Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто вам ближчий? Друг чи родич?

Автор Повідомлення
Хто вам ближчий? Друг чи родич?
У нас в Україні дуже сильно розвинене "родинне відчуття". У вас не бувало такого, що родичі вам здавалися неймовірно далекими людьми? Вони просто на вас дивилися як на білу ворону... Але їхнє родине почуття підказувало їм перевиховувати вас... В той час як ви прагнули попасти до найближчих і найрідніших вам людей - ваших друзів...
Anty пише:
що родичі вам здавалися неймовірно далекими людьми

наприклад моїм родичам( не уточнятиму уже вам яким самим) простіше повірити чужим людям чим своїм дітям, ба, вони тільки те і роблять шо вірять постороннім людішкам а не своїм дітям, незважаючи на те, шо підстав невірити дітям у них немає.

Anty пише:
Вони просто на вас дивилися як на білу ворону

ой, Людочка, на людей які мають особисту думку на життя і яка кардинально відрізняється від думки більшості консервативних людей, завжди дивилися як на білу ворону! Більше тобі скажу-люди вважають шо така особа небезпечна для суспільства. Я тому приклад, повір.
Але особисто мені подобається шо мозги у мене саме такі як є, і шо вони не мислять так як мозги більшості консерваторів, і я нічого не хочу і не буду у собі змінювати бо тоді це уже буду не я, а хтось наіграний, хтось штучний. Мені подобається не бути похожою на ту сіру страшну злу масу людей які так і маринуються у своєму консерватизмі і стають з кожним разом все більшими і більшими пессимістами.

Anty пише:
найближчих і найрідніших вам людей

то неважливо хто найближчий , друг а чи рідний. Найближчий то той, хто приймає тебе таким який ти є, і не боїться тебе шо ти вчиниш шось дуже зле і паршиве для інших людей, не боїться бо знає шо ти такого не вчиниш, адже те, шо ти інший не означає шо ти виключно погана людина, приймає навіть тоді коли його ж інші люди гноять за тебе.
st.fergi пише:
наприклад моїм родичам( не уточнятиму уже вам яким самим)

Свекруха?
Васілій пише:
Свекруха?

та ні , Вася, не свекруха. Я говорила про своїх родичів а не про родичів чоловіка
st.fergi пише:
Я говорила про своїх родичів а не про родичів чоловіка Mr. Green

Шо, мама з татом?
st.fergi пише:
Мені подобається не бути похожою на ту сіру страшну злу масу людей які так і маринуються у своєму консерватизмі і стають з кожним разом все більшими і більшими пессимістами.

Ліля, ти де живеш? Шо за ужаси?
st.fergi пише:
думку на життя і яка кардинально відрізняється від думки більшості консервативних людей, завжди дивилися як на білу ворону!

st.fergi пише:
Я тому приклад, повір

Ризикую знов нарватись на грубість, але скажу:а я не вірю. Наскільки я тебе знаю(віртуальне знайомство , звичайно)ти не схожа на білу ворону, на жаль Хіба може в житті ти зовсім інакша?
Васілій, не виясняй в темі того, чого не потрібно. Маєш шо сказати по самій темі то скажи. Не маєш то мовчи.
st.fergi пише:
Не маєш то мовчи.

Та чо немаю. маю. Темка то боян, недавно терли теж саме в темі про http://forum.zl.lviv.ua/topic903.html
Друзів може бути багато, вони можуть змінюватись. А тата з мамою не поміняєш.
Просто автор теми ще дуже молода панянка і все бачить в чорно -білій гамі.
То залежить шо за друзі й шо за родичі
Ну якщо під словом "родичі" розуміються суто батьки, то так, вони мені ближчі. Своїй мамі повністю довіряю і знаю, що вона мене розуміє і завжди підтримає, що б то не було. А родичі загалом... ну багатьох я майже незнаю, а тих шо знаю, бачу дуже рідко...
Блін.. облом полнєйший... хотіла написати то саме, слово в слово, шо написав tymofiy....
Альонка пише:
хотіла написати то саме, слово в слово, шо написав tymofiy....

Аналогічно

Ну але якшо брати так, загалом, то мабуть і ті і ті трошки далекі...

Anty пише:
У вас не бувало такого, що родичі вам здавалися неймовірно далекими людьми?

То в кожного таке часом буває. Проте не варто себе через то вганяти в депрессію.
Anty пише:
Вони просто на вас дивилися як на білу ворону...

Є такі. Ми з ними полярно різні. Різні пріоритети, різні смаки в одязі, в музиці, в виборі знайомих і друзів... Різні зовні.
Ми з ними вкрай рідко бачимось, а коли бачимось то першим ділом вони мене починають вчити. Якшо чесно мене то навіть смішить... тому часом люблю акцентувати увагу на тому шо подобається мені. Коли такі люди дивляться на мене як на білу ворону то мені це робить честь, мені то подобається і розважає мене.
Anty пише:
Але їхнє родине почуття підказувало їм перевиховувати вас...

Ну звичайно ж! А як же інакше... Треба зробити любимого родствєннічка "нормальним", схожим на себе.... правда то рідко вдається....

Так.... відходим від теми....
Щодо друзів і родичів. Вони досить різні. Близькі родичі, близькі друзі. Далекі родичі і просто знайомі.
Не варто путати рідних і друзів. Бо родичі, по-суті, люди досить частенько з зовсім не схожими на ваші уподобаннями. Спільного в вас гени, звички деякі, хвороби спадкові, зовнішні риси.... От і всьо!
Ну а друзі.... то хто яких вже собі вибирає.... З спільними інтересами або ні...

А ше те хто і наскільки близький залежить від самої людини. От для мене так тому, що я вважаю шо людина може надіятись в першу чергу тільки сама на себе. І решту людей бажано тримати все таки на відстані, бо ми часом, навіть мимоволі можем зробити близьким людям боляче.

А є такі люди, які щирі, відкриті, знаходять контакти з всіма...
Всьо і все залежить тільки від нас....
Васілій пише:
Просто автор теми ще дуже молода панянка і все бачить в чорно -білій гамі.

Васілій ти не уявляєш в яких гамах я бачу світ.
Мені просто була цікава думка людей і я почула що хотіла.