Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ваше ставлення до неподобств у саду біля Замку

Автор Повідомлення
Ваше ставлення до неподобств у саду біля Замку
постійні пянки та гульбани
А це цілком закономірна річ. Якшо пиво з ранку до вечора рекламується, причому як молодіжний напій і купити його може будь-який школяр з 8 ранку до 10 вечора, то нічого дивного в тому, що квасять усюди де тільки можуть. І не тільки пиво, пиво це тільки початок. Потім починають використовувати більш ефективніший метод - 100 грам горілки і "заполірувати" пивком. "Коктейль Молотова" однако...
Чи проблема не в тому, шо квасять, а в тому шо квасять саме на Кемпі?
Протягом 14 раз за літо, коли я гуляла з дитиною біля замку в саду, я жодного разу не бачила ні дітей які пили пиво чи ше там шось, ні бухаріків шо бухали, ні будь-кого іншого хто би робив п"янки і гульбани. Я не говорю шо того немає в саду але я жодного разу не побачила бо ніхто з тих шо був нічим подібним не займався. Були молоді мамочки з дітками , сім"ї з трьох осіб, тобто тато, мама і дитинка відпочивали спокійно, двоє закоханих на коцику і ше хтось в тому роді. От і все.
хоч не часто там буваю, але бачив. Недавно ходив там фотографувати - повно пластикових стаканчиків (з них п"ють вадяру, пиво - з горла). Але то в принципі всюди так.
Якщо не залишають за собою сміття і нікого не зачіпають-мені пофіг. Най бухають-скорше помруть!

додано через 4 хвилини 55 секунд:

А тих хто залишає сміття-тре шоб міліція палками декілька раз приголубила
Повністю згоден з Васілієм. Аби не залишали за собою сміття і нікого не зачипали. А так, то хай собі п'ють.
massacra пише:
Аби не залишали за собою сміття

Треба поставити смітники
То точно. Тут їх повно на кожному кроці. І їх чистять не раз в рік а кожен день
А от за розпивання спиртних напоїв на вулиці тре штрафувати... і то суммою не маленькою
А он в парку біля комсомольського були смітники(такі галімі звичайно, просто якісь кульочки на патичках трималися) і шо з того.... Вони просто повнезні були від сміття! Люди молодці, як бачать шо смітники є, то кидали в них а не де-небудь, а от забрати мусор з тих смітників уже нема кому. Влада певно подумала шо раз поставила ті кульочки(якшо то вона ставила, звичайно) то вже місію свою по прибиранні виконала. А кульочки були ше, правда, дуууууже давно, до речі. Тепер їх нема.
st.fergi пише:
такі галімі звичайно, просто якісь кульочки на патичках трималися)

уявила
st.fergi пише:
Влада певно подумала шо раз поставила ті кульочки(якшо то вона ставила, звичайно) то вже місію свою по прибиранні виконала.

І знову все впирається в нашу "найдорощу"
Ага, хороша логіка:нема смітника-можна валити де попало?
Васілій пише:
нема смітника-можна валити де попало

Хіба ж я таке сказала?Просто в де-кого не було б відмазки, шо нема смітників . І тоді б кидали сміття туди, куди належить
А чому вони взагалі вибирають це місце для п'янок? Невже як хочеться випити то не можна десь інакше влаштуватися, а не портити такий гарний парк.
А хіба алкаші не хочуть подихати свіжим повітрям?
так, народ, а най кожен піде і забере звідти стільки ж стаканчиків і пляшок, скільки розісрав - і буде порядок.
Ну а всяких без... дих козлів не переробиш - такі будуть, такі й вмруть.