Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто як уявляє наше місто в майбутньому?

Автор Повідомлення
Хто як уявляє наше місто в майбутньому?
цікаво знати вашу думку про те, яким буде Золочів у майбутньому
* 2010 рік *
розрито 85% доріг, на душу населення припадає тільки 53 пивні заклади, недуже багато ігрових залів, тільки 38, майже всі на вихідних напиваються.

* 2020 рік *
розрите все місто, зате освітлення зробили, такшо шпортатись об борони нема чого, кожен має власного пивного провайдера, який постачає алкоголь зі швидкістю 1г/с

* 2030 рік *
мером став робот Вертер, який всіх дістав своєю агітаційною пластинкою. От тепер пють всі

* 2050 рік *
error - program failure -
Якшо нічого не зміниться у розвитку міста, то воно буде таке:

... місто контрастів. Центральна вулиця - аптеки, ресторани. Дороги - то рівна плитка то відразу жахливі ями. Досить відійти 10 метрів від центральної вулиці шоб наткнутись на гори сміття, наркомани на лавочці ширяються "вінтом", поруч сидять мами з дітьми, ше далі - школярі втекли з уроків і бухать. З зацікавленням поглядають в бік наркоманів, наркомани - в бік молодої мами...
Побудують ше з десяток церков. Але в них ходитимуть тільки на Паску і Різдво. На кожній вулиці буде свій кабак.
На нецентральних вулицях траншеї від розритих труб навіть не засипатимуть через постійні прориви. Відповідно покататись на роліках і вєліках не буде де.
Побудують Макдональдс. Піцу там продаватимуть разом з пивом і можна буде приностит з собою горілку.
Мер міста житиме в 4-х поверховому особняку
Замок продадуть якомусь донецькому олігарху під дачу. Кємпу обгородять колючим дротом
........... далі не бачу, туман...
Золочів, майбутнє.....
Да, золотий вік Золочева по-моєму прийшовся на 70-ті роки і такого вже не буде, нажаль.
Шо буде? Ну так страшно як пише Мопс все ж таки не буде, напевно кабаки, магазини-як на мене чим більше тим краще! Шеб якесь виробництво хтось замутив, шоб було куда студенту з Києва-Львова вернутись по закінченні вузу. а не їхати в Італію-Португалію батрачити.
Ну за помріяти грошіне беруть...
гм... гарна тема.
мрачно все.
особливо сподобалося Мопсове про замок і про мусор.
Золочів стане окончатєльним забитим селом?
Васілій пише:
кабаки, магазини-як на мене чим більше тим краще!

проти магазинів нічого не маю, а от кабаки ну нехай два-три, але престижні, великі, а от
Васілій пише:
чим більше тим краще

тут нідочого, особливо коли в місті нерозвинене оте
Васілій пише:
якесь виробництво

і всі живуть як дике племя в джунглях

думаю, що так
st.fergi пише:
Золочів стане окончатєльним забитим селом?

не буде в тому випадку коли
"я піднесу за кимось сміття, а той хто кинув мені подякує"
astrolik пише:
тут нідочого, особливо коли в місті нерозвинене оте

Все просто-поки місто не насититься кабаками і магазинами в виробництво масово гроші ніхто вкладати не буде-не той таксать натюрліх. в смислі куй жилєзо нє адходя ат каси
ну да а після того як
Васілій пише:
насититься кабаками

то вже не місто буде, а витверезник суцільний
BILSHE OPTYMIZMU! POVIRTE MENI, ZOLOCHIV BUDE PREKRASNYM MISTECHKOM, I ZHYTY TUT BUDE PRESTYZHNISHE NIZH V GADJUSHNOMU LVOVI
Nag пише:
I ZHYTY TUT BUDE PRESTYZHNISHE NIZH V GADJUSHNOMU LVOVI

А попробуй обгрунтуй! Мо ти шось знаєш таке, про що ніхто не здогадується?(ну шось тіпа переносу столиці в Золочів )
Васілій пише:
Мо ти шось знаєш таке, про що ніхто не здогадується?

а ти собі таке запитання ставив?
Васілій пише:
А попробуй обгрунтуй!

ти думаєш шо таке абсолютно неможливе ?
Rut пише:
яким буде Золочів у майбутньому

може не через 100 років , може й більше ... але все ж таки ...

додано через 1 хвилину 57 секунд:

п. с. приємно знати, що місто, в якому я народився і виріс стане престижним
може то провидці на форумі є
SHANOVNYJ VASYL, JAK VIDOMO,V CILOMU CYVILIZOVANOMU SVITI U VELYKYH MISTAH ZHYVUT BIDNISHI LJUDY,A BAGATSHI NADAJUT PEREVAGU SPOKIJNOMU PEREDMISTJU,JAKE V SEREDNJOMU VHODYT V RADIUS + - 100KM,INODI I BILSHE. KRIM TOGO, VYGIDNE GEOGRAFICHNE POLOZHENNJA, MALJOVNYCHA MISCEVIST- E VSI PEREDUMOVY DLJA ROZVYTKU NASHOGO MISTA!
Nag пише:
CILOMU CYVILIZOVANOMU SVITI U VELYKYH MISTAH ZHYVUT BIDNISHI LJUDY

Факти? Приклади?
Nag пише:
V RADIUS + - 100KM,

Для передмістя з радіусом в 100 км потрібно місто на 10, як мінімум , мільйонів жителів. Невже Львів?
BUV. BACHYV. HOCHESH FAKTIV- POJID PODYVYS. TAK,LVIV SHE J DO MILJONA NE NABRAV, ALE -CE NAJBILSHE MISTO ZAHIDNOJI UKRAJINY,JAKE BUDE STRIMKO ROZVYVATYS. SHO DLJA TAKOGO CENTRA 60KM?! TYMBILSHE JAK POBUDUJUT AVTOSTRADU! CHYTAV PRO ODNU RODYNU ZI SHTATIV, JAKA PROTJAGOM BAGATJOH ROKIV DOLALA SHCHODNJA VIDSTAN U 360KM TUDY I NAZAD NA ROBOTU,LYSHE TOMU SHO JIM PODOBALOS ZHYTY V SELI! DORECHI,BAGATO MOJIH ZNAJOMYH VZHE DOJIZHAJUT NA ROBOTU DO LVOVA SHCHODNJA.
Nag пише:
DORECHI,BAGATO MOJIH ZNAJOMYH VZHE DOJIZHAJUT NA ROBOTU DO LVOVA SHCHODNJA.

Ну це скоріше побідності. Шей напевно, електричков? Шоб не забруднювати вихлопними газами середовище
Весело пишеш! Пеши іщо!
Nag пише:
LVIV SHE J DO MILJONA NE NABRAV, ALE -CE NAJBILSHE MISTO ZAHIDNOJI UKRAJINY,JAKE BUDE STRIMKO ROZVYVATYS

Нема у Львова ресурсів для розвитку-ні людських, ні природних, Н_І_Я_К_И_Х!!!!! Мільйон-максимум для Львова. Доречі мене це не засмучує. не хочу щоб Львів перетворився на зоопарк наподобі Москви чи Київа.
Nag пише:
POJID PODYVYS.

Ну назви міста. де в центрі дешевші квартири чим на окраїні. Я не говорю вже про відстань в 60 км.
JA NE PYSHU "ROSTY"! JA PYSHU "ROZVYVATYS"! ROZVYVATYS EKONOMICHNO LVIV BUDE! OSOBLYVO, KOLY UKRAJINA VSTUPYT DO EVROSOJUZU.
A SKAZHY MENI- SKILKY TOGO CENTRA V MISTI? HTO TAM VZAGALI ZHYVE? CENTR-CE OFISY,MAGAZYNY,ZABIGAJLIVKY,HOTELI I.T.P. VZHE J I U LVOVI POMALU VYKUPOVUJUTSJA KVARTYRY V CENTRI I JDUT ZA INSHYM PRYZNACHENNJAM! V LJUBOMU ZAHIDNOEVROPEJSKOMU MISTI ZHYVUT PEREVAZHNO ROBOTJAGY Z IMIGRANTIV ABO MISCEVYH. SEREDNIJ KLAS I BOGATI-ZA MISTOM.
ALE ,ZNAESH, NAPEVNO,PROTIV TVOEJI SYLY JA BEZSYLNYJ:)))
Nag пише:
I U LVOVI POMALU VYKUPOVUJUTSJA KVARTYRY V CENTRI I JDUT ZA INSHYM PRYZNACHENNJAM!

Так, потроху ти мене починаєш злити ДЕ ТИ ТАКЕ БАЧИВ У ЛЬВОВІ? Хто перепрофіює житло вище 1 поверху?
Nag пише:
A SKAZHY MENI- SKILKY TOGO CENTRA V MISTI? HTO TAM VZAGALI ZHYVE?

Я ж не спорю шо в Золочеві всі багачі живуть на Шевченка іна Заріччі У великих мстах трохи не так-мають квартиру в центрі, особняк в передмісті, і дачу бажано в рекреаційній зоні. Ти ж не будеш сперечатись що дачі Львівські "пани" в Золочеві будуть будувати в останню чергу. Для цього є багато більш підходящих місць.
Nag пише:
KOLY UKRAJINA VSTUPYT DO EVROSOJUZU.

найбдижчі 20 років Україні Євросоюз не світить. А через 20 років може і ми не захочем вступати в нього
Nag пише:
V LJUBOMU ZAHIDNOEVROPEJSKOMU MISTI ZHYVUT PEREVAZHNO ROBOTJAGY Z IMIGRANTIV ABO MISCEVYH

Нєт слов Ти десь крім заштатних португальських міст бував? В Європі в центрі не живуть бо ДОРОГО! А дорого бо престижно!
А все це я пишу для того, щоб Нак зрозумів-золочів"яни тільки самі можуть якось підняти місто. І нехай відкривають кабаки і магазини, заробляють гроші, колись же вони почнуть їх вкладати в виробництво(бо кабаків буде досить вже, а вкладати кудись треба буде )Я категорично проти того щоб Золочів став дачним "пасьолком" для Львівсько-тернопільської "єліти".
Шо не кажіть а Золочів був не поганим містечком!
Ty vzhe mene distav! Do tebe govorysh,a vse jak ob stinu gorohom! Nerozumiju,chy to dijsno ljudyna ne rozumie,chy to prytvorjaetsja?! Perekruchuesh moji slova,mudruesh nedorechno. Zreshtoju,kozhen mae pravo na vyskazuvannja svoeji dumky.Hocha meni vzhe nabrydlo tobi dokazuvaty zagalnovidomi rechi. Ty davno buv u Lvovi? Pidy na ploshchu Rynok,i podyvys skilky kvartyr na drugyh,tretih poverhah poskupovani.Proces cej povilnyj-bo narod ne hoche proshchatys zi svojimy kvartyrkamy,ale nemynuchyj. nihto i nesperechaetsja,sho v centri dorogo,virno,tomu i ne zhyvut,ale sut pytannja ne v cjomu! nihto z lvivjan ne zrobyt z Zolocheva dachne mistechko,dlja cjogo v nyh e Brjuhovychi i.t.p. Ja hochu skazaty,sho v majbutnjomu kozhen zolochivjan, jak zabazhae,zamist togo shob pomykatys po svitah zmozhe spokijno znajty robotu u Lvovi chy Ternopoli,ta jizdyty sobi bez truda,a zhyty bude v svomu chystomu,zatyshnomu misti i bude ce prestyzhno! Uff.. Nu jak,dohidlyvo rozpysav? Narahunok Evrosojuzu. Zvidky taka informacija,sho za 20rokiv? Ce stanetsja v najblyzhchomu majbutnjomu i Evro2012 prjamyj cjomu dokaz! Chomu dumaete nam jogo daly? Pidut dotaciji. Odnym postrilom dvoh zajciv. Zreshtoju, chy z evrosojuzom chy bez njogo-buty Zolochevu garnym mistom,zub daju:)
Як багато глибоких думок. З багатьма слыд погодитись. Я, особисто, бачу Золочів у мабутньому як просте провінційне українське містечко. Основними статтями доходів якого будуть гроші з торгівлі, туризму, податки зоплати праці викладачів, лікарів і ніших людей що працюють в державній сфері (бюджетників) Ми будемо великим донарем робочої сили (будівельників), зразковими споживачами товарів із Львова і Тернополя. Нерухомість буде дорожчати, ринок прийде в упадок. Тобто ціни на базарі піднімуться, за товари, оренду землі (купувати і продавати стане не вигідно) Секон-хенд на далі процвітатиме. В міській раді і на далі сидітимуть ряд підприємців, які заправляють у цьому місті. От мера мабуть поміняють. А далі все скучно і темно. Єдиню лампочкою буде Замок. Він чим старіший, тим цікавіший.
Nag пише:
Perekruchuesh moji slova,

Прошу пана показати де?
Nag пише:
I ZHYTY TUT BUDE PRESTYZHNISHE NIZH V GADJUSHNOMU LVOVI

Ти писав? Ти хочеш сказати, що ця фраза означає наступне:
Nag пише:
Ja hochu skazaty,sho v majbutnjomu kozhen zolochivjan, jak zabazhae,zamist togo shob pomykatys po svitah zmozhe spokijno znajty robotu u Lvovi chy Ternopoli,ta jizdyty sobi bez truda,a zhyty bude v svomu chystomu,zatyshnomu misti i bude ce prestyzhno!

Мені здається що якщо престижніше ніж у Львові, то деякі львівьни мали би переїхати до Золочева.
Nag пише:
Chomu dumaete nam jogo daly?

Не вижу ніякого зв"язку зі вступом в євросоюз
Nag пише:
Pidut dotaciji.

Любиш халяву?
Nag пише:
buty Zolochevu garnym mistom

Воно й так непогане, тіко запущене троха
Nag пише:
Ty vzhe mene distav!

Ти давай дякую ше мені скажеш-рипутация во як підросла