Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Жизнь взайми або як Ви ставитесь до кредиту?

Автор Повідомлення
Жизнь взайми або як Ви ставитесь до кредиту?
Беруть все:квартири, автомобілі, побутову техніку.... А як Ви ставитесь до кредиту? Як з цим в Золочеві?
я люблю брати товари в кредит. вже понакупляв собі повно всякої фігні в кредит. і ше хочу брати квартиру в кредит.
Обережно з кредитами, попався! Виробив собі пластикову картку-кредитну, знімаю готівку у банку , за два тижні ще раз знімаю, але потрібно повертати, першого разу повертаю 60%, на другий раз при залишку 40% плюс комісійні(як сказано у договорі про ослуговування 1% в місяць від суми ) та 3%за користування, а виявляеться банк порахував комісію за 24місяці, тобто 2000грн позики + 480грн комісії і тепер від суми 2480грн нараховують 3%ставки по кредиту . Це називається економна кредитна картка від ПРАВЕКСбанку. Не просто попався а влетів. Кредитами користуюсь часто але таке попадалово вперше!
Читай договір уважніше. Така підлова є у більшості банків
Кредити з нашою інфляцією - це просто класс. Літом більше половини зарплати віддавав гасивши кредит, було важкувато, тепер майже не відчутно. Якби відкладав то напевно зараз нічого на ті гроші не купив, а з кредитом товарами користуюся давно. Такщо кредити річ непогана, принаймі для мене, проте договір треба читати уважно і прораховувати все не один раз.
Не люблю кредитів. Мені подобається всю суму зразу вивалити, шоб потім не пиляло постійно.
Погано !
будеш ригау?
Васілій пише:
Як з цим в Золочеві?

Повальний кредитизм у людей. Навіть банки не витримують(от Дельта банка точки масово згортає).
Я, взагалі, дуже схвально відношуся до кредитування як явища. Коедити для покупки товарів беру рідко, а ось користуюся кредитними карточками для розрахунків у торговій мережі регулярно. Кредит це досить сильний інструмент для досягнення мети. При розумному підході на кредиті можна навіть заробити. Ще кращим інструментом є Лізінг (розстрочка або поступова виплата). Допустим вам потрібен якийсь інструмент або річ яка коштує скажімо 1000 уо. Купивши її на виплату ви сплачуєте по 100 уо на місяць, а користуєтесь нею відразу. Додайте до цього інфляці. Якщо б ви відкладали гроші протягом такого ж часу, то втратили б мінімум 100 уо.
Кредит добра штука. Коли грошей нема, а товару хочеться. Це так добре придумали для наших бідних країн. Заграницею в кредит як правило беруть все, що неможна купити за свою зарплатню середню, машину, будинок і т. д. В нас же, з нашими малими зарплатнями, беремо все, навіть мобільний за 700 грн.
Добре мати якусь нерухомість в оренді, орендною платою сплачувати будь-який кредит, або гроші які лежать на депозиті. Для прикладу покласти 10 тис. доларів США, і за рахунок депозиту, сплачувати машину. Гроші роблять гроші, в кінці машина і 10 тис на місці

Відсотки, це окрема історія, тільки в нашій бідній країні, та в принципі і в Росії, Білоруссії, одній з найбільших відсоткових ставок на авто чи іпотеку, а це нормально ?
Але що робити, коли грошей нема, беремо, і тягнемо
Кредит штука погана, хоча світ живе ними!!!! Але мМи ж не світ))
Недавно таки поняв шо кредит в Україні то є велике зло.
Криза і т. д. то все понятно шо і так тяжко виплачувати взяті кредити(але з цим ше тьфу-тьфу якось справляюсь), але коли дізнався шо сьогодні банк може прислати оповіщення і завтра я вже буду змушений платити не 2% а стільки скільки він захоче то прозрів, і поняв ну його нафіг, економлю на всьому шоб достроково кредити позакривати. Отак то.
не люблю кредитів, хоча пару раз брав у кредит. по перше при нашій кризі незнаєш чого завтра чекати(вони можуть в любий чай відсоткову ставку змінити. або сказати виплачуй вже усю суму(це тепер таке робиться через кризу)) по друе зараз якщо немаєш роботи а на тобі висить кредит(ше й не маленький), то це взагалі ж*па! неоплатив вчасно вонитебе спочатку по телефону тероризують, а потім і до тебе приходять. а по третє якщо є можливість купити зразу готівкою, то креще купити зразу і мати чисту совість
А хіба принципи 3F-кредиту (френдс-фемілі-фоолз) відмінили?
Перед тим як брати кредит, слід добре подумати як будеш його віддавати. Якщо б і брати то радив би лише в гривнях і максимальна ставка 1,6 на місяць. В закордонних банках це вважається вже кабальною ставкою, а в наших, мабуть вже і не найдеш.
Візьму кредит 20-40 тис грн без довідки про доходи терміном на 6 міс, можна під 35-40% річних. Терміново, Львів. Пишіть у приват.
sselev, зверніться в місцеву КС. Ділов-то..
Чи шось мішає?