Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Позитивні емоції :)

Автор Повідомлення
Позитивні емоції :)
Пишіть тут про свої позитивні емоції, гарні настрої, добрі побажання, досягнення...
Давайте порадіємо один за одного !
Про негативні емоції чомусь так багато говорять.. а де ж наш позитив, люди добрі.
Прекрасна тепла осінь, багато свіжих овочів та взагалі плодів - вітаміни та ще й смакота!!!!
Tin@ пише:
а де ж наш позитив

темку просто Астролік аж тепер створив)))
ясна річ шо позитив також, і в кожного навіть якшо і мінімальний але все ж є))
от сьогодні погуляли біля Комсомольського озера і такий запах осені золотої в повітрі літав шо словами не передати.... жовте листя ше неопавше... мамочки з дітками і калясками для новонароджених... красота і благодать
Кажуть - те, що добре, воно важко запамятовується
Може тому шо хороше має здатність так швидко закінчуватися.... А от погане завжди як нависне надовго, тому і пам"ятається більше
Якщо переживу(благополучно )дуже важкий завтрішній день, то я буду най-най-найщасливіша людина в світі! А поки-що готуюсь, морально...
lenhen пише:
дуже важкий завтрішній день

Відвідини стоматолога?
І то тоже(як в воду дивились )А ше після мурдації і на роботу піти...
Де мій нашатир?
lenhen пише:
Де мій нашатир? Neutral

Нашатир не поможе Добре помогає абсент, ну на крайняк кон"ячок З-А-ка_РПАцькиййййййй! Ммммммм
Е-хе-хе...
Хіба
Васілій пише:
кон"ячок

Тоді вже і море по коліно буде, не то шо якась-там цьотка в білому халаті, з дивоінструментами в руках...

додано через 6 хвилин 3 секунди:

В тему:сьогодні НАВІТь немає дощу

додано через 1 день 8 годин 43 хвилини 47 секунд:

Ше в тему:наплювала на сьогоднішню роботу, лазила пів дня по магазинусах. Принесла до хати кучу добра . Сижу і наминаю клубніку, з морозивом і клубнічною поливкою . І воообше, всьо так файно!
Доброго ранку! Прекрасний осінній ранок. Сонце розбиває туман. Повітря насичене свіжістю змушує дихати глибше і радіти прийдешньому дню.
Довгожданна зустріч так близко, і серце моє співає....
Я 21 вересня на швидкості 90 км врізалася в лося, що перебігав дорогу. Розбила Форд Експлорер вщент, а на мені ні подряпини. Мені, звичайно, вималювали, якою душороздираючою смертенькою все це могло закінчитись. Так що життя прекрасне!
от в мене вже три дня нічого не викликає позитивних емоцій.... друзі мене не розуміють, і всьо роблять по-своєму... вдома робити нема чого, і в минулому ніяк не годна покопатися, шоб надибати якусь історію цікаву... ну коротше - кажучи нічого не получається
Такий день сьогодні гарний. Сиділа годину на мості сонячним промінням насолоджувалася і тишиною
Уаааав!
Anty пише:
Сиділа годину на мості

а де саме той міст є?
Як іти на Підгороднє дорогою, що біля ринку тягнеться, в ту сторону так десь кілометр, а потім там роздоріжжя і в сторону Бенева є міст через Золочівку
Anty пише:
Сиділа годину на мості

На Заріччі?
Васілій пише:
На Заріччі?

Як ти зрозумів є кращі місця ніж Заріччя
Anty пише:
кращі місця ніж Заріччя Evil or Very Mad

Не буває на землі кращих мість як Зарічча, особливо осінню після дощу
Васілій пише:
Не буває на землі кращих мість як Зарічча, особливо осінню після дощу

Я бачу ти романтик!
А ше лучче весною як зійде сніг
Сьогодні класно провела час поборовши страх і таки здійснила те що давно хотіла зробити...
ура!!!! нарешті скоро канікули!!!
Мое дитятко вже самостійно тьопає!! Радісно так на душі...
Тінка щастьє то какоє!!!! Я знаю шо то таке! Молодчиночка маленька!
А мої золотенькі одного дня знайшли в гаражі краску і помалювали і гараж, і себе з голови до ніг. А на другий день, коли краску було переховано (!!!) знову її відшукали і цього разу помалювали машини.
Спершу ємоції були на рівні "Куди дівся окис водню", але потім було смішно Якщо в мене такі винахідливі помічники, то в них будуть такі діти, що бабці з дєдом телевізора не треба буде
Чудовий недільний день! Трошки прохолодлний, але... передсвятковий Люблю зиму на свята, а ше й щоб сніжок був. Сидиш дома і відчуваєш передсвяткову метушню. Виникає бажання створювату затишну атмосферу у сімї, облаштовувати кімнати передноворічними прикрасами. Ще пару днів і в хаті буде чутно хвойний аромат, запах мандарин із смаком шампанського..
Ну просто чудовий настрій, а ще й весела музика
Я люблю, коли за столом збирається вся родина, ми колядуєм, коли діти ходять по хатам колядують, все в снігових заметах, в хаті тепло затишно, коли я ще жив в селі в пічці потріскували дрова .... то так класно. Знаєте я часом дивуюсь , як мало потрібно людині для частя. ЯЛИНКА СТОЇТЬ, МЕНІ МАЛОМУ РОЗКАЗУЮТЬ ЩО ПРИХОДИТЬ МИКОЛАЙ І Я СТАРАЮСЬ ПОСКОРШЕ ЗАСНУТИ, ЩОБ ПОТІМ ЗАГЛЯНУТИ ПІД ПОДУШКУ (спогади мого дитинства)
Людоньки! Та покажіт вже нарешті той СНІГ!!!
А я на вихідні побувала в печерах.... Приїхала в ужасному стані: Побиті коліна, м"язи болять, кашляю як туберкульозник якийсь, голова тріщить, насморк, на очі майже не бачу, ходити, сидіти, лежати і піднімати руки дико боляче, АЛЕ я довольна як слонь)))))
Прям якийсь садомазо....

Поїхала б ще раз, і ще раз, і ще раз.... і ще раз би поповзала по тих переходах... То маса задоволення!!!))))
А в мене вчора була маса-маса-маса позитиву
а на нині голова болить, і пити весь час хочеться
Pangea пише:
АЛЕ я довольна

Я ТОООООЖЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!
st.fergi пише:
а на нині голова болить, і пити весь час хочеться

неправильний опохмєл веде до запою ..
Нєєє, пити хочеться водички там, чаю якогось, гигигигиги а взагалі-то, я жіночка серйозна, до запою не опускаюсь

додано через 35 секунд:

Мішка Нітро, а ти там часом не Миколайович?
нє Ліля, Володимирович... а ти?
Не повіриш, Володимирівна
позитив потрібно отримувати кожного дня(хороші думки притягують позитивну енергетику "ФЕН-ШУЙ") навіть після абсценту і санбуки
Хороші думки можуть робити хороше не тільки власнику таких думок
st.fergi пише:
Хороші думки можуть робити хороше не тільки власнику таких думок

то як? ти собі думаєш, а комусь від того добре робиться?.... телепатія чи шо?
Нє, якшо маєш хороші думки то прагнеш їх реалізовувати
хороші думки супроводжуються хорошим настроєм, а хороший настрій передається оточуючим
А у нас... а у нас випав снііііг . Так що Новий Рік може бути таким як треба(зі снігом, не з вічним дощем))), якщо не розтопиться, звісно
lenhen пише:
А у нас... а у нас випав снііііг

А у нас... а у нас.... того снігу, як грязі
Везе ж вам А у нас це явище дуууже рідкісне Тому і тішусь так
А вообше!!! А вообше Лєнка на форум прийшлаааа!!! Ото позитив
а в нас(Italy) снігу взагалі нема. вже чотири роки не бачила.
Позитивне тільке те що не холодно.
stella пише:
Позитивне тільке те що не холодно.

Я б за таке багато віддав
а я багато віддала б шоб пройтися по засніженій вулиці Золочева.