Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи впливає національність на Ваш вибір?

Автор Повідомлення
Чи впливає національність на Ваш вибір?
Чи має, для Вас особисто, значення національний фактор при виборі супутника життя?
Скажу так, є українці, а є хохли;
є росіяни, а є москалі.
Не має... Чогось мені то здається просто тупо. Обмежувати себе, свої почуття якимось кордонами...
Ніколи не мала расистських і націоналістичних нахилів. Взагалі таких людей не розумію, які вважають, що от той, чи та, чорношкірий, араб, азіат...(москаль?)... і ставлять на людині хрест.
А хто сказав що свою пловину треба, і взагалі МОЖНА, знайти в своїй державі, а тим більше в своєму місті, інституті, області....
Безглуздо це...
Коротше кажучи - не має значення!
Pangea пише:
не має значення!

Ясно. шо коли закохався то пофіг. Чи готові закохатися. ну скажем в монгола. Всетаки різниця(культура, виховання... навіть запах інакший) м"яко кажучи є
Васілій пише:
Чи готові закохатися. ну скажем в монгола

А хто мене питати буде?
Любов, як кажуть, зла....
не впливає, аби тіко не мовний бар'єр. Класно знайомитись німим людям...
ВПЛИВАЭ!!!!!!!!!!! оооо... ще й як!!!
EMMIE пише:
ВПЛИВАЭ!!!!!!!!!!! оооо... ще й як!!!

Чому? Точніше як?
на мене не вплинуло б .... я так принаймні думаю..... ну шо робити, якшо сподобається хлопчина з іншої країни, а ше якшо він виявиться гарною людиною.... шо ж тоді, сказати шоб гуляв вальсом, бо не з Укарїни ?!
Чому? Точніше як?
Тому, що люди деяких національностей, не викликають в мене симпатії, наприклад-негри, китайці, іракці... а, якщо людина несимпатична, то яка тут може бути любов.
а поляки, росіяни, іспанці, англійці, німці, французи, американці - вони ж майже такої ж зовнішності, як і наші хлопці, і нічим не відрізняються....
Я ж написала:"Люди, ДЕЯКИХ, національностей". В тих , що Ти перерахувала, цілком можливо...., особливо, в англійця)... ну, а в француза-сумнівно, зовсім не знаю їхньої мови.
Та не тільки в мові основна справа. Треба володіти "мовою кохання". І ще зустріти саме свою половинку. Слова з одного фаду: "Жінка, як гітара, не кожен професійний музикант змусить її тремтіти"

додано через 1 хвилину 11 секунд:

Доречі, закономірність. Міжнаціональні шлюби, як правило, не щасливі.
Чи впливає національність на Ваш вибір?...
впливає, ще й як, і зовнішність тут не головне...
Ніякого впливу не повинно бути, інакше це вже питання расистів
Питання не про кохання а про супутника життя. Кохатися можна з ким завгодно. А ось дітей з ким завгодно не заводять.
нет. это не имеет значения
Свій до свого по своє Так легше, подивіться скільки проблем в тих, хто розводить демократію і її пропагує . В домі горить. а вони хочуть, щоб горіло і в нас, НЕ ДОЧЕКАЮТЬСЯ, СВІЙ ДО СВОГО, ПО СВОЄ, так думаємо ми
63 -ий Ти шо НАЦИК, то єсть националіст ?
Аби раса була земна...
Головне щоб взаєморозуміння було, а решта то неважно. Люди і з фікусом живуть, і з апельсинами