Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нема бідним нашим діткам де бавитись - все потрощили!

Автор Повідомлення
Нема бідним нашим діткам де бавитись - все потрощили!
Був колись на комсомольскому озері гарний майданчик для дітей а тепер все поламали невже не можна зробити щось полюдське навіть нехай платне щоб могли прийти батьки з дітьми і відпочити. був недавно у тернополі в аквапарку дуже сподобалось а діти просто в захваті. хочу почути ваші думки народ.
В Золочеві , нажаль, відсутній платоспроможній попит. Триває період накопичення капіталу. Тому щось зробити можна лише на ентузіазмі самих мешканців міста. Його нажаль теж не є Всі чекають що то повинна зробити влада

додано через 5 хвилин 12 секунд:

Цікаво, чому тебе в пів п"ятої ранку цікавлять такі теми?
ага зробили в центрі, біля магазину "Карпати" парк дитячий (в стилі лавочок), тільки от діти в ньому ковбасяться не по дитячому.
А для чого тоді влада у місті, якщо мешканці можуть самі все зробити для міста і за свій же кошт?
то тре тій самі владі і в кишеньку сипнути і дозволів цілу папочку наколекціонувати, побігати паро місяців чи років, а тоді починати гроші на строїтєльство збирати

п. с. шо незнаєш як воно в нас робисі ?...
st.fergi пише:
А для чого тоді влада у місті, якщо мешканці можуть самі все зробити для міста і за свій же кошт?

Вам потрібен майданчик чи хочите владу похаяти? Влада в кращому випадку поставить лавочки і пару скрипучих качелів і то як будуть гроши потім наші ж діти то всьо успішно знищать і шо далі? Ніяка влада не буде будувати аквапарки чи парки атракціонів, які не дадуть прибутку. І це правильно. А в Золочеві платити гроші за розваги готові дуже мало людей
Ага, тобто вона потрібна лиш для того, шоб у неї вибивати місце під той же майданчик і платити гроші... нормальний підхід... закони собі писали недураки.

додано через 3 хвилини 28 секунд:

Васілій пише:
А в Золочеві платити гроші за розваги готові дуже мало людей

значить треба забиратися звідси, бо просвітку не видно.
st.fergi пише:
для того, шоб у неї вибивати місце під той же майданчик

А як інакше? Ти ж будеш гроші там заробляти
st.fergi пише:
закони собі писали недураки.

Закони якраз зовсім не причому. Хіба вони погані? Просто не всі рівні перед законом.
st.fergi пише:
значить треба забиратися звідси

Є й такий варіант. Харашо там де нас нема
Васілій пише:
Ти ж будеш гроші там заробляти

а чого це одразу гроші заробляти? можна ж на власному ентузіазмі, для своїх же дітей і для чужих замутити таку безкорисливу справу, просто не кожен захоче гроші давати з батьків знаючи шо прийде на той майданчик "старший чужий" і обплює і поламає там все...
Васілій пише:
Просто не всі рівні перед законом. st.fergi пише:

раз не всі рівні, значить написані якраз саме так, щоб не всі рівні і були, звідси висновок, шо закони писалися НЕДУРАКАМИ а розумними людьми, і під кокретних людей.
st.fergi пише:
можна ж на власному ентузіазмі, для своїх же дітей і для чужих замутити таку безкорисливу справу, просто не кожен захоче гроші давати з батьків знаючи шо прийде на той майданчик "старший чужий" і обплює і поламає там все...

Не спорю-я так і написав трохи раніше
васілій .......... запамятай мудрі думки завжди приходять зраненька бо мозок за ніч віддихнув і ще не набрався різної непотрібної інформації

додано через 2 хвилини 24 секунди:

всім дуже дякую за ваші думки
Так був же парк "Казка" вже готовий, то кудв його діли? Поломали? А хто поломав? Чому за майном ніхто не слідкує? Тому воно і пропадає безслідно, ломиться і нищиться... Може то комусь потрібно? Чому все проходить безнаказанно?
viktorgrozny пише:
васілій .......... запамятай мудрі думки завжди приходять зраненька

А я хіба проти-мій пост якраз в 7.11 ранку
А поночах які там думки

додано через 3 хвилини 8 секунд:

viktorgrozny пише:
дякую за ваші думки

Дякую забагато, півлітра всамий раз буде Сам то шо думаєш? Тему нашо створював?
мдя, понасрали... де ж побавишся... я я так любив на качельках покатаця...
tymofiy пише:
я так любив на качельках покатаця...

я тоже так любила
а я в дитинстві впав з качелі і зламав собі носа, але кататись люблю
я не падала жодного разу бо не розкачувалася як хлопці, на всю катушку але бачила як дівчина одна розкаталася і пішла з качелі на взльот і тоже зламала собі носа і розтрощила брову
Этой девочкой была Анна Ивановна....
Хто такая?
васілій теми потрібно створювати завжди щоб люди більше спілкувались висловлювали свої думки . Ана рахунок пів літри незнаю я не вживаю і другим не раджу дуже багато людей спиваеться і дуже багато помирає від зеленого змія . тай проблем повно
viktorgrozny пише:
не вживаю і другим

Ти давай брось тут агітацію-це Мопса вотчина, ти давай про дітей-теми тре не тільки створювати, а й тримати на плаву. Так шо давай, вперьод! Дивись оно флудільники всякі з асоціяціями-постійно в топі
Васілій
завтра вихожу в єфір можливо щось і підкину тут не тільки про дітей треба писати навіть в місті в туалет нема де сходити хіба що в кабак
Тоже нормально зайшов випити і поїсти там шось і попісяти заодно