Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Євроазійський союз молоді. Хто що думає?

Автор Повідомлення
Євроазійський союз молоді. Хто що думає?
В воскресенье в Севастополе пойдет Русский марш: Империя или смерть
Корреспондент.net

01 Ноября 2007, 10:42

Пресс-служба ЕСМ-Крым заявила, что 4 ноября - в День освобождения Руси - Евразийский союз молодежи, ряд патриотических организаций Украины и Крыма проведут Имперский (Русский) марш.

Данное мероприятие, согласно сообщению ЕСМ пройдет в городе русской славы - Севастополе 4 ноября в 12:00 на площади Нахимова. Организаторами данного мероприятия выступают: Константин Кнырик и Валерий Подьячий.

Мероприятия пройдет под лозунгами: Русские идут, Слава русскому народу, Наш сапог свят, Русский марш для русских людей, Империя или смерть.

Как сообщалось 23 октября, крымское подразделение ЕСМ признано нелегальным.

Напомним, несколько дней назад в Украине прошел флеш-моб Помоги убить сайт выродков из ЕСМ, которые поиздевались над украинскими государственными символами на Говерле. После этого ЕСМ заблокировал официальный сайт Президента Украины и начал угрожать интернет-атакой на сайт СБУ.

18 октября ЕСМ заявила об уничтожении ее активистами Государственного Герба Украины, установленного на Говерле, и переименовании этой вершины в пик Сталина.

Глава Международного Евразийского движения Павел Зарифуллин заявил, что все люди, совершившие акт вандализма на Говерле, были этническими украинцами.

20 октября Служба безопасности Украины установила лиц, которые надругались над государственной символикой. После этого идеолог Евразийского союза молодежи Александр Дугин и лидер ЕСМ Зарифуллин снова объявлены персонами нон-грата в Украине.

По информации СБУ, подозреваемые не уничтожали государственную символику, а только имитировали этот процесс. ЕСМ высмеял данное заявление и объявил главу СБУ своим почетным членом.
Геть продажний екстремізм
massimo пише:
Русский марш для русских людей
Оце вже є фашизм... нафіг таких дураків з України!!! А Павла Заріфулліна і Олександра Дугіна, довічно визнати персонами нонграта, а у разі появи на Україні судити за сепаратизм
Я думаю, що коли немає "наших хлопців з лісу", то всяке чмо нікчемне починає тут "какати".
Я сам живу в Севастополі. І можу впевнено сказати, що ніякої підтримки тут ЄСМ не має. Кількох з активних євразійців знаю, в силу своєї роботи. Люди неадекватні абсолютно. Товарищу Книрику(їхній лідер) 17 років. Про що з ним говорити не знаю. Намагається піаритися на всьому підряд.
NewSev пише:
Я сам живу в Севастополі.

А то правда, що основна більшість громадян все-таки схильні до Росії.??
kalef_f пише:

На таке питання зразу хочецця написати:А у вас фашистав гєроямі счітают
Васька -- ти МУДАК!!!
Попередження
Попередження видане mops (03.01.2008 19:39, дійсне до: завершено)
Причина: За порушення правил форуму
kalef_f пише:
Васька -- ти МУДАК!!!

А чо ти так нєдружиствінно?
Васілій пише:
нєдружиствінно? Mr. Green

Я думав, що хоть ти без смайликів обходитись вмієш? Помилився...
я, калєф, всьо магу-магу зі смайліками, магу-без. Ти текст читай, а не букви. І не кіпятісь зразу
Васілій пише:
А у вас фашистав гєроямі счітают

тому шо дехто з українців вважає, шо той, хто проти москалів- той "свій", і зовсім неважливо якими методами проводиться боротьба, головне шо проводиться
Васілій пише:
І не кіпятісь зразу

Да не кіпятюсь я!

це ж ти мені мінус вліпив
kalef_f пише:
це ж ти мені мінус вліпив Very Happy

Як то кажуть:Нас іп.. ть, а ми крєпчаєм
Попередження
Попередження видане mops (03.01.2008 19:40, дійсне до: завершено)
Причина: За офтоп
Васілій пише:
Mr. Green Як то кажуть:Нас іп.. ть, а ми крєпчаєм

Не переживай
Може і в тебе, щось людське є
kalef_f пише:
Може і в тебе, щось людське є Very Happy

Ну ти вже собі погнав
Васілій пише:
А у вас фашистав гєроямі счітают

для кого фашист, для кого національний герой.
он у московії визнали святим чоловіка який спалив Київ і пограбував та понищив церкви.
Тоже так нічо
kalef_f пише:

В Севастополі так більшість схильна до Росії
NewSev пише:
В Севастополі так більшість схильна до Росії

Цікаво просто -- чим вони керуються?
kalef_f пише:
Цікаво просто -- чим вони керуються?

Вони в більшості своїй росіяни
Калєф, ти далі Золочева десь бував? Не рахуючи Португалію-Італію...
Васілій пише:
Калєф, ти далі Золочева десь бував? Wink

Бував -- в Пустомитах , а шо?

Прсто, скажімо, в Новосибірську (то між Золочевом і Пустомитами десь) ціла купа українців, але ж вони не пропонують ввести другу держ. мову або приєднатись до України.
kalef_f пише:
Прсто, скажімо, в Новосибірську

Бувавісь в Новосибірську?
massimo пише:
для кого фашист, для кого національний герой.

ааа, то шось з серії тіпа про Уіль"яма Уоліса(чи як там його), який був героєм для народу Шотландії а розбійником і вбивцею для Англії.
це просто політика, не забувайте, що в Росії скоро вибори

додано через 2 хвилини 53 секунди:

шановні форумчани якщо вам ця тема не по барабану по давайте не мовчіть, а скальте зуби
63звк пише:
шановні форумчани якщо вам ця тема не по барабану по давайте не мовчіть, а скальте зуби

63звк пише:
це просто політика, не забувайте, що в Росії скоро вибори

Так ми і говоримо про політику? Нє..
st.fergi, чессло, не знаю жодної людини, яка застосовує такі методи "боротьби". В лапках, бо в такому випадку - це взагалі не боротьба.

... ага, вибори...
значить то була не боротьба, а тупо маніпулювання в своїх цілях даною владою.
шкода мені тих хлопаків. Вони введені в оману демонами минулого, позбавлені розуму. Тому і скоїли такі акції вандалізму і зазіхання на державні символи. Вони хворі, а на таких не гніваються, а співчувають.