Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи варто у когось іти на поводу?

Автор Повідомлення
Чи варто у когось іти на поводу?
Суть питання така: чи варто ради спокою батьків(рідних людей) відмовлятися від особистого щастя? Чи варта звертати увагу на: а шо ж люди скажуть?
Чи все ж таки : це моє життя, і я сам творю своє щастя?
st.fergi пише:
це моє життя, і я сам творю своє щастя
А мені нас***ти,
st.fergi пише:
шо ж люди скажуть

st.fergi пише:
це моє життя, і я сам творю своє щастя

st.fergi пише:
чи варто ради спокою батьків(рідних людей) відмовлятися від особистого щастя?

Відмовлятись ясно не тре, але й
vaymut пише:
нас***ти,
якось не красіво
Рідні люди все ж таки
Васілій пише:
якось не красіво Рідні люди все ж таки

Ти знаєш, шо таке "не красіво"?
Це те, коли "рідні люди" стараються залізти в твоє ОСОБИСТЕ життя, нав'язати СВОЮ думку тобі, шоб ти зробив/ла так, як ВОНИ хочуть, і як на ЇХНЮ думку буде краще, і їм зовсім не цікаво, шо з того приводу ТИ думаєш, бо ВОНИ так хочуть. "Рідні люди" ТВОГО щастя будувати НЕ БУДУТЬ. Знаєш вислів "Як собі постелиш, так і виспишся".
дякую шо відгукнулися, тема важлива.
Васілій пише:
Рідні люди все ж таки

а якшо ці рідні люди хочуть просто шоб усе було як у людей, шоб нічого не мінялося а залишалося все так як є, незважаючи на те, шо може бути у людини шось краще і вона сама хоче того кращого, а вони тупо бояться а як то потім в очі людям дивитися їм? На який компроміс можна піти?
vaymut пише:
коли "рідні люди"

Справді рідні люди(не обов"язково по крові)не можуть бажати тобі зла! ЦЕ АКСІОМА!
Цитата:
а вони тупо бояться а як то потім в очі людям дивитися їм?

Дуже часто вони бувають праві
Васілій пише:
не можуть бажати тобі зла

розумію і погоджуюся, але батьки своєю боязню почути від інших людей шо та дитина шось та й не так зробила(хоча та дитина тільки шукає своє щастя) тормозять ту дитину, стримують від нових кроків , від ймовірних щасливих моментів. Бо так ся не робить. Бо так не робила Маруська ІвАнова з третього під"їзду, і неважливо шо Маруськи чоловік кожен день приходить п"яний і любові між ними немає, зато у них є машина нажита спільним трудом, хатка, і дитина яка бачить батьків разом( ну і шо шо батьки мучають одне одного). То один із прикладів, але скільки багато є їх у нашому житті.
Батьки стараються уберегти дитину від втрат, а насправді дитина може втратити тільки тоді, коли буде "як Маруська ІвАнова". Бо батьки так кажуть.
st.fergi пише:
тормозять ту дитину, стримують від нових кроків , від ймовірних щасливих моментів

Ну не тільки від щасливих. від злих теж.
Так як ти пишеш буває. Але буває й поіншому. І залежить це від ступені довіри між батьками і дітьми. Тре стратись зрозуміти батьків, зуміти їм пояснити своє. Вважати що батьками керує лише те "а шо скажуть сусіди" не вірно. ПОТРІБНО БІЛЬШЕ РОЗМОВЛЯТИ З РІДНИМИ ЛЮДЬМИ. Це дає змогу уникнути багатьох проблем.
Так, потрібно завжди з близькими людьми обговорювати усе що турбує. Тоді можливо вони і зрозуміють.
Але що робити якщо батьки виховані за союзу скажем так, і із своїми стереотипами шо сім"я яка б паршивою не була - перш за все сім"я? Як поступити людині, яка хоче жити по-іншому, як людині з теперішнім світоглядом пояснити батькам з їхнім "совковим" світоглядом шо вона має право жити як захоче і нікому не робити при цьому зла? На який компроміс можна піти у такій ситуації?
st.fergi пише:
якшо ці рідні люди хочуть просто...

вони просто хочуть ще раз пожити і покомандувати не своїм життям, використовуючи свої навички, застарілі погляди на життя, оцінюючи все по своєму... таке треба просто послухати і зробити свої висновки і робити так, як здається краще...
st.fergi пише:
Тоді можливо вони і зрозуміють.

Хороше слово "можливо"!!! Батьки взагалі рідко що хочуть розуміти... Вони переконані, що вони прожили довге життя, на їхню думку, і знають все, а ти проти них завжди будеш мале і миршаве. А фраза "що люди скажуть" буде звучати при кожній твоїй дії, яка їм не сподобається.
massacra пише:
треба просто послухати і зробити свої висновки і робити так, як здається краще...
я двічі в своєму "дорослому" житті послухав поради батьків в вважливих питаннях і двічі про те пожалів, я звісно питаюся для вигляду думку свої батьків, але роблю так як вважаю за потрібне. На суспільну думку про мої вчинки я взагалі не звертаю увагу, це моє життя і мені його жити. Краще потім сказати так я помилився, ніж думати що було б краще як би я не послухав тої поради а зробив по своєму.

Якось так сформулював свою думку
st.fergi пише:
стримують від нових кроків , від ймовірних щасливих моментів

Ох, до болю знайома ситуація, особливо що стосується амурних справ своєї дитини. Кожен з батьків мав свій досвід, кожен по-своєму сприймає події, які відбуваються в житті дитини.
Пам'ятаю ті стандартні фрази:"Подивись, як ти себе поводиш... З ким ти звязалась... Що люди скажуть... А Галя навідміну від тебе... А ти своє життя загробиш...". І всі ці пережиття виявились марними - живу щасливо, люди не говорять, оточуючих мене людей змінив час, і Галя виявилась ще тою штучкою, все марно батьки переживали, окрім одного ВІН дійсно був падонком, а я ненавиділа їх за те, що хотіли для мене кращого. Згодом переконалась, Ой як боляче ж було!..
А коли зустріла того єдиного, то порад не потребувала, та й небуло їх, мабуть видно було що все зі мною гаразд.
Я не говорю що у всіх випадки однакові, і батьків треба слухати, ні. Але в дечому всетаки батьки завжди праві, адже вони частина тебе(що в тобі, те й у них - відчуття, пережиття, радість, спокій). Просто треба зрозуміти те, що дійсно є для тебе загрозою.
Те, що батьки та рідні ніколи не будуть бажати нам зла - впевнена на всі 100%, просто вони також здатні помилятись, це природньо. Тому вважаю, що варто прислухатись до думки рідних, але рішення приймати самій!
вискажуся і я.... не люблю робити речі так, як мені скаже хтось... роблю все по-своєму... все таки я знаю, як зробити так, щоб мені було краще.... Але не сказала б, шо ніколи не прислухаюся до того, що говорять близькі.... завжди вислуховую їхні поради і роблю висновок, шо можна прийняти до уваги. А от шо скажуть люди - мені паралельно... я живу для себе а не для них... от так от!
Альонка пише:
А от шо скажуть люди - мені паралельно... я живу для себе а не для них... от так от!

підтримую
LJUBI DITKY, BATKIV TREBA SLUHATY! ! ! KOLY HOCHETE SAMI VYRISHUVATY SHO ROBYTY-JDIT NA SVIJ HLIB! A TO:MA DAJ NA LAHY,DAJ NA PYVO,KYPY MASHYNU.. I JDY DO S... JA SAM ZNAJU JAK ZHYTY! ZNAJOMA SYTUACIJA? VZAGALI,MUSULMANY SLYHAJUT BATKIV VSE ZHYTTJA! I PODYVITSJA JAKI V NYH MICNI RODYNY, JIH NACIJI NE VYRODZHUJUTSJA NA VIDMINU VID NAS, EVROPEJCIV!
Nag
ти надивився фільмів?)))
може береш з мусульман приклад?
і взагалі при чому тут мусульмани і європейці????? Мусульмани не живуть на окремому континенті і європейці теж на окремому, мусульмани є по всьому світі і у Європі також. То так я сказала, для твого загального розвитку.
А щодо того шо батьків треба слухати то в тому тут ніхто не сумнівається. Діти допомагають своїм батькам, слухають батьків поки маленькі але коли людина виростає, то ти мене вибач, у неї є свій сформований світогляд, і я , особисто, би не хотіла шоб мої батьки вибрали для мене чоловіка а я шоб навіть не опиралася їм , бо вони відітє-лі краще знають кого мені треба. То так, до твоєї теми про мусульман. І у них міціні родини не від того шо у них все прекрасно-розпрекрасно у сім"ях, і не від того шо вони слухають чи не слухають батьків. Бери вище,Nag.
st.fergi пише:
вибрали для мене чоловіка

Дєвушка, ну невже крім вибору чоловіка нема про шо спитати (чи навіть не питаючись послухати) тата з мамою.
Невже погано коли тато підскаже (з висоти свого досвіду) яку професію краще обрати сину?
Чи мама підскаже дочці, що на роботу не тре дуже сильно парфумитись?
Васілій пише:
ну невже крім вибору чоловіка нема про шо спитати (чи навіть не питаючись послухати) тата з мамою

шановний Васілій, при всій моїй повазі до тебе, уточняю , шо це всього лиш наведений мною приклад, один із багатьох. Замість нього міг би бути мною написаний той же
Васілій пише:
яку професію краще обрати сину
, я доступно пояснила?
Те, шо ти стараєшся довести шо батьки-це не зло для дитини я зрозуміла, да і проти немаю нічого проти твоїх слів. Хоча і не почула конкретних відповідей від тебе на мої до тебе запитання.

додано через 3 хвилини 10 секунд:

А конкретно про тих же мусульман, про яких розпирався Наг то скажу що наскільки мені відомо, у них невеликий відсоток жінок які можуть піти вчитися і прислухатися до порад батьків яку професію краще обрати. Про мужчин, так, не спорю. Але от про жінок...
st.fergi пише:
я доступно пояснила?

Впалнє! Не хотів тебе образити. тай писав я "Дєвушка", маючи на увазі багатьох дєвушок. Ти ж не будеш сперечатися, що тема "ВИБОРУ чоловіка" досить часто проскакує в постах наших форумних дівчаток.
st.fergi пише:
Хоча і не почула конкретних відповідей від тебе на мої до тебе запитання.

Хось я таки відповідав, хоча питання теж досить таки розпливчаті
st.fergi пише:
у них невеликий відсоток жінок які можуть піти вчитися і прислухатися до порад батьків яку професію краще обрати. Про мужчин, так, не спорю. Але от про жінок...

Мусульмани таки бувають різні! Є Іран, а є й Єгипет чи Туреччина. Давайте не будемо торкатись їхнього життя
DETKA,DAJ BOG SHOB TY ZNALA HOCH POLOVYNU Z TOGO SHO ZNAJU JA! DO TEMY. MOJI DRUZI MUSULMANY,SHO ZHYVUT V EVROPI, BAGATO ROZPOVIDALY PRO SVOE ZHYTTJA TA ZVYCHAJI.JA BACHYV MUSULMANSKI SIMJI, DE ZHINKA POVAZHAE CHOLOVIKA,A CHOLOVIK ZHINKU. DE DITY SLUHAJUT TA POVAZHAJUT BATKIV! I CE DOBRE! PRO CE VCHYT I BIBLIJA! TA, NAZHAL,EVROPEJCI ZABULY STARI TRADYCIJI,KOZHEN ZHYVE JAK JOMU PODOBAETSJA! NE JDE NI V KOGO NA POVODU-NAVKRUGY ODNI EGOISTY! I SHO MY Z TOGO MAEMO? STRASHNU DEMOGRAFICHNU KRYZU,GOMOSEX, NARKOMANIJA,ZRADY,SIMJI SHO ROZPADAJUTSJA,STARI LJUDY,JAKYH ZDAJUT V BUDYNKY PRESTARILYH! KOZHEN ZHYVE TAK JAK ZNAE SAM,JAK JOMU DOBRE I NIKOGO NE SLUHAE!

додано через 3 хвилини 20 секунд:

DETKA,DAJ BOG SHOB TY ZNALA HOCH POLOVYNU Z TOGO SHO ZNAJU JA! DO TEMY. MOJI DRUZI MUSULMANY,SHO ZHYVUT V EVROPI, BAGATO ROZPOVIDALY PRO SVOE ZHYTTJA TA ZVYCHAJI.JA BACHYV MUSULMANSKI SIMJI, DE ZHINKA POVAZHAE CHOLOVIKA,A CHOLOVIK ZHINKU. DE DITY SLUHAJUT TA POVAZHAJUT BATKIV! I CE DOBRE! PRO CE VCHYT I BIBLIJA! TA, NAZHAL,EVROPEJCI ZABULY STARI TRADYCIJI,KOZHEN ZHYVE JAK JOMU PODOBAETSJA! NE JDE NI V KOGO NA POVODU-NAVKRUGY ODNI EGOISTY! I SHO MY Z TOGO MAEMO? STRASHNU DEMOGRAFICHNU KRYZU,GOMOSEX, NARKOMANIJA,ZRADY,SIMJI SHO ROZPADAJUTSJA,STARI LJUDY,JAKYH ZDAJUT V BUDYNKY PRESTARILYH! KOZHEN ZHYVE TAK JAK ZNAE SAM,JAK JOMU DOBRE I NIKOGO NE SLUHAE!

додано через 21 хвилину 23 секунди:

DODAM PRO "PRYGNICHENYH" ZHINOK SHODU. VONY MAJUT SVOBODU VYBORU! I CHADRU ODJAGAJUT PEREVAZHNO Z VLASNOGO BAZHANNJA. HOCHUT VCHYTYSJA- VCHATSAJA. I ZAMIZH ZA NELJUBA JIH NIHTO NE SYLUE.
Nag ти зараз взяв приклад у своїх високорозхвалюваних мусульман, назвавши мене дєткою?
Смію тобі нагадати шо ти розмовляєш із жінкою а не з шматою. А я не дозволяю тобі так зі мною розмовляти.
Одразу видно шо культура у тебе ж самого нічим не відрізняється від європеців які
Nag пише:
ZABULY STARI TRADYCIJI
.
HIBA "DETKA" OBRAZLYVO? MOZHE TRISHKY ZVERHNJO.. ALE TY PERSHA OBRAZYLA MENE,KOLY PROKOMENTUVALA MOJI POGLJADY SVOJIM PRYZYRLYVO-POVCHALNYM TONOM! "KAK AUKNETSJA TAK I OTKLIKNETSJA" CHULA TAKE?
Я не сказала шо образилася. Я сказала зовсім інше. Я ніколи презирливо до нікого не ставилася. Відсутність смайлів це не означає презирство. Замість того, щоб елементарно вибачитися за свою поведінку на моє зауваження ти нагадуєш мені свої безпідставні образи.
І свої коменти на твої погляди теж не писала з презирством. В темі ти читав взагалі пости людей? Ти розумієш про шо мова тут іде? У мене склалося враження шо ти прочитав тільки останній пост а потім написав свій перший.

додано через 3 хвилини 17 секунд:

От я зараз неправильно роблю, ідучи у тебе ж на поводу, вияснюючи стосунки з тобою. Це факт. Ісправляюся.
TOBI OBOVJAZKOVO TREBA PODUMATY PRO POLITYCHNU KARJERU! BACHU PREKRASNU PERSPEKTYVU
Nag пише:
SHO ZHYVUT V EVROPI,

Це ключова фраза-тіпо я тожи живу в Європі. Типовій комплекс недавно виїхавшого на заробітки вьюноша.
і о темі
Nag пише:
SHO ZNAJU JA!

Якби ти шось знав, то не став би робити висновок про життя в мусульманському світі з розповідей
Nag пише:
DRUZI MUSULMANY,SHO ZHYVUT V EVROPI

бо все таки Європа не їх батьківщина. Ти розкажи нам про життя мусульман ну хоча би в Афганістані. А взагалі давайте ближче до теми
А хто тобі сказав, шо я був на заробітках в Европі?
I чому ти вирішив, що я не знаю про життя на сході?
Те, що мені подобається погляди мусульман що до родини, ще не означає, що мені подобається мусульманський світ!!!
Навпаки, в мене серце кров, ю обливається, коли я бачу як загарбують Францію алжирці з мароканцями, Англію пакістанці, Німеччину турки.
Але питаня- чому це все відбувається??? Звичайно, що це плата за колоніальне минуле. Але, ще й результат отого приславутого "хочу жити як мені подобається" Відхід від сімейних цінностей. Кожен живе як хоче, як йому вигідно заради власного щастя, а не так як потрібно. Тому наша європейська культура, незважаючи на всі свої переваги, починає слабнути.
Nag пише:
а не так як потрібно

Інтєрєсна, а хто знає як потрібно?
Nag пише:
Тому наша європейська культура, незважаючи на всі свої переваги, починає слабнути.

Типовий оксюморон
XTO ZNAE JAK POTRIBNO? BOG! 10 ZAPOVIDEJ - VSE DAVNO VIDOMO!
I JAKYJ PARADOX TY BACHYSH V CJOMU RECHENNI?! VSE LOGICHNO!