Золочів Плюс
Форум міста Золочів

12

Автор Повідомлення
12
Я про новий фільм Міхалкова "12". Мо хто хоче поділитися враженнями. Як на мене , то є про шо поговорити
Щойно переглянув. Фільм з тих, що стовідсотково оправдовують зачислення Кіно до жанрів Мистецтва.
Васілій пише:
Як на мене , то є про шо поговорити Smile

поговорити і справді є про що -- хоч будь-які коментарі, стосовно вкладеного смислу, звучатимуть досить банально.

Одним словом -- правда про людей завжди болісна і неприємна. Перш за все більшість дбає про свою шкіру, а лише невеликий відсоток готові на реальні жертви заради чогось. і незважаючи на все добре і прекрасне, що є в кожному -- самі по собі ми слабкі і пожадливі. (
Міхалков -- на висоті, як завжди.
Хотілося б почути ще чиїсь думки.
В першу чергу АВТОРА ТЕМИ
kalef_f пише:
Міхалков -- на висоті

Як на мене, то Міхалков все більше скочується до такого собі придворного "співця". Гра його як актора в цьому фільмі мене не вразила. Взагалі дуже багато спрощень і узагальнень в фільмі. Вроді би все і правильно, а залишається враження, ніби на комсомольських зборах побував. Як на мене фільм-міцний середнячок. В Міхалкова були і кращі роботи. Утомльонниє сонцем і Урга подобаються мені набагато більше.
Васілій пише:
а залишається враження, ніби на комсомольських зборах побував.

а може саме таке враження і було очікуваним?
Васілій пише:
Взагалі дуже багато спрощень і узагальнень в фільмі

а без цього як? --- це ж і дає простір для подальшого самостійного міркування і аналізу.
Васілій пише:
Утомльонниє сонцем і Урга подобаються мені набагато більше.

Перший бачив. Другий нє. Він про шо?

Васілій пише:
Як на мене, то Міхалков все більше скочується до такого собі придворного "співця"

може й так. Але я навіть радий, що не помічаю цього
kalef_f пише:
Але я навіть радий, що не помічаю цього Smile

Як не бачиш? Чому не помічаєш?
kalef_f пише:
Васілій пише:
Взагалі дуже багато спрощень і узагальнень в фільмі

а без цього як? --- це ж і дає простір для подальшого самостійного міркування і аналізу. Wink

Як на мене-це спроба сподобатись глядачу. Таксказать, приблизитись до народу(нібито). Якраз ніякого простору і не дає-все розжовано і положено на полки Мені здається, що нав"язується глядачу певна точка зору. І то шо це майстерно робить саме Міхалков насторожує. Якось так.
kalef_f пише:
Перший бачив. Другий нє. Він про шо?

Урга-про монгольську сім"ю, якщо коротко. В тебе ж комп є-задай в гуглю
Васілій пише:
Якраз ніякого простору і не дає-все розжовано і положено на полки Neutral

а от як би ти поступив в тій ситуації? в кому з персонажів бачиш себе?
Васілій пише:
Мені здається, що нав"язується глядачу певна точка зору

яка?
фільм на любітєля пробував дивитися два рази - не пішов
Мож не по темі, і все ж: мені Міхалков більше подобається як режисер а не як актор, нема в нього того ізюму актора.
st.fergi пише:
нема в нього того ізюму актора.

ЛііііЛяяяяяя А як же "Свой среди чужих..."? Чи "Жорстокий романс"? А "Вакзал для дваих"? Нінада, Міхалков як актор очєнь і очєнь даже
Як режисер він мене став напрягати після того , як став педалювати тему монархізму(напр. "Сиб. цирульник"). Ось і в 12 я явно бачу намьоки, на те жи у всьому винуваті дємакрати. Доречі прєдставітєль дємакратічєскай апществєнності і змальований у фільмі, як негативний персонаж(ІМХО)
та шо Ліля, Ліля)))
ну не нравиться він мені, ваабщє, до Аль Пачіно або до Міронова або Яковлєва ти паче взагалі далековато, хоч в кожного із вищеперечислених свій жанр. А фейс то ващє капець, от Брюс Уілліс вміє ліцо зробити в кадрі на весь екран а той нєєєє кароче, тут ніззя спорити тому і не спорю, в кожного є свої улюблені актори і неулюблені, Міхалков то мій неулюблений

писи. після "жмурок" він короче...... Та короче
st.fergi пише:
та шо Ліля, Ліля)))

А "Утамльонниє сонцем"?-мощщщно же. Папробую все ж таки пєрєубідіть тебе. Як на мене Уіліс і рядом не стояв з Міх-им-актором

додано через 1 хвилину 30 секунд:

st.fergi пише:
в кожного є свої улюблені актори і неулюблені

В мене він теж не улюблений-але факт є факт
Так Уілліс так як і Гібсон ліца мають соотвєтствующіє своїм всяким героям, вміють подати героя, от наприклад так як Пачіно грає ролі то Міхалков хай вчиться))У нього на всі фільми один вираз ліца, нехай з бородою, нехай без-емоції одні, голос, стиль, і манера говорити тоже одна і та сама. Актор має мати талант на пєрєвоплащєніє, особливо внутрішнє, мало ролі завчити або імпровізувати, треба жити в кіно життям героя. Соррі, не бачила і не бачу того у виконанні Нікіти. Завжди той самий він.
st.fergi пише:
а всі фільми один вираз ліца
а в останніх фільмах - ЦАР
Картина російського режисера Нікіти Міхалкова «12» номінована на премію Американської кіноакадемії «Оскар». Список номінантів оголосили в Лос-Анджелесі у вівторок.
80-а церемонія вручення премії «Оскар» відбудеться 24 лютого.
Газета.Ru
Нічо так фільм. То що кампанія акторів підібрана нашвидкуруч(кожен сам по собі може й нічого), і комедіозность могла бути б тонша.
sindemonekine пише:
Нічо так фільм. То що кампанія акторів підібрана нашвидкуруч(кожен сам по собі може й нічого), і комедіозность могла бути б тонша.

Так суть тут не в акторах, хоча давно на екранах деяких не видно було, а в ситуаціях, які повязані саме з ними Кожен має за спиною життєвий досвід, і виходить з нього, коли приймає рішення.
Такі фільми можна навіть слухати, без відео, цікаві досить діалоги
Фільм не бачив, але почитавши про що він так сюжетик нагадав чимось "12 розгніваних мужчин"? Копія з переробкою на Росію?

А чо, я б не здивувався. Після реміксів Кіркорова ....

Одним словом хто бачив ці два фільми відпишіть чи часом не плагіат