Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Люди,які люблять скористати.

Автор Повідомлення
Люди,які люблять скористати.
Чи попадалися вам на вашому життєвому шляху люди, які тільки і думали як би то з вас шось скористати?
Чи ваша добра душа і добрі вчинки до таких людей є безрозмірними?
Чи можливо з вас зробити" верблюда" , який все зносить і мовчки робить добро і надалі людям, які шкодять?
Таких людей на кожному кроці повно (нажаль). Таким, якщо чесно, допомагати не хочеться, бо прекрасно розумієш зробиш йому добро, а він ніколи на твій заклик допомоги не відгукнеться. Але чомусь завжди найважче сказати "ні", допомагаєш, допомагаєш поки нерви в одну секунду не лопають...
Все можливо! я наприклад люблю таких людей. постійно в процесі нагадую шо ГРІХ то круто для них
У мене колись була подружка(навіть так можна її назвати, бравда не особо близька), яка весь час тупо користала з людей. Приклад: має іти вона на день народження то випитує шо хазяйка буде готувати(чи буде кабак), і іде купує приблизно недорогий подарунок, бо може вдруг принесе дорогий подарунок а там на столі "картопелька з маселком" і усьо. То її слова, мол для чого тратитися на людину навіть якшо то твоя колєжанка, якшо та колєжанка не наготує на "дорогий подарунок"(до слова, дорогий подарунок то максимум 6 кружечок і 6 тарілочок, тобто, комплект до кави , от). А коли до неї в гості на дєньчік мали прийти, то обов"язково дивилася шо принесли і крутила писками шо мол," ну ви на мене недорого стратилися" і то все з хіхічками і хаханьками але все було ясно.
І таке постійно і всюди.
Звичайно шо були такі.
А в мене до того ше натура дурна.... помагаю, помагаю... а людина то не міняється...
Правда терпіння в мене не безкінечне.... Тому зриваюсь. І кажу абсолютно ВСЬО шо думаю і зі всіх сил пробую ту людину зачепити за болюче...
в мене майже то саме.... не вмію відмовляти людині в допомозі... хоча знаю, шо та людина мені в замін нічого не дасть, і добренька тільки тоді, коли їй шось від мене треба....
такі ви всі добрі
Сьогодні поставив експеримент - чи можна вірити людині, яка вже раз скористалась твоєю добротою. Завтра ввечері матиму результат.
то певно залежить як саме скористалася твоєю добротою)))може якшо ти їй запропонував роботу то це не корисливість тоді буде з її сторони, якшо вона погодилася)))то мабуть буде довіра її до тебе а твоя до неї... і подяка якась має бути.
то я так, пороздумувала от над такою ситуацією)))
чи вважаєтимуть людину користливою тоді, як вона прийняла пропозицію про хорошу роботу?
mops досить цікаво буде взнати результат і шо за дослід
mops пише:
Сьогодні поставив експеримент

Екскрементатор, мля! Експериментуй на собі!
Значить так - експеримент полянав у тому, щоб визначити, чи можна повірити людині, яка позичила в мене гроші на 1 день, а віддала через 30 днів і позичити їй гроші ще раз. Результат експерименту негативний - позичив гроші позавчора і наразі ця людина ще не з"являлась.
Васілій пише:
Екскрементатор, мля

фу, противно
st.fergi пише:
фу, противно Twisted Evil

а експериментувати над людями не противно? Колєга шеж напевно якийсь. Чесніше просто не дати грошей
Людина практично мені не знайома, навіть не знаю як звати.
перевірка людей спеціально не шкодить, вона заздалегідь попереджає можливі погані або добрі вчинки людей по відношенню до тебе.
якшо коротко, то свого ворога треба знати в лице і тримати біля себе весь час, щоб знати ймовірні його вчинки.
можливо я сказала трохи перебільшено зараз про людину"ворога", але суть не міняю.

додано через 5 хвилин 9 секунд:

про дружбу то окрема розмова.
Нє ну яж не спорю:с валкамі жить -па волчі вить
Тут наші люди користають з наших же. Одні підкажуть що, де і як, а інші тільки і чекають щоб на комусь заробити.
... Нажаль таких людей зустрічала і не раз... Просто не вмію відказувати, коли просятя допомоги, а потім поступово замічаєш, що цим користуються...