Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Марс

Автор Повідомлення
st.fergi пише:
Але захисти себе від, скажімо, моїх переконань і моїх думок, словами з тої ж Біблії

Таке враження що я піддаюсь осудженню за те що не цитую Біблію, нажаль Старого завіту немаю перед собою написала б дослівно. А про те що других Адама і Єву Бог не сотворив і не поселив їх на іншу планету це хіба не є доказом для нас що інших людей таких як ми немає у Всесвіті.

додано через 4 хвилини 55 секунд:

Anty пише:
Тобі потрібні переконання?

для чого якщо вони у мене вже є, і були ще до прочитаної книжки
Anty пише:
Тобі треба щоб хтось думав так само як і ти?
повір мені таких людей є дуже багато і я недумаю що себе ти вважаєш необізнаною.
Anty пише:
Чи ти хочеш щоб хтось визнав твою думку правильною?
і чому ти вважаєш мою думку не правильною. Де описано таке світосприйняття як неправильне?
То не осудження, не переживай.
Просто ти говориш як з повітря, мол, от я так думаю і все тут. А докази де того всього, про шо ти так впевнено говориш? От я не можу стверджувати того чого незнаю. Не можу ствердити шо ми одні у всесвіті, тому що НЕ СКАЗАНО ШО МИ ОДНІ І БІЛЬШЕ НІКОГО НЕМАЄ.

додано через 1 хвилину 58 секунд:

Tin@ пише:
А про те що других Адама і Єву Бог не сотворив і не поселив їх на іншу планету це хіба не є доказом для нас що інших людей таких як ми немає у Всесвіті

а це взагалі новинка а от звідки ти так впевнено говориш про те, шо ІНШИХ НЕ БУЛО СТВОРЕНО? тільки тому, шо про них не сказано нічого?
st.ferqiтвоя точка зору мені зрозуміла - ти віриш у все що описано в біблії, а все що не описано ти вважаєш за можливо-існуюче або неможливе, так?
st.fergi пише:
тільки тому, шо про них не сказано нічого?
саме так!
Tin@ пише:
ти віриш у все що описано в біблії

ні, не у геть все від початку і до кінця
Tin@ пише:
все що не описано ти вважаєш за можливо-існуюче

я вважаю, що якшо про шось не сказано у Біблії то це не означає шо того не існує взагалі
Tin@ пише:
це недоведені припущення або перебільшення

недоведені ?!?!?!?!
що ти тим хочеш сказати ?!?!?!...

додано через 2 хвилини 26 секунд:

різні наукові роботи які пишуться по біблії беруть її за основу і обгрунтовують з точки зору науки...
хоче сказати напевно, шо наука це виключно вимисли науковців самих, і шо наука це тільки
Tin@ пише:
наша планета вже як смітник у Всесвіті, повітря смертоносне, рослини і тварини з кожним роком вимирають, а людство гниє живцем, харчуючись напівфабрикатами, вмирають від епідемій та різних зараз, котрі виникли завдяки нашій діяльності.

хоча, я круто можу помилитися, і її відповідь звичайно буде геть іншою.
Tin@
Ти відверто ухиляєшся від усіх питань. Як і мені так і st.fergi ти нічого не пояснюєш. Всі твої думки по суті грунтуються на повітрі. Дай відповіді а не відмазки.
astrolik пише:
різні наукові роботи які пишуться по біблії беруть її за основу і обгрунтовують з точки зору науки

повніс4тю погоджу6юсь
st.fergi пише:
наука це виключно вимисли науковців

Я вважаю, що будь-яке твердження науки (будь-якої) - це виключно думки або так зване світосприйняття того ж таки науковця, його точка зору щодо певних процесів, які відбуваються в природі.
Але чомусь аудиторія форуму не сприймає ці твердження як за навязування, або наприклад ми не задаєм тим чи іншим науковцям питань
Anty пише:
Тобі потрібні переконання? Поясни навіщо? Тобі треба щоб хтось думав так само як і ти? Чи ти хочеш щоб хтось визнав твою думку правильною?
.
Я не говорю що я там якийсь науковець, але чому мої думки сприймають самовпевненими, навязучими і т. д.?
astrolik пише:
мені подекуди здається, що ти дуже самовпевнена і все знаєш
.
Ось така вже яка є така є.
Anty пише:
Всі твої думки по суті грунтуються на повітрі.
які конкретно думки?
Tin@ пише:
аудиторія форуму не сприймає ці твердження як за навязування

Тінко особисто я , і думаю ті, хто спілкуються в даній темі, не думаєм шо ти ШОСЬ НАВ"ЯЗУЄШ, повір
Tin@ пише:
які конкретно думки?

наприклад про те, шо я уже прошу тебе не перший постдоведи свої переконання, вони ж мають мати якесь логічне підгрунтя, правильно?
st.fergi пише:
доведи свої переконання, вони ж мають мати якесь логічне підгрунтя, правильно

правильно.
От наприклад, я впевнена, що таких як ми людей більше у всесвіті немає, тому що, якщо возьму за основу Біблію, то побачу опис сотвореного Богом. В ньому ж не зазначено що є ще хтось.
Для тебе ferqi це не є доказом, оскільки
st.fergi пише:
я вважаю, що якшо про шось не сказано у Біблії то це не означає шо того не існує взагалі
, а для мене це доказ, тому що я переконана що таку важливу подію як сотворення таких як ми було б внесено у книгу буття. Навідь, якщо припустити думку, що люди не внесли цих даних у Біблію, ми всерівно здогадалися б про існування (уточнюю)таких самих як ми людей.
Tin@ пише:
Навідь, якщо припустити думку, що люди не внесли цих даних у Біблію, ми всерівно здогадалися б про існування (уточнюю)таких самих як ми людей.

а з того місця поподробніше
Я вважаю, що все що створив Бог - це його думки "спочатку було слово", у будь-яке творіння Він вкладав інформацію про нього (це творіння), його основну функцію на Землі, от наприклад дерево-яблуня - дає плоди, які містять в собі корисні речовини для людей і т. д. Але ж в Біблії про це не написано, то звідки ж ми знаєм що це дерево сотворене саме для нас?.
Та ж сама гравітація, а закон земного тяжіння, а усі інші природні закони - це ж не науковці їх придумали, а Бога задум, а звідки ми про це знаєм?- з Біблії. Ні ми пізнаєм ці творіння, задуми Божі, бо він так хотів, Він дав нам розум, логіку, думку для того щоб "зчитували інформацію про Його задум з цих творінь" Розумієш мою точку зору?
Якби були інші люди ми б уже контактували з ними бо люди за своєю природою шукають собі подібних поглядом, знайомствами і в кінці кінців відчуттями та думками. А думки це своєрідна інформація, яка витає між нас і в цілому всесвіті.
Мені наприклад дуже подобається коли я можу відчувати як там мої рідні, які зараз далеко від мене. Чи добре у них все. І коли концентрую свою увагу на комусь із них отримую смс у відповідь! -Класно?
Tin@ пише:
наприклад дерево-яблуня - дає плоди, які містять в собі корисні речовини для людей і т. д. Але ж в Біблії про це не написано

Ууууу ти глибоко помиляєшся, в біблії написано, що навіть зернятко корисно їсти, хоча в ньому і отрута.

Tin@ пише:
то звідки ж ми знаєм що це дерево сотворене саме для нас?

для того Бог дав людині інстинкт самозбереження

Доречі в біблії написано, що земля кругла, і про гравітацію тоже написано, і що на дні морей є джерела, що відерили досить недавно

Tin@ пише:
А думки це своєрідна інформація, яка витає між нас і в цілому всесвіті.

повна туфта, бо в людини є душа, за допомогою якої вона спроможна думати, і нігде вони не літають

Tin@ пише:
Мені наприклад дуже подобається коли я можу відчувати як там мої рідні, які зараз далеко від мене. Чи добре у них все. І коли концентрую свою увагу на комусь із них отримую смс у відповідь! -Класно?

знаєш ти просто заїдлий романтик

А в тебе не було такого, що коли ти прокидаєшся від будильника на мить швидше і його зупиняєш, це просто заторможення мозку, коли ми сильно розслаблені, тто мозок не взмозі різко зреагувати на певні сигнали, і нам здається, що ми можемо зазирати трішки упаред.

додано через 1 хвилину 57 секунд:

якщо хочеш конкретні міся в біблії, я тобі знайду...
Тінко, щодо того
Tin@ пише:
Але ж в Біблії про це не написано, то звідки ж ми знаєм що це дерево сотворене саме для нас?.
наприклад приведу тобі цитатку одну: Буття 1:29 " І сказав Бог:"Оце дав я Вам ярину, шо розсіває насіння, що на всій землі, і кожне дерево, що на ньому плід деревний що воно розсіває насіння,-нехай буде на їжу це вам"Сказано прямо, що і для чого, чи не так? Але ти говорила шо нема
Дальше ідемо.
Tin@ пише:
а усі інші природні закони - це ж не науковці їх придумали, а Бога задум

гм.. так ніхто і не казав шо їх придумали науковці науковці навпаки такі люди шо доколупаються до всьогоі їм треба на все логічний доказ, на все мати відповідь, і взагалі у них як і в мене дуже багато всяких"ЧОМУ"Дивися, ті ж науковці зовсім не відкидають наявність Бога, зовсім ні а навпаки вони дотошно все вивчають, зі всіх сторін скажем так, а не з тупо одного джерела.
Tin@ пише:
І коли концентрую свою увагу на комусь із них отримую смс у відповідь!
тєлєпатія, Тінка у мене теж таке буває частоі це пояснюється науковоНіде у Біблії я не бачила мови про тєлєпатіюМоже я помиляюся, може десь і є, але я того не побачила
Tin@ пише:
А думки це своєрідна інформація, яка витає між нас і в цілому всесвіті
Так, я читала в іншій темі про твої слова на рахунок матеріальності думокЧому ти не подумаєш над тим, шо це не божий дар, отака матеріальність думок, га?
st.fergi пише:
:"Оце дав я Вам ярину, шо розсіває насіння, що на всій землі, і кожне дерево, що на ньому плід деревний що воно розсіває насіння,-нехай буде на їжу це вам"

Звісно що так, але ж там не сказано, що це і для інших таких як ви!
st.fergi пише:
це не божий дар, отака матеріальність думок
тому що Бог зробив свою думку матеріальною, а нас створив на подобу свою, я не говорю що ми такі як Він, але ж і сказано що навідь думкою можна згрішити..

додано через 25 хвилин 20 секунд:

st.fergi пише:
Ніде у Біблії я не бачила мови про тєлєпатіюМоже я помиляюся, може десь і є, але я того не побачила

Ти знаєш, я також не пригадую, але як би це не здавалось тобі банальним я переконана, що не вся інформація про творіння Божі є в Біблії.

додано через 36 хвилин 35 секунд:

astrolik пише:
А думки це своєрідна інформація, яка витає між нас і в цілому всесвіті.

повна туфта,

Перепрошую, це не туфта - це моя точка зору.
astrolik пише:
в людини є душа, за допомогою якої вона спроможна думати

а хіба душа це не думки Божі, котрі Він матеріалізував. Так що все навколо нас що було сотворено Ним - це його думки ( а я говорю інформація) Ми живемо у цих думках і поганого Він для нас не придумав.

додано через 3 хвилини 54 секунди:

astrolik пише:
знаєш ти просто заїдлий романтик

А в тебе не було такого, що коли ти прокидаєшся від будильника на мить швидше і його зупиняєш, це просто заторможення мозку, коли ми сильно розслаблені, тто мозок не взмозі різко зреагувати на певні сигнали, і нам здається, що ми можемо зазирати трішки упаред.

Ти знаєш, мені здається шкода, що ти мене не розумієш. І прирівнювати відчуття рідих людей між собою, той сум розлуки, любов... і якесь передчуття чи як ти там говориш про будильник - це недоречне зрівняння...
Tin@ пише:
тому що Бог зробив свою думку матеріальною

де от кокретно таке пише в Біблії, процитй то шо написала.
Tin@ пише:
Звісно що так, але ж там не сказано, що це і для інших таких як ви

он як легко спригнула від того, шо я написала ПРО ЗОВСІМ ІНШЕ.
Tin@ пише:
але як би це не здавалось тобі банальним я переконана, що не вся інформація про творіння Божі є в Біблії.
АЛІЛУЙЯ!!!! НЕВЖЕ ?????
Tin@ пише:
Так що все навколо нас що було сотворено Ним - це його думки
ЦЕ НЕ ДУМКИ ЙОГО А СЛОВА "і сказав він" а не "і подумав він"
Tin@ пише:
Бог зробив свою думку матеріальною

не думку, а слово. "На посатку було слово, і слово було у Бога, ...."

знаєш Тіна, цю тему я робив для інакших роздумів, а оскільки тут зайшла розмова про біблію, то вже давай писати про біблію.

Tin@ пише:
Перепрошую, це не туфта - це моя точка зору

якшо я тебе обідив, то вибачай. Я не розумаю на чому ти бзуєшся... кажеш шо на біблії, але видно шо ти її не читала, але тільки чула про неї деякі факти.

якби ти базувала свої відповіді на біблії, ти б не писала отакого ... знаючи шо там написано
Tin@ пише:
але ж і сказано що навідь думкою можна згрішити..

Tin@ пише:
Ми живемо у цих думках і поганого Він для нас не придумав

дивно получається по твоїх словах, значить можна згрішити думкою Божою яку ж він сам нам і дав. Тобі не здається шо то якась недопонятка? Да і не живемо ми в цих думках, ми живемо у його творінні, фізичному всесвіті а не уявному
st.fergi пише:
ми живемо у його творінні, фізичному всесвіті а не уявномуSmile

Грань між явним і уявним дуже тонка. Лишіться того ровера. Смішно читати
То не читай, тоже мені знаток
st.fergi пише:
знаток

Ну, шо є то є. Знаю дешо
Ти сама перечитай шо ви там понавиписували
Васілій пише:
Смішно читати

хочеш посміятись, заходь сюди http://forum.zl.lviv.ua/topic64.html
ти хоч покажи на шо ти спроможний, покажи шо знаєш... крім того, щоб всім палки в колеса вставляти...
Васілій пише:
. Знаю дешо

дешо то мало
Васілій пише:
Ти сама перечитай шо ви там понавиписували

ми по крайній мірі стараємся пізнати більше чим знаєм насправді, а ти стоїш на місці і то і робиш шо своїми смішками саркастичними зачіпаєш людей то , шо тобі скучно жити то і так ясно, не треба в лишній раз то всім доказувати
astrolik пише:
покажи шо знаєш

він хоче реальної зустрічі , тоді я не розумію нашо йому той форум
st.fergi пише:
ми по крайній мірі стараємся пізнати більше чим знаєм насправді

Пишучи всяку бздуру? Тримайте мене троє!
st.fergi пише:
а ти стоїш на місці

Стоїш-не стоїш:все дуже відносно.
st.fergi пише:
він хоче реальної зустрічі Mr. Green

Я? Да нікада!
Мені зовсім не скучно жити! Мені скучно на НАШОМУ форумі! І це мене турбує. бо Золочів моє місто
astrolik пише:
ти хоч покажи на шо ти спроможний, покажи шо знаєш...

Як?
astrolik пише:
щоб всім палки в колеса вставляти...

тобто якщо я з кимось не згідний, то я вставляю палки в колеса?

додано через 3 хвилини 24 секунди:

astrolik пише:
я впевнений, шо на інших планетах неможе бути іншопланетного життя

Цікаво шо можна обговорювати?
Васілій пише:
Пишучи всяку бздуру

а я ні разу не побачила шоб ти сам написав шось похвальне взагалі-то, твій внесок на форум словесний, то тільки шоб обгадити чиїсь думки і погляди. Сам не розкажеш НІ ФІГА цікавого по темі.
Васілій пише:
Я? Да нікада!
сам писав шо то можна обговорити в реалі, Вася. Сам не пам"ятаєш шо пишеш, однако.
Васілій пише:
Мені скучно на НАШОМУ форумі

Якшо мені скучно ДЕСЬ, то я іду ЗВІДТАМ геть. Заїдає скукота, то шуруй, ніхто не тримає. А для того шоб не було скучно, не треба вчіплятися до того про шо варто чи не варто говорити на форумі., Я тобі уже говорила, як маєш шо до бесіди то говори по темі, а немаєш то мовчи.. Отак взяв і загадив тему. В котрий раз. Нє, то нормально?
st.fergi пише:
сам писав шо то можна обговорити в реалі, Вася

Троха нетак:мав наувазі, шо такі теми краще обговорювати в реалі
st.fergi пише:
то шуруй

Читати вмієш?
Васілій пише:
на НАШОМУ форумі! І це мене турбує. бо Золочів моє місто Smile

Тому я нікуди не піду Я ше маю надію шо буде краще
st.fergi пише:
. Отак взяв і загадив тему.

Нє. ну я таки довго терпів. А гарну тему загадити неможливо-шо там на цю тему Біблія пише?
Васілій пише:
Троха нетак:мав наувазі, шо такі теми краще обговорювати в реалі st.fergi пише:

ну а я тобі про шо казала?
Василій БАТЬКОВИЧ, для того шоб поговорити про стосунки, є окрема тема. Не пиши більше про свої слова "не до теми" НЕ ПО ТЕМІ
st.fergi пише:
ЦЕ НЕ ДУМКИ ЙОГО А СЛОВА "і сказав він" а не "і подумав він"

astrolik пише:
не думку, а слово. "На посатку було слово, і слово було у Бога, ...."

А ви перед тим як сказати думаєте? (нікого конкретно не маю на увазі), от і я відповідно сформувала собі таке пояснення, воно цілком логічне
Tin@ пише:
А ви перед тим як сказати думаєте?

Ти давай тут без правакаций
Tin@ пише:
А ви перед тим як сказати думаєте?

відповідаю - в більшості випадків
st.fergi пише:
але ж там не сказано, що це і для інших таких як ви

он як легко спригнула від того, шо я написала ПРО ЗОВСІМ ІНШЕ.

Я не спригнула. Ми ж почали обговорювати є інші люди чи немає. Твоїм аргументом було"раз там нічого не описано про це, значить можна припустити що хтось таки і є" потім на мої доказа про створені плоди для людей ти навела цитату в якій для мене аргументом стало "раз там написано нехай буде на їжу це вам, значить інших людей на інших планетах нема"

додано через 2 хвилини 15 секунд:

ти
astrolik пише:
в більшості випадків

а Він завжди
st.fergi пише:
Tin@ пише:
але як би це не здавалось тобі банальним я переконана, що не вся інформація про творіння Божі є в Біблії.

оце от шо означає?
Васілій пише:
Ти давай тут без правакаций

і з чого ти взяв що я когось провокую?
astrolik пише:
Побачив оцей сайт http://www.go2mars.ru/ і він мене заінтригував.

Як ви бачите собі переселення на інші планети, хоча нам ше цієї хватає

Чи потрібне воно зараз, в мейбутноьому ?

????????????????????????????????????????????????????????????????????
st.fergi пише:
шо означає?

означає, що в біблії не описано хімічний склад речовин з яких складається наприклад те ж дерево, але ми про це знаєм не тільки тому що якийсь науковець про це говорив, а тому що нам дано булот це знати, ЦЕ Ж ЛОГІЧНО. От я і подумала є
речі до яких ми додумаємось і без того описані вони в Біблій чи ні.

додано через 4 хвилини 35 секунд:

astrolik пише:
Як ви бачите собі переселення на інші планети

так от я і почала свою думку - люди почнуть переселюватись на інші планети думками
astrolik пише:
хоча нам ше цієї хватає

або ще можна сказати ми ше цієї не зас... ли
astrolik пише:
Чи потрібне воно зараз
я вважаю що ні, тому що треба навчитись жити так щоб не гадити, розумієш?
astrolik пише:
в мейбутноьому
обовязково
Tin@ пише:
нам дано булот це знати, ЦЕ Ж ЛОГІЧНО

Тінка а ти оказивається людина якій дано))))бо мені , знаєш, не дано було дізнатися про хімічний склад речовин, якби я не вчилася в школі, і не вивчала досліди наприклад хіміків чи фізиків Я тільки в одному тут можу з тобою погодитися: в тому, що розум тих людей(хіміків наприклад) не такий як у нас з тобою, в тому плані він розвинутіший, і це в них можливий дар Божий отак це все знати.
astrolik пише:
от порівняй, які шанси
на землі - 6,6 млрд людей, з них дуже малий відсоток отих правильно думаючих
а скільки взагалі думаючих істот в світі крім нас ?

Яких правильно думаючих? Таких як ти? І чого це ти себе до думаючих причислив? Необ"єктивно!
ViVi пише:
І чого це ти себе до думаючих причислив?

це що браза чи що ? Я по твоєму шо мавпа чи як ?
ViVi пише:
Необ"єктивно

було б непогано, якби ВІВІ відповіла на питання того посту а не вигадувала казна-шо. Да і я скажу і інші форумчани, шо astrolik думаючий якраз, на відміну від деяких інших людей.
Передбачення Ванги: Люди знайдуть позаземне життя і зрозуміють своє походження
kaizer пише:
Передбачення Ванги: Люди знайдуть позаземне життя і зрозуміють своє походження

додано через 53 секунди:

Ванга це актор камеді-клабу ?

додано через 1 хвилину 35 секунд:

це все жовта преса, і робиться воно частково для того, щоб заробляти гроші

п. с. kaizer без обід
можливо, і це вигадка, але мені здається що вцьому є доля правди, інакше розмовляти про Марс, інші розумні позаземні форми життя це просто абсурд
astrolik пише:
Побачив оцей сайт http://www.go2mars.ru/ і він мене заінтригував.
Як ви бачите собі переселення на інші планети, хоча нам ше цієї хватає
Чи потрібне воно зараз, в мейбутноьому ?

читав ?
astrolik пише:[це все жовта преса, і робиться воно частково для того, щоб заробляти гроші ]

ось тобі і відповідь[/list]
ну я ж дав джерело, звідки я то взяв, і написав те, що мене зацікавило по побаченому.

сам туда глянь, побачиш, що це...

п. с. а особисто тобі скажу, шо я на такому гроші ніколи в житті не заробляв би, бо я людина з певними поглядами і принципами
Anty пише:
але чи існує планета яка б справді була придатна для людей

Наразі ше є
tymofiy пише:
Наразі ше є

Класно ти наголосив!
Треба берегти те, що маєм, а не паскудити туда звідки їмо і чим живемо.
На жаль, я незнаю як зараз люди можуть вберегти уже настільки засмічене середовище.... Да і правителям того не треба, адже перш за все гроші а після них хоть потоп як той казав. Як би там не було, жінки дають життя а чоловіки його забирають.
ViVi пише:
astrolik пише:
от порівняй, які шанси
на землі - 6,6 млрд людей, з них дуже малий відсоток отих правильно думаючих
а скільки взагалі думаючих істот в світі крім нас ?

Яких правильно думаючих? Таких як ти? І чого це ти себе до думаючих причислив? Необ"єктивно!

astrolik пише:
Shocked це що браза чи що ? Я по твоєму шо мавпа чи як ? Evil or Very Mad

"крім нас"? "з них дуже малий відсоток отих правильно думаючих"? виходить, ти не мавпа, але великий відсоток 6,6 млрд людей мавпи ? Чого це ви всi його захищати кинулись? Може ви в нього до бiльшостi причисленi?