було, ми були тверезі і поводили себе культурно, а по друге ситай уважніше
marko пише:
Коли ми попросили рахунок вони сказали - а нашо ми не виписуємо таке. Потім зрозуміли що попались перерахували і - 11,50 грн. повернулось у кишеню

Так шо справа не тільки в матиматиці.
вони як необмахають то не проживуть
А мене нiхто не намахуе-всi знайомi а в iнакшi заклади я i не ходжу
цезар!? Е такий заклад!?

Posted from a Nokia mobile phone
Той же "Цезар". А шо хотіти - ресторан, біля автобусної? В яке місто не приїдь - всюди гадюшники і закусочні як правило на вокзалах. Тут так само