Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Смертна кара

За чи проти?
Мочити! 42%   9
Нє.Але ізолювати до кінця життя. 57%   12
Всього голосів: 21
Автор Повідомлення
Смертна кара
Шо думаєте? Європа вимагає гуманізму. А нам шо робити?
не наю як там Європа... но я би не мочила... не наю чого... але так вже ся стало..... нашо мочити людей, якшо їм відрахований вік не нами, а Богом... і до речі - смерть, то не така вже і страшна кара.. шо там... посадили на стульчик електричний... злочинець дві мінутки подьоргався і всьо.... а так... якшо всьо життя буде в тюрмі - то його совість загризе... та й кара буде страшніша.. всьо життя жити, знаючи, шо вже не побачиш світа білого без решітки.
Цитата:
"Битцевский маньяк" признан виновным в 48 убийствах

48!!! тільки доведених вбивств!
http://lenta.ru/news/2007/10/24/maniac/
так таких людей лікувати треба....
Він не хворий-хворих не осуджують на довічне ув"язнення.
Питання-чи людина він?
звєрь..... принаймні я так думаю....
Альонка пише:
шо там... посадили на стульчик електричний... злочинець дві мінутки подьоргався і всьо....

Альонка, то дуже страшно сказано... і жорстоко...

Альонка пише:
а так... якшо всьо життя буде в тюрмі - то його совість загризе...

Ну.... не все так.... совість можна і приспати.... можна приглушити...
Вона не у всіх на стільки голосна, щоб її почули

Я особисто проти смертної кари. Не знаю чого... Просто проти і всьо. Смерті ше ніколи не бачила, але не настільки наївна шоб вважати шо то всього всього якісь 2 мінутки... не в обіду сказано звичайно...

А може то на мене так подіяв фільм "Зелена миля"...

Я не вважаю то справедливим... тому що часом люди роблять речі набагато страшніші і їх покрання не таке страшне, якшо воно звичайно взагалі є...

Колись прочитала в одній книзі фразу одного розумного старця. Дослівно звичайно не передам, але то було приблизно так:
Багато з тих, що померли заслуговують життя, а багато з тих, що живуть заслуговують смерті. Ти не можеш повертати людей до життя, тму не спіши відправляти їх на той світ.

Фраза та мені дуже сподобалась. От я її і запам"ятала...
Хто вгадає чиї слова і звідки вони тому + до репутації від мене....
Ну от залишили тому маньяку життя. а він внаслідок якихось, ну нехай політичних, перипетій вийде на волю.? І ше 40 трупів Чи маємо ми право проявляти гуманізм до таких людей-зберігши йому життя ставимо під загрозу життя інших людей. До речі він навіть вигляду не зробив шо розкаюється
ну не знаю я... все одно мені здається шо вбивати то якось зле... а може й добре... може просто мені тьфу-тьфу-тьфу ніякий маньяк нічого не зробив того я на них не така зла, як постраждалі люди.....
риторика
Я проти смертної кари, оскільки ніхто не має право забирати у людини життя. Ізолювати - потрібно безперечно, а от вбивати... опускатись до рівня злочинця.... ні! Бог сам його покарає!
молодець
Khrystik правильно думаєш ніхто не має права забирати людське життя навіть якщо людина, на думку натовпу, на це заслуговує........
всерівно людське життя вже не повернеш то краще на мою думку око за око зуб за зуб вот так
Умний такий...
В такому разі як бути з виконавцем вироку?
Скажи!
шоб бути виконавцем вироку - треба бути таким же маньяком як і засуджений вбивця...
бог йому судья тому виконавцеві tymofiy
Ну, мені теж Він суддя, тільки тобі ж від того не легше
незнаю легче чи не легче вибач но я не маю часу в мене інші справи tymofiy
viktorgrozny пише:
я не маю часу в мене інші справи

додано через 50 секунд:

мочити когось йдеш?
ТИ ЩОСЬ ДУЖЕ ПОГАНО ПРО МЕНЕДУМАЕШ МОЧИТИ КОГОСЬ В ТЕБЕ ЯКІСЬ СХИБЛИННІ ДУМКИ tymofiy
Я проти смертної кари, тому що людина не має права позбавляти життя іншу людину.
ти такмй мудрий а всякі вбивці маньяки чи терористи мають право забирати життя в інших? А якщо їх не стратити то вони знову вийдуть на волю чи втечуть з тюряги і знову візмуться за старе то як по твоєму нормально буде ? і знову будуть гинути невинні люди які можуть багато зробити для суспільства EMMIE
По-перше:не мудрий, а мудра, а по-друге:якщо Ти християнин і хоть інколи вдкриваэш Біблію, то мусиш знати, про те що позбавити людину життя може тільки Бог, тому Він їм і суддя.
Оно всё так....
но я думаю, что если бы у тебя был ребёнок и не доведи Господь с ним что-то случилось бы(к примеру он стал бы жертвой маньяка)ты бы думала иначе. Неужели бы ты сказала"Бог ему судья?"Не верю!
Саме так і сказала б, але в першу чергу я б домоглась, щоб його засудили довічно.
Может ты и добилась бы этого, только в том случае если бы его поймали, а если нет? Для многих преступников тюрма-это не наказание, а скорее дом родной.
Якщо б його не впіймали, то б і не змогли стратити, чи ти вважаєш що я маю сама його знайти і позбавити життя???
Конечно этого я не имела в виду, но могу сказать одно-любая мать готова перегрызть горло за своего ребенка.
Ага
домоглася,
засудили довiчно...
i решту життя жити з думкою, що якась частка грошей, з твоiх податкiв,iде цьому збоченьцю на iжу, одяг,i. т. п. прiкольно
я вже колись говорив... Всiх на безлюднi, наприклад, нафтодобувнi платформи, хай користь приносять...
I не стратити,i кошти на доброчиннiсть тощо мали б бути.
Нiкому мабудь не цiкаво зона це також велика кормушка
EMMIE
Якби убили твою близьку людину ти перестала би бути такою лояльною до вбивці. Ти поки стверджуєш ті почуття які ще не пережила. З погляду гуманізму вбивши вбивцю ти нічим від нього не відрізнятимешся, тому і садять замість цього довічно.
m@xxximus пише:
Всiх на безлюднi, наприклад, нафтодобувнi платформи, хай користь приносять...
I не стратити,i кошти на доброчиннiсть тощо мали б бути.

А це вже цікавіша думка. Жаль, шо ті хто сидить там на верху до неї не прислухаюсться
Правильно, що смертну кару у нас скасували, годі розпоряжатися долями людей. Людям такого права не дано
Я за те щоб відновити смертну кару привселюдно на площі, тобто такого маніяка як Онопрієнко нічого тримати живим!!! А привселюдно би то робити для, того щоб другим не повадно було, зараз всі скажуть що то не по християнські, а як зробити так щоб такі маніяки в нашому суспільстві не було? Щоб людина яка щось собі таке надумала мала страх і боялася таких дій. може то жорстоко, але як таких людей тримати живими!!
На мою думку Олег прав, а 63-ій- ні. Мочити треба зло!
Ти звиняй Олеже, але як тримати живими людей, шо спостерігають за стратою живої людини і абсолютно нічого не роблять? Людська смерть стає для них задоволенням власних інтересів практично так само як і для того злочинця.

містер ІКС пише:
Мочити треба зло!

Ах ти боже ж мой, які тут всі герої.
А от ти людину зможеш вбити? І не просто людину, а в даний момент абсолютно беззахисну. Хватить сміливості?
Знаю про лікарів, які мочать
Pangea пише:
в даний момент абсолютно беззахисну (их)
десятками тисяч за свою трудову кар'єру і їм за то абсолютно ніц не є.
Так шо, про шо ми тут говоримо...
tymofiy пише:
Знаю про лікарів, які мочать

І не тільки лікарі...
tymofiy пише:
десятками тисяч за свою трудову кар'єру і їм за то абсолютно ніц не є.

Цікаво, яка різниця між ними і кілерами.
Кілери виконують свою роботу, а інші виконують роботу кіллерів навіть якщо їх не просять..... Добрі, однак, люди....
Я мав на увазі роботу таких закладів, які в совдепі звалися "абортарії".
Кілер вбиває
Pangea пише:
людину, в даний момент абсолютно беззахисну
і отримує за то грошики.
Дехто з лікарів вбиває
Pangea пише:
людину, в даний момент абсолютно беззахисну
і отримує за то грошики.

Як кажуть вірмени: "інч разніца?"

З замовниками і того і іншого ситуація аналогічна.
однозначно за смертну кару! не треба тут бути сильними гуманістами.... гуманізм має свої межі, якщо доказано, що людина вбивала людей навмисне і отримує задоволення від того, що вбиває людей, то це повинно жорстко каратись в суспільстві, суспільство повинно позбавлятись від таких людей... я все таки думаю, що навіть в європейських країнах через деякий період часу будуть підніматись ці питання по смертній карі, бо різко збільшується кількість серійних вбивць і маньяків.
Чомусь нагадався фільм про чувака, який все замутив з своєю хворою падругою так, ніби він замочив її, і його за це покарали смертю. А насправді все було чотко підстроєно і договорено між ними. І ця справа їхня мутилася лиш для того, шоб показати шо суд(слідство точніше) може помилитися в своїх показах і доказах.
З одного боку смертна кара то є покарання, а здругого боку довічне ув"язнення то ще більшим покаранням за скоєне. Але в даному випадку отрумуцвати такого в"язня то є певні витрати, які би могли бути використанні на більш потрібніші витрати у суспільстві. Тобто охороні треба платити гроші, і не тільки охороні. Одже ті гроші ліпше витрати на підтримку шкіл, ніж тюрем для таких ув"язнених.
Правильно! Нема чого з ними панькатись! Поутрумцувати їх всіх кманахам!!!!!
Як хтось навмисне вмочив, то на то є причина. Як причина не має смислу або відома тільки мокрушнику - в психушку того довічно. Як має смисл, і смисл доводить що таке не повинно повторитися - строк йому. Якщо має смисл, і то може повторитися - загазувати винуватця.
Ситуаційний підхід рулить і тут.
это слишком простой выход из ситуации для преступников - смертная казнь.
Тема цікава, та трохи пройшовся статистикою по Інтернеті.
В Болгарії, як відмінили смертну кару кількість навмисних вбивств зросла в 3
(три!!!)рази. І тільки близька перспектива вступу в Євросоюз , зупинила тих же болгар в бажанні відновити смертну кару.
В США тільки в 8 штатах з 50 відмінена смертна кара. Є в США такий штат
з самою короткою назвою Юта, так там до смертної кари засуджують і страчують з 12-и років! Тобто страчують дітей ! І "бідна" та "гуманна" Європа, не кажучи про весь світ, якось це пережила. От якби Україна таке "учудила", щоб було би "крику" від Ради Європи, ОБСЄ, Європарламенту і інших європейських структур!!!