Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нетрадиційна медицина

Автор Повідомлення
Нетрадиційна медицина
На власному досвіді переконалась, що лікування зборами трав набагато ефективніше, аніж найсучаснішими медичними препаратами. А чи доводилось вам відчути цю різницю?
ні, я таким не страдаю
Tin@ пише:
що лікування зборами трав набагато ефективніше, аніж найсучаснішими медичними препаратами.

Хто оцінював ефективність?
Так, лікувати ну скажем застуду може краще і травами. Але лікувати запалення легенів травами-трохи м"яко кажучи ризиковано. Думаю без антибіотиків тяжко буде.
головне правило-без фанатізму, шо в лікуванні травами шо
Tin@ пише:
найсучаснішими медичними препаратами

Tin@ пише:
А чи доводилось вам відчути цю різницю?

Ця різниця може коштувати життя. Хто вас лікував травами? Хто прописував ліки? Все треба враховувати і не робити таких заяв. Бо завтра хтось візьме і за вашою порадою відмовиться від лікування в лікарні і піде до знахарки

додано через 1 хвилину 26 секунд:

Є правда ше один варіант:Ви встали на хиткий шлях заробітку на БАДах?
Я цього року не впустила можливість, і зібрала багато корисних трав, які завжди росли під ногами, а я не звертала уваги. От наприклад, вже не бігаю в аптеку щоб купити ту ж ромашку, причепу, календулу, мяту. Визнаю, страдаю, а якщо бути точнішою захоплююсь
Tin@ пише:
ромашку, причепу, календулу, мяту

Ну це ближче до чаю ніж до ліків
Васілій пише:
Хто оцінював ефективність?

я!
Доречі є багато природних антибіотиків. Моя хресна колись вилікувала запалення легень своїй дитині піхтою (ефірним маслом)
Васілій пише:
головне правило-без фанатізму

погоджуюсь, але передозування таблетками чомусь набагато гірше проявляється, аніж травами (ну звісно не у всіх випадках).
Васілій пише:
Ви встали на хиткий шлях заробітку на БАДах?

Я відношу бади до сучасної медицини, а не до реального лікування травами

додано через 2 хвилини 52 секунди:

Васілій пише:

поодиноко так, а в настойках, або у композиції з іншими травами...
Мені здається, шо треба бути обережним все одно. Треба дуже багато знати і розбиратися в гомеопатії, а також звертати увагу на індивідуальну переносимість чи непереносимість організму даної трави. Якшо пробувати методом научного тику, або тому шо сказав Петро з другого дому, то не варто. Бо можна і справді копита відкинути. Однозначно треба здати аналізи, на шо алергія у вас є, наприклад. НІЩО НЕ ПОЗБАВЛЕНЕ ОТРУЙНОСТІ, ТРЕБА ЗНАТИ ДОЗИ.
Прикро, що у наш час практично кожна людина зтикається із таким явищем як алергія, звісно це треба враховувати так само як і визначати дози.
Що стосується мене, я б віддала перевагу
st.fergi пише:
методом научного тику,

доречі, сучасна медицина також на ньому базується і люди не переживають за передозування.
І все ж таки, ferqi, чи бували такі випадки у твоєму житті, коли більш ефективним виявилась саме нетрадиційна медицина?
Tin@ пише:
люди не переживають за передозування

ти шо прікалуєшся?
Tin@ пише:
сучасна медицина також на ньому базується

ліки випробовують на тваринках, організм яких є максимально наближений до людського)))

Tin@ пише:
коли більш ефективним виявилась саме нетрадиційна медицина

малина коли застуда помогла, лимони -ні, чаї ТІЛЬКИ помогли при застуді, на серйозні речі слава Богу ні я ні мої рідні не хворіли, шоб можна було шось випробувати. Правда, корінь живокосту дуже скоро зростив кістку пальця мого знайомого, а листя молодого подорожника вилікували кашель ше одних знайомих)))
Я вважаю шо треба багато читати.
Tin@ пише:
чи бували такі випадки у твоєму житті, коли більш ефективним виявилась саме нетрадиційна медицина?

Бували. Але це не говорить ні про що. Випадки всякі бувають.
Традиційна, нетрадиційна.... а все одно медицина... По суті то майже одне і то саме, за виключенням тих страшнючих речейЮ які мене в медицині і ляають... хірургічне втручання, один препаратик, який може шось і вилікує, але одночасно угробить декілька інших органів...
Традиційна медицина ж основана якраз на народній ( тобіш "нетрадиційній".... хоча назвали вони неправильно... народна за народними традиціями, а отже вона і традиційна...)Коротше менше з тим...

Мені навіть дуже подобається народна медицина. Якшо юдина знається нормально то можна багато всяких болячок вилікувати

Васілій пише:
Бо завтра хтось візьме і за вашою порадою відмовиться від лікування в лікарні і піде до знахарки

А хто говорив про знахарок? Ніколи до них не ходила і не збираюсь... бо більшість такі самі кваліфіковані як і лікарі...

В мене не то є бабуля моя з дідом, є мама, яка дуже добре в тому розбирається.... Є купа літератури вдома...

Чого мені більше трави подобаються? Та того шо то більш природнє... так лікувались люди протягом тисячоліть... і ніц, вроді не мутували
Васілій пише:
лікувати запалення легенів травами-трохи м"яко кажучи ризиковано

А таблетки по вашому не ризиковано? Ризиковано навіть дихати надворі... Авось туберкулбоз підхватите?

Фанатизм? Не дай Боже.... З фанатизмом можна одною травю вилікувати і тою ж травою можна вбити при бажанні...

Васілій пише:

Ну так чай в певній мірі тоже ліки....

Tin@ пише:
я б віддала перевагуst.fergi пише:методом научного тику,

доречі, сучасна медицина також на ньому базується і люди не переживають за передозування.

Саме так.... Вся медицина, наука і т. д. базується саме на цьому методі
st.fergi пише:
ліки випробовують на тваринках, організм яких є максимально наближений до людського)))

Спочатку може і так.... ну а потім і на людях, інакше не можна. І при тому сотні стають просто невдалим експериментом...

І коли лікують якусь хворобу і не впевнені чи то саме те чи може інше, то вибирають якийсь діагноз і лікують так і потім дивляться шо ж буде.... Стане легше - значить вгадали, не стане - шукаєм далі....
Уви то саме так...

Васілій пише:
Бували. Але це не говорить ні про що. Випадки всякі бувають.

-Лікарю! Ті пігулки, що ви мені виписали справді помогли!
-Ну... Шо я можу сказати.... Буває...
Особисто я назбираю кучу інформації про певне "зелене лікарство" і про певний "лікарський препарат" перед тим як буду приймати, навіть якшо би то мене порадив цілий колегіум лікарів. І з різних джерел назбираю, а потім по ходу уже вирішу до чого краще схилитися в даному випадку, бо мені шось таке здається шо свій організм знаю все таки краще я а ніж будь хто.
Pangea пише:
Васілій пише:
лікувати запалення легенів травами-трохи м"яко кажучи ризиковано

А таблетки по вашому не ризиковано? Ризиковано навіть дихати надворі... Авось туберкулбоз підхватите?

До винайдення антибіотиків від запалення легенів помирали дуже часто
st.fergi пише:
ліки випробовують на тваринках

Так то воно так, а от я дивилась фільм про щеплення, в якому розказувалось про те , як розроблену вакцину випускали в продаж, а потім робили висновки, якщо померала певна кількість щеплених дітей там наприклад на тисячу - вакцину знімали з продажі, от вам і виробники-експерементатори хрен... і.
Також був сюжет, як колись щеплювали дітей, так би мовити народною медициною. Якщо в селі захворіла дитина на свинку (паротит), то збирались діти з усієї вулиці і йшли в гості до хворого, у висновку з 13 дітей заразилось 3, а інші мали свій імунітет до хвороби. А зараз має дитя імунітет чи немає колять на.. і нікого не цікавлять наслідки. Та то вже інша тема
Tin@ пише:
свій імунітет

от де загвоздка того всього, все чисто індивідуально, навіть якшо випадки подібні.
Pangea пише:
І коли лікують якусь хворобу і не впевнені чи то саме те чи може інше, то вибирають якийсь діагноз і лікують так і потім дивляться шо ж буде.... Стане легше - значить вгадали, не стане - шукаєм далі....
Уви то саме так...

... і саме так було зі мною... після чого закинула я ті супер пупер колеса, і перейшла на трави, позитивний ефект не примусив себе довго чекати
А розкажи краще що ти сама уже вилікувала собіабо своїм близьким
Пять місяців лікували золотистий стафілокок і язвенний ентероколіт моєму синочку... Переходили від одного препарату до іншого.. потім антибіотики, і долікувались до того, що в дитини почалось обезводнення. Пережила таке, що нікому не побажаєш.
А потім плюнула на ту медицину і поїхала до травниці. Подавали дитинці тиждень попити чайочки (шлункові і від інфекції капельки), все з трав. Хворобу як рукою зняло
Tin@ пише:
потім антибіотики

хароше лікуваннячко... замочили фсі бактерії і хтіли шоб коліт вилікувався
Антибіотики, антибіотики... Коли винайшли пеніцилін-це була сила! Безнадійних на ноги ставив! А тепер? Ха. Слабина. Чому? А тому що віруси постійно мутують. Пристосовуються до антибіотиків. Читав одну цікаву статейку, саме про це. Так от, віруси швидко пристосовуються до нових антибіотиків, мало того, вони йдуть на крок попереду вчених. Невстиг з, явитися новий препарат, а вірус вже має до нього імунитет.
Сила антибіотиків слабшає..
Трави мають свою силу. Звичайно, треба знати, що вживати. Я вірю, що за допомогою трав можливо вилікуватись.

А, взагалі, треба вірити що вилікуєшся. Іноді, безнадійним хворим дають звичайні вітаміни, але називають їх новими чудодійними ліками. Ті вживають з вірою на одужання і одужують.
А які в Золочеві є грамотні травники відомі? Хто знає - рекламуйте!