Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Марс

Автор Повідомлення
Марс
Побачив оцей сайт www.go2mars.ru і він мене заінтригував.
Як ви бачите собі переселення на інші планети, хоча нам ше цієї хватає
Чи потрібне воно зараз, в мейбутноьому ?

п. с. отаке то
знаєш це завжди було цікаво... інші планети... але чи існує планета яка б справді була придатна для людей?
ні доцю, це фантастика
я думаю шо є десь планети(чи планета) де може бути життя, і куди б наші нащадки, правда незнаю яке саме покоління, могли б туди переселитися якшо б наша планета була засмічена нами або переселена.
Вчені або знають шо така планета є і не говорять, або просто незнають ше досі шо таке цілком можливо.
От питання , чи на тій іншій планеті де може бути життя, часом не живе уже хтось...
я впевнений, шо на інших планетах неможе бути іншопланетного життя
Прислухаюся до всіх думок, але по своєму житті суджу шо не можна бути впевненим у чомусь на нашій землі. А про інше і незвідане і поготів. Всесвіт такий величезний, і ніхто не може сказати шо де саме є.
незнаю як ти, але я в тому впевнений на 100%
ти думаєш шо тут на нашій землі є розумне життя ?
astrolik пише:
на нашій землі є розумне життя

по крайній мірі люди які тут живуть самі ж для себе досить багато чого добилися за весь період людства, це вже має хоч про якусь манюню долю розуму говорити.
я вважаю, що вони не про те думають ...
можливо і не про те, але чомусь тих, хто думає ПРО ТЕ, так небагато
от порівняй, які шанси
на землі - 6,6 млрд людей, з них дуже малий відсоток отих правильно думаючих
а скільки взагалі думаючих істот в світі крім нас ?
astrolik пише:
а скільки взагалі думаючих істот в світі крім нас ?

а от про то ми точно і незнаємо, тому що от ти вважаєш шо не може бути нікого окрім нас, а я вважаю шо хтось та й може бути
всі раді і веселі, нашо воно нам взагалі ті Єті довбані здалися,
живемо собі , і будем жити.
то так як компутор, небуло його, небуло багатьох проблем, а зявився, от тобі і маєш всякі там віндовси, лінукси...

додано через 1 хвилину 10 секунд:

глючні
А можливо ті Єті якраз і не глючні

додано через 52 секунди:

Олег, розкажи, чому саме ти на всі сто впевнений шо інших розумів не існує?
от я на 100% впевнена що ми не самі в космосі. це просто не можливо. чому тільки ми одні маємо насолоджуватися таким даром як життя? ні ми точно не самі....
В кожної людини на землі є певна основа, фундамент, фірманент на якому вона стоїть і захищає свої погляди, чому довіряє, в чому вона впевнена і чому довіряє своє життя. Для мене таким фундаментом є слово Боже - біблія. почитавши уважніше її зрозумієте чому. Там все написано; я думаю що Бог який сворив людину навряд що створив її для того, щоб обманювати. Там все написано що і кого він створив. І в цьому я впевнений на всі 100%.

п. с. мені всерівно що про мене думають люди, вони для мене не складають ніякої репутації.
Я про тебе не думаю поганоя тебе уважаю
astrolik пише:
я думаю що Бог який сворив людину навряд що створив її для того, щоб обманювати. Там все написано що і кого він створив. І

так, там написано шо і кого він створив. Але знаєш шо мене цікавить? Шо Бог робив до створення світу те, шо він там собі літав просто мене не влаштовує бо безкінечно також не можна просто літати, правильно?
І якшо він сам не уточнив шо робив ДО людей, маю сміливість думати шо чимось він да і був зайнятий і те, якшо він не сказав шо створив ше когось окрім людей РАНІШЕ, зовсім не означає шо він нікого і ніколи ВЗАГАЛІ НЕ ТВОРИВ
просто змовчав. для нашого ж добра.
раніше Він створив ангелів, і оскільки все було ідеально, я думаю про таке неконче цікаво писати, цікавіше писати про якісь події. В Бога вже все продумано наперед. І якби це потрібно було б знати людині, то люди б це дізналися. Знову ж таки цитата з Еклезіаста "Повні труду всі речі, людина сказати всього не потрапить! Не насититься
баченням око, і не наповниться слуханням ухо...".

Навіщо собі таким мозги пудрити, якшо на землі ше стільки незвіданого, того що можна взнати без надмірних зусиль.
astrolik пише:
"Повні труду всі речі, людина сказати всього не потрапить! Не насититься
баченням око, і не наповниться слуханням ухо...".

та то понятно, то твоя улюблена цитатка
astrolik пише:
раніше він створив ангелів

і то понятно А от шо було ДО ангелів? Да і звідки ти знаєш шо усе було у них там ідеально?
А взагалі дуже дивно, шо саме із створенням людей у Бога почалися такі проблеми скажем так і з ангелом і з людьми, тобі так не здається?
Я розумію шо він любив дуже людей і все таке інше, але все рівно дивина дивна
astrolik пише:
якшо на землі ше стільки незвіданого, того що можна взнати без надмірних зусиль.

куди сягає можливість знати Олеже, туди і прямує мозок людський(мій в частності)створений тим же Богом і який вдосконалюється теж ним же самим
В Бога проблем нема.
Проблеми є в людей

найчастіше із правом вибору
Жалко шо так і не почула конкретних відповідей на свої запитання
А право вибору... так, завжди є. І шо з того, значить я маю повне право думати шо життя на інших планетах все ж таки існує, тому що Бог явно не заперечував(хоч і не казав взагалі) шо творив життя ДО нас.

додано через 3 хвилини 13 секунд:

astrolik пише:
В Бога проблем нема.

а взагалі класно йому. Бо коли у мене неполадки з дитиною, то я вважаю шо то і моя проблема також, а не тільки моєї дитини з її правом вибору робити так як вона хоче.
до ангелів - я незнаю.
те, що було ідеально написано в біблії.
Там не пише шо все кругом було саме ідеальним до людей. А якшо я помилилася то прошу вкажи мені де пише, шо вони всі собі жили і горя незнали

додано через 1 хвилину 46 секунд:

Пише шо добрим було, але не ідеальним, то є раз, а по-друге не пише, шо бог з ангелами жив ідеально.
st.fergi пише:
значить я маю повне право думати шо життя на інших планетах все ж таки існує

звичайно ж що маєш, це твоє право вибору.
А за кожен вибір ми всі колись будем відповідати.

Ну а на рахунок проблем з дитиною, то на те є батьки, щоб за нею доглядати, це їх обовязок. думаю ти це розумієш
знову ж таки Еклезіаст
"бо високий пильнує згори над високим, а над ними Всевишній"

додано через 2 хвилини 17 секунд:

st.fergi пише:
бог з ангелами жив ідеально

але й не пише, шо зле.

Ти будеш жити з тим, з ким тобі погано, маючи можливість переїхати ?
Я буду жити навіть з тим з ким добре а не суперідеально
а хто ангели без бога? ніхто, пустишки.
astrolik пише:
то на те є батьки, щоб за нею доглядати

абсолютно згідна, особисто я б пробачила першим людям їхній гріх. Бо вони зробили то необдумавши, будучи дорослими вони як і ми не обдумаємо деколи шо робимо, але за це не треба вбивати нас, тим більше шо вони не планували ДОВГИЙ ЧАС бога скидати з його трону, не виношували тайно такий намір, там теж про це прямо не вказано. А взагалі, дивися, багато чого цікавого прямо не вказано і не заперечено.
ти врахуй шо вони були ідеальними людьми, а не такими, як ми
не написано такого однако

додано через 1 хвилину 11 секунд:

От мене шо цікавить: те, шо є речі які написані абсолютно точно і без підводних каменів, а є речі про які просто замовчується. Саме вони мене цікавлять.

додано через 4 дня 23 години 18 хвилин 11 секунд:

Гм... подумалось мені таке: а навіщо створено стільки планет взагалі? Якшо брати до уваги , що все створив Бог.
st.fergi пише:
речі про які просто замовчується

які саме ?

а ти знаєш , що навіть далекі зірки впливають на рух нашої землі в умовах гравітації, напевне що для якогось балансу.
astrolik пише:
які саме

Та ми про них уже говорили вище

додано через 49 секунд:

astrolik пише:
навіть далекі зірки впливають на рух нашої землі в умовах гравітації, напевне що для якогось балансу

про зірки знаю, а от про геть чисто віддалені планети такого не думаю, шо якимось чином вони можуть впливати на нашу планету..
ти просто не уявляєш, наскільки чутлива гравітація...
st.fergi пише:
інших розумів не існує?

Я впевнена шо не існує інших розумів подібних до нас - людей. Є тільки Бог і ми, його діти.
Правда є й інші, але це вже не розум, а лишень примітивні спроби повторити творіння Бога.

додано через 4 хвилини 1 секунду:

Anty пише:
чи існує планета яка б справді була придатна для людей?

ні, такої планети не існує, проте кожній людині підсилу сотворити життя на іншій планеті, так як Бог дав нам таку можливість.

додано через 6 хвилин 37 секунд:

st.fergi пише:
люди які тут живуть самі ж для себе досить багато чого добилися за весь період людства

так, добились, наша планета вже як смітник у Всесвіті, повітря смертоносне, рослини і тварини з кожним роком вимирають, а людство гниє живцем, харчуючись напівфабрикатами, вмирають від епідемій та різних зараз, котрі виникли завдяки нашій діяльності. От звідси і виникає питання, чи достойні ми життя на іншій планеті, ні, спочатку треба навести порядок тут!

додано через 22 хвилини 19 секунд:

st.fergi пише:
Шо Бог робив до створення світу те, шо він там собі літав просто мене не влаштовує бо безкінечно також не можна просто літати, правильно?
І якшо він сам не уточнив шо робив ДО людей, маю сміливість думати шо чимось він да і був зайнятий і те, якшо він не сказав шо створив ше когось окрім людей РАНІШЕ, зовсім не означає шо він нікого і ніколи ВЗАГАЛІ НЕ ТВОРИВ
просто змовчав. для нашого ж добра.

Представь начало. Ещё не было земли. Ещё мате¬рия не отражала свет вселенский. Но, как сейчас, запол¬нена Вселенная была энергий разных множеством вели¬ким. Энергий сущности живые во тьме и мыслили, во тьме творили. Не нужен свет им внешний был. Внутри себя, себе они светили. И в каждой было всё — и мысль, и чув¬ства, и энергия стремленья. Но всё ж отличия меж ними были. У каждого одна над всем другим энергия преобла¬дала. Как и сейчас, есть во Вселенной сущность разруше¬нья и сущность, созидающая жизнь. И множество оттен¬ков разных, похожих на людские чувства, были у других. Между собой никак вселенские те сущности соприкасаться не могли. Внутри у каждой сущности энергий множество то вялое, то вдруг молниеносное движенье создавало. Внутри себя собой содеянное, собою тут же и уничтожа¬ло. Пульсация их космос не меняла, она никем не видима была, и каждая считала, что одна она в пространстве. Одна!
Неясность своего предназначенья им не давала сделать не гибнущим творенье то, что может удовлетворенье принести. Вот потому в безвременьи, в бескрайности пульса¬ция была, но не было всеобщего движенья.
И вдруг как импульсом коснулось всех общенье! Одновременно всех, вселенной необъятной. То среди комплексов энергий тех живых один вдруг озарил других. Был стар тот комплекс или очень юн, нельзя сказать обыч¬ными словами. Из вакуума он возник или из искр всего, о чём помыслить можно, неважно это. Тот комплекс очень сильно походил на человека! На человека, что живёт се¬годня! Подобен был его второму “я”. Не материальному, но вечному, святому. Энергии стремлений и его мечты живые впервые слегка касаться стали всех сущих во Все¬ленной. И он один так пылок был, что всё привёл в дви¬женье ощущенья. Общенья звуки впервые прозвучали во Вселенной. И если б звуки первые на современные слова перевести, то смысл вопросов и ответов почувствовали мы. Со всех сторон Вселенной необъятной один вопрос произносимый всеми, стремился к одному Ему:
— Чего так пылко ты желаешь? — вопрошали все. А он в ответ, уверенный в своей мечте:
— Совместного творения и радости для всех от созер¬цания его.
— Что радость может принести для всех?
— Рожденье!
— Чего рожденье? Самодостаточность имеется у каж¬дого давно.
— Рожденье, в котором частички будут заключены всего!
— В одном как можно воссоединить всё разрушающее и созидающее всё?
— Противоположные энергии, сначала сбалансировав в себе!
— Кому подобное по силам?
— Мне.
— Но есть энергия сомненья. Сомненье посетит тебя и уничтожит, на мелкие частички разорвут тебя всего энер¬гий разных множество. Противоположности в едином удержать никто не сможет.
— Энергия уверенности тоже есть. Уверенность, сомне¬нье, когда равны, помогут точности и красоте для буду¬щего сотворенья.
— Как сам себя назвать ты можешь?
— Я Бог. В себя частички ваших всех энергий я при¬нять смогу. Я устою! Я сотворю! Для всей Вселенной ра¬дость принесёт творенье!
Со всей Вселенной, все сущности одновременно, в од¬ного Его своих энергий выпустили сонмы. И каждая над всем преобладать стремилась, чтоб в новом лишь она вер¬ховной воплотилась.
Так началась великая борьба энергий всех вселенских. Нет времени величины, объёма меры нет, чтоб охаракте¬ризовать масштабы той борьбы. Спокойствие настало лишь тогда, когда всех осознанье посетило: ничто не смо¬жет выше и сильнее быть одной энергии вселенской — энергии Божественной мечты.
Бог обладал энергией мечты. Он всё в себе смог вос¬принять, всё сбалансировать и усмирить и стал творить. Ещё в себе творить. Ещё в себе творенья будущие сотворяя, лелеял каждую деталь со скоростью, которой нет определенья, продумывал взаимосвязь со всем для каж¬дого творенья. Он делал всё один. Один во тьме Вселен¬ной необъятной. Один в себе энергий всех вселенских ус¬корял движенье. Неведомость исхода всех пугала и уда¬лила от Создателя на расстоянье. Создатель в вакууме оказался. И вакуум тот расширялся.
Был холод омертвления. Испуг и отчуждение вокруг, 0н один прекрасные рассветы уж видел, и пенье слышал птиц, и аромат цветенья. Он своей пылкою мечтой один творил прекрасные творенья.
— Остановись, — Ему твердили, — ты в вакууме, ты сейчас взорвёшься! Как держишь ты энергии в себе? Нич¬то не помогает тебе сжаться, теперь удел твой только разорваться. Но если есть мгновенье у тебя, остановись! Тихонько распусти энергии творящие свои.
А он в ответ:
— Мои мечты! Их не предам! Для них я буду продол¬жать сжиматься и ускорять энергии свои. Мои мечты! В них по траве, среди цветов, я вижу, — торопыжка бежит муравей. И орлица на взлёте дерзком обучает летать сы¬новей.
Неведомой энергией своей Бог ускорял в себе движение энергии Вселенной всей. В Душе Его их в зёрнышко сжимало вдохновенье.
И вдруг Он ощутил прикосновенье. Со всех сторон, повсюду, обожгло оно Его неведомой энергией, и сразу отстранилось, своим теплом на расстояньи согревая, ка¬кой-то новой силой наполняя. И всё, что было вакуумом, засветилось вдруг. И звуки новые услышала Вселенная, когда спросил с восторгом нежным Бог:
— Кто ты? Энергия, какая?
В ответ услышал музыки слова:
— Энергия любви и вдохновенья я.
— Во мне частичка есть твоя. Энергии презренье, не¬нависть и злобу сдержать одна способной оказалась она.
— Ты Бог, твоя энергия — души твоей мечта в гар¬монию всё привести смогла. И если помогла моя частич¬ка ей, то выслушай меня, о Бог, и мне помочь сумей.
— Что хочешь? Зачем коснулась ты меня всей силой своего огня?
— Я поняла, что я любовь. Я не могу частичкой... Тво¬ей Душе хочу отдаться вся. Я знаю, чтоб не нарушилась гармония добра и зла, всю меня не впустишь Ты. Но я вокруг тебя заполню вакуум собою. Согрею всё внутри, вокруг тебя. Вселенский холод, мгла к тебе не прикос¬нутся.
— Что происходит? Что? Ещё сильней ты засветилась!
— Я не сама. Это твоя энергия! Твоя душа! Она лишь мною отразилась. И в навь твою свет отражённый воз¬вращается.
Отчаянный и устремлённый, воскликнул Бог, Лю¬бовью вдохновлённый:
— Всё ускоряется. Бушует всё во мне. О, как прекрасно вдохновенье! Так пусть же сбудутся в любви светящейся мечты моей творенья!

додано через 12 хвилин 12 секунд:

st.fergi пише:
а взагалі класно йому. Бо коли у мене неполадки з дитиною, то я вважаю шо то і моя проблема також, а не тільки моєї дитини з її правом вибору робити так як вона хоче.

Богу не байдуже щодо наших проблем, він не бажав нам такого складного життя, яким ми його собі зробили. Бог -наш батько і йому болить що людина не використовує раціонально найбільший дар який Він для нас зробив, це віра або сила думки і почуття любові які насичували б наші життя позитивом і вдячністю Всевишньому за дар творіння. Адже ми продовжуєм його задум, ми народжуємо дітей і піклуємось про братів наших меншиш. І все створене Богом - створене для нашого блага.
Тіна а тепер будь-ласка ссилку на ті діалоги велИчезні, і чому ти виставила це сюди. От для Астроліка фундаментом його тутешніх роздумувань являється Біблія, а от в тебе який фундамент я не розумію. Вроді говориш про Біблію як про книгу божу а тут такі речі невідомолго письменника...
Tin@ пише:
Богу не байдуже щодо наших проблем, він не бажав нам такого складного життя

вірю шо не бажав. Тіна, не бери мої відповіді Астроліку для себе шоб на них відповісти, тому шо я відповідала йому про інше , а ти тут даєш свої роздуми на них і вся суть питання губиться. Хочеш поговорити зі мною, то задавай конкретні запитання мені і створимо бесіду
Tin@ пише:
ні, такої планети не існує, проте кожній людині підсилу сотворити життя на іншій планеті, так як Бог дав нам таку можливість.
ОТ ПО ТВОЇХ ЖЕ СЛОВАХ, ЗНАЧИТЬ ЙМОВІРНІСТЬ ТАКА Є, ШО МОЖЕ ТА Й ШОСЬ ІСНУВАТИ.
Tin@ пише:
Я впевнена шо не існує інших розумів подібних до нас - людей. Є тільки Бог і ми, його діти
доведи.
Tin@ пише:
ні, такої планети не існує, проте кожній людині підсилу сотворити життя на іншій планеті, так як Бог дав нам таку можливість

Tin@ Ми не маємо такої сили щоб творити. Тільки Бог нею наділений. Закрий людину у кімнаті де немає нічого і накажи їй створити ящик чи щось інше без необхідного матеріалу вона безсила.
Tin@ пише:
Я впевнена шо не існує інших розумів подібних до нас - людей. Є тільки Бог і ми, його діти.

Ти не права в тому, що не існує інших розумів. Ти коли небуть бачила дослідження інопланетних тарілок, не кажу що це правда, але там немає жодного пульту керування нею, чи навіть примітивного руля, їхній розум досконаліший, тому що вони навчилися управляти всім тільки силою думки. Їм не потрібні слова, їм не потрібні руки щоб щось робити, їхня сила їхній розум. Ми ж досконаліші творіння Божі але ми ше не досягли того рівня, щоб використовувати силу думки. З одного боку це дуже добре, бо як не парадокс людина зла за своєю природою, вона ніколи не використає такий дар для добра.
st.fergi пише:
ссилку на ті діалоги

http://book.anastasia.ru/kniga4.html
st.fergi пише:
в тебе який фундамент

Звичайно що Біблія, але ж і тобі здається що не все описано в ній. Я також шукала відповіді і натрапила на цього невідомого письменника, а фантазія це чи ні це справа віддчуття реальності кожного. Тим паче будь-які дані із даної серії книг супроводжуються фактами і описами з Біблії.
st.fergi пише:
не бери мої відповіді Астроліку для себе шоб на них відповісти
якщо чесно не вникала у суть вашого діалогу з Астроліком, зупинилась на конкретних висловах.
st.fergi пише:
МОЖЕ ТА Й ШОСЬ ІСНУВАТИ
Може, і існує, але це не Бога творіння, оскільки жодна людина ще не живе на іншій планеті.
st.fergi пише:
не існує інших розумів подібних до нас - людей. Є тільки Бог і ми, його діти
доведи.

Невже ти думаєш, що Бог сотворив ще десь там подібну до нас людину, поселив її на іншій планеті і приховав і приховує до зараз її існування від нас Землян.?(Риторичне запитання)Неприрівнюватимемо Господа до нас людей, котрі навчились обманювати.
Цього неможе бути, такі думки навідь у голову брати не можна.
Як можу довести те що Бог нас не обманює? Це моє переконання, це правда мого життя яке дав мені саме Він
Tin@ пише:
навідь у голову брати не можна

Тінка, ти розумна жінка вроді. Думай головою своєю а не чужою. То я говорю про цю ссилку. Фома теж не вірив, перевіряв, пам"ятаєш? Він не хотів шоб ймовірна миттєва помилка знищила його віру. І зауваж , Ісус не сварив його, не звинувачував шо мол, ти такий сякий, не віриш, і не тобі
Tin@ пише:
навідь у голову брати не можна
проте, всюди пише:ПЕРЕВІРЯЙТЕ.

Tin@ пише:
те що Бог нас не обманює

я не сказала шо він нас обманює.
я сказала шо багато не договорено просто, шо і дає мені підстави роздумувати, шо саме.
Tin@ пише:
якщо чесно не вникала у суть вашого діалогу з Астроліком, зупинилась на конкретних висловах.

будь-ласка на майбутнє якшо маєш шось сказати, то перечитуй не окремі вислови а УСЕ ПО ТЕМІ.
Tin@ пише:
Невже ти думаєш, що Бог сотворив ще десь там подібну до нас людину, поселив її на іншій планеті і приховав і приховує до зараз її існування від нас Землян.?(Риторичне запитання)Неприрівнюватимемо Господа до нас людей, котрі навчились обманювати.

оце не означає шо Бог обманює, і я не стверджую шо хтось ше може бути окрім нас, в силу того чого не сказано в Біблії я і припускаю шо можливо все.
Tin@ пише:
Як можу довести те що Бог нас не обманює
я про таке не прошу, я прошу на основі ЦИТАТ ІЗ БІБЛІЇ довести шо ми самі у всесвіті, не рахуючи небесних сил.
ви мане вибачте, я це все дуже хочу зараз прочитати, але мене сильно болить голова, тому прото дам одне джерело, де можна дуууууже багато нового дізнатися
http://nauka.bible.com.ua
Tin@ пише:
Звичайно що Біблія, але ж і тобі здається що не все описано в ній. Я також шукала відповіді і натрапила на цього невідомого письменника, а фантазія це чи ні це справа віддчуття реальності кожного. Тим паче будь-які дані із даної серії книг супроводжуються фактами і описами з Біблії.

Скажи мені навіщо тобі читати думки інших людей? Ти сама не можеш розтолкувати біблію? Тобі треба щоб тобі пояснили? То не звертайся до книг якогось письменика у якого своє "відчуття реальності" Зазирни у своє серце там де справді знаходиться Бог і ти отримаєш усі необхідні відповіді.
Tin@ пише:
Може, і існує, але це не Бога творіння, оскільки жодна людина ще не живе на іншій планеті.

Ти віриш у існування ще якогось розуму? Чому ти пишеш що це не Бога творіння?
Tin@ пише:

Цього неможе бути, такі думки навідь у голову брати не можна.

Як можу довести те що Бог нас не обманює? Це моє переконання, це правда мого життя яке дав мені саме Він

А хто тобі сказав і де таке написано що Бог повинен звітуватися перед нами? Ми його творіння а не він наше. І Бог не завжди відкриває нам очі на все що існує. Почитай старий завіт там описується історія Аґар і її сина. Почитай і пойми що коли треба буде Бог відкриє нам очі на все.............
повір мені Tin@ поети такі ж самі люди як і ми, які шукають на це відповіді, але вчитися по їхніх творах-це те саме, що бути учнем і вчитися не у вчителя, а в свого однокласника, яка від того користь?

п. с. хочеш знати більше, читай принаймі наукову літературу, взагалі ти сама можеш запитати у Бога в молитві, я впевнений, що Він дає відповіді на всі питання.
Anty пише:
їхній розум досконаліший, тому що вони навчилися управляти всім тільки силою думки. Їм не потрібні слова, їм не потрібні руки щоб щось робити, їхня сила їхній розум

І хто ж їх таких досконалих сотворив? Може у вас Інший Бог?
st.fergi пише:
Фома теж не вірив, перевіряв, пам"ятаєш?

Так він переконався в тому що Ісус не обманює, тоді чому ж ми зараз знову ставимо під сумнів те що ми одні такі люди у всесвіті
st.fergi пише:
в силу того чого не сказано в Біблії я і припускаю шо можливо все.
А ми такі одні у всесвіті
st.fergi пише:
прошу на основі ЦИТАТ ІЗ БІБЛІЇ довести шо ми самі у всесвіті, не рахуючи небесних сил

З першої ж сторінки біблії ми знаємо що Господь сотворив, і про інших Адама і Єву там не йшлося і
Anty пише:
Зазирни у своє серце там де справді знаходиться Бог і ти отримаєш усі необхідні відповіді
саме звідси я знаю що інших таких людей як ми НЕМАЄ!
Tin@ пише:
Так він переконався в тому що Ісус не обманює, тоді чому ж ми зараз знову ставимо під сумнів те що ми одні такі люди у всесвіті

ставлю не під сумнів, а думаю що в тому світі можливо геть усе.
Tin@ пише:
З першої ж сторінки біблії ми знаємо що Господь сотворив, і про інших Адама і Єву там не йшлося і

Тіна, якшо в Біблії про шось не написано, то це не означає шо того немає.(імхо)
Tin@ пише:
А ми такі одні у всесвіті
доведи мені будь-ласка .
astrolik пише:
хочеш знати більше, читай принаймі наукову літературу.

Справа в тому що я не картаю себе такими запитаннями як - існує неіснує, обманює не обманює, а вся наша наукова література - це недоведені припущення або перебільшення (що стосується Всесвіту і життя у ньому).
знаєш Tin@ мені подекуди здається, що ти дуже самовпевнена і все знаєш.

Слово - це є найсильніша зброя, і з ним треба поводитись дуже обережно, щоб часом когось не вбити, чи поранити, або ж собі не нашкодити.
Tin@ пише:
я не картаю себе такими запитаннями

та ми не картаєм себе чого то себе картати за те, шо хочеш мати знання? і всі точки зору зважуєш, а не робиш залізний висновок з одного почутого чи прочитаного джерела бо це тоді обмеження получається у спробі знайти істину справжню
Tin@ пише:
І хто ж їх таких досконалих сотворив? Може у вас Інший Бог?

Бог один не перекручуй слова. Ми досконаліші за них але ми за природою злі, читай все що пишуть, тому ми ще не досягли всього і поки ми не виправимося то Бог нам цього не дозволить.
Tin@ пише:
саме звідси я знаю що інших таких людей як ми НЕМАЄ

Так людей таких як ми немає. Але дивися ти перетворила тему про можливість переселення людей на інші планети на тему чи існують ше такі люди як ми. Неіснує таких людей як ми, але існує інше життя. Я вже писала колись но повторюся ще раз: "Невже ви думаєте що ми одні повині насолоджуватися таким даром як життя?"
Anty пише:
Ти не права в тому, що не існує інших розумів. Ти коли небуть бачила дослідження інопланетних тарілок, не кажу що це правда, але там немає жодного пульту керування нею, чи навіть примітивного руля, їхній розум досконаліший, тому що вони навчилися управляти всім тільки силою думки. Їм не потрібні слова, їм не потрібні руки щоб щось робити, їхня сила їхній розум.

І ці факти мабуть із Біблії?
А ще одне із цікавих джерел телепередачі каналу СТБ або Discovery і чудове кіно "Зоряні війни".
Tin@ пише:
І ці факти мабуть із Біблії?

А ще одне із цікавих джерел телепередачі каналу СТБ або Discovery і чудове кіно "Зоряні війни".

Я хіба казала що ці факти з Біблії? Я ж попередила,
що не стверджую що це правда, але можливість цього не можна відкидати. І чому ти тут взагалі біблію приплутуєш? Ти ж її не розумієш! Ти шукаєш її тулкуваня у творах письменика! ЛЮДИНИ! Такої як і ти. То як ти хочеш когось навчити як сама не знаєш усього.
ftp://ftp.radiopalma.com/uvcm/Videos/Russisch/Amazing_Facts/Peschernij_Tschelovek-DSL.wmv - християнський телеканал

http://www.rcr.ru/ - християнське радіо

можеш тут подивитись/послухати
Anty пише:
І чому ти тут взагалі біблію приплутуєш? Ти ж її не розумієш! Ти шукаєш її тулкуваня у творах письменика! ЛЮДИНИ! Такої як і ти. То як ти хочеш когось навчити як сама не знаєш усього.

Де я написала що нерозумію Біблію , я нічого не шукаю, просто мої переконання подібні до переконань тої людини. І взагалі-то я нікому нічого не навязую і не вчу яописую свою точку зору, а це на форумі не заборонено
Tin@ пише:
це на форумі не заборонено

ясна річ не заборонено прошу дуже
Tin@ пише:
яописую свою точку зору

от на яких підставах ти її описуєш я зрозуміла: ти віриш написаному не роздумуючи над ним. Але захисти себе від, скажімо, моїх переконань і моїх думок, словами з тої ж Біблії
Tin@ пише:
просто мої переконання подібні до переконань тої людини

Тобі потрібні переконання? Поясни навіщо? Тобі треба щоб хтось думав так само як і ти? Чи ти хочеш щоб хтось визнав твою думку правильною?