Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Який оператор кращий?

Який оператор кращий?
Київстар (контракт) 5%   1
Київстар (єйс,бейс) 25%   5
Діджус 30%   6
UMC (контракт) 0%   0
UMC (SIM SIM) 0%   0
Джинс 15%   3
Лайф 20%   4
Білайн 5%   1
Всього голосів: 20
Автор Повідомлення
Який оператор кращий?
Який
Аууууууууууу, шо Вас тут цікавить?
Лучше бы ты написал кто каким пользуется. Кстати я бы не против Киевстара и Джинс в одном телефоне. Слышала где-то про мультисимкарты (может не так, точно не помню). Это возможно?
Alice пише:
Лучше бы ты написал кто каким пользуется. Кстати я бы не против Киевстара и Джинс в одном телефоне. Слышала где-то про мультисимкарты (может не так, точно не помню). Это возможно?

Конечно возможно, у нас вгороде их везде продают, обычны переходник в который засовывается две симки, потом вставляеш в телефон, включаеш его и в меню телефона появляется меню этого переходника и Ты выбираеш одну из двух сим-карт, стоит эта фигня 50грн
Да, и называеться эта радость МеджикСим, сама такую имею )) Только сейчас их практически нигде нету.... Это точно вам говорю. И они разные бываю, одни - такие, что надо карточки резать, а дргие - в виде такого своеобразного шлейфа который соединяет симку под батареей с симкой на батарее, тоесть под крышку телефона кладеться еще одна сим карта. Только не все телефоны эти переходники поддерживают. Вот так. Но все равно два оператора в одном телефоне весьма прикольно
Я чув про пропозицію Антимонопольного комітету мобільним операторам зберігати номер при зміні оператора. За їх словами (і це дійсно так) значно покращиться конкурентність тарифів різних операторів.
Це було би дуже класно мати той самий номер на різних операторах, і перемикати їх, коли це потрібно. Але, думаю, на таке вони не погодяться. Вже скільки часу безрезультатно триває війна АМКУ з Київстар через плату за з'єднання, а тут такий облом пропонують.
користуюсь діджусом вже більше 2-ох років, задоволений на всі сто
Я тож діджусом... Мені одного пакета вистачає...
А то та заморочка... один витягнула другий поставила, потім знов так само, бо бачте хтось дзвонить на той, хтось на інший...
djuice forever! б мене був ще за 2днi до офiцiйного старту оператора i було багато спокус помiняти(спочатку був КS потiм джинс) але номер \"ЖИРНЮЩИЙ\" i ВСI вже знають. А зарас менi здаеться lifе thе bеst (з нього в nеt брожу)

Posted from a Nokia mobile phone
ОСОБИСТО ДЛЯ МЕНЕ - ЛАЙФ ОДНОЗНАЧНО