Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Незабутня поїздка або місто, куда мрієш поїхати

Автор Повідомлення
Незабутня поїздка або місто, куда мрієш поїхати
розкажіть хто куда їздив або хоче поїхати
Rut пише:
або хоче поїхати

Знайшла таке http://www.hihostels.com.ua/ru/excursions/chernobi/
Тільки дорогувато
Rut пише:
куда мрієш відвідати

нова тема типу хто яку музику слухає і хотів би послухати-ніачом. не набридло, га?

додано через 2 хвилини 42 секунди:

Rut пише:
розкажіть хто куда їздив

просто сказати хто куда їздив-тупо. Може враженнями хтось поділиться? чи корисною інформацією.

додано через 3 хвилини 16 секунд:

Лєна, ти хочеш туди? Шо ти там плануєш побачити? Мрак.
Васілій пише:
Може враженнями хтось поділиться? чи корисною інформацією

Для того і треба сказати, куда хочете поїхати. Мо хто був, розкаже

додано через 1 хвилину 14 секунд:

Васілій пише:
Лєна, ти хочеш туди? Шо ти там плануєш побачити? Мрак.

Хочу! А вам хіба б не було цікаво це своїми очами побачити?
lenhen пише:
це своїми очами побачити?

а шо ЦЕ? Руїни станції і пусте місто? В окраїнах Золочева шось таке подібне можна забезплатно побачити. А десь у Львові шей не таке
lenhen пише:
Для того і треба сказати, куда хочете поїхати.

Для того щоб писати Ая хачу в Кітай, згодись нічо не треба, навіть розуму
Васілій пише:
а шо ЦЕ? Руїни станції і пусте місто? В окраїнах Золочева шось таке подібне можна забезплатно побачити. А десь у Львові шей не таке

Ну Вааась, не тільки це. Цікаво побачити місце самої страшнішої техногенної катастрофи в історії людства, своїми очами. А не десь по тєлєку Крім того, як я вичитала :"Поездка в Чернобыль - не только форма туристического экстремизма, но и путешествие на лоно дикой природы. Несмотря на более чем 90 тонн радиоактивных отходов, захороненных под бетонным саркофагом, и зараженную радиацией местность на многие километры вокруг, дикая жизнь в этих оставленных человеком местах процветает. Заброшенный край, превратившись в природный заповедник, заполнился волками, лисами, дикими кабанами. Здесь можно встретить множество представителей флоры и фауны, в том числе редких."
Васілій пише:
Для того щоб писати Ая хачу в Кітай, згодись нічо не треба, навіть розуму

Вась, ну не правильно трохи дівчинка сформулювала питання. Це вже до модераторів! Пропоную в цій темі ділитися хто-куди планує поїхати. А тим, хто вже там був, чи може чув щось за це місце залишати свої коментарі
lenhen пише:
Пропоную в цій темі ділитися хто-куди планує поїхати

Лєнка в Чорнобиль точно не хочу))))Але хочу в Мексику хочу в Індію хочу в Тибет і хочу в Японію А ше хочу в Марокко, і хочу у Францію І дуже і дуже планую туди поїхати якось

додано через 55 секунд:

Кстаті! Хто був-діліться мені враженнями
st.fergi пише:
Але хочу в Мексику girl_in_love хочу в Індію girl_in_love хочу в Тибет і хочу в Японію girl_in_love А ше хочу в Марокко, і хочу у Францію girl_in_love І дуже і дуже планую туди поїхати якось Mr. Green

Яскрава ілюстрація у що перетвориться тема. Так, а я хочу на Камчатку, на Байкал, в Монголію, в Узбекистан, на Ісик-куль... Ну і ясно завжди хочу в Крим, скіко б разів там не побував. Шо напевно і зроблю цього літа(я про Крим)
lenhen пише:
Тільки дорогувато

дааа ціни канєшно кусь-кусь.. дешевше буде в СТАЛКЕР порізати...
massacra пише:
дешевше буде в СТАЛКЕР порізати

ефект не той
можна біля компа поставити з пів стаканчика урану... буде повний ефект...
st.fergi пише:
хочу в Мексику хочу в Індію хочу в Тибет і хочу в Японію

Васілій пише:
хочу на Камчатку, на Байкал, в Монголію, в Узбекистан, на Ісик-куль... Ну і ясно завжди хочу в Крим

Хехехе... Ну в вас і "хооочууу" А я то мєлачусь Ну, вот і моє:Непал, Нова Зеландія, Китай. І це ще далеееко не все
Місто, "куда я мрію відвідати", Ріо-де-Жанеіро. Але не обов'язково потрапити на карнавал, а просто помилуватись чарівними краєвидами.

Я хочу в Париж і Ріо-де-Жанейро.
Rut пише:
хто куда їздив

Я Була у Жовкві. Так-собі не дуже цікаво, але місто красиве.

Крехівський монастир дуже красивий.

Ще була у Зарваниці.

А от Хотин та Камянець-Подільський мені дуже сподобались. Замки та краєвиди просто супер

Ну, а ще їздила у Зараж, Вишневець, Кременець та Почаїв.

Була у селі Верхобуж - гарно

Ну а ось 10 днів тому їздила в Тустань та Кам'янку. Дуже красиво, а особливо сподобався замок збудований на скелі (і то требаж до такого додуматись та щей збудувати), обідно тільки що замок не зберігся зато скелі красиві

Це не весь список місць в яких я побувала, але думаю що й такого хватить
а я нині була на Вороняках) от так то) така от незвична поїздка видалася в мене)
От по завершенні голосування за природні чудеса України мені заманулося побачити ці всі місця своїми очима, що при найближчій нагоді і зроблю. В першу чергу мене цікавлять такі місця (В Асканії-Новій я вже був), як Дністровський каньйон, Подільські Товтри, Світязь і Синевир, бо це - водойми. А там рииибаааа!

А в які місця природніх чудес України ви хотіли би "відвідати"?
На травневі свята трохи покаталися коло Львова і Золочева.
Були ще у Жовкві, дивилися на Стільське становище древніх людей - печери, де зараз селяни собі комори зробили На печерний монастир у Розгірчий.
Ще були у Поморянах, Підгірцях, Бродах - туди, щоправда, вже у сутінках приїхали, але мури фортеці подивилися
Одним словом, багато чого побачили, я дуже задоволена

Шкода тільки, що наші замки-палаци у такому занепаді...
Ось Поморянський палац - те, що лишилося. Там навіть гірше - на фото не видно, але на куті там стріха зовсім уся обвалилася. Перекриття всередині теж. Головний вхід - збереглися двері, що ведуть у провалля.

Можу сказати одне - принаймні добре, що хоч побачила його до того, як він повністю зруйнувався. Бо боюся, недовго йому лишилося.
Хочу побывать в Умани. В Софиевском дендропарке)